Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Czy mentory czy silimedy, nie ma znaczenia. Najwazniejsze zebysmy byly zadowolone I obylo sie bez komplikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
No dokładnie. A nie wiecie na jakich implantach pracuje dr Pisera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Dokladnie oby bylo bez komplikacji I powiklan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zrozumialysmy się.Źle to ujelam Oczywiście że implanty wkladane pod mięsień lub pod gruczol umożliwiają karmienie piersią ale tylko wtedy gdy cięcie jest w fałdzie podpiersiowym.Natomiast cięcie okolootoczkowe powoduje blizny które mogą i zazwyczaj uniemożliwiają kkarmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje u drKasprzyka powiekszenie i podniesienie piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aguś kolejny błąd : jest metoda cięcia 1/2 otoczki i pod skórą dochodzi się do fałdu podpiersiowego /ponad gruczołem/ tak więc gruczoł pozostaje nietknięty Skąd Ty czerpiesz te " widomości "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiekszenie naraz z podniesieniem ? To trzeba juz do Kliniki sie umowic na konsultacje to doktor napewno udzieli takich informacji. Ew.strona internetowa jest cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeboffka
jak będzie Ci mocno trzymał piersi to będzie ok! no a na zmiane to jak najbardziej na tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś80
GOŚĆ między innymi stąd: http://www.aestetica.pl/pytania kolejne cytuję: Nacięcie wokół brodawki daje pacjentce najłatwiejsze ukrycie blizny. Skóra w obrębie otoczki brodawki ma naturalnie ciemniejszą barwę dzięki czemu blizna jest mniej widoczna. Takiego rodzaju nacięcia nie powinny jednak wybierać kobiety, chcące w przyszłości karmić piersią, ponieważ zabieg może wywołać blizny gruczołu piersiowego i w konsekwencji uniemożliwić karmienie piersią. Z powodu małego rozmiaru nacięcia, metoda okołootoczkowa wyklucza stosowanie protez o dużym rozmiarze. Wykonywane jest wzdłuż brązowej otoczki sutka na około 2 – 4 cm. ORAZ KOLEJNE CYTUJĘ: Czy powiększeniu biustu uniemożliwia późniejsze karmienie piersią? Na karmienie nie mają wpływu implanty piersiowe umieszczone pod gruczołem piersiowym i pod mięśniem piersiowym. Implant wprowadzony przez cięcie w bruździe podpiersiowej nie ma kontaktu z gruczołem piersiowym, który podejmuje funkcję w okresie laktacji. Jedynie wprowadzenie implantów poprzez cięcie okołootoczkowe powoduje blizny gruczołu piersiowego i uniemożliwia karmienie. Należy podkreślić także, że niewielka zmiana wagi w czasie ciąży nie powoduje zmiany kształtu piersi powiększonych implantami. STRONA: http://www.klinikasfera.pl/faq Więc wydaje mi się że głupot nie piszę, nie wiem skąd Ty czerpiesz takie ,,informacje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tych wiadomościach tylko dyplom i masz ukończoną medycynę . Moje wiadomości są troszkę inaczej zdobyte - pracuję w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Hej dziewczyny czy jest tu jakaś która jest po powiększeniu piersi implantami okrągłymi 275ml o wysokim profilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba kiedy był czas na naukę to chodziłaś na wagary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Marcela tobie robił dr Zielinski? Nie mogę znaleźć tego postu jak opisujesz zabieg. Czy możesz mi napisać coś o tym doktorze, kiedy robiłaś i jakie i za ile.? Byłabym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretaso
Agus i teqiula wyslij cie mi foty na salon. venus@wp.pl tez myślę o zabiegu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smiac mi sie chce z tekstów typu mentory niedobre implanty lub pod gruczoł mozna karmic piersia chcecie powiekszyc piersi a jestescie nieprzygotowane do zajec beke mam po prostu do tej decyzji trzeba dojrzec i zebrac jak najwiecej informacji zreszta dobry lekarz na pierwszej konsultacji powinien rozwiac watpliwosci i na wszystkie pytania odpowiedziec i trzeba miec jakiekolwiek pojecie na ten temat zeby moglo dojsc do wymiany zdan powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea____
tequila22 ja też poproszę najlepiej na WhatsUp 506853454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Gretaso wysłałam Co zdjęcia przed i po, 3 zdjęcia są zrobione 2 dni po operacji a jedno zrobione wczoraj (4 doba po operacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Dziewczynki dziś mija 5 doba po operacji. W końcu czuję naprawdę dobrze :) 2 i 3 doba i noce były kryzysowe, ból był największy, potrafił obudzić w nocy i towarzyszyło mi uczucie ''rozrywania'' piersi. Dziś jest już naprawdę dobrze, sama wstaję i się podnoszę, sama dziś poszłam się już cała wykąpać (lekarz powiedział, że już można). Jena pierś (lewa) od początku dokucza mi bardziej w zasadzie to tylko ona mnie boli - prawej w ogóle nie czuję. Ponoć to normalne, mój doktor wyjaśnił i że czasem tak jest że boli tylko jedna pierś. Dziś już jest dużo lepiej, lewa tak nie dokucza ból jest zdecydowanie mniejszy, ograniczyłam nieco też środki przeciwbólowe. Teraz głównie czuję ucisk, mam również wrażenie że obrzęk delikatnie się zmniejszył, w 2 dobie był największy, teraz nawet staniczek swobodniej leży i już tak nie uciska. Póki co jestem zachwycona efektem i bardzo zadowolona, uważam ze rozmiar jest idealny a z tym miałam największy dylemat. Wiadomo że na efekt jeszcze poczekać trzeba. Póki co nie mogę się napatrzeć i uwierzyć że to są moje piersi :) odstęp jest ładny piersi są również i sutki też właściwie ułożone. Mam nadzieję że wszystko się szybko zagoi jak trzeba i efekt końcowy będzie powalający. Póki co wzruszam się za każdym razem jak tylko spojrzeć i widzę że coś po prostu odstaje od mojej klatki piersiowej. Szwy mam rozpuszczalne, 10 lutego idę na pierwszą kontrolę. Dziewuszki ! Nie bójcie się operacji ! Ja bałam się strasznie ! Teraz jestem szczęśliwa ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 6 tydzien po operacji i dzis piersi sa mniejsze jak w pierwszym tygodniu do miesiaca schodzi opuchlizna i niestety maleja i to sporo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Tequilla gratuluje wytrwalosci :-) ja mam 13 kwietnia a panikuje juz strasznie :-( moge wiedziec jaki stsnik nosisz po operacji? I czy masz jakiś na zmianę? Jak tak to tez jaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Do gosc . 6 tygodni to juz dosc dlugo;-) bardzo wiele zmalały? Jaki mialas implant I jaką swoją wyjściówke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Zuza noszę gorset uciskowy jonami srebra zapinany z przodu razem z pasem podtrzymującym firmy Meryl Skinlife, taki dostałam w klinice. Jest wygodny bo zapinany z przodu i ma szerokie ramiączka i pas tez jest do niego przypinany rzepami wiec wszystko ładnie się trzyma i nie lata. Chciałam zakupić drugi stanik ale po doświadczeniu moich koleżanek powiedziały że szkoda pieniędzy i lepiej później zainwestować pieniądze w ładną bieliznę :) ten staniczek wystarczy prać raz w tygodniu bo ma jony srebra i tak bakterii nie chłonie i w czasie gdy ja się kąpie to ktoś mi go przepiera i suszy suszarką i można go znowu ubrać, więc na razie tak mi wystarcza :) zawsze można dokupić. gość mi lekarz powiedział, na drugi dzień po operacji jak przyszedł zmienić opatrunek że takiej dokładnie wielkości będą moje piersi jak się całkowicie wygoją, przez kolejne dni mocno spuchną i potem jak opuchlizna zejdzie to wrócą do rozmiaru jak w dobę po operacji tylko się przemieszczą i ułożą, i tak też faktycznie się dzieje - co prawda na efekt jeszcze długo będę czekała ale jest dzisiaj 5 doba po operacji, baaardzo spuchnięte były w 2 i 3 dobie po, a d wczoraj opuchlizna zaczęła schodzić i powiem że tak mam wrażenie jakby opuchlizna zeszła naprawdę sporo. ale piersi przy tym jakoś szczególnie nie zmalały. Zobaczymy jak będzie w kolejnych tygodniach. 10 mam konsultację i zobaczę co dr. powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretaso
Tequila niestety nie dostałam twojego maila proszę wyślij mi ponownie na salon.venus@wp.pl. Pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Gretaso faktycznie źle przepisałam maila, teraz już powinnaś mieć zdjęcia - daj znać czy doszły. Fotki robione były codziennie, wiec piersi z dnia na dzień wyglądają lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretaso
Agus80 wyslij mi swoje fotki na salon.venus@wp.pl, mam konsultacje u tego samego dr co ty 25.03, Tequila jeszcze raz dzieki za fotki, oczywiscie piekne ale jak dla mnie za duze, ja mysle o 280,300cc a Agus powiedz czy chodząc czujesz ze masz tam cos w srodku? czujesz ze są ciezkie? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tequilla22 moge prosić o fotki? ziabka23@wp.pl Z góry dziękuję. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
gość Aga wysłałam zdjęcia na maila, zdjęcia zrobione i po, w różne dni po operacji. Dziś mija równo tydzień od zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tequila ja tez poiprosze jussska28@gmail.com :)) dzieki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Do Tequilli! W poniedziałek mam operację, 275 wysoki profil, okrągłe i pod mięsień.. Mogłabym z ciekawości zobaczysz twoje piersi przed i po operacji? I jeśli możesz napisz jaki masz obwod.. Mój mail ankaaa1990@interia.pl Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×