Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

W ogóle dzisiaj mam 33 urodziny i konsultacja to prezent ode mnie dla siebie;)) tylko żeby jeszcze przebiegła ona tak jak sobie marzę i zebym się wszystkiego dowiedziała i żeby było pozytywnie i zeby termin był szybki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego najlepszego :) ja tez mam operacje kilka dni przed urodzinami. Prezent od męża, który nie był zachwycony moim pomysłem, ale zrozumiał ze jest mi to potrzebne nie tyle dla niego jak dla samej siebie. Zresztą same wiecie po co to robimy. Chce wreszcie czuć się dobrze we własnej skórze, a jeśli mi to pomoże to super. Dlatego postanowione. Tylko ze teraz czuje jakby czas się zatrzymał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuje :* masz racje;) mój narzeczony tez uważa ze nie muszę tego robić ale ja chce dla siebie')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 dni do operacji, a ja czytam wlasnie nowy artykul o dziewczynie, ktora poddala sie zabiegowi odsysania tluszczu i zmarla- zator plucny. Zaczynam sie bac tej operacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikson12
Dziewczyny ale ta dziewczyna nie wykonała żadnych badań to raz, a dwa jeden doktor jej odmówił operacji i powiedział ze jest ryzyko, ona poszła do innego,który pewnie wziął tylko kupę pieniędzy, nie zbadał jej dobrze i zrobił operacje.. wy na dobę po operacji jestescie w klinice, a ona z tego co można wywnioskować od razu była w domu. Pozatym operacje odsysania tłuszczu, czy zmniejszenia żołądka są bardzo ryzykowne, Wiec głowa do góry dziewczyny! Teraz już tyle się robi operacji piersi,ze myśle ze lekarze wiedza co robią.. ja już jestem 2 tydzień po operacji, moje piersi nabierają super kształtu, w końcu czuje się dobrze w swojej skórze!;) trzymam Za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam male problemy zdrowotne a dzisiaj mam konsultacje, muszę o wszystko wypytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsianka
Miałam symulacje komputerowa jak bym wyglądała z cyckami ha ha ;) fajnie powiem Wam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czikson oby! Ona robiła w Częstochowie i tez slyszalam, ze jeden lekarz odmowil, bo chciala od razu lipo i chyba wlasnie zmniejszanie zoladka, powiedzial, ze obu na raz nie mozna zrobic, w dodatku powinna zrzucic jeszcze 12kg, wiec poszla do innego i zrobil. A ten caly wstrzas anafilaktyczny, tez sie o nim naczytalam niepotrzebnie i teraz trochę się boję ;) Oby wszystko bylo dobrze!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po konsultacji u dr Dmytrzaka;) było bardzo fajnie ;) termin mam na 2 maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio ale nie wyobrażam sobie robić tak poważnej operacji bez wcześniejszych badań i konsultacji u lekarza. takie rzeczy to przede wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie! A odnosnie tego typu komplikacji jak zator plucny- sa rozne opinie na temat antykoncepcji (jest jednym z kilku czynnikow mogących wywolac zator) czy Wasz lekarz przed zabiegiem kazal zrezygnować z przyjmowania antykoncepcji, czy przyjmowalyscie regularnie bez zmian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Gość ja mówiłam mojej pani dr że biorę pigułki i nie mówiła że mam przestać brać ale sobie to zapisała. Dziewczyny jak sobie radzicie z czasem oczekiwania? Bo ja jeszcze trzy tygodnie a chciałbym już :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsianka
Ja mam 2 maja ;) oczywiście nie nastawiam się niewiadomo jak bo jeszcze trzeba badania zrobić ;) usg piersi morfologia no i ja mam małe problemy z krzepliwością kwi, ale nie jest to jakiś wielki problem, aczkolwiek jak wynik w normie nie będzie to pewnie operacji nie będzie. Dzisiaj wpłacam zaliczkę i jadę na wyniki z krwi . Wole szybciej zrobić, a nie na ostatnia chwile żebym potem jak coś miała czas to wyregulować. A powiedzcie mi usg piersi mogę już zrobić? bo lekarz mi napisał że wyniki mają być z przed 2 tyg. przed operacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka14
OPUCHLIZNA!!! czesc wszystkim! Jestem 6 dni po operacji, do tej pory opuchlizna schodzila ale dziś rano obudzilam sie mega zapuchnieta I tak się trzyma do tej pory. Co moge zrobic? Obkladam sie troche lodem ale sredni efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękne zycie
Kochane..pisze tu pierwszy raz. Mialam zaplanowana operacje biustu pod koniec ubiegłego roku. Zlecone oczywoscie wszystkie badania ATTP itd. Przyjmowałam w miedzy czasie antykoncepcję. Dzieki 'przytomnej' lekarz rodzinnej,ktora po zanizonej krzwpliwosci zleciła d dimery. Przekroczone o 100%, szybko tomografia i... opis.. obwodowa zatorowosc plucna. Operacja,a co za tym idzie badania i czynnik ludzki.. uratowała mi zycie. Wracam do zdrowia po pobycie w szpitalu i 3miesiecznej kuracji lekami rozrzedzajacymi krew. Dojdę do siebie i temat powiększenia wroci. Nie mogloby byc inaczej,bo przecież dzieki 'fanaberii' zyje ;)))) Pozdrawiam Was wszystkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Darsinka ja USG zanosiłam na drugiej konsultacji, czyli jakiś miesiąc temu a zabieg ma 8.04 :-) mi Pani dr kazała im ec badania krwi max 10dni przed zabiegiem. Eolka pewnie że mną też tak będzie ale nastawiłam się że boli i że będzie efekt wow i chce już :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Dorsinka USG już dawno zanosiłam jakiś miesiąc temu. Badania krwi mam mieć max 10dni przed zabiegiem. Rolka że mną pewnie też tak będzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tylko jedna konsultacje i teraz już tylko operacja. Myślę ze za tydzień pójdę na USG żeby mieć to z głowy. Dzięki dziewczynki za odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka a jakie masz mieć implanty? Ja baaarfzo chce duże D... Jestem wysoka 170cm waga 63 i duży tyłek;) mi się wydaje ze było by spoko z tym D. Tym bardziej ze dużo dziewczyn pisze żeby brać większe ze pod miesian to i tak z 20% ucieka... Napisałem maila do lekarza ale ciszaaa... Napisalam ze 400ml tez ma być przygotowane do operacji. No zobaczymy. Zadzonie tam jeszcze 2tyg przed i powiem jeżeli nikt mi nie od pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnei, zadzwoń zadzwoń. nie ma co zwlekać! ale ogólnie to trzymam kciuki za Toja operację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darsinka 325ml okrągłe. Ja mam 173 i ok 62kg ale ćwiczę siłowo więc tych kilogramów nie widać. Chciałam żeby były naturalne i nie przeszkadzały w sporcie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękne życie
Do Eolka: dziękuję za ciepłe słowa. Operacja była i jest moim marzeniem od dawna. Jak wyniki beda juz prawidlowe przeprowadzać ja będę w klinice dra Szczyta. Operator dr Potocki. Niezwykle spokojny, konkretny i godny zaufania człowiek. Fachowiec. Jak zaden inny upewnil mnie,iz to jemu moge położyć sie 'na stol'!!! Świetnie dobral wielkość implantu (anatomiczny) 375..nawet większy niz sama uprzednio zaakceptowałam tj. 345. Bezproblemowy kontakt mailowy, telefoniczny. Napiszę jak bede juz po.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny za 2 tyg mam zabieg dzis otrzylamam wyniki badan I chol*** mam limfocyty pozniej normyou powiedzcie mi czy zabieg moze sie nie odbyc? Mieszkam za granica I wszytsko juz zaplanowane bilety kupione a tu takie cos. Czekam na maila od chirurga ale moze ktora miala podobniez. HEEELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Dziewczyny a czy szczepilyscie się przeciw żółtaczce? Mama przeżywa teraz bo do zabiegu 3tygonie a ja całkiem o tym zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękne życie
Do zuzka; tak, miałam to w pakiecie badań przed operacja. Zreszta przed każdą ingerencją chirurgiczna powinno byc wykonane. 3 tyg jestes przed? Dzisiaj powinnas dostać pierwsza dawke. Polecam wizytę u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj robilam morfologię. Leukocyty 3,4 tys/ul, PCT 0,14%, neutrofile 1,93 tys/ul. Tu mi wyszły nieprawidłowości. Czy ktoras dziewczyna się na tym zna? :( wiem ze muszę iść do rodzinnej ale może cos mi powiecie o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darasinka to masz podobny problem jak ja. Tyle ze u mni eproblem z leukocytami. Czekam na odpowiedz co do wyńikow mojego chirurga ale boje sie zeby nie przekladal operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×