Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

witam, ja tez słyszałam, że lepiej posłuchac doktora, ktory nam robi operacje, najlepiej doradzi jaki rozmiar bedzie dobry, wkoncu robi to na co dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blubelle - pytałam o te ćwiczenia Bromę, bo też się zastanawiałam, czy im większy miesień tym lepiej bądź gorzej ;) i powiedział, że to generalnie nie ma znaczenia :) ja ćwiczę także ręce i klatkę - pewnie później już nie będę tego robić, więc korzystam teraz :) Agniesia - podeślij proszę swoje fotki :) co do rozmiaru - zgadzam się z Martusią - wszystko MUSI do siebie pasować :) :) Sysolinka - poczta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia też bym chciała taką niespodziankę :):P ja obawiam się, czy mi nie będzie chciał dac mniejszych niż sobie zażyczę... no ale będziemy negocjować :P dziewczyny które mają jutro konsultacje zdajcie relację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia69
stanik specjalny a własciwie sportowy nosiłam przez 3 miesiace. chirurg powiedział abym fiszbinowych nie nosiła przez co najmniej 6 miesięcy aby nie odgniotły blizn. własciwie fiszbin nie potrzebuje bo mam super kształtny biust. przeważnie chodzę w miekkich lub bez. powiem tak że w fiszbinaowych czuje sie mało komfortowo.chociaz nie powiem że nie noszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
dlaczego jeden lekarz każe nosić 3 miesiace a drugi tylko miesiac-stanik specjalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia super masz cycuchy, pewnie juz pisalas gdzie robilas, ale czy moglabys przypomniec, nie chce mi sie szukac, wiem że masz implanty 250 ale nic pozatym nie wiem, dzieki za zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Agniesia ;-) Dziękuje za fotke dopiero dziś zobaczyłam zagoniona troszke ze mnie kobitka;-) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesia mysle ze jakby byly troche wieksze to wygladalyby jeszcze lepiej, jak robic to robic, ja mysle o 325 albo 350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIEM DLACZEGO KAŻDY KAZE INACZEJ. PODOBNO KSZTAŁTOWANIE KIESZENI POD IMPLANTEM TWORZY SIE MIN 8 TYGODNI. MOZE DLATEGO. AGNIESIA MOŻNA POPROSIC O ZDJECIE TYCH TWOICH 250ML. JA ZALOZYŁAM 325ML. I UWAZAM ZE WYSTARCZY MOZLIWE ŻE 350 BYŁA BY LEPSZA. ALE LUBIE MOJE 325.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniii
wreszcie zrobiłam sobie zdjęcia cycuszków ! czy któraś z Was jest chętna obejrzeć mini galerię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eniii jeśli możesz to przyslij mi fotki, chciałabym tez zobaczyc 325 Martusi, jeżeli jest to możliwe to bardzo, bardzo proszę e-mail ewabrodzik@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia napisz cos wiecej a co z bólem, kiedy moglas cokolwiek sama zrobic, bo ja mam roczne dziecko i najbardziej wlasnie tego sie obawiam, że nie bede mogla nic przy niej zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia dzieki za zdjecie, fajne cycuszki, wlasnie takie bym chciala, moga byc troszke wieksze ale napewno nie mniajsze, napisz jaki wczesniej mialas rozmiar a jaki masz teraz i u kogo robilas, jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ART&MED KRAKÓW DR. KASPRZYK MIAŁAM MAŁE A NOSIŁAM 75 A I TO ZA DUZE OBENIE KUPUJĘ 75 C A NIEKTÓRYCH PRODUCENTÓW NAWET 75 D. CO DO BÓLU TO PIERWSZE 4 DNI BYŁY MASAKRA. PO TYGODNIU WROCIŁAM DO PRACY BO MI SIE URLOP SKOŃCZYŁ. NORMALNE PRACE DOMOWE ZACZĘŁAM ROBIC DOPIERO PO MIESIACU. ALE BEZ PODNOSZENIA RĄK DO GÓRY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina02
martusia69 i eniii podeslijcie mi tez swoje fotki ..ja odesle swoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
gg no i jak tam po konsultacji? Ja mam ustalone 420 okrągłe i chyba dobrze, zobaczymy jak to wszystko wyjdzie. Pozdrawiam wszystkie cycolinki i te przed i po. Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ja też poproszę fotki - szczególnie że dziewczyny tak się rozpływają w zachwytach :) :) Agniesia - odp na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×