Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćLidka
Cześć Dziewczyny Monia Jeszce raz dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Cześć Dziewczyny Monia Jeszce raz dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Ucina coś mi posty Cześć Dziewczyny Monia Jeszce raz dziękuje za pomoc :) Jestem 9 dni PO. Szlam z myślą na 295 anat mentor 323 a obudziłam się z 255cc Tak moj doktor zadecydował. Muszę mu wierzyć bo miałam naprawdę mało miejsca mimo ze po dwójce dzieci. Na razie dochodzę do siebie. Piersi nabrzmiałe czekam aż się ukształtują trochę. Dla mnie i tak są spore. Rzekłabym ze na ta chwile to stercza jak stożki :) Janess prośba jeśli mozesz to wyślij mi swoje 295 zobaczę ile mnie ominęło :( Jestem ciekawa jak się po takim czasie ułożyły Dziękuje. Myśle ze jak odłożę pas za tydzień to podeśle jak któraś by chciała :) bo na razie to jescze opuchnięte. lidka79@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Ja robię w Warszawie w Klinice Promedion u Charazinskiego wiecie sekretu lekarzy itp Wybrałam ją bo znajoma już po 2 operacjach wiec to przeważyło wybór Muszę podjąć decyzje 265 czy 295

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_2018
Janess czy mogę mieć do Ciebie jeszcze pytanie, czy jak miewalas jakieś kłócia, pobolewania długi czas po operacji byłaś z tym u lekarza? Robiłaś usg na wszelki wypadek? Coraz bardziej zaczynam się stresować, mój lekarz na urlopie, a mnie kłóje ta prawa pierś od czasu do czasu, jakby świdruje, dotyczy to sutka tak jak wspominałam wcześniej jestem 8 miesięcy po operacji powiekszenia biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Cytrunia ja tez operowałam się u Charazinskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytrunia, a nie masz wrażenia że Charaziński proponuje dość małe implanty? Mi powiedział 295 i ani grama więcej a Charytonowicz włoży mi 345. Zaznaczę, że szerokość tych dwóch implantów jest taka sama, ale różnią się projekcją co podobno ma istotne znaczenie w wyglądzie piersi. Ja zrezygnowałam też z Charazińskiego ze względu na jego lekko olewcze podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Gość, to prawda Charazinski robi nieduże piersi a przynajmniej w moim przypadku, poza tym ja byłam z niego bardzo zadowolona, poświecił mi dużo czasu na konsultacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
Janess - jak najbardziej jest to moje pierwsze powiększenie biustu i jestem już teraz bardzo zadowolona mimo, że jeszcze sporo opuchlizna zostało... A mam 25 lat. U mnie taka duża pojemność implantów (Motiva,okrągłe, 700cc) wynika z bardzo szerokich żeber więc ich podstawy musiały być szersze. Lekarz sam powiedział że poniżej 500cc mi nie zrobi bo mam szerokie biodra i klatkę (typowa klepsydra) więc wyjdzie komiczny efekt i on pod tym się nie podpisze. Operację robiłam w Szwecji i tutaj zupełnie normalne jest że lekarze robią duże implanty typu 500cc czy 600cc i bardzo ważna jest dla nich renoma bo pacjentki zazwyczaj przychodzą z polecenia innych. Więc, aby utrzymać renomę, lekarze są na tyle doświadczeni by robić bardzo duże implanty bez powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
Wiadomo u mnie regeneracja będzie dużo dłuższa, ale czasem mam wrażenie, że znoszę ją dużo lepiej niż koleżanki z mniejszymi implantami. Praktycznie tuż po operacji byłam w stanie dużo rzeczy sama zrobić (ubieranie się, wstawanie, łazienka...), w 3 dniu umyłam sobie włosy (długość za pośladki ;) ). Jedyne czego mi brakuje to praca - cały czas dużo pracowałam, a tu nagle przerwa na ok. 5 tygodni... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdianka1
Czesc dziewczyny podczytuje was od jakiegos czasu.moge dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdianka1
Ucielo mi posta.w maju mam operacje w WarsZawie u dr.Potockiego.czy ktoras robila u niego?jak wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka witaj:) Panna Migotka dziekuje,jestem pod wrazeniem,ciekawe co by dr.tu dla Ciebie zaproponowal Justyna no to bylo takie klócie,z czasem spoeaczyczne,idz do dr.nie zaszlodzi Ja nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Julka az trzy razy dziękuję wow heheh pisz kiedy masz ochotę. Teraz będzie juz piękniec w oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Aga ja byłam zdecydowana na Kolasinskiego ale zrezygnowałam po konsultacji u innego dr i nie żałuje , dziś jestem 5 tyg po OP a na termin u Koladinskiego jeszcze bym czekała z pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Hej Dianka. Co dr ci zaproponował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Nieźle Ada. Już masz z głowy. I efekt zadowalający. Bóle minęły??? Pytałam o okres. Ada miałaś w termine po operacji?? Spóźnia mi sie a nie przewiduje innego przebiegu sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Ja jestem jak narazie zadowolona z kontaktu oraz podejścia w tej klinice. Tez 295 ale ja nie chce większych chce mieć słodkie C. To mój zamysł Jestem mega szczupła tak naprawdę na granicy niedowagi i wagi prawidłowej 52/53 kg. Zebra można u mnie liczyć, chude raczki itd wiec nie chciałabym wyglądać komicznie. Nawet mam stracha za będą za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Cytrunia, ja mam 295 i jestem tez szczupła , chude ręce itp:) mogę Ci podesłać moje 3-miesięczne spod charazinskiego ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
PannaMigotka jestem strasznie ciekawa tak duzych implantow chociaz podejrzewam,ze to wszystko zalezy od proporcji. Podeslij zdjecie jak mozesz karolek2013@onet.pl Bylam wlasnie na badaniach krwi i pielegniarka mi powiedziala zebym nastawila sie na potworny bol. Ze 90% kobiet przez pierwsze 2 doby nie jest w stanie ruszyc powieka. I podobno bol po cesarce to nic w porownaniu z tym. Czy rzeczywiscie jest az tak zle? Ja nastawiam sie,ze bedzie bolalo ale bez przesady. Napiszcie jak to u Was bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc Ola podeslij swoje 295;) ja tez bede miala za 1, 5 tyg. Juz sie nie moge doczekac;)karolek2013@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Mi się okres spóźnił 3 dni. GośćKarla uczucie jakby kamieni przeszło mi po ok 4 dniach. Teraz czuje tylko lewa pierś czasem jakby kłuła czy jakby mięsień zmęczony? Nie wiem jak to opisac. Dziś mija mi 2 tyg od operacji. Nadal piersi są sterczące Ale są nieco nizej- lepiej wyglądają niż na początku Ale nadal są dziwne:)) czekam aż całkiem przestaną boleć z niecierpliwością:) w poniedziałek wracam do pracy mam nadzieję że nikt nie zauważy bo nie chciałabym żeby ktokolwiek wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GośćOla i Cytrunia, podeślijcie mi prosze swoje biusta od Charazińskiego. Prosiłabym też o zdjecia przed. Może w końcu zdobędę jakieś wyobrażenie o tym co mnie czeka, bo też nie chce ogromnych piersi, ale słyszałam od dwóch lekarzy że implant 295 da mi rozmiar B. Dlatego właśnie zdecydowałam się na 345 bo chcę C. Ale teraz to już głupieję. Mail: syllko92@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GośćOla i Cytrunia, podeślijcie mi prosze swoje biusta od Charazińskiego. Prosiłabym też o zdjecia przed. Może w końcu zdobędę jakieś wyobrażenie o tym co mnie czeka, bo też nie chce ogromnych piersi, ale słyszałam od dwóch lekarzy że implant 295 da mi rozmiar B. Dlatego właśnie zdecydowałam się na 345 bo chcę C. Ale teraz to już głupieję. Mail: syllko92@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sponsorowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ola, PannaMigotka też jestem ciekawa waszych,ale napiszcie jak nie macie ochoty wysyłać. Nie będę się prosić za każdym razem:) :) monika7777@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GośćOla i Cytrunia, podeślijcie mi prosze swoje biusta od Charazińskiego. Prosiłabym też o zdjecia przed. Może w końcu zdobędę jakieś wyobrażenie o tym co mnie czeka, bo też nie chce ogromnych piersi, ale słyszałam od dwóch lekarzy że implant 295 da mi rozmiar B. Dlatego właśnie zdecydowałam się na 345 bo chcę C. Ale teraz to już głupieję. Mail: syllko92@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Tornado daj im jeszcze tydzień i przejdzie to Kłócie tak myślę. Znaczy u mnie tak było. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Msnats ja ogólnie panikuja dlatego chc w copernicusie termin dopiero 5 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×