Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

koniecznie sie zapytaj po co sie martwisz, moze to normalne? widzisz jak roznie kazda z nas przechodzi sama rekonwalescencje, takze nie martw sie na zapas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce wazyc 52 kg
podobne czesto tak sie zdarza, ze czucie wraca po tygodniu, miesiacu a nawet roku.. ale bardzo nieprzyjemne uczucie:( GDy cos dotykasz.. i tego nie czujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce wazyc 52 kg
jutro jade na kontrole wiec zapytam:) A Ty mialas ciecie pod piersią, Kotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Desperados :-) Wiesz na samym początku i na konsultacji mówiłam że chce miec ładne C i chyba mi to wystarczy chodz jak czytam coraz wiecej mnie też apetyt rośnie tylko najbardziej się obawiam tego ze znajomi poznaja jak zrobie wieksze .Ja swoje teraz mam75A a chciałabym takie duze Cpo dokłądnych ogledzinach Dr.powiedział ze 295 mi straczy.Tylko ja chyba zostane przy anatomicznych,chodz do konca nie wiem.Jestem szczypła i boje sie ze jak włoze okragłe za bardzo bedzie widac ze sa nie moje co dziekwczyny myslicie...?? jak było u Was.? Ciekawi mnie czy ktoś ma mcghan wkładki ????:-) pozdrawiam....:-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Czy moge Was dziewczyny prosic o zdjecia.>? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Czy moge Was prosic o zdjecia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle 25 ja mam miec mcghan anatomiczne i nie mam sie nad czym zastanawiac,bo okraglych nie dostane:(,ktoras z dziewczyn pisala,ze sa to jedne z twardszych wkladek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miracle - ja mam 172cm wzrostu, waze obecnie 54kg a moj stan wyjsciowy to 75AA, tak wiec jestesm dosyc szczupla; dr Szczyt powiedzial, ze nie moge miec okraglych poniewaz beda wygladaly nienaturalnie (jak dwie pilki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Własnie ja tego sie tez boje wiec chyba zostane przy anatomicznych,musze jeszcze pogadac z lekarzem co do twardosci mcghan . Lion to podobne masz wymiary do moich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziemy mogły sie porównywać - fajnie! Ja boję się tego, że wybierając wkładki 295ml wyjdą mi za duże. Cytując lekarza: 295ml będzie lepiej pasować do mojej figury, wzrostu, etc. a przy 255ml sama pierś będzie wyglądać lepiej Na konsultacji u Sankowskiego - ten nawet nie rozpatrywał większych niż 255ml (powiedział, że będą za duże..) tak więc mam dylemat - nie wiem jaki rozmiar wybrać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Lion :-) Wiesz ja tak sobie mysle ze jak juz przechodzimy przez tą meczarnie itd to lepiej sobie włozyc troszke za duze niz za małe bo potem mozemy tego załowac a na drugi zabieg napewno bym sie niezdecydowała .Ja napewno zostane przy 295 chyba ze moze sie jeszcze skusze na D chodz chyba moga byc dla mnie za duze jak bede u dr.przymierze jak bedzie z takimi wkładkami. Chodz jak przypomne sobie jak mierzyłam 295 to juz wydawało mi sie ze sa ogromne jak dla mnie hehhe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lion 30 bierz wieksze jak masz szanse ja mam160 i 50kg i 255 implanty (po konsultacji)i chce wieksze;)ale marne szanse,ze dostane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, Wam lekarze na konsultacji nie dawali do porównania (pomacania ;) ) różnych implantów? różnych modeli, różnych firm...? że piszecie \"podobno są twarde\" Lion - ile masz cm pod biustem że większa wkładka ci nie wejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chce wazyc ja milam wokol brodawki, ach chcilam kiedys sie do Sankowskiego dopchac..a tu slysze, ze nie wejdzie wiecej niz 255 to jaks bzdura, moim skromnym zdaniem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki BECIA,ze się odezwałaś.Przede wszystkim chciałam poznać opinie dotyczące dr Krajewskiego.Piszesz,ze jesteś zadowolona,to już jest ok.A jak inne osoby?Znasz moze więcej osób,które robiły zabieg u niego? Czy długo czeka się na zabieg,jakie są terminy? Czy dr dopasowuje i dobiera kształt i rozmiar,jak to wygląda? Ile można zostać dni pod opieką w Klinice i jakie są w ogóle koszty w Gryficach,bo jeszcze się nie orientuje. Czy mogłabyś mi wysłać jakieś zdjęcia?Jesli tak,to podaję adres: coffy175@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA podpbno\" pisalas to juz milion razy\",a zapomnialas?;)str.5 tego topiku,cyt.\"mieciutkie nagorki i twarde jak kamienie mentory i mcghany\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta - nie pamiętam dokładnie (około 11cm) - przy włożeniu wiekszej wkładki niż 295ml implany wchodziłby pod pachę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że piszecie o kształtach. Ja chciałabym mieć ogrągłe, ale jak zerknęłam na swoją skórę na klatce, stwierdzm, że jest dość cienka i faktycznie implant okrągły może być znacznie widoczny...no zobaczymy, co powie lekarz, toż to on ma najlepsze oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina02
do kotek czpiotek powiedz prosze czy ty masowoalas swoje piersi ze masz takie miekkie moje sa troszke nie znacznie miekkie. kotku wyslij mi prosze focie na maila .odwdziecze sie tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lion30 Ja tez chce uzyskac nie wiecej niz C, choc pewnie staniki bede kupowac D. Mozesz napisac ile masz w biuscie i pod? Piszesz, ze wieksze wkladki weszlyby Ci pod pache. Moje anatomy maja 12,5cm szerokosci, a pod biustem mam 75-76cm. Myslalam, ze im szersze wkladki tym mniejszy rozstaw miedzy piersiami mozna uzyskac, dlatego zastanawiam sie nad szerszymi nawet. A jaka masz odleglosc od brodawki do brodawki? Ja mam 18cm, moze dlatego mnie lekarz zaproponowal wlasnie 330cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina mam fotke z 5 dnia po operacji podesle Ci dzisiaj, musze nowe zrobic bo troche sie zmniejszyly..a co do masowania..nie specjalnie masowalam, teraz sie staram to robic bo lewa mam twardzsza niz prawa, no prawa to juz faktycxznie mam dosc miekka, nie wiem czemu tak sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina02
kotek a bylas moze na usg?? ja sie wybieram zeby byc spokojniejsza. sama nie wiem co z ta miekkoscia naszych cycuszkow. juz bym chciala byc pol roku po .. a to dopiero niecale dwa miesiace .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce wazyc napis jak po wizycie i co ci doktorek powiedzial ja jestem ponad 2 miesiace po i nie mam czucia w sutkach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
hej dziewczyny Black nie martw sie bo i ja mam dziwne uczucie w piersiach takie jakby drentwe nie wiem czy tak ma byc czy nie ,jak zimno to sutki mi staja demba wiec nie wiem czy to zalicza sie do czucia czy nie bo mam twardawe jeszcze cycuszki no i te uczucie dretwosci,i czasem dziwnie mnie sciagaja po bolewaja ale nie zawsze. ide w styczniu dopiero na kontrole wiec sie wypytam ale czasem sie denerwuje tym,a jak sprawdzasz ze nie masz czucia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miamorek moja sa mieciutkie a czucie sprawdzam bardzo latwo:) dotykam sie i one wtedy staja ale nie czuje nic:/ wczesniej mialam je bardzo wrazliwe a teraz szlag trafil wszystkie orgazmy :( tylko wlasnie to jest troche dziwne ze jak je dotykam albo tak jak u ciebie jest zimno to stoja :/ nie wiem co mam o tym sadzisc hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a jak dotykam reszte piersi to czuje dotyk itd:) wiec tylko te cholerne sutki nie chca wrocic do normy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Black to ja wtedy mam tak samo:) sutki staja ale jak dotykam to takie bez czucia jak by martwe a wokół piersi mam miekkie tylko srodek twardawy ale mam Mentory wiec nie znam sie czy tak ma byc czy jeszcze zmiekna w styczniu sie dowiem.no mojego męża jeszcze nie ma wiec nie moge wypróbowac tego wiesz......:):) ale jak teraz dotknełam to nie miłe i wrazliwe uczucie wiec sadze ze ja przyjemnosci z tego nie bede miała kurna mam nadzieje ze to minie jestem 2mc po operacji 7stycznia bedzie 3mc to mam isc do kontroli ale bym sie załamała jak bym nie miała czucia i przyjemnosci:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
MOZE TO PRZEZ TO ZE NIE ROBIE MASAZY NIE MIEKNA SZYBCIEJ I TEGO CZUCIA NIE MA SAMA NIE WIEM ALE TEZ MNIE TO MARTWI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×