Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość popielata_Lola
Jestem ciekawa dziewczyny jak z waszymi partnerami jak zareagowali na operację? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Cytrunia można wit C, nawet wskazana. Polecam naturalna witamina C acerola w dużych dawkach postawi cię na nogi. Polecam również syrop z czarnego bzu. Dużo wody. Sprawdzone metody :) LOLA mój oczywiście teksty typu nie musisz tego robić masz piękne piersi, ale wiadomo. Teraz zadowolony oczom nie dowierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Dzięki już stosuje Mój mąż oczywiście tak samo „Są fajne ja je lubię” „ ale jeśli poprawi ci to samopoczucie to zrób tylko nie większe niż C” Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Po jakim czasie schodzi opuchlizna? Choć trochę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Opuchliznę miałam na brzuchu i to gigantyczną, spadła w ciągu tygodnia :-) piersi spusciły tylko 3 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Moj narzeczony powiedział ze jak to moje marzenie to będzie przy mnie i zaopiekuje się mną po zabiegu. Musze powiedzieć ze bardzo mi pomógł jak juz było po wszystkim. Teraz to już mogę powiedzieć w 101% ze za niego wyjde :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Karla jak się czujeszoglabys podesłać jak ci wyszło jakieasz ? Ja mieć mentor 323 260 boje się ze małymi wujda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
U mnie bylo podobnie. Caly czas mowil, ze lubi moja takie jakie sa. Ale mi implanty marza sie od ponad 10 lat jeszcze za nim z moim zaczelam byc. Wiec nawet nie probowalam go przekonac tylko poprostu powiedzialam, ze robie. Teraz jest mega podjarany. Zaangazowal sie w wybor rozmiaru i juz sie nie moze doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Dziewczyny mam jeszcze pytanie:co sobiemkupic przed operacja bo wiadomo, ze po bedzie ciezko? Jeden stanik dostane po operacji ale drugi trzeba sobie kupic no bo w jednym tak caly czas? Cos do przemywania ran? Czy lekarz wszystko daje? Ten pas ewentualnie to tez po zabiegu daja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Karolek powinni wszystko dać, stanik razem z pasem. Na razie nie kupuj żadnego innego stanika bo możesz nie trafić z rozmiarem :-) najlepiej go kupić jak juz opuchlizna zejdzie. Ja nowy nabytek kupiłam dopiero teraz po trzech tygodniach :-) Wiem ze chodzenie w jednym to koszmar ale wszystkie musimy przez to przejść. Możesz sobie kupić na razie tylko Octenisept do przemywania ran w domu jak juz Ci sciagnął opatrunki w klinice ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Dzieki popielata Lola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
Ada ja byłam u dr Kolasińskiego na początku miesiąca na konsultacjach i termin mam na grudzień. Z jednej strony trochę odległy ale przynajmniej wypada przed świętami i będzie więcej czasu żeby odpocząć. Osobiście dr bardzo mi podpasował swoim podejściem do mnie więc zobaczymy :) zastanawiam się jeszcze nad konsultacjami u Maruszko bo jestem z trójmiasta. Karla mogłabyś podesłać fotki? i jaki jest kosz u dr? byłaś u kogoś innego na konsultacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
Monika88 mogłabyś podesłać mi fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
mój mail pagava@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karolek ja kupiłam jakoś po tygodniu kamizelkę kompresujaca, która wypadała trochę ciasnejsza pod biustem i jest nadal dobra. Następnie kupiłam stanik sportowy triumpha free motion czarny 75C i zapomniałam o nim, a jak mi się przypomniało że go mam okazało się, że jest mi za luźny pod biustem i muszę kupić ciasnejszy. Stanik i pas po operacji kupiłam z kliniki, ale mogłam przyjechać na operację ze swoim. Jak będziesz wychodzić to dr ci wszystko powie jak dbać o ranę itd. Nic się nie martw bo widzę że każdy ma inne zalecenia. Ja co drugi dzień miałam sobie zmieniać opatrunek, przecierac spirytusem salicynowym i przyklejac paski na rany stery stripy i tak przez 21dni az rana się zablizni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Aga poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Dzieki Monia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
Monika88 wyglądają super, pasują do ciałka!! tylko na zdjęciu widać że jesteś drobniutka. Ja mam 175cm a pod biustem 77cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
Karla jak długo czekałaś na operację od konsultacji u Muraszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Aga coś ty taka drobna to ja nie jestem heheh mam 173cm wzrostu ważę 58kg. Przed operacja miałam 77cm pod biustem a teraz mam 73cm. Czary marry dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karła czy ja tez mogę prosić cię o przesłanie mi zdjęć bo ja będę mieć podobną wielkość implantów jak ty, tylko ze 415 i jestem ciekawa efektu mniej więcej? kryska2323@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
Monika88 ja ważę 62 więc troszkę różnica jest i Ty masz szczupłe ręce a ja mam jak u kulturysty ;p może to stąd takie wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla czy ja tez mogę prosić o zdjęcia bo mam mieć podobny roazmiar implantów- 415 i jestem ciekawa jak u ciebie wyszło. kryska2323@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Haa Monika ja też nie wiem co się u mnie dzieje :-) dwa tygodnie temu mierzyłam się pod biustem było 77, a dziś 75 czy to możliwe? :-D Przyszedł mi dziś nowy biustonosz z Yaille pod biustem dobry ale strasznie ciasny w miseczkach. Podobno te staniki rozciągają się od miseczki A do G ale nie chce zrobić dobie krzywdy ugniatając tak mocno piersi. Powiedzcie czy któraś z Was miała też stanik z Yaille albo słyszała o nich ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Haa Monika ja też nie wiem co się u mnie dzieje :-) dwa tygodnie temu mierzyłam się pod biustem było 77, a dziś 75 czy to możliwe? :-D Przyszedł mi dziś nowy biustonosz z Yaille pod biustem dobry ale strasznie ciasny w miseczkach. Podobno te staniki rozciągają się od miseczki A do G ale nie chce zrobić dobie krzywdy ugniatając tak mocno piersi. Powiedzcie czy któraś z Was miała też stanik z Yaille albo słyszała o nich ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Aga ja też mam u muraszko 5 lipca a w marcu byłam na konsultacji wiec dość szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Aga to widocznie trafiłaś z terminem bo jak ja byłam na konsultacji to się załamałam jak mi podali termin OP:) Dziewczyny a ja z innej beczki , dziś doznałam szoku bo w ciuchach wyglądam normalnie na moje oko bez większych zmian , cały czas chodzę w tym staniku z kliniki naprzemiennie z triumfem i nagle zonk przymierzam stroje kompielowe - wszystkie za małe , to nie koniec odeszłam wszystko co możliwe w galerii i tez wszystko za małe Nie mieszczę się ani w 40 ani w L w maju wylatuje , macie jakieś miejsce gdzie kupujecie stroje kąpielowe? No raczej nie wyskoczę na plaże w calosciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Właśnie się zmierzyłam po raz pierwszy 77 cm pod biustem 97 cm w biuście Co z tego wynika? Bo wy się znacie na tych rozmiarówkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Cześć dziewczyny ja już po, 375 wejściówka A i powiem wam że wcale nie wydają mi się duże, jestem trochę rozczarowana. Dodam że mam 168 i waże 55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Lola mi weszło w dupsko hehe, a co do wymiarów pod biustem to ja wiem skąd u mnie o tyle mniej. Swoje malutkie piersi miałam wyżej, a tu implant jest osadzony niżej, bo widziałam jak malował sobie kreski. A wiadomo, ze im nizej tym węziej. Do tego trochę tej skóry mi podciągnąl myślę :) Niestety nie znam tej firmy. Sama mam problem ze swoim stanikiem triumpha free motion. Myślałam że mam 77cm pod biustem, a tu 73cm i stanik niestety za luźny. Ada kurcze masz 20cm różnicy między obwodem pod biustem a w piersiach. Co za cyc :). Swoją drogą pochwalisz się??? Wiem że miałaś podnoszenie również. Jeśli chcesz to mój mail monika7777@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×