Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość olika1423
Jestem przed op.Byłam na konsultacji i termin op mam na 21 listopad dopiero. Proponował mi sierpień ale w tym czasie nie mogę. Także długo czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olika1423
Mam 160 cm wzrostu i ważę 58 kg pod piersiami mam 77 cm i lekarz zaproponował mi 350 lub 375 hp mentor. Oczywiście wybiorę te większe ☺ żebym się później nie wściekła na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olika1423
Dlaczego urywa mi tekst ? Wiecie może dziewczyny ,nie mam doświadczenia w rozmowach na forach i z góry przepraszam za moją niewiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę z nami pobędziesz tutaj na formum i już na pewno będziesz dużo rzeczy wiedzieć:) w każdym razie po to tutaj jesteśmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olika, witaj :) jestesmy tu żeby pomóc :) masz duzo czasu żeby się zastanowić. A u Kogo robisz operację i jakich sylikonów chcesz użyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny 29.06.2016 mam operacje piersi wybrałam dr Kune z Artplastica w Szczecinie na chwile obecna mam prawie płaską klatke piersiowa ;) dr wybrał dla mnie implanty okragle o wysokim profilu pod mięsień( czytałam że to wiąże się z większym bólem po operacji?) wielkość implantu wynoscic będzie 9,7 /4 mam obawy że będzie za mały i nie będę zadowolona i pieniądze wyrzucone w błoto czy któraś z was miała podobne wymiary ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montitta
Witam czy jest tu ktoś po zabiegu u dr.Muraszko? Jestem 2 tyg po zabiegu o tego pana i nie jestem zadowolona miały być wieksze wlozyl mi 330cc anatomiczne i jestem zalamana bo są male jak dla mnie. niby miałam wąska klatkę piersiowa ale to chyba nie jest wytłumaczenie Wydałam sporo pieniędzy. Dałam się pokroic a efekt słaby ma ktoś podobna historie od tego dr.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie cycki bedą ładne.Balony okrągłe są już nie na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośc, a widzialaś ten implant może, "przymierzałaś"? bo to też daje pogląd na to jaki to będzie rozmiar. Dużo zależy od szerokości klatki między innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montitta
Niestety nie zostało mi to zaproponowane. Dr tylko powiedział że taki będzie implant miało się na stole okazać jaki będzie najlepszy po operacji przeniesiono mi tylko pudełka Ogólnie wszystko było zrobione na "odwal"ogólnie klinika (clinica medica suchy dwor)opieka ok ale po operacji Muraszko widziałam tylko raz na zdjęciu bandaży i tyle ogólnie widzę że śledzie tam wszystko taśmowo Szkoda że szybciej nie przeczytałam opinie na forach teraz nie miałabym takiego problemu Mówiłam Muraszko że chce "duzy"implant no ale to jest porażka tymbardziej że już karmiłam i widzę jeszxze nadmiar skory przy implancie bo były już naviagnieta przez pokarm Chyba złożę reklamacje dałam się pokroic wydałem kupę kasy Zaufalam lekarzowi bo "taki znany" a tu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olika1423
Hej dziewczyny. Sorki za brak aktywnosci na forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olika1423
Monnita ja bede miala u dr Muraszko ale dopiero w listopadzie.Myslalam ze to dobry lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olika1423
Prepraszam Montitta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olika1423
Eolka aduuular marcela28 dziekuje za przyjecie i za mile slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olika, jak się czujesz przed? Masz stres? Dobrze, że do nas trafiłaś, trochę się znamy na rzeczy, więc chętnie pomożemy doświadczeniem. Wiesz jaką masz projekcję, pojemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olika1423
aduuular nie wiem jaka projekcja. Rozmiar 350 lub 375 mentor okragly. Mam nadzieje ze nie bede cycolinka. Chcialabym naturalnie . Teraz mam miskeczke b chyba nawet male b. Schudlam ostatnio okolo 10 kg i chyba 5 poszlo z cyckow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olika1423
Stresa jeszcze nie mam a to dlatego ze dlugo jeszcze do op. Tylko martwi mnie wpis wyzej osnosnie tego samego lekarza ktory bedzie mnie zmienial. Jak bylam na konsultacji to w sumie nie czulam sie dopieszczona jezeli chodzi o odpowiedzi i w ogole to czulam sie jakbym byla na wizycie z NFZ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olika1423
Dziewczyny a Wy jaki macie biust ? Zazdroszczę Wam ze juz jesteście po. Bólu to chyba najmniej się boje. Tylko efektu jestem pełna obaw. Żeby były oczywiście ładne i naturalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montitta
Czy ktoś tutaj robił u dr.Muraszko i ma podobne odczucia ?Chce złożyć reklamację ale nie wiem czy się uda wygrać z lekarzem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olika1423
Adular masz 375 ml okragle wysoki profil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derbinka
moja droga uważam ze na pewno będziesz miała ładny biust zrobiony:) tylko musisz sobie dac trochę czasu. kazda z nas przed operacją miała sporo obaw do tego jak to wyjdzie:) a większosć jest zadowolonych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam średni profil, wyglądają bardzo naturanie :) w tym roku w Chorwacji planuję opalać się topless ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe1982
Czy ktoś robił piersi 350 mentor coeshive l high profile okrągłe? Ja mam mieć operacje w czwartek 30 czerwca, ciekawa jestem jak wielkosciowo one wyglądają, jestem szczupła 168 i 51 kg m310@wp.pl mój mail, jeżeli ktoś może chętnie zobaczę fotki przed i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
Olika, z pewnością będą ładne i okrąglutkie. Ja się nie spodziewałam takiego efektu jak mam teraz. To serio przerosło moje wszelkie opczekiwania. Oczywiście pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny wpadłam tu przez przypadek, ja robiłam u Dr Muraszko i również miałam mieć troszkę większe, ale u mnie dzięki Bogu lekarz podczas operacji zadecydował, że wkładki będą mniejsze i to akurat była dobra decyzja. Głupio bym wyglądała z większymi i już na bank bym się tak czuła. Ja jestem zadowolona z opieki szpitala, z lekarza również. Zero powikłań, lekarz odpowiada na wszystkie pytania, jest bardzo miły. Ja polecam doktora, ale może przed operacją proponuję rozmowę z nim, że nie zależy Wam aby piersi naturalnie wyglądały tylko akurat ma być ten rozmiar i już :D pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję, że trochę pomogłam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmarzona, a jaki ty masz profil i pojemność? Widzę w stopce masz C, z jakiego startowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montitta
Ja napisałam że wlozyl zdecydowanie za male mogły być wieksze Teraz tyle kasy poszło w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, przepraszam, że nie zauważyłam - kiedy miałaś operację? Myślisz, ze głupio byś wygladała? Na początku zawsze jest takie wrażenie, przecież jesteśmy przyzwyczajone że tam nic nie ma :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aduuular wiesz moze masz racje ja jestem niedługo po operacji i nie zdążyłam się jeszcze przyzwyczaić do nowych piersi i wydają mi sie teraz spore. Być moze za jakis czas stwierdzę, że mogłyby być większe. Mi zależało na bardziej naturalnych i nieprzesadzonych, ponieważ poza mężem i jedna koleżanka nikt nie wie, że się na to zdecydowałam. Chciałam sobie darować zbędne komentarze na ten temat. A pójść do sklepu i pasować do każdej sukienki i bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc - spokojnie, na pewno się przyzwyczaisz :) no a moment, kiedy zakładasz sukienkę i w końcu wyglądasz w niej jak kobieta, a nie dziecko z gimnazjum - BEZCENNE ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×