Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość SAAS
Ja mówiłam otwarcie o miom marzeniu. Może nie wszystkim , ale wiedzą koleżanki , rodzice i moja 14 - letnia córka . Uważam ,że jest to w całości moja sprawa. Nie wiem ,czy zauważą zmianę inni ,zobaczymy co powiedzą no i na co będą patrzeć. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jang będzie dobrze,nie stresuj się,trzymam kciuki:)U mnie wiedzą wszyscy,że robiłam op i nikt mi nie ględził,może za plecami coś gadali,ale do mnie póki co nic nie dotarło.Wszyscy bardzo mnie wspierali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vioesia ,a nie mowilam:)ze bedziesz milo zaskoczona brakiem bolu:) Jang 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAAS
JANG - jutro Twój wielki dzień . Pozdrawiam i życzę powodzenia . Ja za 12 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAAS
Ciągle sie zast...... , musisz zmienić swój nick na krótszy będzie łatwiej :-)))) Ja chciałam zmienić autko na jesień tego roku, ale wizja super cycuszków pobiła wszystkie auta w salonach , nawet RAV 4 . Mogę nawet pedałować na rowerze , byle mieć CYCKI!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAAS
Alexar , jak trafiłaś do kliniki w bielsku? Wyślij mi swoje fotki jak już będziesz mogła . Napisz jakie miałaś implanty? Ja wybrałam 325 . Zazdroszczę Ci bycia po...!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia moje gratulacje:)oczywiście poprosze o foteczki O mojej op.wiedzieli rodzice ,mąż i trzy najbliższe koleżanki,a reszta ludu nie zauważy różnicy bo przed zabiegiem sobie wypychałam czym się da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia gratuluje Ci kochana nowych cycuszków ,ciesze się że Cię bardzo nie bolało.Najważniejsze że jesteś już po i jesteś zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dawno sie nie odzywałam;( ale dzis pod prysznicem;( wyczułam malutki guzek (bolący) pod brodawką, w piersi;( Boje sie;( Jestem ponad pol roku po operacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce wazyć 52 kg! - idź do lekarza koniecznie, to wcale nie musi być nic złego. Nie zwlekaj! Jang, trzymam kciuki! Saas ja też zrezygnowałam z rav4 na rzecz cycków, coż tam auto przy tak wspaniałym samopoczuciu. Rav 4 nie ucieknie! Co ma wisieć nie utonie yeeeeeeeeeee! :) Powiem wam, ze mnie dziś bardzo bola. Wczoraj mnie tak nie bolały. No i do tego dochodzi ból pleców. Najlepiej się czuje w pozycji siedzącej na krześle z poduszą z tyłu. leżenie całkowicie odpada! Powiedzcie mi, czy to normalne, ze jedna pierś jest wyzej. Bo coś one dziwnie wygladaja. jedna podeszła wysoko, druga jest bardziej rozlana, ale nizej. Hm... minie chyba? Fotki bedą po kontroli! Nic się nie martwvcie, maż się szykuje na focenie :) Poranku nadzieji jak tam u Ciebie kochana? Lepiej ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saas przez internet,dużo czytałam na temat Sirka i z tego co pisali to jest dobrym fachowcem,a po drugie mam blisko...dziś biorę pierwszą kąpiel więc wieczorkiem wyślę foto wszystkim zainteresowanym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę ważyć - zrób badania i zadzwoń do kasprzyka. może to coś chwilowego i samo się rozejdzie, ale po co się stresować. trzymaj się :) Jang - mam nadzieję, że dziś się udało :) pozdrawiam Violesiu, piersi goją się różnie, może być tak, że jedna jest trochę wyżej, druga nizej itp - mięsnie rozciagają się w róznym tempie, tak samo schodząca opuchlizna. jakby to się dłużej utrzymywało, to skonsultuj się z dr (zresztą do kontroli może się unormuje już, a jak nie to on Ci powie kiedy to może nastąpić :) ) Alexar - jak sobie przypomnę jaką ulgą była pierwsza po operacji normalna kapiel.. hihi :) czekamy na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samancia a chyba mogę umyc rany zwykłym żelem pod prysznic?nie zapytałam w klinice ale wydaję mi się że tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ran to najlepiej nie myc, można niby żelem itp, ja nie myłam. jak spłynęło trochę na rany pod pryszniecem, to zadna tragedia :) ale ja wolałam przemyć po kąpieli ocetaniseptem (czy octeniseptem, nigdy nie wiem jak to się nazywa ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sieci jest i jako octAnisept i octEnisept - chyba bez znaczenia, to taki płyn odkażający, ale nie szczypie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOCHANE DZIEWCZYNKI :) długo mnie tu nie było ... jestem juz 5 mc po op i czuje sie super troche mi sie przy nachyleniu marszczy implant i nie wiem czy to norma czy cos nie tak ... wczoraj byłam na solarium ... powiedzcie mi czy juz sie normalnie opalcie? staniki z fizbinami nosze 3 mc bo miałam dośc aseksualnych miekikch :P gratuluje Violesi i reszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę ważyć 52 kg
Dzieki dziewczyny.. oj dziś pod prysznicem aż mi się słabo zrobiło, gdy to wyczułam.. W listopadzie robiłam USG, i NIC kompletnie nie bylo. Wczoraj CHYBA też. A dzis, kąpie się a tu zaczeła mnie piers boleć, macam i dup! Guzek:(( Pocieszam się tym, że bolące guzki to ponoć dobrze.. Gorzej jakby guzek nie bolał.. Za 2 tyg wyjeżdzam na wakacje, wiec na badanie dopiero po wakacjach pójdę.. S_a_m_a_n_t_o i jak cycuszki?;) masz ten sam rozmiar żelków co ja;) Jak blizny? Bo pamiętam, że na ich punckie masz malutką "obsesje":P Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny.. oj dziś pod prysznicem aż mi się słabo zrobiło, gdy to wyczułam.. W listopadzie robiłam USG, i NIC kompletnie nie bylo. Wczoraj CHYBA też. A dzis, kąpie się a tu zaczeła mnie piers boleć, macam i dup! Guzek Pocieszam się tym, że bolące guzki to ponoć dobrze.. Gorzej jakby guzek nie bolał.. Za 2 tyg wyjeżdzam na wakacje, wiec na badanie dopiero po wakacjach pójdę.. S_a_m_a_n_t_o i jak cycuszki? masz ten sam rozmiar żelków co ja Jak blizny? Bo pamiętam, że na ich punckie masz malutką \"obsesje\" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy przy implancie pod gruczoł ból jest duzo mniejszy? I czy implanty są wtedy bardziej widoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Violesiu, mam nadzieję, że ten kształt Ci się wyrówna. Szkoda, że jesteś tak daleko od swojego lekarza... Ale oby wszystko się ułożyło :) 🌼 Jang, trzymam kciuki! :) Co do mnie, to mniej krwawię, ale jeszcze jest. Pobolewa mnie trochę jedna pierś, ale tak ogólnie to chyba zaczynam wychodzić na prostą... :) Oby nie zapeszyć. :) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę ważyć - zrobiłam laser na te blziny w poniedziałek :P cycki ogólnie ok, nawet lepiej niż ok.. obsesyjnie kupuje kostiumy kąpielowe :D a nie zbliża ci się okres czy coś? moze stąd ten guzek? nie martw się na zapas na razie :) Lasintia - podobno ból wtedy jest mniejszy, ale impl bardziej wyczuwalne i szybciej opadają (bo miesnie nie podtrzymują, tylko sama skóra a ona niestety ma tendencje do wiotczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pod prysznicem blizny normalnie mylam zelem dla niemowlat,tylko uzywalam wacikow kosmetycznych,dwoch ,jedna blizna goila sie szybciej wiec nie chcialam zainfekowac tej drugiej.Pozniej przemywalam spirytusem salicylowym i sa calkiem \"ladne\",ale ... Chce wazyc zadzwon do dr.,tez mialam problem -tylko u mnie bylo wgniecenie,kazal mi opisac moja dolegliwosc i wyslas fotki,odpisal tego samego dnia.Jak to nic powaznego to nie bedziesz sie stresowac i bedziesz miala spokojny urlop,a jak nie(tfu,tfu,tfu),to zaczniecz szybko dzialac. SAMANTA jak tam blizny?jest jakis widoczny efekt po jednym razie,tez mnie kusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janesik, pewnie jeszcze za wczesnie na efekty po pierwszym, bo dopiero 5 dni. zrobiłam sobie zdjęcie dzień po, w niedzielę zrobię następne - będę obserowować, czy to coś daje :) mogę Ci podesłać te z niedzieli, bo na tych dzień po to widać tyle, że się ostro zaczerwieniły w stosuknu do stanu sprzed :) i cała blizna jest pokryta taką siateczką jakby strzałów lasera :) dziś mnie wściekle swędziały, jak zaraz po zabiegu, więc chyba coś tak się dzieje w środku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×