Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

O cześć Yagusiowy,pozdrów żone, 375 to chyba dobrze nie? widziałeś cycki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tu maz yagusi,operacje mamy za soba .Yagusia poszla pierwsza o 9 ,wybralismy 375.po operacji byla slabiutka i obolala,ale zapytana czy zrobilaby sobie to jeszcze raz odpowiedziala ze bez wachana:)Teraz spi i odpoczywa.jade do niej o 7-8, wiec potem bede mial swieze wiadomosci.przesyla pozdrowienia i caluski dla wszystkich cycolinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Yagusiowy teraz juz tylko masowanko ,masowanko i masowanko .Proszę się przykładać bo 22 grudnia chcę z Yagusia kawkę spić ;) Poszła o 9 ... hehe stary wybieg doktora - z zaskoczenia ja wziął. Mnie też za pierwszym i drugim razem tak podszedł .No może i tak lepiej - mniejszy stres bo nie ma czasu - wpadają i zabierają ;) Buziaki Yagusia Becia Ciebie na kwie oczywiście tez widzę .Omówimy wstępnie nasz kalendarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki!Ya_gusia Was wszystkie serdecznie pozdrawia:)Jest słaba i mocno obolała,ale najważniejsze,że już po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,2 dzien maly kryzys,problemy z ruszaniem ,piersi pierwsza klasa:)duze problemy z ruszaniem ale wszystko bedzie dobrze.Pan doktor bardzo zadowolony z wyniku.pozdrowienia dla wszystkich cycolinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oggy
czesc, wlasnie jestem po konsultacji u dok. Jarlińskiego, przemily człowiek, czekają mnie okrągłe implany 375 mentor! jak na razie termin dokładny jeszcze nie ustalony, ale może po nowym roku jak się zwolni jakies miejsce ja bym wskoczyła! już nie moge sie doczekać. naturalnie mam miseczke A, małe B, 174 cm wzrostu no i waga 85 kg na dzien dzisiejszy.. Zastanawiam sie nad 400 ale te się juz bardzo duze wydaja... Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmoczek
becia widze, ze jestes juz sporo po op. czy mogłabys mi powiedziec czy pamiętasz jaką maść lekarz zalecił Ci po zdjęciu szwów? bo kurcze... wczoraj właśnie miałam zdjęcie szwów no i podano mi nazwę maści, której mam teraz używac przez dwa tygodnie... wydaje mi się, że to alantan... ale nie wiem czy sobie tego nie ubzduralam, poniewaz mam w domu alantan, gdyz kiedys do czegos go uzywalam... no i boję się, że mi się poprostu pokićkało... a do lekarza mogę zadzwonic dopiero w poniedzialek. (zwracam się równiez do wszystkich innych dziewczyn po zabiegu) no i jak się mają Twoje piersi po takim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmoczku my pacjentki dr Kubasika stosowałyśmy zaraz po linomag na bazie lanoliny i wazeliny. Yagusia serwusik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmoczku ja dopóki strupki nie odpadły smarowałam blizny maścią z antybiotykiem,każdy lekarz ma swoje praktyki,również w tej kwestii,więc musisz zadzwonić do swojego i zapytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dawna cycki jakby zawsze były moje,a po takim czasie po op jak teraz jestem,to wcale nie pamiętam i nie czuje,że są po tuningu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oggy czesc ja tez planuje powiekszyc sobie biust w kr mam pytanko na ile wycenil lekarz twoja operacje? ile twoj lekarz bierze za sama operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
cmoczek ja stosowałam alantal mozesz go smiało uzywac ,to w kremie i masci jest ja to tez uzywałam jak tatuaż robiłam i lekarz mi mówił ze tym mam tez samrowac szybciej mi sie goiła rana po szwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Cycolinki.Widze,ze cos forum nasze ucichlo tak pusto :(( wczoraj bylam u Yagusi bo mialam sama kontrole,jest obolala ale da rade bedzie ok :)) ja jestem bardzo zadowolona.Moja wyjsciowka to naswet nie bylo A,chcialam 375 ale doktor powiedzial,ze lepiej 325 i wyszlo super:)) Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmoczek
dzięki za odpowiedzi, mimorek dzięki że upewnilas mnie w tym, ze chodziło o tą masc... poprostu zaczelam miec wątpliwości (chyba przez nadmiar emocji) pestka tak jak chciałas wysłałam Ci fotkę - pamiętaj, że to jest 8 dni po op (tak zebys nie przestraszyła się ranek :D ) no i poodbijały się na skórze szwy od tego "diebelnego" stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmoczek
dziewczyny dzięki za odpowiedzi, mimorek super, ze mnie upewnilas... chyba z nadmiaru emocji zaczełam miec wątpliwosci :) (a propos po dwóch tygodniach mam stosowac jeszcze inną masc {której nazwę tym razem zapamiętałam :D} do leczenia blizn) pestka tak jak prosiłaś wysłałam Ci fotkę... pamietaj, że to jest 8 dni po (tak zebys nie przestraszyła się ranek :D ) no i oczywiscie mam poodbijane na skórze ślady od tego diabelnego stanika pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmoczek
dziewczyny dzięki za odpowiedzi, mimorek super, ze mnie upewnilas... chyba z nadmiaru emocji zaczełam miec wątpliwosci :) (a propos po dwóch tygodniach mam stosowac jeszcze inną masc {której nazwę tym razem zapamiętałam :D} do leczenia blizn) pestka tak jak prosiłaś wysłałam Ci fotkę... pamietaj, że to jest 8 dni po (tak zebys nie przestraszyła się ranek :D ) no i oczywiscie mam poodbijane na skórze ślady od tego diabelnego stanika pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmoczek
dziewczyny dzięki za odpowiedzi, miamorek super, ze mnie upewnilas... chyba z nadmiaru emocji zaczełam miec wątpliwosci :) (a propos po dwóch tygodniach mam stosowac jeszcze inną masc {której nazwę tym razem zapamiętałam :D} do leczenia blizn) pestka tak jak prosiłaś wysłałam Ci fotkę... pamietaj, że to jest 8 dni po (tak zebys nie przestraszyła się ranek :D ) no i oczywiscie mam poodbijane na skórze ślady od tego diabelnego stanika pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmoczek
dziewczyny dzięki za odpowiedzi, mimorek super, ze mnie upewnilas... chyba z nadmiaru emocji zaczełam miec wątpliwosci :) (a propos po dwóch tygodniach mam stosowac jeszcze inną masc {której nazwę tym razem zapamiętałam :D} do leczenia blizn) pestka tak jak prosiłaś wysłałam Ci fotkę... pamietaj, że to jest 8 dni po (tak zebys nie przestraszyła się ranek :D ) no i oczywiscie mam poodbijane na skórze ślady od tego diabelnego stanika pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmoczek
omg przepraszam mialam małe zkłócenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, tym razem to ja, wlasnie trafilam do domu. Od czwartku do niedzieli to troche dlugo, ale jesli mam byc szczera, moze powinnam byla zostac troche dluzej, bo czuje sie fatalnie i boje sie, ze jak bede miala kryzys, nie bedzie przy mnie pan pielegniarek.. i wymiekne. Szczerze - najgorsze cztery dni w moim zyciu. Nie bylo fajnie, nie jest i nie wiem czy bedzie kidys.. nie jestem happy i nie chodzi mi tylko o bol, ktory jest nie do opowiedzenia.. piersi.. no coz.. nie sa takie jak myslalam ze beda.. wiem, ze to dopiero pare dni i ze sie zmienia, ale coz.. nie wygladaja naturalnie. Dziewczyny - nie mam dola - mialam 2 dni temu, teraz jest OK. Ale nie zrobilabym tego raz jeszcze. To dobrze ze jestem wyjatkiem, bo tu wszystkie dziewczyny sa raczej przeszczesliwe, ja troche mniej, ale coz.. jest jak jest. Odezwe sie pozniej Duze buzi dla Inki i Beci, 🌻 ps sorry za literowki mezusia, on sie chyba tez tym wszystkim zmeczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yagusia i jakie wyszly ?? Pewnie jeszcze wieksze niz moje :)) dlaczego nie jestes zadowolona,czego oczekiwalas?? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze Yagusia,wiem,ze masz 375 ale jakie?mentory?okragłe czy anatomy?nie jestes zadowolona-hm,ja tez przy pierwszej odsłonie moich piersi w 10 dobie po operacji ,nie widziałam powodu do radości,piersi nie były piekne-one nie były nawet ładne,przyznam,ze rzadko je ogladałam,po kapieli natychmiast zakładałam biustonosz ,nie podobały mi sie z profilu ,dlatego wam nie wysłałam fotek z profilkiem,bo uznałam,ze jest paskudny;dziś jest lepiej,moje 2miesięczne cycki nabrały właściwego kształtu,profil tez jest ładniejszy; gdybym miała robic jeszcze raz zrobiłabym to tylko,ze teraz od razu wzięłabym większy rozmiar,chodzi mi o to ,ze projekcja ,którą mam teraz (4,8cm) wydaje sie za mała,dodatkowy centymetr do przodu dałby mi obwód w biuscie jaki chciałam ,czyli tak z 90,bo niestety w chwili obecnej mam tylko 87 cm. Myślałam Yagusiu,ze zostajesz w Polsce na świeta,ze zaliczysz przed Nowym Rokiem wizytę kontrolną.Poczekaj,Twoje piersi jeszcze beda się zmieniały,co Ci sie w nich nie podoba?sa stożkowe czy od góry brzydko wypukłe,co tam jest nie tak?za waskie czy za szerokie?autostrada miedzy cyckami? wpadnij na forum wizażu,tam wizażanki podniosą Cie na duchu;nie wszystkie piersi od początku są tak piekne jak u Samanty' mam nadzieję,że za kilka tygodni zmienisz zdanie,ze polubisz swój nowy biust.... pozdrawiam serdecznie i pana Yagusiowego również,trzymajcie się,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaje w Polsce do 3.-4. stycznia, jutro jade na dwa dni do Szczecina. Z piersiami jest tak, ze niby "najlepsze jakie mi sie udaly" mowi pan doktor, ale nie takie, jakie ja chcialam, bo medycznie, to moze sa bardzo dobre, ale nie wygladaja naturalnie.. chcialam D, mam przynajmniej z E, jesli nie wiecej, wiem ze sa spuchniete, ale teraz wygladaja jak dwa sterczace polowki melonow, blisko osadzone, niby symetryczne, ale sa tak duze ze troche wychodza poza klateczke.. nie moge na nie patrzec i nie lubie byc bez stanika, jak je myje to mam wrazenie ze mi odpadna, nic tylko plakac mi sie chce.. jak tylko sie zmusze - wysle wam foteczki, poza tym mialam komplikacje - jeden dren byl wadliwie wlozony i prawa piers puchla bardziej, az go wyjeto, bol byl tak ogromny, ze w koncu nie moglam juz ruszac palcami u prawej dloni, w koncu pan dr zadecydowal ze usuwamy dren - Bog jeden wie jak sie wtedy darlam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yagusiu - gratuluję mimo, że jesteś niezadowolona :) przyjdzie czas, że zaczniesz się cieszyć, zobaczysz :) wbrew pozorom było i na tym forum, i na innych, sporo dziewczyn bardzo niezadowolonych w początkach po operacji, a po czasie przeszczęśliwych, więc mam nadzieję, że dołączysz do tej grupy jak najszybciej 😘 na wizażu też są dziewczyny którym nie do końca coś gra w efekcie na który tak czekały i wymarzyły, ale podnoszą się nawzajem na duchu i czekają. czas jest teraz sprzymierzeńcem Twoich cycuszków :) pozdrawiam Was wszystkie cieplutko 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Dziewczynki! Tym "starym" i tym "nowym" życzę wesołych świąt :-) i ślicznych cycuszków! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×