Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość marzena
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Nie pozostaje mi nic innego tylko zbierać kasę. Super jest to forum. Można się wiele dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie. Ja równiez planuję powiększyć piersi u dr Muraszko Kuźma. Mam problem z wybraniem terminu ze względu na pracę. Jak to wyglądało u Was po operacji ? czy na 5ty dzień po operacji mogłabym wrócić do pracy ?? ( praca biurowa, i dojazd autem do pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś80 czy możesz opisać jak czułaś się po operacji ?? Na który dzień poczułaś wyraźną poprawę i czy prowadziłaś juz auto ? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Miałam operacje piersi 2 lata temu 375 okrągłe i we wtorek robię następna operacje poniewaz wyszły za małe.teraz chce zrobic anatomiczne 535, czy ktoś ma takie?doradzcie bo zgłupiejemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak dla mnei będziesz miała duże!!! :) ale to Twój wybór:) hehe podobno tak jest że w miare jedzenia rośnie apetyt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam na forach i piszą ze anatomiczne wyglądają na dużo mniejsze.tylko tyle ze jestem dość niska 160 i wazę 66 kg i cycki poprostu mi zginęły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mam małe d duże c ciekawe jakie wyjdą anatomiczne jaki rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zrobię 535?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deluna ja na 5tą dobę w życiu bym nie dała rady pójść do pracy,nawet biurowej. Przez pierwsze 4dni byłam na przeciwbólowych non stop a od 5 była już poprawa ale nie na tyle żebym wysiedziala w pracy.No ale ja jak już pisałam oprócz piersi miałam jeszcze blizne zrobioną i pod narkoza byłam ponad 4ry godziny więc to nie było obojętne dla organizmu.Ja jestem inż.budownictwa i pracuję głównie na zewnątrz,na budowie więc jeszcze siedzę w domu,do pracy wrócę myślę że za tydzień czyli po 3 tyg od operacji.Do auta usiadłam dopiero chyba w 10tej dobie i jakoś super pewnie się nie czułam ale naprawdę dosyć mocno byłam osłabiona.Sam ból jest do wytrzymania,dla mnie masakryczna była pierwsza doba a później z górki,ciężko rano z łóżka się wstawalo mąż musiał mnie przez parę dni podnosić za plecy.Ogólnie Nie ma czego się bać a ból bardzo szybko się zapomina,ja już zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Do agus80- Pozdrawiam tez mialam zabieg u doktora Osucha, te same wkladki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy nosilyscie i jak długo pas. Stabilizujacy do stanika sportowego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaska
Hej dziewczyny! Mija mi druga doba po operacji, jak na razie ból jest ogromny :( Mam implanty pod mięsień więc to normalne. Jutro na szczęście ściagają mi dreny, co przyniesie dużą ulgę. Powiem Wam że mimo tego wyczerpania to mega sie cieszę, że się odważyłam. Noo i nie jestem już płaska! :)) Jak macie jakieś pytania to piszcie :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 84 a kiedy miałaś operację?i też miałaś średni profil czy wysoki?Podaj maila to wymienimy się fotkami.ppozdrawiam.jestem bardzo zadowolona z dr, z tego co stworzył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś80 bardzo dziękuję za odpowiedź. Martwię się tym bo raczej nie będę miała innej możliwości - na 5 dzień do pracy, jestem fakturzystką. Miałam mieć operację 2 kwietnia a 7 kw do pracy. Jutro mam dzwonic do doktora bo zaproponował drugą opcję w czerwcu jak bedzie boże ciało, ale to tez wychodzi 5 dni. Bo problem z tym ze nie moge wziać dłużej urlopu niż 1,2 dni- i wybieramy tak by jakieś święta pokryły się z weekendem. Boję się, bo sama nie wiem czy dałabym radę znieść ten ból...( a inaczej nie mam jak wybrać, a zależy mi na czasie. Czy któraś z Was miała podobną sytuację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy to prawda, że przy pierwszej operacji nie można włożyć zbyt duzych implantów? a z czasem po kilku latach mozna jeszcze je powiększyć, czy koszt jest znów taki sam tej operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
agus80: moj mail pola.matu@hotmail.com, zabieg mialam na poczatku grudnia, takze sredni profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Cieszę się, że tu trafiłam bo również mam już ustalony termin operacji:) waham się jednak czy nie za szybko na konsultacjach została podjęta decyzja o wielkości. Czy któraś z Was była praktycznie zupełnie płaska?:) Ja nie mam prawie w ogóle swoich piersi a implanty mam mieć anatomiczne 350ml. Poradzcie czy Waszym zdaniem jest to za mało, za dużo czy ok?:) Wiem, że są różne wymiary klatki, jestem wysoka i szczupła i boje się, że te wybrane będą nieodpowiednie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaska, super! Teraz juz z kazdym dniem bedziesz sie lepiej czuc a za miesiac to w ogole zapomnisz o jakimkolwiek bolu!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę ze to jest rozmiar w sam raz. też byłam płaska i teraz mam w sam raz piersi - nie za duże ale nie jakieś malutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
gość wczoraj Tak, anatomiczne wychodzą troszkę mniejsze. Ja mam 470 okrągłe ultra high, i tez mam 160 cm, ale ważę 46 kg. Obecnie 65 F Moja znajoma ma 440 anatomy wysoki profil i wyszło jej C, ma dokładnie te same wymiary co ja. A jaka jest projekcja w 535? A jaka masz przy obecnym implancie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda z nas ma inna budowe i ten sam implant da w koncowym efekcie inny rozmiar ja mam 375 okragle wysoki profil i uzyskałam 70 f .jesli ma sie swojego gruczołu wiecej to mniejszy implant da wiekszy rozmiar przy 470 pewnie bylo by h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc.. w pelni cie rozumiem tez mysle ze wzielam za male tez mam 375 ml i jestem dopiero niespelna 5 miesiacy po i juz zaluje ze sa takie male.. pewnie sie tez kiedys zdecyduje na wieksze i to jak najszybciej mysle ze maz mnie zamorduje jak sie dowie ze musi znowu ta meczarnie ze mna przechodzic. dobra rada wezcie od razu wieksze to nie bedzie cie potem mialy tak jak ja://( a na poczatku mi sie wydawalo ze bedaduze i wystarczajace;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Witam...nadszedl czas ina mnie:-) jestem juz po konsultacji. Lekarz wybral dla mnie 350cc okragle wysoki profil firmy mentor.niby na przymiarce bylo ok ale teraz jak patrze na you tube to wydaja sie ogromne.troche sie boje mam termin na 13 kwietnia wiec juz niedlugo.czy ktos wie jak to jest z bolem I jak dlugo jest dyskomfort? Teraz mam 68 pod biustem miseczka male b .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Witam.pisze jeszcze raz poniewaz moj post sie nie wyswietlil. Mam na imie Zuzanna I jestem po pierwszej konsultacji z lekarzem.wybral dla.mnie okragle implanty firmy mentor 350 cc wysoki profil.obecnie moj rozm.to 68 pod biostem miseczka b :-( czy ktos mial robione takie implanty .mam opeeacje u dr.Kasprzyka czy ktos moze mial u niego operacje? Jak tam jest z opieka I wogole.w necie niby pozytywy ale moze akurat Wy mi cos podpowiecie??? Im blizej operacji tym bardziej sie boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
zuza1234 Ja mam pod biustem 67 cm i mam implant 470 okrągły ultra high Allergan ;) Obecnie 65F. Wyjściowe A Jeśli robisz pod mięsień, to niestety ale ból będzie troszkę większy. Wszystkie przeżyłyśmy, to i Ty przeżyjesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Monika 88.... A czy nie sa za duze, bardzo sie boje zeby nie wyszly dwie pilki od koszykowki. :-( generalnie to im blizej tym bardziej sie boje...Caly czas doszukuje w necie jakie sa powiklania w ogole ,zaczynam fixowac :-( Czy szczepilas sie przed operacja na WZW -wirusowe zapalenie watroby. bo Mam u Kasprzyka i tak mowil ze najlepiej sie zaszczepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
dodam ze mam 160 cm wzrostu i 48 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
Zuza, zależe jakiego efektu oczekujesz. Ja chciałam mieć duże piersi i są takie jak sobię wymarzyłam. Ale też, nie jestem cycoliną i piersi nie wyglądają jak 2 piłki. A też mam 160 cm i 47 kg. Nie szczepilam sie na wzw. Można, ale to chyba nie jest konieczność. Jesli chcesz moge wyslac Ci zdjecie moich nabytków ;) A powikłania mozna miec nawet przy małym rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Monika 88 .. bylo by swietnie gdybys byla tak mila .;-) moj mail to : basia11@onet.com.pl z gory wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×