Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

No kryzys miałam wczoraj. Chyba jestem jedną z nielicznych dziewczyn, które uważają ze mają zbyt duze implanty. Wydawały mi się wczoraj ogromne! Poza tym cała spuchłam tzn w pasie :) wiec wydawało mi sie, ze sa kolosalnych rozmiarów! Nie mogłam sie ruszać, chodzic, ani siedzieć! Uzupełnieniem wczorajszej tragedii było przeziębienie i napady kaszlu! Wiec mowić też nie mogłam, zresztą nawet nie chciałam! Na szczęscie dziś wstałam bez większych problemów i cycki mi się spodobały i wcale już nie wydaja się tak ogromne, bo opuchlizna powoli schodzi. Moge sie dzis ruszać, nie boli tak okrutnie i co najwazniejsze kaszel jest mniejszy. Bo chyba nie musze wam pisac jaki ból odczuwałam podczas jego napadów! Właściwie to przeziębienie mnie tak dobiło, bo potegowało odczucie bólu, ale mam nadzieję, ze się cofa!!!!! Fotki wam wyślę po wizycie kontrolnej czyli we wtorek, mam nadzieje, ze do tej pory zejdzie mi opuchlizna z pasa bo mnie wnerwia. No, czyli wszystko wiecie! Trzecia doba po op była dla mnie najgorsza, nawet dzień po zabiegu nie czulam sie tak źle. teraz tez mnie bola, a własciwie ciągna szwy i pieką SUTKI, ale to nic przy bólu jaki wywołuje kaszel. Buziaki! Trzymam kciuki za Jang-skoro nic nie napisała wczoraj to juz jest z nowymi cyckami! :) Samanta ja tez poprosze o fotke blizn, robiłaś fraxelem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysle Violesiu :) robiłam laserem frakcyjnym - nie tym oryginalnym amerykańskim Fraxel tylko innym, z nakładką fraksującą (który działa identycznie, taka sama wiązka laseru itd, a cena dużo korzystniejsza dla mnie) dobrze, że już Ci lepiej :) mi dr mówił, że najgorsza jest 4-5 doba hihi i w faktycznie było ciężko ;) ale Ty to generalnie przechodzisz extra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
VIOLESIU-JA JAK BYLAM PO OP.TO JAK JE PIERWSZY RAZ ZOBACZYLAM TO ZACZELAM RYCZEC I ODESZLAM OD LUSTRA.... PLAKALAM PIELEGNIARCE CO ONI MI ZROBILI... DOSLOWNIE,BYLAM PRZERAZONA WIELKOSCIA!!! ALE CO DZIEN BYLO LKEPIEJ,WYNIKA TO Z TEGO ZE JAK SIE NIC PRAWIE NIE MIALO TO WSZYSTKO WYGLADA WIELKIE ALE ZOBACZYSZ ZE BARDZO DUZO SCHODZI OPUCHLIZNY DO OK.2 MIESIECY ... W TYM CZASIE SIE PRZYZWYCZAJASZ I ZAZWYCZAJ OKAZUJE SIE ZE JEDNAK ZA MALE... W MOIM PRZYPADKU SA AKURAT BO JESTEM CHUDA ...MAM 325 NIE WIDAC ZE SA SZTUCZNE BO NIE ZUCAJA SIE W OCZY :) :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
SAMANTA ROBILAS LASEREM??JAKIM??ILE TO KOSZTUJE??? JA MAM TE PLASTRY SILIKONOWE I JUZ PO DWUCH DNIACH BRZEGI SA BIALE...A BYLY CZERWONO-BORDOWE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju, to jest laser Fotona z końcówką frakcyjną, koszt jednego zabiegu na obie blizny to 200zł (oryginalnym fraxelem 500), zabiegów trzeba zrobić ze 3, może 4. zależy od tego, jak się goi itd. mi nie zależy na rozjaśnieniu blizn, działałam już takimi metodami na inne blizny, po pieprzykach. chcę spróbować tym laserem obkruczyć blizny i zmniejszyc - ciekawa jestem, czy to działa, czy pic na wodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, że opadną i opuchlizna zejdzie, ale wczoraj to nic do mnie nie docierało. No i jeszcze mój mąz co chwila mówiacy- Violka, ale masz big BENY! Viola, pokaż cycki - ale wielkie! No i jak tu się nie załamać, z tym że on starał sie mnie rozweselic mówiac, ze są ładne i w ogóle ok! Ale nie szło - były dla mnie olbrzymie! Robi mi cały czas zdjęcia i krzyczy na cały dom KOCHAM KASPRZYKA! No i powiedzcie, czy on jest normalny!? Już mu powiedziałam, zeby sobie dał też powiększyć, ale stwierdził że nie dałby rady z bólu:) Wygnałam do garażu, ale pewnie ogląda tam fotki cycków zamiast naprawiac mi amortyzator! Bo już wysyłal dwa smsy z hasłem VIOLKA ALE MASZ CUDOWNE CYCKI! Cieszę się, ze sie mu tak podobają, bo jest naprawde zachwycowny, wiec i ja patrze na nie bardziej przychylnym okiem :) Ciekawa jestem, czy za jakiś czas jak zmaleją i nie napiszę wam... ale mam małe cycki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) nareszcie po !!! jestem szczesliwa ze juz po wszystkim. mam trudnosci ze wstawaniem troche mnie boli ale da sie wytrzymac. nie widzialam jeszcze moich nowych nabytkow ale są chyba wieksze niz sie spodziewalam. nie pamietam kiedy zasnelam, nawet snilo mi sie cos hehe:) obudzilam sie i jak mi powiedzieli ze to juz po to sie popłakałam ze szcześcia. i zasnelam. zabieg mialam ok 17, trwał1,5 godz. Lekarz nie musial mi zakładać drenow bo podobno bylo bardzo malutko krwi. Noc byla męcząca, co chwile sie budzilam bo plecy bolały. o 8 chyba obejrzał mnie lekarz, no i mogłam sie ubrac i isc. niedawno przyjechalam do domu bo do klinik mam 100 km. i zaraz sie połoze bo ciężko na klatce:) a jak wstaje to czuje ciążenie w dół. w ponioedzialek jade na zmane opatrunku. Jestem bardzo szczęśliwa ale jeszcze do mnie nie dochodzi ze mam juz normalne piersi i ze juz nigdy nie bede sie ich wstydziła. Dziekuje za wsparcie dziewczyny. juz sie troche zmeczylam wiec ide spac papappa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jang huraaaaaaaaaaaa, gratuluje! Trzymaj się! Ale fajnie :) Alexar81 ja też poproszę o foty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
JANG-GRATULACJE!!! SAMANTA NO CIEWAWA JESTEM JAK TO BEDZIE...A EFEKT JEST WIDOCZNY ODRAZU PO OSTATNIM ZABIEGU?? A CO JEST Z TWOIMI BLIZNAMI,SA SZEROKIE?? JAK JUIZ BEDZIESZ MIALA ZDJECIA TO WYSLESZ MI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju, nic z nimi nie jest. po prostu są a ja chciałabym żeby były trochę mniejsze itd - naoglądałam się zdjęć w necie i u tego dr róznych poprawianych blizn i ciekawa jestem czy jakieś efekty pojawią się u mnie :) dzień po zabiegu blizny były bardzo czerwone, zaognione. parę dni po zaczeły swędzieć, jakby się goiły (ten laser powoduje w nich mikrouszkodzenia których gojenie wpływa na wygląd blizny, obkurcza ją itd), dziś odpadają z nich takie leciutkie strupki jakby. ten lekarz od laserków mówi, że po jakichś 3-4 tyg powinno być wida efekt pierwszego. dlatego następny zabieg robi się miesiąc po zobaczymy - na forach nie znalazłam nikogo, kto by takie świeze blizny poprawiał laserem - więc sama na sobie testuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
AAAA CZYLI TO DOPIERO PO MIESIACU DRUGI RAZ SIE IDZIE?? A TY WIDZISZ JUZ PO TYM RAZIE JAKIS EFEKT??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje, że tym laserem działa się nie tylko na bliznę, ale i jej okolicę - przez co jakby rozmywa się jej krawędzie - tak po zabiegu to wygladało przynajmniej. i może faktycznie, jak się tak parę razy zrobi, to to przejście ze zdrowej skóry w bliznę będzie mniej widoczne. na razie nie wygląda to jakoś spektakularnie, ale jeszcze te strupki nie odpadły. zrobię jutro jakieś zdjęcie, wydaje mi sie, że są jaśniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
samanta a ty masz te blizny w zgieciu czy nad,bo ja mam cm nad zgieciem,a myslalam ze to bedzie idealnie w zgieciu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam trochę nad, jedna tak niecały cm, druga trochę więcej, z cm albo półtora. na początku narzekałam na to, ale jak poprzymierzałam kostiumy kapielowe, takie miękkie trójkaciki o jakich zawsze marzyłam, to one się ściągają zawsze troszkę do góry i jakbym miała idealnie w fałdzie, to by je było widać, więc już lepiej tak minimalnie troszkę wyzej chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
violesia, alexar, jang - POPROSZE FOTKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jang gratuluje i czekam na fotki :)Violesia i SAMANTA Wasze tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę strawić stwierdzeń,że osoby przeciwne op same by się poddały i że zazdroszczą.Ja też jestem przeciwna-mam duży biust,ale nawet gdybym miała komleks to nie zrobiłabym żadnej op plast.Powinniśmy zostać w miare naturalni i zaakceptować siebie.Oczywiście zaraz zostane zasypana śmiesznymi argumentami typu kaszaki,raki,golenie się itp.Rozumie,że chcecie się tłumaczyć,ale bez przesady.Chorób czy malowania rzęs nie o powinno się porównywać z op plast to absurd!Ja opalam się na słońcu,nie w solarium,maluje ew rzęsy,fluid odpada,no chyba że ktoś ma paskudną cere to tak,nie mam rozstępów,wszystko co pragnę to mam,napewno nie jestem idealna nikt nie jest ale siebie akceptuje.Zadrośc,robienie z siebie bóstwa na siłe,a gdzie jest charakter,poczucie własnej wartości,kiedy to będzie częścią was,nie krytykuje op plast,tylko nie które podejście ludzi np.SAMANTA dobrze,że ma chociaż kase,bo tak nie miała by nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto - kocie, a po co wypowiadasz sie na forum dotyczacym powiększania piersi? Wiesz, to budzi domysły. Bo co innego gdyby tematem przewodnim tego forum było - Powiększyc sobie cycki, czy nie. To wtedy całkowicie na miejscu byłby twój komentarz. Nie chcesz nie maluj się fluidem, opalaj się tylko na słońcu, jedź jaja tylko ze wsi i pij mleko prosto od krowy. Zycie nie jest proste i nie musisz starać się rozumiec ludzi, którzy korzystaja z usług chirurgów plastyków. Jak dla mnie mozesz chodzić z kaszakami wielkości jaja gesiego na twarzy, nie korzystać z antykocepcji i wypowiadać się na forum całkowicie ciebie nie dotyczącym. Skoro to ci pomaga zaakceptować siebie i dowartościowuje w jakiś sposób, to sobie uzywaj na forum do woli. Wychodze z założenia, ze kazdy wie najlepiej co dla jego psychiki jest najskuteczniejszym lekarstwem. Spróbuj też na forum dotyczacym labioplatyki i/lub liposukcji, korekty powiek itp. patrz ile masz możliwosci, a jak się poczujesz atrakcyjna na tych forach! Wszystkiego dobrego życze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny! jesteście super:) o wiele lepiej jest przeżywac to wiedząc ze ktoś ma tak samo jak ja i ze ktoś rozumie mnie bez tłumaczen. Na fotki bedzie trzeba poczekac, sama jeszcze nie widzialam ale nawet w bandażu są super. nie moge jeszcze uwierzyc ze to juz za mną. Pozdro dla wszystkich nowych cycuszków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violesia to była jedna wypowiedź w tym temacie,a skąd się tu wziełam,interesują mnie ludzie,psychika ludzka,zresztą nie ważne,jak napisze że jestem psychologiem to też bez znaczenia.Poprostu nie które wypowiedzi są ...brak słów min.Twoje:))Dlatego musiałam napisać.Życze ci żebyś pozostała przy tej jednej op i twoje cycuchy dobrze się miały.Napisałam co myśle,nie musisz tego komentować bo znowu mnie śmiech rozwali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie, powazny psycholog nie traci czasu na forum. Kreujesz sie na naukowca, ale brak ci dystansu i obiektywizmu, a to trąci brakiem profesjonalizmu. Psychologia to dziedzina dla ludzi o otwartch umysłach, a po twoich wypowiedziach mniemam, ze jest dosyć ograniczony ideologicznie. Sorki, ale chyba kariery w tym zawodzie nie zrobisz. Bo dobry psycholog nie krytykuje, ale stara sie zrozumieć zawiłe i krete ściezki ludzkiego umysłu. Wybacz, jesli cię uraziłam, ale to tak jakbym ja weszła na forum dla wielbicieli BMW i napisała, ze BMka jest dla ograniczonych i pustych ludzi. Skoro jesteś psychologiem, to wiesz, ze mylne jest przypisywanie cech ludziom według naszych o nich wyobreżaniach. Bo jest to bardzo krzywdzące i społecznie niesprawiedliwe. Zyczę ci powodzenia, a przede wszystkim zebyś sie odnalazła w życiu :) Pozdrowionka! I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto kocie musisz dluzej przezuwac i duzo popijac , bedziesz miala latwiejsze trawienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janessssssssssssss no rozwliłaś mnie :) :) :) :) Bolą mnie cycki nie mogę się smiać za bardzo :) ;) ;) O ludzie co za dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAAS
Alexar proszę o fotki !!!!. Bardzo jestem ciekawa . Fajnie ,że jesteś zadowolona. Ja do kliniki w bielsku też trafiłam przez internet . Dr Sirek zrobił na mnie dobre wrażenie , konkretny facet . Wydaje mi się ,że umie dobrze doradzić . Czy Ty sama wybrałaś rozmiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha,no,nie mogę:))wystarczyło napisać coś o psychologi aby na tym skupić twoją violesia uwgę,jak tak świetnie wiesz co to psychologia to czemu sama nie zajrzysz w głąb siebie?Kto jak kto,ale dziewczyna która nie może zaakceptować siebie wogole nie powinna się wypowiadać,już się upokorzyłaś robiąc se cycki to podaruj sobie dalsze eksponowanie swojej glupoty.A odwiedzam to forum,żeby się pośmiać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak ego kota zostało urażone, ponieważ doszło do dramatycznego spadku poziomu. Twoje wypowiedzi świadczą o wysokim wskaźniku niezrównoważenia psychicznego. Wklejam ci definicję upokorzenia, bo myślałam że masz tylko \"ciasne\" poglądy, ale wyszło także że jesteś ograniczona intelektualnie. Definicja: Upokorzenie pochodzi od słowa „pokora\", którego potoczna definicja oznacza przyjęcie woli innej osoby bez sprzeciwu. U-pokorzenie więc jest przymusem, postawieniem kogoś w sytuacji bez-silności, niemożliwością skutecznego sprzeciwu wtedy, gdy jest bity, szykanowany, oszukiwany, wykorzystywany do zaspokajania potrzeb seksualnych oraz poczucia siły i władzy. Tak sobie myślę, ze gdyby twój żenujący poziom intelektualny przełożyć na bonusowe bilety lotnicze, to do końca życia latałabym po świecie za darmo w klasie biznes. Skoro odwiedzasz to forum żeby się pośmiać, to bardzo ci współczuje że cudze nieszczęście wywołuje u ciebie radość. Smutne, ze nie masz przyjaciół, ani kogoś z kim mogłabyś spędzić chociażby weekend i musisz swoją frustrację prezentować na forum kompletnie ciebie nie dotyczącym. Przyznasz, ze nie jest to normalne. Życzę mimo wszystko wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i trzymaniu klasy, bo nigdy nic w życiu nie osiągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzonka
Ja bym sobie piersi nie powiekszyla bo nie musze, ale moja siostra po kilku latach depresji nareszcie sie usmiech po op. racja, ze nie ma co ludzi osadzac po tym co sobie poprawili bo czasami za tym stoi ogromna tragediia tych ludzi. Mysle ze violesia bardziej akceptuje siebie i swiat niz kobieta-kot. wypowiedzi violesi maja przynajmniej sens i sa blyskotliwe. Poszukaj pomocy kocie, bo tragedia ludzka raczej nie nalezy do zabawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki foty poszły :-) Saas Sirek zaproponował mi 400,ale jakoś spękałam bo wydawały mi się za duże i razem zdecydowaliśmy się na 350 :-) uważam że są super i wyglądają naturalnie,moj Mąż jest pełen podziwu dla Sirka,bardzo mu się podobają i przedewszystkim blizny są malutkie!!! pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×