Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość aramisg
Dziewczyny, czy to prawda, że implanty pod mięsień wypadają mniejsze np. 330 po miesień wychodzi mniejsze niż 330 po gruczol? Czy któraś z Was ma pod gruczoł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramisg
Sory za powtórkę, ale coś się straszniewolno wysyła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, spróbuj na maila do Miamorka napisać. co do gruczoł/mięsień - jest taka opinia, bo miesień w jakiś sposób pokrywa ten impl i wizualnie wychodzi to inaczej (czy ja wiem czy większe..?) niż pod gruczoł. pod gruczoł łatwiej duuuże impl włożyć też..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Witam dziewczyny chciałam zapytac czy wszystkie przed zabiegiem szczepiłyscie sie na WZW kurcze troszke przysnełam i teraz sie martwie czy sie wyrobie na termin ..? pozdrawiam wszystkie przed i po;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
samanta ja mam termin na 12 stego marca i kurcze 4 dni mi zabraknie ale w piatek sie szczepie ,mam nadzieje ze dr Kasprzyk przesunie mi termin ,mam do niego dzwonic ale teraz jest na urlopie bedzie po 5tym.Zawaliłam i niewiem co robic czy szcepic czy nie gozej jak nie bedzie chciał przesunac mi terminu..hmm aha mam pytanie czy robiłas przed szczepieniem badanie na antygen ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam, dlatego własnie muszę się doszczepić :) zaszczep się, nawet jak nie przesunie ci terminu to i tak lepiej przyjąć tę dawkę niż nie (4 dni to już malutko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powiem wam dziewczyny ze mialam operacje 3 tyg. temu, 350cc, pod gruczul i nie ma szalenstwa, nie jestem zadowolona z rozmiaru (przedtem mialam miseczke A). bede sie szykowalam na nastepna operacje - jesli uda mi sie uzbierac tyle kasy :( :( Teraz napewno nie mniej niz 400cc a nawet 425-450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze biust ginie jak zaloze ubranie, nago moze jeszcze to wyglada dobrze ale ja chcaialm efekt pokaznego biust i nago i w ubraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alika, u kogo miałaś op? i czemu pod gruczoł? myślę, że jeśli chcesz wyraźnie poprawić efekt tej op to tak 450 pewnie by trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Samanta, Ja mieszkam za granica wiec nazwiska Ci nic nie powie. Ogolnie opracja bardo udana, prawie bezbolesna, minimalna opuchlizna, zero siniakow, ciniutkie blizny. Biust jest ladny, miekki ale ZA MALY! to nie to co chialam. Czemu pod gruczol, w sumie czytalam wiele opini i wiele filmow ogladalam i stwierdzilam ze to dla mnie najlpesza metoda. nie zaluje, jesli bede miala nastepna operacje to tez pod gruczal, piersi sa bardzo naturalne w dotyku. Dodam ze mam silikony, okragle, profil wysoki, mentor ehhhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty ile masz wzrostu/ważysz etc? ile masz pod biustem? z tymi impl pod gruczoł wgrew pozorom też nie można przesadzać, bo będą szybko opadać i trzeba to będzie poprawiać i poprawiać.. kiedy chciałabyś robić poprawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrostu mam 164, waze 52kg. pod bustem ile mam - nie wiem ;) ale nie duzo Moj chirurg powiedzial zebym im dala czas i jesli za 6-9 miesiecy dalej nie bede zadowolona to mozemy zaplanowac kolejna op., po minimalnych kosztach oczywiscie. Na razie wszystko musi sie wygoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bardzo dobrze Ci doradził :) ja jestem mniej wiecej Twojego wzrostu tylko chudsza i mam mieć 325 okrągłe.. na początku się obawiałam że będą ogromne, a teraz im bliżej tym bardziej się boję że wyjdą za małe.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u niektorych dziewczyn przy 350 wychodza ladne duze, niektorym przy 330. Przegladalam tez wiele fotek i czesto widzialm kobiety z ponad 400cc ktorych biust byl sredni . Sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
ALIKA a gdzie mieszkasz za granica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
ALIKA a gdzie mieszkasz za granica??gdzie robilas op??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
ALIKA a gdzie mieszkasz za granica?gdzie robilas op??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam na bliskim wschodzie, w kraju arabskim i tu robilam operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Kasiekkasiek jestem tu czytam forum ale mało pisze wiecej pisałam przed operacja a teraz to czytuje i cos tam wypisze. napisze ci co ja miałam za przypadek:) wiesz ja nawet nie wiem jaki to był rozmiar przed bo staniki kupowałam trumpha 75 b by móc wepchac wkładke w stanik bo miałam suche woreczki teraz po wypełnieniu kupuje trumpha 70-75 D i w inne nie wchodze rozmiary,kupiłam innej firmy jeden to w rozmiarówce wyszło 70DD a nie sa takie duze(tak mi sie wydaje:) 320cc bardzo wysoki profil pod miesien,teraz mjoja historia byłam u pierwszego lekarza niby super profesor znawca w dziedzinie raka piersi itp no i poszłam 3wizyty bo na każdej jednej mało sie dowiedziałam a 140zł wizyta i słyszałam tak: tu potrzeba pierw plastyki bo za duzo skóry plastyka 6tys potem implanty 150tys PLUS STANIK 370ZŁ ,miałam zrobic mamografie i sie pokazac czy mozna wykonac operacje( mamografia dowiedziałam sie ze nie konieczna samo usg mozna) ale ten mi tak kazał ,wiec ja z ta mamografia znowu tam poszłam i pytam czy bez plastyki nie można? a on ze mozna jesli nie wyjdzie efekt ładny mozna plastyke zrobic pózniej ze znieczuleniem tylko miejscowym,wiec po tym wszystkim zaczełam sie bac i zastanawiac i szukac dodatkowego doktora co inny powie,wiec poszłam do niby tez dobrego ZDZITOWIECKIEGO W GDAŃSKU i ten nie wspomniał o plastyce zaproponował pod gruczoł 10,5 tys plus stanik 150zł tylko odrazu powiedział ze mam cienka skóre i przy schylaniu sie beda idoczne fałdy implantów!!! a ja dlaczego nie pod miesien a on bo pani nie ma mieśni tak szcupła klatka itp wyszłam zadowolona ze taki szczery itp ale jak ochłonełam to zaczełam znowu sie wachac,uruchomiłam znajomych co moga cos wiedziec o doktorach kolezanka pracuje w firmie współpracujace w szpitalach i poprosiłam ja o pomoc wiec po pytała syna dyrektora w clinice medical w Gdyni i tak chwalą doktora MARKA MURASZKO ja juz kiedys o nim słyszałam wiec do trzech razy sztuka poszłam i poczułam odrazu po rozmowie to jest TEN nic nie wpomniałam ze gdzies byłam wysłuchałam jego propozycji wiec proponował pod miesien od 275 ze mam dosyc duzo skóry wsadzi naj wyższy profil by wypełnic cała skóre jesli to nie pomorze to w trakcie operecji zrobi mała plastyke ale niech pani sie nie martwi to wrazie czego( nie wspomniał o żadnych dodatkowych kosztach!!!)i stanik w cenie zabiegu wiec całosc 8400zł ! juz nie chodzi o cene ale o fakt i podejscie,wiec ja zaczełam go pytaniami zasypywac co tamci mi gadali wiec pytam a dlaczego nie pod gruczoł ze ja nie mam miesni a on na mnie patrzy i mówi jak to nie ma pani miesni? każdy ma tylko zależy ile pod ten miesien wejdzie ale każdy go ma! a pod miesien dlatego ze ma pani bardzo duzo i rozsciagnieta skóre i w takim przypadku by nie opadły i sie trzymały tylko pod miesien wiec jakos byłam przekonana w stu procentach do niego i teraz nie żałuje niczego i dziekuje Bogu ze tak to sie skończyło ze trafiłam na niego a nie poszłam do tamtych,po zabiegu byłam non stop u kontroli nic nie płaciłam i teraz byłam tez po 3mc u kontroli tez nie płaciłam w kwietniu ide na kontrole po pół roku ale jestem zadowolona i nie musiał robic plastyki bo dopasował bardzo wysoki profil i to wystarczyło wiadomo ze moze nie wszystkim akurat tak da rade ale on dał i sie udało a wrazie czego miał robic plastyke podczas zabiegu wiec i z tego sie cieszyłam a nie pierw plastyke po jakims czasie reszta to mnie wtedy z szokowało ewidentnie chciał mnie naciagnac na kase,ten mój doktorek jak mnie rysował zauważył brzydki pieprzyk nie daleko pod piersiami i zapytał usunac go Pani bo tak bedzie szpecił:) a ja pewnie i nawet złotówki nie wzioł wiec poszłam z dobrym koniakiemP:) taka moja krótka historia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Kasiekkasiek duzo dziewczyn nawet z daleka z zagranicy do niego przyjezdza i chwala ,zreszta tu duzo na forum tez dziewczyn z daleka jada by robic cycuszki czasem warto nawet dalej jechac by było dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sisters! dawno mnie tu nie bylo - a tu za tydzien juz roczek minie:) pozdrawiam Was cieplo i trzymam kciuki za wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikulina26
witam ja juz od dawna chce sobie zafundowac wiekszy biusicik mam kilka pytan czy ktos moglby odpowiedziec...?po pierwsze jestem sredniej budowy ani chuda ani gruba ponad 160 wzrostu i marzy mi sie 450 pod miesien czy one beda duze ale nie ogromne? czy sa jakies strony internetowe gdzie mozna zobaczyc zdjecia wlaczne z informacja o wielkosci implantu?poza tym tak szczerze czy ja po 2 dniach bede wstanie wytrzymac jesli o bol chodzi i w miare normalnie funkcjonowac?no i ze szpitala wychodzi sie ponoc po dobie czy oni rowniez usuwaja odrazu nie bardzo wiem jak fachowo to okreslic te "pojemniczki w ktorych zbieraja sie plyny z kazdej piersi"?i w zasadzie czy jest roznica w cenie w zaleznosci od oczekiwanego rozmiaru? i czy wklady zelowe sa lepsze czy gorsze od silikonowych?z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tikulina mam podobną wage i wzrost do Ciebie implanty mam 400ml i są normalnej wielkości,moja koleżanka włożyła 450 jest 5dni po zabiegu i też nie są ogromne.PO 2dniach nie będziesz w stanie nawet ruszyć ręką , ja przez pierwsz tydzień bardzo cierpiałam. U mojego lekarza w klinice leży się 2doby i przy wypisie z kliniki lekarz usówa dreny (czyli buteleczki) .Cena nie jest uzależniona od wielkości implantów ja płaciłam za zabieg 8,5tyś i jestem mega zadowolona .Miałam 75B teraz mam 75D albo E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po operacji nie mialam wiekszych problemow zeby ruszac reka, praktycznie zero bolow. 4 godziny w szpitalu a potem do domu. bez drenow. wszystko sie pieknie goi, na drugi dzien po operacji jezdzilam samochodem. Jestem 3 tyg. po operacji a w ogle nie czuje zebym ja kiedykolwiek miala, bardzo szybko wrocilam do normalnego funkconowania. mam 350cc i niestety dla mnie za malo, tak wiec wydaje mi sie ze jak zdecydujesz sie na 400cc to bedzie fajny efekt - zalezy jeszcze jak duzy jest Twoj biust wyjsciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strona z biustami: www.locateadoc.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4godz po operacji to spałam po narkozie i nie wyobrażam sobie wyjścia do domu,a na drugi dzień to wychodziłam z kliniki i o jeżdzie autem nawet nie myślałam.Zaczęłam jeździć dopiero po tygodniu,albo dalej.Ogólnie jesteś jedyną osobą ,która tak się dobrze czuła, że jest to aż nieprawdopodobne.Wkońcu jest to bardzo duża ingerencja w nasze ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerikas
Alika miala pod gruczol, wtedy mniej sie cierpi. Dziewczyny, mam angine, a 17 lutego operacja...siedze wiec na zwolnieniu, dziecmi zajmuje sie babcia, a ja robie wszystko, zeby wyzdrowiec jak najszybciej. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kerikas - bierzesz antybiotyki? Alika - strasznie mnie ciekawi gdzie się operowałaś :P jeśli możesz napisz mi tu albo na priv. prosże 🌼 dolors - woooow.. już roczek.. a mi jeszcze 3 miechy zostały buu Kasiek - daj znać czy przeczytałaś posta Miamorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerikas
Biore antybiotyki, nie mam wyjscia. Podobno nie wolno tylko aspiryny, a jak Tobie sie, Samanta, wydaje? masz jakies inne informacje, bo juz sie przestraszylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×