Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Violesiu kochana, Kobieta Kot i Dana12, któa ostatnio już się czepiała, szczególnie mnie :P to jedna i ta sama osoba - ten sam nic, ilość postów maleńka. Użytkownik: kobieta-kot (ilość postów: 5) Adres e-mail : dantho@wp.pl Tlen.pl: nie podał/a Użytkownik: dana12 (ilość postów: 6) Adres e-mail: dantho@wp.pl Tlen.pl: nie podał/a olewka. pewnie kiedyś coś tu pisała, mże jej nie odp i teraz się \"mści\" albo jakaś inna urażona księżniczka. olać to ;) zrobiłam wczoraj zdjecia tych blizn dziewczyny i postaram się wysłać jak najszybciej, obiecuję. nie miałam wczoraj netu w ogóle Violesiu, Jang, Poranku - mam nadzieję, że czujecie się dobrze i wszystko się goi. Diabliczko, oby to nie było nic powaznego, jak będziesz miała wyniki badan to daj znać 🌼 Aguśka GGG - ja miałam zabieg u dr Bromy - w klinice nic mnie nie bolało, dają fajne środki p/bólowe ;) każdy ból odczuwa inaczej, ale jak będzie źle to zastrzyk dostaniesz, nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Samantha! :) Ale ubaw co :) Jak zdarzyłaś sie już zapewne zorientować, to mam sie dobrze :) Nic nie boli, troche ciągnie. :) Myślałam, ze poleciałaś na Majorkę i nic nie powiedziałaś :) Czekam na fotki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh Violesiu.. jak mijam każde biuro podróży, to nie ma siły, musze przejrzeć lasty.. :P ale najwcześniej jakieś wakacje dopiero jesienią :( pocieszam się, że przynajmniej cycki wydobrzeją i jeszcze będę mieć czas kupić kolejną walizkę kostiumów :P (na razie od operacji kupiłam chyba 7.. albo 8.. i ciągle oglądam kolejne heh.. szaleństwo ;) całe życie musiłam nosić konkretne, maskujące z dużym push upem, a teraz.. każde wyglada dobrze.. :) no może nie każde, chciałam kupić górę do takiego kostiumu z zeszłego roku, polskiej firmy chyba Verano.. i w najwiekszy rozm, 44, nie weszłam.. :o dlatego kupuję mięciutkie trójkąty :D ) ano widzę, ze dziewczyna nie daje za wygraną - jeśli jej to poprawia samopoczucie, niech leczy kompleksy. potem się zgłosi do skasowania ;) wysłałam te blizny, ale słabo to widać na fotkach. musze sobie załatwić aparat z lepszym kontrastem, moze będzie lepiej to widać. spr pocztę - Janess, Violesiu i Majeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje jesianią sa najpiękniejsze, nie ma rodzin z dziećmi :) i jest ciszej :) Także Sam nic się martw! Kupuj opalacze przydadzą się na urlopie :) Obejrzałam blizny - maleńkie są. Znikną same jak nic! Tez jestem ciekawa czy coś da ten laser? Zobaczymy, trzeba odczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzeba poczekać - szukałam na forach osób które robiły tym laserem świeże blizny, ale nie znalazałam.. większosć robi nim blizny potrądzikowe, a to jednak zupełnie inna głębokość, moc itd. nie ma to jak na sobie sprawdzić ;) skataloguje ewentualne postępy i wrzucę na forum za parę miesięcy a co do wakacji jesienią to pewnie masz rację - w zeszłym roku byłam w lipcu i więcej mnie okres szczytu sezonu nie interesuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!:) juz mnie nie boli tak jak na początku, bol plecow da sie znieść w sumie to tylko czuje takie rozpieranie i ciążenie w dół a nie ból. Mam do Was pytanie odnośnie stanika tego specjalnego. Jaki to ma byc ? jaki miałyście i na jak długo? mi lekarz powiedzial tylko ze to moze byc normalny sportowy ale cos mi sie nie wydaje zeby tak bylo. No i mam napisane ze na 3 miesiące mam go mieć non stop. Az tak długo?:( zaraz jade na zmiane opatrunku wiec jak wroce to napisze to co zobacze:) Papulinka - masz podobne wymiary do mnie ja mam właśnie 300cc ale jeszcze nie widzialam efektu. Mowisz ze masz szeroką klatke, napisz ile masz pod piersiami? bo ja 73.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy jest ktoś, kto ma już dłuzej implanty i najlepiej pod gruczoł ( a do tego Pani, która jeszcze nie rodziła :) )? I czy Wy spicie na tych piersiach na brzuchu? Ja tak paniecznie się boję bólu, że wolałabym wymieniać częsciej, ale żeby tak nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasintia, ból to sprawa indywidualna. Ja myslałam, ze umrę z bólu, ale specjalnie nie bolało. Bardziej dokuczał mi ból gardła i kaszel. Jang, wszystko jest w normie,tak ma ciągnąć :) Mnie też ciągnie :) Z tym stanikiem to fakt, ze ma być sportowy i trzeba go nosić 3 miesiące. Ale każdy lekarz zaleca inaczej, wiec posłuchaj swojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu dopisz w stopce jaki masz rozmiar implantów ,bo nie chce mi się szukać wstecz w twoich postach,pisałaś,ze przed op. z nerwów schudłaś,ile ważyłaś? pozdrówka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lastina, nie mam pod gruczoł, nawet w tej chwili sobie nie mogę przypomniec czy któras z dziewczyn miała. Meduza, no ja generalnie chuda, ale przed op 45 kg było, po op wazyłam sie w klinice i wazyłam 47 kg :) Będę jutro bądź pojutrze rozsyłać fotki i wszystkie parametry wam dokładnie napisze :) Ale powiem ci, ze sa jak dla mnie OGROMNE. Chociaż dla większości dziewczyn po op, będą maciupkie :) Mam chyba najmniejsze implanty na forum. W tej chwili mam 90 cm w obwodzie , a miałam 81 cm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasintia - czemu chcesz pod gruczoł? wnioskuję, ze jesteś młoda - po co robić opcję po której piersi szybciej opadają i szybciej trzeba zrobić korektę? ja kojarzę jedną dziewczynę która zrobiła z rok albo dwa temu, 450 chyba pod gruczoł, młoda laska, ale już dawno nie pisała.. a tak to więcej nie kojarzę, żeby przed karmieniem ktoś robił pod gruczoł z tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja naprawdę boję się tylko bólu, niczego innego chyba już nie :( Za młoda to nie jestem, mam 27 lat ale jeszcze nie mam w planach dzieci i słyszałam, że po kilku latach po operacji, jak sie zachodzi w ciąże, to piersi bardzo sie zmieniaja i konieczna jest reoperacja. Dlatego wolałam tą mniej bolesną. Ta dziewczyna, ktora miała pod gruczoł to chyba była niunia i miała ponad 400ml i była młodsza ode mnie. Niby była zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, to ona :) ale dawno się nie odzywa.. zobacz jak niektóre dziewczyny to wcale nie boli, albo tylko trochę.. przecież możesz zostać w klinice i na dożylnych pobyć dłuzej, wtedy nie bedzie tak bolało pewnie.. nie obawaiaj się bolu, da się go znieść - tyle nas to przeszło :) widziałaś zdjęcia piersi z impl po ciązy? duzo gorzej wyglądały niż przed? bo tylko te z beauty widziałam, i żadne nie były poprawiane, a trochę już dziewczyn z impl było w ciązy :) ja bym się bardziej obawiała konieczności częstszych poprawek impl pod gruczoł, niż ewentualnie poprawki pod miesien, bo kolejne zabiegi (wymiana większe na przykład) podobno są znacznie mniej bolesne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
LASINTIA.... A MOZE TY NIE JESTES PEWNA CZY CHCESZ TO ZROBIC...???? BO MY WSZYSTKIE JUZ PO PRZEZYLYSMY,JAK WIDZISZ NIE BYLO ZLE I WSZYSTKIE MAMY POD MIESIEN A TO PEWNIE O CZYMS SWIADCZY.... MYSLE ZE JAK KTOS BARDZO CHCE I O TYM MARZY TO NIE BOI SIE BOLU.. TYM BARDZIEJ ZE NAPRAWDE JEST PRZEREKLAMOWANY :) JA MACALAM IMPLANTY POD GRUCZOL I W ZYCIU BYM SIE NIE ZDECYDOWALA.... BYLO DOKLADNIE CZUC CALY IMPLANT TO NIE BYLO ZBYT MILE....I NAPEWNO NIKT BY NIE UWIEZYL ZE ONE SA NATURALNE!!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
A WCZORAJ MNIE MACAL MĄŻ I WLASNIE O TYM ROZMAWIALISMY... MACAL I POWIEDZIAL ZE GDYBY KTOS NIE WIEDZIAL TO NAPEWNO BY SIE NIE DOMYSLIL ZE JAKIES SZTUCZNE,POPROSTU FAJNY,JEDRNY CYCEK I TYLE!!!A JAK JA DOTYKALAM TE POD GRUCZOL TO JAK BY TAM DWIE PILKI Z WODA BYLY KTORE MOZNA DOWOLNIE PRZESUWAC W PRAWO ILEWO I NIE ZMIENIA SIE ICH KSZTALT.A PRZECIEZ NIE ROBISZ TEGO NA ROK TYLKO ZNACZNIE DLUZEJ WIEC MOZE WATRO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na beauty nie mam wglądu do galerii, chyba muszę zacząć tam pisać :) To mnie Samanta pocieszyłaś z tym bólem. Mój koleś powiedział, że 90% dziewczyn czy PAŃ piszących na internecie to psychopatki i panikary i żeby się nie sugerować ich opiniami, ale ja niestety też jestem w tej grupie! Ja mam problem nie tyle z wielkością, co z asymetrią. Jedną pierś mam b, drugą b/c. Ta operacja wreszcie pomogłaby mi w pozbyciu się jedynego kompleksu. Najgorsze jest to, że w ogole się na tym nie znam. Moja mama też ma implanty od 15 lat. Najlepsze że są to implanty solne i robione u Dmytrzaka, czyli lekarza uznanego za największego partacza. A są piekne. Tylko że ona zrobiła to po 3 dzieci. I chyba ma anatomy. A ja mimo, iż czytałam o tym trochę, to nie mam pojęcia jakie bym chciała. Na pewno miękkie i mniejsze niż D... Jeszcze daleka droga przede mna... Czy jest opcja, zeby zaniesc do lekarza zdjęcie piersi jakie chce się osiągnać i pozostawić mu wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja dzięki Bogu, że napisałaś o tym, bo bałam się zapytać jakie są w dotyku. Tak naprawdę nigdy nie dotykałam po operacji żadnej koleżanki i trochę boję się tego momentu. Ale skoro mowisz, że mąż tego normalnie by nie wyczuł? Rewelacja. Ja też jestem ze Szczecina. Robiłaś u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
LASINTIA JESTES ZE SZCZECINA???? WIESZ KIEDYS DMYTRZAK TO BYL JEDEN Z LEPSZYCH LEKARZY...NIESTETY TERAZ ZA DARMO BYM SIE NIE ODWAZYLA DAC MU PIERSI ...SKORO MAMA MA IMP.TO PEWNIE WYMIENIALA JUZ?? MA POD MIESIEN?? CZY DUZO SIE ZMIENILY PRZEZ 15 LAT??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do gotowości - ja nigdy nie jestem na nic gotowa. Np. jak szłam robić usta, to trzy razy wchodziłam i wychodziłam, a trzęsłam się jak na mrozie :) to samo jakas szczepionka, czy znieczulenie. Aha i czy ktoras juz spała na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ma już 15 lat i są nadal śliczne i ani razu nie poprawiała. Mówiła, że miała robione wieczorem, bo w poczekalni ogladała jakiś serial :) na nastepny dzien po południu zabrał ją tata i 2 dni później poszła do pracy. Ni mowiła, że boli, tylko że ciąży coś na klacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasintia - jeśli Mama ma solne i od 15 lat, to na pewno nie anatomiczne :) one sie pojawiły stosunkowo niedawno, a ich kształt zależy od spójności zelu silikonowego :) Maja dobrze mówi - tego się nie robi na rok, tylko na lata i nie trzeba się bólu bać :) poboli, poboli i przestanie :) a cycuszki zostaną śliczne :) czy Twoja mama miała jakieś powikłania przez te lata związane z impl czy wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
TAK ALE W GRYFICACH U DR.KRAJEWSKIEGO TO 100 KM I TAK WLASNIE JEST SIE PIEC DNI WIEC UWAZAM ZE SUPER.... JA I BECIA ROBILYSMY W GRYFICACH,JA BYLAM Z KOLEZANKA I ZNAM JUZ W SUMIE 9 OSOB ZNAJOMYCH KTORE U NIEGO ROBILY,ON W SUMIE ZAJMUJE SIE REKONSTRUKCJA PO MASTEKTOMII ALE NAPRAWDE POLECAM.KONSULTACJA JEST BEZPLATNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i moja mama jest świetna, bo poszła też z asymetrią i stwierdziła, że chce duze i niech sami zdecydują. I ma moim zdaniem duże D, ale ona twierdzi, że małe D... I nie wiszą ani nic... A mowiła, ze chyba anatomy. Ale nic więcej nei wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, odpowiedziałaś zanim zapytałam hihi :) to super, że już tyle czasu a nadal cycuszki są ładne :) warto pocierpieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj naciągała skórę, przekrecała sie ze strony na stronę i za cholere nie było widać nawet rąbka implantu, dlatego obstawiałysmy anatomy. Ale moze są okragłe pod miesien. Ona bardzo chciała tej operacji, moze dlatego to wszystko tak ładnie sie jej trzyma. Ona nawet nie wiedziała, ze są jakies poprawki czy wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
JA TEZ POSZLAM I NIE WIEDZIALAM JAKIE CHCEM....LEKARZ SAM ZADECYDOWAL ODRAZU ZE 325 I POWIEDZIAL ZE O MNIEJSZYCH NIE BEDZIE ZE MNA ROZMAWIAL BO JA CHCIALAM MNIEJSZE ALE DOBRZE ZE SIE POSLUCHALAM BO BYM TERAZ ZALOWALA,TE SA AKURAT...LEK.ZNA SIE NA RZECZY MOZNA POLKEGAC NA JEGO WYBORZE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
KIEDYS BYLO INACZEJ,MOJA KOLEZANKA MA JUZ 11 LAT I TEZ NIC NIE WIE POSZLA,LEKARZ ZROBIL TAKIE JAK UWAZAL I NAWET NIE WIEDZIALA JAKA METODA ZROBI...MA POD MIESIEN I MUSIALA SPRAWDZIC JAKI IMPLANT MA BO NAWET NIE WIEDZIALA ...KIEDYS BYLO INACZEJ...TEZ JEJ DMYTRZAK ROBIL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On chyba robi też na Mickiewicza? Koleżanka wybierała się do niego, bo chciała robić przez pępek i mowiła, że ma najlepsze opinie. A czy któraś z Was miała B i chciała wyjść na pełne C? Ja przede wszystkim muszę zlikwidować tą różnicę w wielkości, bo inaczej żaden chlopak nie zobaczy mnie stojącej swobodnie bez stanika :( Ale któraś z Was super napisała, że na poczatku jest depresja i cycki stoją jak namioty he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
A TO ZE W MOICH WYPOWIEDZIACH NIE MA LADU ANI SKLADU TO DLATEGO ZE MAM CORKE NA KOLANACH KTORA COS MI CIAGLE KASUJE ALBO DOPISUJE I TAK ZMAZUJE ITD...CZORT JEDEN NIE DA SPOKOJNIE POPISAC...:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×