Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

ja jeszcze nie mialam operacji, ale jestem tu juz baaardzo dlugo. dziewczyny pisaly, ze piersi "dochodzą do siebie" nawet kilka miesięcy, a tak z 2-3 to spokojnie, więc nie martw się tym, że są twarde, za bardzo odstające, czy ogólnie nie takie, jak powinny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosia
Dzieki za odpowiedz , troche czlowiek sie uspakaja :) Zdaje sobie sprawe ,musimy byc cierpliwe i czekac.Jednak gdy z dnia na dzien nie widze pozytywnej roznicy-dzis 12 dzien,to różne myśli przychodzą do glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ggosia, a co niepokojącego zauważyłaś? Może cos doradzę? U mnie było tak że też mi sie wydawało że nie widać żadnej różnicy. Po prostu oglądasz się codziennie i byc może z tego powodu nie widzisz że jakieś zmiany zachodzą. To tak jak z dziećmi :) nie widzisz jak Twoje rosną, ale jak po pół roku widzisz czyjeś to od razu różnice zauważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co:) wiem, że to musi byc bardzo duzy stres, w koncu wydalas na to sporo pieniedzy, wiec wiadomo, ze chcesz, zeby efekt byl jak najlepszy. kejsi - dobre porownanie! :d ja mialam ostatnio taka sytuacje, spotkalam sie z kolezanka, ktorej nie widzialam roku, zaczela sie zachwycac jak to nie schudlam, a ja nie widzialam u siebie zadnych zmian, bo wagi nie mam, a codziennie w lustrze nie widac jakis super zmian:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosia
do kejsi - dzis 13 dzien po zabiegu.Niepokoje sie bo chociaz non-stop procz stanika pooperacyjnego nosze bandaz lewa pierś "nie puszcza" z góry.(moze bandaz mam bardziej sciskac?)Mam tez olbrzymie siniaki-takie az z krwia po bokach piersi i w rowku miedzy nimi.Kiedy powinny piersi troche zmieknac,bo nadal nabrzmiale.I jeszcze jedna sprawa : lekarz mowil ,ze po 2 tygodniach mam oderwac plaster z szwow(szwy rozpuszczalne) ,ale widze ze tam sa jeszcze strupki z krwia.Kiedy mam zaczac te miejsca masowac,albo smarowac mascia na blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosia
lepeti - masz racje :) chyba trochę panikuje,bo rzeczywiscie,co chwile patrze na te cycuchy w lustro,dotykam je i juz nie widze roznicy.Zrobilam sobie dzis zdjecie,by np.za kilka dni porownac z nowa fotka-w ten sposob moze zauwazę pozytywna roznice :) No,mam taką nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ggosia cześć. To dobry pomysł z tym zdjęciem. A jeśli rzeczywiście jesteś bardzo zaniepokojona to może zadzwoń do swojego lekarza? Albo maila napisz i podpytaj. Komfort psychiczny też się liczy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo super pomysl z tymi zdejciami! w sumie przypomnialam sobie, ze tez sobie kiedys tak zrobilam, jak faktycznie zaczelam cwiczenia i dietę i o ile na żywo jakoś super nie widzialam różnicy (może minimalnie po rozmiarze ubrań) tak na zdjęciach była bardzo duża! tylko zrób sobie z różnych stron, z przodu, z profilu i postaraj się, żeby były podobne kadry, wtedy będzie bardzo dobrze widać wszystkie zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeevaaa
Hej dziewczyny, ja jestem przed zabiegiem powiększania piersi u dr Zawisza w Krakowie. To juz za 4 dni. Jestem drobnej budowy, ważę 52 kg przy 164 cm wzrostu, wyjściowa miseczka B, docelowa D. Lekarz zaproponował mi implant anatomiczny Mentora 250 cc, ale ja uparłam się że to za mało w zwiazku z czym będę miała 295 cc wszczepione, wysoki profil. I teraz pytanie: nadal wydaje mi sie, że to mało? Nie chcę tyle cierpiec dla znikomego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepetitprincesse super pomysł!ja też w czasie dety robiłam sobie fotki, szczególnie jak 6 widera robiłam to różnicę bardzo było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orange11
Hejka. Dziś mija 8 dzień po operacji. Mam implanty 390 ml politech po mięśniem. Jestem po 2 ciążach. Po drugiej biust znikł. Została sama skóra. Stąd moja decyzja. Ogólnie czuje sie dobrze. Proszków nie biorę od 4 doby. Miałam antybiotyk i dren zalozone przez 6 dni. Długo sączyl sie płyn. Niepokoi mnie jedynie jedno, mianowicie spuchniety lub wzdety brzuch. Jest jak balon! 5 miesiąc. Czy któraś z was borykala sie z podobnym problemem? Dzieki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja gość
Szanowne Panie mam pytanie czy wszystkie które jesteście po miałyście bieliznę pooperacyjną konieczną ? Mój lekarz Uznał że nie potrzebne jest to sama nie wiem jestem 3 dni po ich kształt wydaje mi się taki szpicowaty nie okrągły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosia
Do Orange :też miałam brzuch jak bania- to pi nurkowie. Po 11 dobie zaczęło mijac,nie martw się,wszystko wróci do normy.A jak piersi? Opuchniete,wrażliwe czy z tym się nie borykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orange11
Ggosia, piersi ok..nie czuję bólu podczas ograniczonego ruchu rąk. Na szaleństwo jeszcze sobie nie pozwalam. Chociaz funkcjonuje całkiem normalnie. Gotuje, opiekuje się dziećmi, sprzątam w ograniczonym stopniu Wieczorami jest troszkę gorzej, po całym dniu. Jestem ciekawa efektu końcowego. Myślę, że będzie ładnie. Ttlko ten brzuch. Mam nadzieję ze zejdzie. Choć...marudzę mężowi ze sa troszkę duże i nisko opadają. Przekonuje, ze są nauralnie położone. A sama? Jak długo po? Jaki efekt końcowy? Jaki rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange a jak długo jesteś po operacji? super żę sobie tak dzielnie radzisz i że wszystko jest w porządku. tylko mimo wszystko uważaj na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kolejnej części wątku, dziewczyny rozmawiają właśnie o tym wzdętym brzuchu, więc zajrzyj tam, możecie się powymieniać spostrzezeniami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosia
Do Orange- tez jestem "swiezynka" -18 dni po operacji.Opuchniety brzuch juz mi zniknął -lekarz mowil ,ze taka jest reakcja po narkozie .Jesteś dzielna ,ze tak sobie w domu radzisz.Dzis juz nie czuje ucisku na mostek.Nieraz coś mnie rwie przez chwile i przestaje za jakis czas.Piersi mam jeszcze twarde ale juz nie nabrzmiale jak to bylo dwa dni temu.Tez nie mam ich wydaje mi sie osadzonych tak jak powinno byc-tak mi sie wydaje ze sa jeszcze nienaturalne,ale spanikowalam i dzwonilam do lekarza-powiedzial,ze jak nie ma sie goraczki,jak czlowiek czuje sie lepiej ,a nie gorzej to wszystko jest na dobrej drodze,a piersi beda sie jeszcze ksztaltowac z miesiac.Wiec cierpliwosci,damy rade i kazdy dzien bedzie lepszy.Pisz co sie u Ciebie zmienia ,co zauwazasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosia
Aha,mam Mentory 375 pod miesien,wysoki profil,okragle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEVAAA
To już jutro !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orange11
Ggosia, dziś 11 doba. Brzuch nadal wystaje. To irytujące. Mam nadzieje, że nie zostanie. Dziś komfortowo się czyje jeżeli chodzi o piersi. Nie ciągną, nie bolą. Sa jakby ciut mniej opuchnięte. Zaczynam się przyzwyczaić. Czekam na ostateczny efekt. Mam duże nadzieje. Jestem wymagająca i krytyczna w ocenie samej siebie. Stąd te obawy. A jak Twoja piersi? Gdzie robiłaś? Ja u Witwickiego w Warszawie. Mam anatomy pod mięśniem. 390ml. Sa naturalne. Układają się jak naturalne. I chyba to mi przeszkadza. Sutki nieco za nisko. Wolałabym troszkę bardziej sterczace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosia
Orange-ja zabieg mialam w Polanicy u dr.Lątkowskiego-z zabiegu,opieki tam jestem bardzo zadowolona.Procz tego lekarz jest na kazdy moj telefon i to jest duzy plus:)Masz anatomiczne i dlatego ukladac sie beda jak naturalne.Ja zdecydowalam sie na kuliste i jestem zadowolona - myslalam ze beda,takie no bardzo jak u kobiet sex ,ale wcale tak nie wygladaja. sa delikatnie wygladajace "inaczej"niz naturalne,ale nie z przesadą.Mnie jeszcze przy dotyku bolą.A sutki? Nie martw się,ja tez mam nieco jeszcze nisko-tak jakby one patrzyly mi na stopy,ale juz rozmawialam z moim lekarzem i powiedzial,ze z czasem sutki sie podniosa.Wiec tak jak juz wczesniej Ci napisalam :musimy być cierpliwe.Fajnie ,ze czujesz się dobrze,ale mimo wszystko jeszcze sie oszczedzaj:tak do miesiaca po nalezy wszystko robic z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosia
EEEVVVA -pogadaj przed operacja z lekarzem na temat wielkosci.Popros jeszcze o przynajmniej rozmiar wiekszy.Zebys potem nie zalowala,bo to i sporo kasy i sporo bolu.Mi zaproponowal 325 ,ja poprosilam o 350 ,a przed sama operacja powiedzialam ze jak da rade to prosze o 375 i nie zaluje decyzji.Piersi jak bedziesz miala pod miesien to wypadaja o rozmiar mniejsze.Wiec jak chcesz zeby bylo cos widac ,to walcz o wieksze.NO,ale kazdy ma inne marzenia,wymagania i decyzja nalezy do Ciebie.Pisz w miare mozliwosci jak juz bedziesz po.A gdzie robisz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, z rozmiarami często tak jest...warto się 10 razy zastanowić zanim sie zdecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orange11
Ggosia, u Latkowskiego robiły nosy moje przyjaciółki oraz brzuch. Tez myślalam o nim. Ale mieszkam w Warszawie. Logistycznie prościej. Ile płaciłas? Ps. Brzuch nadal duży. Dziś 11 doba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosia
orange- nie wiem czy mozna pisac tu o kwotach,wiec podaje moja poczte gosia38@poczta.onet.pl i odezwij sie tam ,to napisze cene zabiegu.Gdy bylam w klinice widzialam babki po operacji nosa,podniesieniu powiek i kazda tez pozytywnie wypowiadala sie o tym lekarzu.Wiadomo,kazdy procz dobrego lekarza wybiera tez dogodne dla dojazdu miejsce dla siebie.Wybrałas swietna znana klinike.Aaaaa wlasnie czytalam o tych opuchnieciach...ciesz sie ze masz tylko duzy brzuch :) inne kobiety maja po 3-4 cm wiecej w biodrach,w udach ,przez to przybiera sie tez na wadze.Daj sobie czas do 14 dni.Zobaczysz minie.Ja tez mam jeszcze 1,5 kg wiecej (odliczajac juz cycuszki) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orange11
Tak. Podobno to normalne i minie. Może się utrzymywać nawet do miesiąca. Opuchlizna schodzi z piersi. Brzmi przedziwne, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
GGOSIA i ORANGE przepraszam ze tak prosto z mostu napiszę, bo udzielam się na forum ale nie na tym akurat :) Jestem tuż przed operacją, termin mam na Dzień Wiosny :) Bedę miała implanty okrągłe, 365 Allergana.. Mam do Was prośbę, czy byłybyście w stanie rpzesłać mi swoje zdjecia? Trochę się denerwuje przed operacją, aczkolwiek jestem pewna podjętej decyzji.. Mó∆ Adres to carpioo@op.pl będę wdzięczna, Zapewniam was też ze te zdjęcia są tylko dla mnie, i nie jestem napalonym nastolatkiem :) A tak nawiasem mówiąc tu jest starszy wątek, a na nowszym tez jest sporo dziewczyn :) "Jestem po zabiegu powiększania piersi cz.3" Co do spuchniętego brzucha to efekt zażywania ketonalu! przynajmniej jednej z dziewczyn mówil tak lekarz, ponadto jest tak w ulotce. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któraś tu pisała właśnie o ketonalu, że może powodować opuchnięty brzuch. ale jest też tak że po operacji troche i tak jest lekki obrzęk wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×