Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
ja po ciazy bede robic na pewno ale to dlatego, ze teraz nie jest taki rozmiar jak chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy miał ktoś problem z przyrostem blizny do żeber? Mi niestety jedna przerosła :( i wypycha implant pod górę. Mecze się z pasem i masażem od 2 tyg i efekt marny. Chyba przyjdzie mi pod nóż znowu pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśka87
marcela28. - Implanty będę miała od kwietnia, 12.04 mam operacje. za 2-3 lata chcę zajść w moją pierwszą ciąże. Dlatego też szukam dziewczyn, które zaszły w ciąże mając już implanty, obawiam się czy mogą one ulec zmianie i czy będzie konieczna kolejna operacja. Tego bym nie chciała bo zwyczajnie nie będzie mnie stać na kolejną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Moja kolezanka była w ciąży, chwilę karmiła i jej piersi akurat nic się nie zmieniły :) Kogo polecacie w Poznaniu dla uzyskania naturalnego efektu? Jestem tu nowa, bardzo chciałabym powiększyć piersi ale boję się trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka_333
Hejka Dziewczyny, Mi mija 3 doba i mam Mentora anatomiczne CPG 323/300 ml. Są duże i jak narazie sterczące i to tak dobrze sterczące. Miałam podniesienie z powiększeniem. Mam nadzieję że troszkę się zmniejszą. Jak tam Wasze? Jak zeszła opuchlizna zmniejszyły się? Jak przeżyłyście wyjęcie drenów? Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka2018
Hello na nowym wątku dziewczyny meldujcie żeby było wiadomo kto jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czy miał ktoś problem z przyrostem blizny do żeber? Mi niestety jedna przerosła i wypycha implant pod górę. Mecze się z pasem i masażem od 2 tyg i efekt marny. Chyba przyjdzie mi pod nóż znowu pójść" Koniecznie idź z tym do lekarza!!! Nie ma żartów z takimi rzeczami! Ja od jakiegoś czasu myślę o powiększeniu piersi, ale przygotowuję się do tego dosyć mocno i wybrałam juz nawet lekarza - Łukasz Ulatowski, przyjmuję na Pulawskiej w Warszawie. Nie jestem z tych okolic, dlatego całość jest dla mnie dużą sprawą, ale myślę że lepiej dojechać i mieć pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćE
Robiłam piersi u Ulatowskiego tylko ze w klinice Sankowskiego. Sa piękne, bardzo naturalne. Polecam go z czystym sumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeaAnn
Jestem 5 dzień po zabiegu powiększenia piersi u dr Chomickiej( LUX MED Puławska). Bardzo dobrze wszystko zniosłam ,przeciwbólowych nie biorę juz od 2 dni. Piersi są narazie opuchnięte , twarde i to sprawia największy dyskomfort. Myślałam ,że będę umierać po zabiegu a wręcz przeciwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
LeaAnn a jakimi impl robiłaś ? Rozważam tez u Pani dr tylko mam dylemat czy okrągłe czy anatomiczne. I czy sugerować się wizualizacja która miałam. Jeśli mogłabyś coś podesłać byłabym wdzięczna lidka79@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no niestety trzeba być przygotowanym na ból i niemoc - nie wiadomo jak to się będzie przechodzić! ale trzeba być dobrej myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak! bo to pomaga nabrac pewności siebie! ja jestem mega zadowolona ze zdecydowałam się na operację piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Emka 333 mam w przyszłym miesiącu już umówiony zabieg i ten sam rozmiar dedykowany. Czy aż tak duże wyszły ? Ja startuje praktycznie od zera i trochę rozmyślam czy nie wybrać 260cc Napisz lub wyślij jak możesz lidka79@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
I Jak się czujesz teraz ? Zeszła Ci opuchlizna już ? Jak byś mogła to napisz u kogo robiłaś i czy chciałas bądź spodziewałaś się mniejszych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość15marca
Witam...moj termin to 15.03 strasznie sie stresuje,,,startuje prawie z niczego i wybralam 275 cc okragle...bedzie ok? Czy moglaby krotas z Was kochane pochwalic sie fotka z takich rozmiarow jak moje? Z gory serdecznie dziekuje slota.eva@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Issima35
gość15marca Ja robiłam 14.02, 275 mentora moderate plus. Przeciwbólowych w domu nie biorę wcale. Z kliniki wyszłam 16.02. Piersi sa opuchnięte, wkur... spanie na plecach i podnoszenie sie z łóżka to jakiś koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Issima35 a jak efekt ? Myslisz ze ok ? Czy jestes w stanie zrobic podstawowowe czynnosci wokol siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zgadzam się ....podnoszenie się z łóżka to koszmar.Mi pomagał wstawać z łóżka mój mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy któraś z Was robiła powiększanie u dr Konrada Januszka lub dr Charazińskiego? Jeśli tak - jakie wrażenia? z góry dzięki za odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Issima35
Mam juz wszytko opanowane. Szafki i zmywarkę otwieram nogą ;) do lodówki sięgam z taboretu żeby rąk nie podnosić. Podnoszę sie sama z pozycji półsiedząca. Z leżącej albo mąż mi pomaga a jak go nie ma to sie próbuje sturlac z łóżka. Nie podnoszę niczego co wazy więcej niż 2.5 kg. Piersi mam twarde, ciągną. Nie mogę kichnac kaszleć ziewać bo rwie. Ale jest to taki ból gdzie tabletki sa zbędne. Włosy musi mi ktoś myć. Obiad moze i zrobię ale powoli. Dzisiaj idę do rehabilitantki na masaż piersi. Zalecenie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Issima35
tw10290 Dzisiaj mija 6 doba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa13
Jestem 6 tyg po op. O wiele łatwiej było mi się kłaść/wstawać w pierwszych dniach gdy zginałam nogi/ę podciagałam trochę w kierunku klatki łapałam się za nogi i robiłam taką jakby kołyskę. Nie musiałam takim sposobem napinać mięśni klatki piersiowej. Czy po dwóch mięsiącach Wasze piersi były już w miarę miękkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAntenka
Hej. Czesto czytam wasze wpisy na forum. Sama chciałabym się was teraz poradzic. Chciałabym powiększyć sobie piersi. Byłam dziś u chirurga plastyka na konsultacji i jestem zawiedziona. Oczywiscie pójdę jeszcze do innego na konsultacje ale nie sądzę że zapoponuje mi inny lekarz cos innego. Mieszkam w Niemczech i tez tu będę się operowac. Powiekszenie biustu implantami anatomicznymi kosztuje 5500€ takze nie malo i chcialabym miec za tą cene juz porzadne piersi a nie jakies male. Moj rozmiar obecnie to 75A. Marze o rozmiarze 75C duzym, pelnym. Implanty anatomiczne odpowiadaja mi poniewaz chce aby piersi naturalnie wygladaly. Lekarz sprawdzal, mierzyl mnie i wzial mnie tez na kamerke gdzie urzadzenie w 3d pokazalo jakie najwieksze piersi moge miec, byloby to 255 gram. Moje piersi z pomiarow maja tylko po 80g. Niestety widzialam dotykalam przymierzalam implanty i 255g mnie nie zadowala. Lekarz stwierdzil ze nie wlizy mi wiekszych bo beda mnie plecy bolec, bo beda widoczne, bo beda ciezkie jak na mnie. Waze 47kg i mam 164 cm wzrostu. Mam 3 dzieci i wszystkie 3 karmilam piersia. Moje piersi to male "zwisy" Mam dosyc stanikow push up i kupowania normalnych stanikow mlodziezowych bo damskie z miseczka A mi nie pasuja. W stroju kompielowym wygladam okropnie dlatego chce sie zoperowac i poczuc wkoncu kobieta. Chcialabym 300 g implanty ale lekarz powiedzial ze on mi tego nie zrobi. Najlepszy lekarz w miescie, ma dobre opi ie i duzo pacjentek. Chętnie pojde jeszcze do innego tylko ze jesli wezmie mnie pod to urzadzenie to tez pokaze pewnie ze najwieksze moge 255g tak jak tutaj poniewaz wszyscy pracuja na jednym urządzeniu z tego co wiem. Tyle pieniędzy to juz jakis buist porzadny powinien byc. Jesli mam miesc 255 g i rozmiar sredni B jak lekarz to powiedział i wydac tyle pieniedzy to ja dziekuje poniewaz nie bedzie dużej roznicy. Posiadam w domu biustonosze w rozmiarze B i wiem jakie jest B. Kiedy karmilam dziec****ersia mialam C i bylo super takze B nie zadowala mnie. Co myślicie? Warto isc do innego lekarza? Czytam na forach ze dziewczyny sa niezadowolone z implantow ponizej 300 i kazda ktora takie posiada to odradza. Boje sie ze wydam tyle pieniedzy i bede siedziec i kwiczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
Antenka i co zdecydowałas? idziesz jeszcze do innego lekarza na konsultację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Antenka znam i widzialam piersi dziewczyn, które mają wsadzone bardzo małe implanty ok 250ml i mają kawał cyca, ponieważ ml implantu to nie wszystko, chyba ważniejsza jest jego projekcja. Im wyższy profil tym piers wieksza. Na rynku jest tyle rodzajów implantow, że głowa mała. Twój lekarz na pewno przedstawił ci najbezpieczniejsza z opcji, natomiast ja na twoim miejscu na pewno skonsultowalabym się jeszcze z innym lekarzem. To jest zbyt dużo pieniędzy i bólu żeby zaufać jednemu,jeśli masz wątpliwości. Ja poszłam z polecenia i mi akurat wszystko pasowało. Będę miała anatomiczne 315ml wysoki profil i ma być pełne B, lub male C, większych nie chce. Startuje z rozmiaru A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMimi
Monika czy możesz wejść na to drugie forum? Mi się nie ładuje w ogóle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAntenka
Dziekuje za odpisanie dziewczyny. Tak pójdę do jeszcze jednego lekarza. Jutro bede dzwonic umawiac sie na konsultacje. Jaki profil to nie pamietam juz ale mowil ze takie beda ze podniosa mi piersi lekko do gory. Nie znam sie za bardzo na wszystkim. Wiem ze wymarzonego C nie bedzie a B niestety nie odpowiada mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Tak ja tez mam problem dostać się na te duże forum. Dziewczyny czy któraś ma namiar do vivienne lub Emki_333 Maja to samo chyba co ja zaproponowane a mam dylemat czy 260 czy 300cc start z zerowego praktycznie A. Mentor anat. Zabieg za 3 tyg. Trochę bardziej skłaniałabym się do tych 300 mimo ze profil średnio wysoki i mogą wyjść spore I pytanie jeszcze usmiech.gif ile czasu po będę mogła chociażby ręce podnieść usmiech.gif lidka79@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×