Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość kejsii
Hej dziewczyny :) jestem tu pierwszy raz ale się pochwalę że za 2 tyg mam operację powiekszenia biustu w Klinice Kolasiński w Swarzędzu .. Już nie mogę sie doczekać.. A może są tu laski od dr kolasinskiego??? Nie wiem za bardzo jak tu sie poruszać na waszym forum macie tu jakieś galerie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia, w sumie to fakt. Wzielam implanty dosc duze (345cc + 380cc bo mialam asymetrycznego cycka jednego) ale przed op mialam male te cycki wiec cudow nie ma ;)! Jestem poza tym dosc wysoka wiec spoko, przynajmniej jestem bardziej proporcjonalnie zbudowana teraz :) Raczej nie mam niedosytu jedynie co mnie dziwi to ta rozmiarowka, ja teraz nosze 75C i mnie cisnie wiec juz sama nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINKGIRLPLAYBOY1 witaj :) Ja mam 174cm waga 58kg pod biustem 75 w 84 będę miała orągłe 350 mentor.. początkowo myślalam nad 375 doktor nawet się zgodził ale ostatecznie zmienilam na 350 chce takie pelne c małe d .. Wystraszylam się troche tych 375 że za bardzo się będą rzucać w oczy .. A ty zadowolona jesteś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty masz anatomy ?? Bo widzę że masz w podpisie 375 ale nie wiem czy to anatomy czy okrągłe.. Dawno miałaś zabieg?? Mówisz że wyjdzie ładne D kurcze super by było większych nie chce .. Ja mam zabieg 15grudnia juz nie mogę sie doczekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia :-)
Dobra dziewczynki, dawać mi tu swoje gg jak któraś chce najnowsze fotki. Na maila nie mogę wysłać bo mam problemy z pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia bardzo dziekuje Ci za kalkulator:) jakies to sa dziwne te przeliczniki. wystarczy ze o 2 cm odejme pod biustem i wpisze 74 a nie 76 i w biuscie wychodzi mi 91 to kalkulator przelicza 65G....no i bardz te G by mnie podnioslo na duchu ale niestety 70 D u mnie jest...coz... Sixty no ja tez jestem do dzisiaj w szoku ale to bylo tylko jeden jedyny raz dzisiaj jak ja zganilam za zachowanie to nic,juz sie nie poplakala:))))????dziwne....co do moich gabarytow to ja poprostu tak mam,jestem histeryczka i holerykiem wiec osoby o takim usposobieniu przewaznie (ale nie zawsze) sa szczuple.a chcialabym przytyc i "dupa"niestety nic nie idzie. Kinga ja przed sama operacja tez tak mialam, z nerwow w dzien operacji dostalam okres i jak juz szlam na sale operacyjna to tez mialam watpliwosci...spoko, to normalne ale warto naprawde!!!!!co do narkozy to ja mialam po raz pierwszy raz w zyciu i przeszlam ja ewelacyjnie, nie bylam intubowana moze tez dlatego:) JA TEZ TAK JAK DZIEWCZYNY NAPISZE: NIE BIERZ MNIEJ NIZ 350, JA WZJELAM 375 I MAM NIEDOSYT!!!!!!!!szkoda pieniedzy,naprawde . Niusia mi tu wychodzi C wiec mi sie ten przelicznik nie podoba hahah:):) pozdrawiam Was Kochane...jutro pierwszy raz do pracy po miesiacu....o zgrozo.:(((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję sie dobrze chyba jeszcze do mnie nie dociera że to już za dwa tygodnie ale doczekać sie nie mogę.. Początkowo byłam zdecydowana na innego lekarza ale wybrałam sie na konsultacje do Swarzędza i zdecydowałam jednak na Kolasińskiego jego konsultacja była bardzo profesjonalne a podejście do badań lekarskich na wyskokim poziomie.. Mam nadzieję że się nie rozczaruję... A powiedz mi po jakim czasie zaczełaś normalnie funkcjonować ?? Chcemy z mężem zaplanować wyjazd w góry ale nie wiem po jakim czasie będę w miarę juz na nogach wiadomo że narty w tym roku odpadają ale np czy będe mogła córkę na sankach ciągnąć ??? moja córa ma 3latka i tylko co mnie przeraża to to że nie będę jej mogła zbyt mocno przytulać czy brać na ręce .. Reszty sie nie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kejsi normalnie funkcjonować tak po 3 tygodniach,wiadomo ,że nie będziesz mogła czegokolwiek podnosić czy się nadwyrężać.Co do przytulania to zobaczysz jak sie będzie wszystko goić i czy będzie Cie bolało.Musisz uważać na siebie i do 3 tygodni rąk nie podnosić do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za poświęcenie cennego czasu mojej osobie:) Będę intensywnie rozważać nad odpowiednim rozmiarem!!! Zrobiłam sobie test ryżu tylko że wsypałąm go w rajstopę, i zrobiłam sobie "implanty" 250cc i 300cc i mówiąc szczerze to te 250 wydawały mi się spore a 300 trochę za duże. Fakt, pod bluzką efektu spektakularnego już nie ma! Mąz się uśmiał jak mnie w tych cycuchach zobaczył i powiedział, że w pierwszej chwili sie nie zorientował, że coś zakombinowałam, i chyba mi o to chodz,żebym nie wzbudzała powszechnej sensacji hi mieszkam w małym miasteczku i wiecie jak to jest, to gadają z zazdrości to z zawiści, generalnie lepiej żeby nie wiedzieli, a mi chodzi o to, bym rozbierając się przed lustrem nie miała wrażenia że chłopa widzę :( Ale jak tak z Wami trochę pogadam to na pewno zdecyduję sie na coś odrobinę większego;) do sixty-nine nie martw się tą tabelą, z nią jest chyba coś nie tak, ja mam różnicę 7cm i noszę miseczkę 70a (triumph) a według tej tabeli to nie ma dla mnie skali ewentualnie WKLĘSŁY hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego synka 4 letniego brałam tak po 1,5 miesiaca na ręce ale i tak uważałam.Wiesz Kejsi to wszystko zależy od tego czy Cie bedzie jeszcze bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info tez tak myślę że wszystko zależy od osoby jedni czują się dobrze po kilku dniach inni po miesiącu ... Mam nadzieję że u mnie to raz dwa pójdzie.. A można tu gdzieś zobaczyć twoje cuda jestem ciekawa jak wyszedł ten twój rozmiarek.. A jakie miałaś wymiary przed operacją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga jak chcesz to wysle Ci na maila moje 75B :) tylko podaj namiary. hihih to ja wczesniej tez nie istnialam :D w sensie moje piersi :P no w sumie ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki...nie maialm czasu nic odpisac ale czytam Was bo mam tylko czas na przerwie w pracy....w domu duzo roboty, dziecko itd. NUSIA nie ma sprawy z tym emailem, jak znajde chwilke to sciagne gg i wtedy sie dogadamy co do fotek a nie ukrywam ze jestem ciekawa Twoich bimbalkow hehehe... SARENKA...pisalas o lekarzach, ze to smutne ze proponuja male impanty na poczatek tzn.290, 300 lub 325....mi tez sie wydaje ze sie boja komplikacji, ale skoro sa lekarze ktorzy takie wkladaja np.moj doktorek, on nie boi sie wlozyc mi 410g.! Wydaje mi sie ze doswiadczenie doktorka bierze tu gore, jezeli wykonal on tysiace operacji i rozne rozmiarki wkladal roznym osobkom, to wie co robi i czego mozna sie spodziewac :-) No i mozliwe ze chodzi tu o kase, wiedza ze masz niedosyt i wrocisz, ale ja bym tez tak jak Ty poczekala ok.2 latek na koncowy efekt! Kochana, jak Ci poszlo tak duzo do przodu w cm to sie ciesz :-) Najwazniesze zebys byla zadowolna hehehe...SIXTY NINE, nie starasz mnie ze moje cycki nie beda dobrze wygladaly :-( ze beda sie bardzo odznaczaly, ja chce zeby bylo widac ze to sztuczniaki ale bez przesady! Najwazniesze zeby zaufac swojemu lekarzowi...prawda dziewczynki? A Ty gdzie mieszkasz bo nie moge znalezc :-( A gdzie robilas cycochy? KINGA...jestem przed operacja, jeszcze 6 tygodni i mam to samo co Ty! Bije sie z myslami, czy napewno wlasciwy rozmair wybralam, jak dlugo bede cierpiala itd. Moj maz bardzo mnie wspiera i mowi ze damy rade ale ja wogole nie moge sie uspokoic :-( Juz nie pamietam ktora dziewczyna to pisala ze maz proponowal jej samochod zamiast piersi...u mnie bylo podobnie! jak powiedzialam mu ze na 100% jestem zdecydowana to przezyl szok i zaczal gadac o samochodzie dla mnie a nie o operacji...ale za pozno, decyzja podjeta! MARTUSIA...Ty to jestes twarda dziewczyna, wogole sie nie biosz narkozy, ja sie boje na maaaaaxa, ale wiem ze skore wszystkie jakos po niej zyja to i ja bede hehehe... :-) KINGA, jesli chcesz naturalny efekt to wez te 300 albo nawet 350, dziewczyny dobrze pisza, zebys nie zalowala, a to tyle kasy... bo 275 to beda za male, chcesz okragle a one beda troszke mniejsze niz anatomy, jestes sredniego wzrostu i wazysz ok jak na swoj wzrost, mysle ze takie beda dla Ciebie w sam raz, bedzie z tego LADNY cyc hehe...ja chce duuuuuuuze wiec biore 410 a jestem od Ciebie nizsza i waze mniej (160cm, 48kg.) Dziewczyny tu pisza zeby nie bac sie i brac wieksze, ja na poczatku chialam 380 ale teraz jestem zdecydowana na 410. KEJSI...jak ja Ci zazdroszcze ze juz za 2 tyg.bedziesz miala CYC JAK DZWON :-) a ja jeszcze 6 tyg. musze czekac :-( Trzymaj sie kochana, bedzie dobrze, najwazniejsze zebys wybrala odpowiedni rozmiar :-) Trzymam kciuki!!!!! PINKGIRLPLAYBOY1...ja ma 10 miesieczna coreczke i mam nadzieje ze po 3 tyg. juz ja wezme na raczki...boze jak ja to przezyje, nie wziasc corci i nie przytulic...SZOK normalnie :-( SIXTININE a mi tez wyslesz swoje cudenka? Moj mail:monis1-9-8-2@o2.pl. Dziekuje i pozdrawiam wszystkie czytelniczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia :-)
Kinuś zrozum kobietko, że taki test jak zrobiłaś nie odzwierciedla rzeczywistego wyglądu no i jak zrobiłaś 350gr ryżu to jeśli bierzesz pod mięsień to musisz 10g =10ml ująć z całości czyli w sumie masz 340 bo te 10 chowa się pod mięsień. To słońce pomyśl jak chcesz wziąć 250 (o zgrozo!!!) to w sumie zostanie Ci 240. Kinga no jak mam Cię przekonać, idź może na konsultacje jeszcze do innego lekarza, tak tylko by się upewnić, porozmawiać a gwarantuję Ci, że zaproponuje Ci ciut większe. No żal mi Twojego przyszłego cierpienia..nie wspomnę już o kasie a efekt będzie znikomy. Kinga daj mi swoje GG wyślę Ci fotki, i zobaczysz mnie przed op, i po. może wtedy zmienisz zdanie. Sorki, że się tam może narzucam ale chcę Ci pomóc bo daję sobie rękę odciąć, że z czasem byś żałowała tych małych implantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia, znam dziewczyne ktora chciala sobie powiekszyc o jeden, poltora rozmiaru i tak wlasnie zrobila z 270cc :) Zalezy czego kto oczekuje. Z malego A ma teraz pelne 75B, do jej figury super! Tez zdaje sobie sprawe ze duzo dziewczyn potem narzeka jak bierze mniejsze implanty ale czy bylas na kafe (tym drugim) gdzie kilka sie zarzekalo ze czemu wziely duze, jedna nawet fotki wklejala i grzmiala ze jaka glupia, dala sie nam na kafe przekonac do duzych implanotw i teraz cierpi, ze cycata jest i slinia sie faceci na nia i plakala... Tak ze wiesz, zalezy co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis, fotki poszly :) Ja nikogo nie strasze ze Wam wyjda zle cycki z duzymi implantami!!! Tylko na przykladzie mojej kolezanki ktora znam, widzialam przed i po, dotykalam widze ze mozna pojechac troche za daleko z tymi wielkosciami. z rozmiaru zero i owszem wyszedl jej C ale bardzo silikonowe, widac implanty i marszcza sie jej na bokach i pod piersiami troche i to naprawde WIDAC. Wybierajmy takie implanty jakie mozna nam wsadzic a nie na sile bo potem wychodza rozne dziwne rzeczy, cialo to nie zabawka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia :-)
Sixty masz rację nie pomyślałam o tym...później będzie miał ktoś do mnie może pretensje..eh..chciałam tylko pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia, my zawsze chcemy dobrze tutaj ale powaznie nam sie laska kiedys wkurwila ze namawialysmy ja do wiekszych implantow, wziela i cyc jej za duzy wyszedl. Juz nie pamietam jej nicka ale afera byla straszna na drugiej kafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,przecież decyzję podejmujemy same, według własnych kryteriów estetyki i piekna, tutaj możemy sobie doradzić, czasem nawet kogoś przekonać, ale to wciąż nasza świadoma decyzja,więc sie nie martwcie, może zrobię sobie troszkę większy biuścik niż chciałam, jak tak napatrze sie na waszę piękne cycuchy, ale napewno nie zrobie nic wbrew sobie! Także niusia moje gg 31627475-czekam na fotki!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejsi - to jak będziesz dochodzić do siebie to sprawa indywidualna...po 3 tygodniach możesz już się czuć na prawdę dobrze...z tym, że nadal będziesz musiała uważać na biust! :) Zgadzam się z Kingą.... po to jest to forum - żeby się wspierać i doradzać....ale tak na prawdę decyzja co do rozmiaru implantów należy tylko do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia :-)
Kinga piszę i piszę do Ciebie na gadu a tu ciszaaaaaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga ja mam 290g anatomy,mam 160 cm i 50kg i sa mallllllllllle,zbieram sie powoli do nastepnej op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no dziewczyny, przecież nie można nikogo obwiniac za to ze wzięła większe implanty i ma cycki teraz za duże! Nusia, Kinga i Koralka..maja racje, przecież same podejmujemy decyzje, a tutaj tylko wymieniamy swoje spostrzerzenia, prawda?! SixtyNine...dzięki za fotki, cycki masz super :-) Co do tego straszenia...poprostu każda oczekuje czego innego, ja chce sztucznego wyglądu, wiem ze większość chce naturalnie wyglądający biust ale ja bym chciała własnie takie dwa sztuczniaki hehehe...dlatego tez biorę te 410, mam nadzieje ze nie będę płakała na kręgosłup? Przecież 820g to nie tak dużo!!!!! Kinga...ja tez sobie robiłam test ryżu (380g) no i wyszły spore, ale wiem ze trochę je zmniejszy moje własne ciało no i tez zależy jak miękkie je zrobilas? Ja zrobiłam takie trochę bardziej zbite! Wiadomo ze wacham się dalej nad rozmiarem ale skoro chce sztuczny efekt to powinnam wziasc większe, tak powiedział mój doktorek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te przymiarki ryzowe to nie to samo co impl.pod miesniem i skora, 250 beda male jak pileczki i bedziesz miala wielki odstep od piersi ,co automatycznie daje do myslenia,szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie już tak myślę o tym moim rozstawie piersi, mam je teraz bardzo szeroko, że szok:o chyba będę musiała wziąć większą podstawę? Czy to o to chodzi? Jak wezmę większą podstawę to będą bliżej siebie? nusia już się nie mogę doczekać twoich zdjęć, gabaryty masz podobne do mnie, więc ciekawa jestem jak u Ciebie wygląda 350ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 70 A wiec w biuscie z 82 cm, a teraz :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 70 D konkretne wiec 92 aż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×