Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Dakota, serdeczne dzieki za szybka odpowiedz. Bede spac spokojnie(j). Troche szkoda, ze mozna wyczuc reka... myslalam, ze tylko te pod gruczolem czuc przez dotyk, ale moze jak ktos o tym nie wie to nie wyczuje ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki S_A_M_A_N_T_A to napawa optymizmem. Juz nie moge sie doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Samancia...obejrzalam Twoje zdjecia na beauty :)..wiec hmmm musze powiedziec ze na moj gust sa naprawde duze!!...nie wiem dziewczyny moze ja mam inne oczekiwania ale te piersi sa wielkie:)...Samancia dobrze ze nie wlozyl ci doktorek wwiekszych implantow...ja wiem ze w miare jedzenia apetyt rosnie ...i pewnie czlowiek troszke traci kontrole i glowe pozniej ...to tak jak z odchudzaniem ...znacie te historie chudziutkich wychudzonych dziewczyn ktore mimo ze skora i kosci uwazaja dalej ze sa za grube ..tak wiec dziewczynki zachowajmy zdrowy rozsadek ;))))))) Wiec nie martw sie Samanta i nie sugeruj sie rozmiarami innych kobiet Twoja piers jest teraz OK!!!....Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju ja pod prawą piersią też miałam takie zgrubienie,czułam taki wałek(pręcik),poszłam do dr i okazało się,że to blizna,którą musiałam codziennie rozmasowywać i jest ok,nic tam nie wyczuwam,jest gładziutko:)Myślę,że u Ciebie może być to samo,więc się nie nakręcaj,tylko idż do dr,jak on to zobaczy to Ci powie co jest i co masz z tym robić:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju ja pod prawą piersią też miałam takie zgrubienie,czułam taki wałek(pręcik),poszłam do dr i okazało się,że to blizna,którą musiałam codziennie rozmasowywać i jest ok,nic tam nie wyczuwam,jest gładziutko:)Myślę,że u Ciebie może być to samo,więc się nie nakręcaj,tylko idż do dr,jak on to zobaczy to Ci powie co jest i co masz z tym robić:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam Twoje piersi są super,ani za duże,ani za małe,jakby Twoje naturalne,idealnie dobrane do figury:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Dziewczyny 😘 teraz się przyzwyczajam do siebie z biustem i nie wyobrażam już sobie żadnego innego :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.x
ehh dziewczyny ratujcie dostaje juz szalu! operacja na poczatku czerwca a ja mam dylemat czy aby implanty nie beda za male. wyjsciowke mam malutkie A. na konsultacji powiedzialam ze chcialabym duze C/male D. propozycja dr: 400/440 anatomy wysoki profil lub sredni. jednak tyle naogladalam sie juz zdjec tych 440 i boje sie ze wyjda takie normalne lekko odstajace od ciala piersi. a mi zalezy na efekcie by odroznialy sie nie tylko gdy jestem nago, ale rowniez w ubraniu. nie wiecie moze czy istnieje jakis super hiper mega wysoki profil?:D:D bo boje sie ze jak poprosze o 500 to wejda mi pod pachy hi hi a jeszcze, czy zawsze tak jest ze w okralych przy wiekszych rozmiarach sutki beda patrzyly mi w gore? bo nie wiem czy dyskutowac z dr o okraglych dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są profile extra wysokie, ale nie we wszystkich wkładkach. to co Ci zaproponował dr to jest max? mówił Ci, że jeszcze dałoby się większy? on generalnie ma oko do rozmiarów :) fajnie dziewczynom wychodzą te 440 :) a z tymi sutkami - niekoniecznie, zależy od budowy anatomicznej itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka6789
Moja kolezanka miala operacje i jest bardzo zadowolona klinika jest w warszawie al.jerozolimskich ale zabiegi robia chyba w rembertowie , ona tez miala miseczke A lekarz pwoiedzial ze nie można robic dużych piersi od razu ,zrobil jej miseczke B , wlasciwie to takie male c pokazywala mi wyglądają zaje..biscie zapłaciła 15 tysiecy ale mysle ze warto dac taka kase bo efekt jest powalajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! :-) Musiałam nieco nadrobić w czytaniu, bo byłam w podróży służbowej - było cudnie:-) Ale cóż wszystko co piękne szybko się kończy :-( Dziewczyny ile tygodni przed op należy zrobić USG, HIV i HCV? Janess, nie działa mi gg - kompletnie! Zepsuły mi się jakieś biblioteki czy coś - nie kumam inflormatycznych haseł. Mam nadzieję, że mi naprawią :-) Aniula, byłaś na konsultacji w Poznaniu? Samanta, mam twoje foty po operacji - masz może takie bez pancernika - chetnie spojrzę :-) Pozdrowienia dla wszystkich! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu, sprawdź pocztę :) badania przeważnie mają być nie starsze, niż dwa tyg przed zabiegiem zrobione, ale sprawdź ile się czeka na wyniki niektórych (ja na grupę krwi musiałam czekać tydzień.. a inny labki robią w dwa dni :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.x
dzieki:) ja najpierw bylam u jednej pani doktor ktora tez uparcie twierdzila ze wiekszych niz B mi nie zrobi, bo musze normalnie funkcjonowac z tymi piersiami, biegac, plywac itd.. poprosilam o pokazanie fot z dotychczasowymi pracami i podpytalam o kazda i wykminilam ze wszystkim wklada okragle 250 lub 275. nie robi zadnych innych!! wiedzialam ze jak chce uzyskac wieksze piersi to musze isc do doktora mezczyzny, gdyz to faceci bardziej lubuja sie w duuzych piersiach:) no coz, zobaczymy jak to bedzie wygladalo po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka25
ja zrobilam 375 wysoki profil, okrągłe i wyszło mi pełne C. Powiem wam tak .. im szybciej tym lepiej:) Żałuję, żre tak długo sie zastanawiałam . Op miałam 23 kwietnia w łodzi. Juz od tygodnia normalnie pracuje , normalnie funkcjonuje od 3 dni po op.Gdyby nie to ze nosze bando aby wygoiły sie i pozostały bliziutko siebie to nawet bym nie pamietala ze je zrobilam:)))) . Ja wychodze z założenia ze czego nam natura nie dałą weźmiemy sobie same:P Cała op wyniosła mnie 7 tys plus okolo 1tys koszta dodatkowe czyli bando, staniki i badania. Ale jestem wniebowzieta i nie zaluje nawet 1zl ktora bede spłacac przez wieki:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
hmmm mnie mowila pani w recepcji ze mozna zrobic miesiac przed badania miesiac to takie maximum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia to naprawiaj :) badania u Kasprzyka do 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka25
Ja dostałam zalecenia żeby badania były najlepiej z tygodnia poprzedzającego operacje, żeby wszystko było jak najbardziej na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.x
sam, nie, to nie kociszewska, pierwszy raz slysze to nazwisko. tamta to hm.. sylwia jakas w tym momencie nie pamietam dokladnie nazwiska. ale fakt, sa tacy lekarze co moze boja sie innych rozmiarow. ja tez mam zalecane 2 tyg przed operacja badanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 325 325 325 a moze 350..
dziewczyny czy kotras robila u dr kobusa - polanica zdroj? strasznie to dla mnie daleko ale podobno bdb specjalista, mieszkam w gdansku i bylaby to mega wyprawa dla mnie, czy moze ktoras polecic sprawdzonego lekarza gdzies w okolicach pomorskiego? jestem dopiero w fazie szukania wszelkich info na temat operacji, mam 28l, 171 i ok 60-62kg, przed ciaza 75b, po ciazy 70a, zalamka:( mysle o 325 okraglych ale na poczatek musze znalezc super lekarza bo przyznam strasznie sie boje, czy moglybyscie napisac ile kosztowaly was nowe cycuszki? dziekuje za wszystkie informacje, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess - no nie działa i nie zadziała, bo Vistę mam uszkodzoną. Maż mi zainstaluje jakiś inny program operacyjny, ale musze czekać aż dotrze z dyżuru. Tymczasem maila pisze do Ciebie :-) Mam wieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek---
Samanto, czy mogłabym prosić Cię o e-maila, chciałabym wysłać Ci zdjęcia moich piersi, niedługo mam konsultacje i nie wiem jakie implanty wybrać.Widzę , że się znasz, więc chciałabym prosić Cię o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaaaa
dziewczyny czy znacie moze jakies stronki na ktorych są zdjecia piersi po wkladkach anatomicznych no i tych okrąglych? kurde sama nie wiem na jakie sie zdecydowac moja kolezanka ma anatomy dozywotnie (niby) chcialam sie dowiedziec czy wszystkie wklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaaaa
czy wszystkie implanty są dozywotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia poczta:) 325 a moze 350 ja placilam 13500zl za anatomy ,do kliniki i z powrotem mialam spory odcinek do pokonania + dodatkowo kontrola, tu i tam i nabilam jakies 5500km-6000km:)ale waro bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Kochaniutkie ile trzeba nosić ten pancernik? 2 czy 3 miesiące? Można go sciagać w ciągu dnia, czy się w nim męczyć całą dobę? Czy obciska mocno i czy jest wam w nim goraco? Oto seria pytań na dzień dobry :-) Janess poczta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×