Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
sorry tak poprawnie simka29@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no właśnie po to to forum jest! :) :) bacha wiadomo, że jest karuzela bo to poważny zabieg, ale przecież od dawna tego chcesz. jak się obudzisz z nowymi piersiami, to gwarantuję, że o karuzeli nic nie będziesz pamiętać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny 6 tygodni po operacji bede miala mega imprezę czy bede mogla założyć normalny stanik do wydekoldowanej sukni? Czy bede mogla cieszyc sie tancami i innymi wyglupami czy raczej skromnie przesiedziec impreze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kaju dziękuje za fotki, piersi masz 1 klasa, bardzo mi się podobają. Naturalne miałaś mniej więcej takie jak ja mam więc ja zdecyduję się na 300 lub 320 większe nie. Ilonka masz inny mail bo mi wraca z informacją że masz zapchaną skrzynkę. Wysłałam wczoraj dwukrotnie ale wróciły:( Widzę, że nie tylko mnie zbliża się termin;) Za dwa tygodnie o tej porze będę po wszystkim:)) Tak jak większość z was , tez boje się znieczulenia a raczej tego że się nie obudzę. Wczoraj rozmawiałam z moją panią anestezjolog. Zrobiła ze mną wywiad co do chorób, mojej wagi i wzrostu, jakie badania mam zrobione, wszystko ok więc w poniedziałek o 9 mam być w Trzyńcu. Kazała zabrać tylko dokumenty, i kosmetyki wszystkie inne rzeczy jak piżama, szlafrok, kapcie itp. dostanę na miejscu. Czas mi tak strasznie pędzi, że zaczynam mieć stracha;) Martyneczkabeauty też zastanawiałam się nad Polakiem ale miał za dużo negatywów więc wybrałam Brzuchańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8889
Wiecie co, Dziołszki, ja sie tak zastanawiam,czy nie dostalam zbyt duzych implantow do mojej niezbyt bujnej podstawy... :( w lewej piersi mam wyczuwalny brzeg implantu, nie widac tego, ale czuc. Pytalam Doktora - jeszcze moze tak byc, bo nadal sa obrzeki. Takze dobrze zastanawiajcie sie nad rozmiarem... mi mniejszych nie chcial zrobic, twierdzil,ze beda za male i wroce za rok pod noz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
dziwczyny powiedzcie mi kiedy przestałyście spać w pozycji siedzącej, kiedy mogłyście sie przewrocic na bok i spac na brzuchu? ja nienawidze spac na plecach i chciabym wiedziec ile ten koszmar moze potrwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym tygodniu pytałam doktora o to spanie na boku, bo chciałam już zrezygnować z pozycji siedzącej, ale powiedział, że to jeszcze za wcześnie, bo wszystko musi się tam dobrze ułożyć i pozrastać, żeby potem nie było problemów :( Ma minąć co najmniej miesiąc od operacji. O spanie na brzuchu nie pytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia współczuję, ale nie denerwuj się jeszcze... Może rzeczywiście ten wyczuwalny brzeg spowodowany jest obrzękiem. Lekarz na pewno dobrał Ci dobrą wielkość implantów - przecież nie wymuszałaś na nim większych niż radził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8889
W gornej czesci, blizej srodka. No wlasnie nie chce mi sie wierzyc, w koncu to swietny fachowiec. Postaram sie nie myslec o tym tyle, to podobno najczestszy blad ;) koncowa ocene zabiegu wystawia sie po 6-9 miesiacach,a ja cuduje po dwoch tygodniach :D :D :D A nie odpowiedzialas mi kiedys - zmiekly C****ersi jakos znacznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia a jaki masz implant? Raczej lekarze nie wkładają większych niż powinni, może to rzeczywiście opuchlizna i wszystko się wkrótce unormuje. Ja tez się boję tego spania na plecach bo od zawsze śpię w pozycji embrionalnej, dziś poleżałam u dentysty przez godzinę i myślałam, że nie wstanę:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - wstawanie (szczególnie na początku) jest najgorsze :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi zmiękły mi znacznie, tzn. przy naciskaniu na nie, palec zagłębia się w pierś (choć jeszcze nie tak, jak powinien), ale ogólnie, to jeszcze cały czas sterczą jakby były w staniku. Trochę da się je poruszyć, ale tylko trochę. A jak u Ciebie to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki leeloo77 :) Trzymam kciuki, żeby Twoje też wyszły takie, jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikanda
Witam dziewczyny, jestem nowa i mam nadzieję, że dzięki Wam odważniej spojrzę na kwestię doboru implantów oraz całego zabiegu. Jestem po konsultacji, wybór padł na Mentor 322 cpg, 330 ml, wyjściówka małe B, może większe A. I wcale nie jestem pewna czy nie za duże wybrałam? Czy któraś z was miała te same implanty??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak teraz wyczuwasz implant z obrzękiem to po zejściu /obrzęku/ tylko będzie jeszcze bardziej wyczuwalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam prośbę - czy możecie polecić mi jakąś dobrą maść silikonową na blizny? Od przyszłego tygodnia muszę je zacząć smarować, a nie wiem co wybrać. Może znacie z polecenia jakiś dobry środek, albo miałyście okazję stosować... Tylko chodzi mi o maść, nie plastry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikanda
Kaja 333 - jaką miałaś wyjściówkę i jaki efekt otrzymałaś po anatomicznych 260 ml? Ja mam pod biustem 73 cm, 165 cm wzrostu i 55 kg. Biorę pod uwagę też rozmiar mniejsze - 295 ml (322 cpg) i głowa mi puchnie co z tego może wyjść, nie chciałabym efektu balonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
leeloo77 ilonakrawiec22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod biustem mam 70. Wyjściówka - malutkie B. Teraz mam D (90 cm w biuście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeli
Mikanda ja mam 166cm 58kg i mam 340 allergan, i efekt jest super a też się obawialam ze będą mega duże a jest ok. W czw minie 4tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikanda
Kaja 333 - chyba efekt z moich implantów mógłby być zbliżony do Twoich, 330 ml to profil średni, projekcja 5,1 cm, a przy 295 ml - projekcja 4,9 cm. Decyzję muszę podjąć w ciągu tygodnia, podobno gołym okiem różnica w tych dwóch rozmiarach jest prawie niewidoczna, ale jednak.... Chciałabym pełne C / małe D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikanda
edeli - i nie jest Ci "ciężko" z nimi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikanda... nie wiem, czy zdjęcie pomoże Ci w dokonaniu wyboru, ale jeśli chciałabyś zobaczyć jak wygląda te 260 ml, to podaj adres e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikanda
Kaja333 - Mika155@7dc.pl, z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×