Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

jak się dba, smaruje blizny itp. to potem ich nie widać bez względu na to, którą metodą była robiona operacja, takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon26
OlaSzczecin widze nie doczekala sie na odp zwiazana z srednia projekcja implantu, ja sie tez waham nad profilem wysokim a srednim . Chetnie dowiem sie jak u Was z srednim projektem biust sie prezentuje. Pozdrawiam cycatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu masz obawy przed średnią projekcją piersi? lekarz Ci nie pokazywał jak to będzie wygladać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka789
Cześć dziewczyny! ;* Ja również odliczam dni do op. Myslałam, ze nie bede sie strasowała ale operacja śni mi sie po nocach :) Mi lekarz zaproponował 255 Allergan. Wszystko dokladnie wymierzył i zapytal czy chce miec duze piersi, oznajmiłam ze nie, ze zalezy mi na naturalnym efekcie. I wstępnie takie wlsanie zostały mi zaproponowane. Na początku miały to byc anatomiczne ale poprosiłam o okrągle i lekarz stwierdził, ze przy mojej budowie klatki jak najbardziej mogą być rownież okrągłe. Czy jest cos co powinnam wiedziec przed operacja? pod koniec tygodnia ruszam z badaniami, mam nadzieje, ze wszystko dobrze wyjdzie. Buziaki dla Was Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka789
ToJaNina mój wielki dzień wypada 8 grudnia. :) troszkę się boje tego jak bedzie po op bo wiadomo zaraz święta itd ale jak teraz nie zrobie to chyba już nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie "gorący" okres na dochodzenie do siebie po operacji, ale raz się żyje! ;) przynajmiej odpadnie Ci świąteczne gotowanie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Belinea jestem po konsultacji u naszego chirurga dowiedzialam sie jak masowac piersi - okreznymi ******* do wewnatrz , co do blizn - rowniez masowac, ale u mnie podobno ,,tak pieknie" bledna i kurcza sie , ze jak nie chce to nie musze ich smarowac , ale jednak na wszelki wypadek uzyje masi na blizny :) poza tym wciaz mam minimalny obrzek na prawej piersi , pan dr powiedzial , ze nie musze sie tym przejmowac poniewaz biust do pol roku sie uklada :) dzis chodzilam caly dzien w biustonoszu sportowy i musze przyznac , ze robia robote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Laurka na twoim moejscu zastanowilabym sie nad wiekszymi implantami , ja mam 163 i jestem szczupla , a wsadzone 295ml , wysoki profil, szczerze to zaluje ze nie wzielam 325 ml ale jak to sie mowi madry polak po szkodzie :P takze doradzam wiecej ml ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
Mama2baby Przypomni z jakiego wyjsciowego biustu jestes a jaki masz teraz rozmiar stanika? Kurcze lekarz zaproponowal mi sredni profil 325 okragle przez sutki + lift sutkowy. Sredni profil ze wzgledu na dosc szeroka klatke i dosc oddalone od siebie piersi. Naszytalam sie komentarzy i teraz nie dosc ze sie boje ze 325ml nie zrobi zasnej roznicy to jeszcze ten profil bedzie za "plaski" :( aychidze z malego obwislego 80b :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama2baby Kochana odnośnie masowania piersi to tak bierzemy piers w cała dłoń ( jak sie doczłapać hehe) i okrężnymi ******* do wewnątrz czyli w przeciwnym kierunku do wskazówek zegara tak? Dobrze rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wimpern mi dr nie mowil nic o masowaniu piersi tylko o tym ze mam dociskac blizny, kolejna wizyte mam 21.12 wiec go zapytam o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlkaG25 tez chyba bede miała wizyte 21 grudnia :) dzis bede kupowała bilety do pl na swieta to ustale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obie będziecie miały zabieg w tej samej klinice? ;D supet! a gdzie będziecie robić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
OlaSzczecin wyjsciowe mialam male A (po karmieniu dwojki dzieci) teraz mam male C przy 295ml , mam to co chcialam :) implanty mam pod miesniem , wysoki profil, naciencie bylo pod faldem piersiowym :) blizny juz bledna :D Wimper masuje lewa piers prawa reka od gory w kierunku wskazuwek zegara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toyska my juz mialysmy zabieg (we wrzesniu, ja tydzien wczesniej niz Wimpern) w klinice Szczyta u dr Potockiego, a teraz byc moze w tym samym dniu bedziemy miec wizyte kontrolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Ile po zabiegu myślicie można iść na solarium?? Chce na swieta i sylwestra mieć kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
Mama2baby Dziekuje serdecznie za odpowiedz :) mysle ze u mnie przy srednim profilu powinno tez wyjsc podobnie jak u Ciebie :) odliczam do operacji ktorych pozostalo mi 50 :) czytam Wasze komentarze ktore mnie podtrzymuja na duchu ze po op wcale nie bedzie tak zle jak sobie to wczesniej wyobrazalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
Odliczam dni *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
aduuular 50dni. Robie okrągle 325 o srednim profilu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiimalutka
Hey dziewczyny mam termin na marzec piersi okrągłe mentor 300-325 mierze 168 i wazę 53 kg ale myśle przytyć z jakieś 3/4 kg tzn wrócić do normalnej wagi ostatnio trochę mi spadło! Początkowo doktor proponował 275 nie chce zeby były za małe a z drugiej strony zbyt wielkie! Jak uważacie który rozmiar lepszy ?ma ktoś może fotki w podobnych rozmiarach ? Do tego operuje nos i biust razem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
megiiimalutka W styczni bede miala operacje z takimi implantami jak Ty ;) bede zdawac relacje :) Podobnue wazymy i mierzymy, ja jednak wybiore 325 ale zasranawiam sie nad jeszcze wiekszymi :) . Ile wyniesie Cie op nosa i piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megiiimalutka o to wszystko za jednym zamachem ;) ale w sumie lepiej od razu niż się rozdrabniać, weź może trochę większe skoro myślisz, że to co zaproponował będzie za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka789
Mama2baby chyba zaufam swojemu doktorowi :) Wymierzył mnie cała wszerz i wzdłuż i szczerze oznajmił, ze takie bedą do mnie najbardziej pasowały :) Pokazał mi dziewczyne na zdjęciach o bardzo podobnej budowie klatki piersiowej, która miała wstawione własnie zaproponowane mi implanty. Wyglądała całkiem apetycznie :P Dziewczyny a jak sprawy techniczne, co ze soba zabrac do kliniki? w następym tygodniu juz ten wielki dzien ... troszke się boje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - wiadomo podstawa do szpitala, kosmetyki itp. ja np załowałam ze nie wzięłam czegoś ułatwiającego mycie pleców :) Ola będą pewnie bardzo naturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×