Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Odczuwanie bólu to każda inaczej znosi, mnie bolały do dwóch miesiecy. Dyskomfort doczytałam do 6 miesiecy. Jestem 7 miesiecy po i powoli zapominam, że miałam operacje. Niestety powiększenie piersi to powarzna operacja i trzeba być cierpliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdecydowanie. i przede wszystkim trzeba być ostrożnym bo to poważna operacja i nie w kij dmuchał takie cięcia skóry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na cyc
Ja jutro mam tydzień i prawa pierś ok, ale lewa jest mocno opuchnięta i jeszcze mam w niej dren. Jutro kolejna kontrola :-). Jak wyciągną dren to podejrzewam ze się unormuje , tak było przynajmniej prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to w życiu, potrzeba czasu :) Jak nie boli to człowiek nie żyje. Spokojnie dziewczyny, zdecydowałyście się na poważny krok, a to nie jest jedno cięcie i już, to jest proces...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oszaleje. Rozmawiałam z moim doktorem i powiedział ze 325 cc tez może mi zrobić to będzie tylko 5 łyżeczek więcej. No i dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na cyc
Daga ja bym wzięła większe. Będziesz żałować jak weźmiesz mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy cyce nie są za duze.Rozmiar D/E to ładny wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jednak mogą być za duże v- to jest indywidualna sprawa:) poza tym za duże to obciążają kręgosłup mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na cyc
Dziewczyny. Jestem 12 dni po i tak. Jedna pierś się ładnie zaokraglila i tak jakby fajnie osiadł i przylgnela do klatki piersiowej. Za to druga jakby jest bardziej napięta i sterczy. Jak stoję nago to wyglądają na równe ale jak nałożenie stanik i włożę bluzkę to ta sterczaca jest jakby o 2 cm do przod bardziej wystajaca. Czy ktoras tak miała? Wyrównało sie. Bo mega dziwnie to wygląda w ubraniu. Po operacji były takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm spokojnie - 12 dni to na prawdę krótko! jeszcze Ci całkowicie opuchlizna pewnie nie zeszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dytko123
Dziewczyny czy szczepilyscie się na WZW b przed operacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Dytko 123 Oczywiście że ...tak przecież to dla twojego bezpieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Dytko 123 Oczywiście że. ..tak ,przecież to dla twojego bezpieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Dytko 123 Oczywiście że. ..tak, przecież to dla twojego bezpieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na cyc
Dzięki Marcela za dobre słowo. Ja tez się tego trzymam. Dzisiaj już dysproporcja jest jakby mniejsza :-) wiec idzie ku dobremu. Ból ustąpił, blizny wyglądają dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy to kobiety mają równe cyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) byłam wczoraj i najpierw zrobiono mi badanie krwi i według wyniku będę mieć szczepienie może być 1 dawka 2 lub 3 , a zabieg za 10 tyg , wynik krwi w przyszlym tyg , i sie okaże, kurczę ja myślałam że wystarczy zaszczepić się min 6 tyg przed zabiegiem i to wszystko , i trochę odwlekalam z tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckaa
no ja czytałam o operacji poeikzania piersi i wiem, że trzeba trochę się naczekać i zrobić komplet badań, ale zamierzam udać się na konsultacje do szpital Lux Medu na Puławskiej, bo szptal jest bardzo nowoczesny i ma bardzo dobrych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luckaa spadaj z tą reklamą luxmedu - robicie to chamsko w jeden dzien na kazdym forum!!!!!! same zdcydujemy co jest dla nas najlepsze. jak Widac macie mało klientek że musicie sie tak reklamowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) dziekuje kochana za odpowiedz , bo trochę się wystraszyłam :( że muszą być 3 szczepionki przedoperacja a do 14 grudnia już tuż tuż:) jutro będę u lekarza po 1 szczepionke i dam znać co ona mi powiedziała , chociaż powiedziano mi że ilość szczepionek zależy od wyników krwi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Dytko tak wszystko zalezy od wynikow krwii. U mnie poziom przeciwcial byl na dobrym poziomie. Lekarz z przychodni powiedzial mi ze z takimi wynikami wogole nie musze brac dodatkowej dawki ale jak bardzo chce to moge wziąść tylko jedna przypominajaca. I tak tez zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) juz wszystko wiem co do szczepionki WZW B , po konsultacji z lekarzem z wyniku krwi wyszlo że nie muszę się szczepic ale iż mieszkam w irlandi dla pewności wysłałam wynik do mojego lekarza dr Tomasz Kasprzyk i dostalam od niego odpowiedz że nie muszę brać tej szczepionki , gdyby któraś chciała popatrzeć na wyniki krwi to mogę badanie przesłać ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy wam badania z krwi wychodzą idealne ? Czy sa jakies lekkie odchylenia od normy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Dytko ja pol roku temu robilam piersi u Kasprzyka! :) jutro lece na kontrole do doktora :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć:) do 380 i jak po pół roku cycuszki wyglądają:) ponoć tak około pół roku to już wyglądają super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
U mnie super. Moge juz spać bez biustonosza. Sa juz w miarę miekkie. Dawno nic nie boli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana 1
Witajcie, bardzo serdecznie proszę o Wasze odpowiedzi jaka klinikę w Warszawie polecacie. Nie wiem czym się kierować wybierając klinike? Czytam fora, oglądam zdjęcia. Istotną jest dla mnie cena: chciałabym zapłacić ok 12 tyś za operację a nie 15tys. No i przede wszystkim dobra zaufana klinika. Ponieważ nikt z moich znajomych nie robił piersi nie mam nawet przykładów wykonanej pracy. Po przeczytaniu forum wybrałam klinikę Linea corporis ale widzę, ze oni robią takie jakieś małe te piersi. Od 18 lat czekam aż mi piersi urosną i się nie doczekam juz. Nawet w ciazy poprostu wylelnilam miseczke A. Mam 165cm 58kg miseczkę A pustą. Między obwodem pod biustem i na w biuście mam 8cm roznicy:( dotarcie prosze takie najlepsze z najlepszych kliniki ale żeby nie przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim kieruj się swoimi odczuciami! bo to najważniejsze! idz na konsultację, przekonaj sie sama a później się kieruj opiniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana 1
Dzięki za odpowiedz. Oczywiście będę się kierować własnymi odczuciami, ale nie sposób iść na konsultacje do kilkunastu klinik(koszty)sądziłam, ze są jakieś szczególnie polecane w Wawie i tu oczywiście pójdę na konsultacje w dwa, trzy miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×