Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćkarla
Cytrynunia mi się wydaje ze lekarz się pod to nie podłoży jeżeli faktycznie nic Ci nie jest :( no ktoś ten VAT państwu będzie musiał oddać ... tak na moje rozumowanie ale może się mysle , trzymam kciuki żeby Ci się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
To napewno więcej dziewczyn z tego będzie korzystać jeżeli Tobie się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Jeszcze w poniedziałek zadzwonię do jednej poradni. Zobaczymy Powiem wam ze ogolniectrudno nie jest. Szczera rozmowa i tyle. Potrzebuje zaświadczenie by moc wykonać operacje. Dziś nie było problemu tyle ze pani doktor musiałaby mnie zdiagnozować ze mam jakies zaburzenie i chce je naprawić a wg psychiatrii to powinno się leczyć. Wiec odesłała mnie do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
janess czy ja też mogę prosic fotki ?? Będę miała podobną projekcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
email zlootkoo@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
gośćOla ja też porposze jeśli mogę :) zlootkoo@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja byłam na konsultacji u kogoś, kto pracuje w klinice Skupina w Poznaniu I na ich stronie są podane ceny : 12 tys za okrągłe I 14 za anatomy. A na konsultacji , która kosztowała 150 zł, dowiedziałam się, że są to ceny netto I trzeba przynieść to zaświadczenie albo dopłacić vat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Powiem wam, że straszną chamowe robią z tymi cenami. To jest nabijanie ludzi w butelkę. No sorry co my firmą jesteśmy która cycki sobie w koszty wrzuci. Takie coś nie powinno mieć miejsca. Dobrze ze u mnie jak pisało 13500 zl za anatomy tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Karla nie przejmuj się tym. Każda miała twarde balony na początku. Pamietam ze jak zobaczyłam moje nabytki poraz pierwszy to byłam w szoku ze takie wielkie. Teraz jestem ok 3,5 tyg po op i wielkość jest podobna ale przez to ze są bardziej miękkie wyglądają zupełnie inaczej- lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Gosciowa123 dobrze ze piszecie ze tak miałyście bo się uspokajam :) teraz dla odmiany czuje jakby były gorące te kamienie :D wachlarz doznań jest niesamowity....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Gośćkarla przypomnij jaki implant masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Cytrynunia 425 hp okrągły :) w poniedziałek idę ma zdjęcie szwów to mogę wysłać foty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Ok Jak ci się spi ? Wychodzisz z domu czy siedzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Karla a jak dr Muraszko ? Co Ci finalnie włożył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Janess - są petarda ! ale Ty chyba wyjsciowke mialas spora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Cytrynunia czuje jakbym miała dwa kamienie wczoraj mnie piekły leżę na pół siedząco cały czas ale pewnie jakbym musiała to bym wstawała . I mam wrażenie ze ten stanik jest na mnie za mały wpija mi się wszędzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Msnats 425 mi włożył póki co są wielkie ale mysle ze opuchlizna zejdzie to będzie ok bo narazie ich nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
GośćKarla ja też na początku myślałam że będą ogromne Ale teraz pi 2 tyg myślę że są akurat:) opuchlizna jeszcze jest Ale o wiele mniejsza:) a uczucue kamieni już mu całkiem minęło więc i tobie lada dzień minie:) dziś w nocy musiałam wziąść ketonal tak mnie zaczęło boleć że hej:/ Ale w dzień jest ok. Kupiłam sobie też stanik triaction z triumpha na zmianę bo ten pancernik z pasem tylko przepieralam i już nie mogłam go znieść. Czułam że jest nie dokonca wyprany. Stanik polecam bo mam wrażenie że lepiej trzyma piersi niż ten z kliniki mam voe z pasem zintegrowany. I nie uwiera mnie tak. Wiem że pancernik 6 tyg muszę nosić Ale będę sobie robić przerwy na triaction:) bo w nim mi porostu bosko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
No właśnie Torando ja tez mam masakrę z tym stanikiem :( mi się wydaje ze on jest naprawdę Za mały dla mnie :( idę w poniedziałek na zdjęcie szwów to się zapytam lekarza i strasznie mnie dziś boli lewa pacha a nie bolała :( faktycznie gorsze nerwy są po jak przed ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Mam nadzieje ze będę mogła wychodzić z domu po 5 dniach bo będzie pewnie piękna pogoda i szkoda mi będzie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Dziewczyny, które będą lub są op u Charazinskiego- czy macie od niego rozpiskę z wizytami kontrolnymi ? Ja zgubiłam i teraz nie pamietam kiedy kolejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmjulka
Gość ola justysiabir@WP. Pl dzięki z góry a jakie masz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
gośćKarla 425 to o całe 105 ml więcej ode mnie !! wow :) mimo wszystko mam nadzieję, że też powiem "jaaakieee wieeeelkieeee" haha a jaką Ty miałas wyjściówkę ? Już myślałam, że dr jest zwolennikiem mniejszych implantów ale teraz widzę, że jednak dopasowuje do każdej z nas indywidualnie tak żeby było ok :) Jezu mam nadzieję, że moje będzie widać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Cześć dziewczyny wracam z jeszcze jednym pytaniem do dziewczyn po operacji: czy anestezjolog bada przed operacją? Czy tylko zadaje pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmjlka
Gość ola podaje maila justysiabir@WP. Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Msnats noooo wielkie , w poniedziałek mogę Ci wysłać zdjęcie :D . Napewno dopasowuje do każdej osobno ja 160 /161 i wazę teraz około 52 kg z tymi implantami wiec nie jestem duża swoje miałam tak 75 c dlatego mi tyle zaproponował bo swoją pierś miałam dosyć szeroką i mówił ze to będzie dobrze wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Była dzisiaj u mnie przyjaciółka i była przekonana ze będę jak Pamela wyglądać :D ale mówi ze troszkę duże ale bez przesady , a one jeszcze pewnie zmienia trochę rozmiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Paulina u mnie anestezjolog zobaczyła wyniki , zbadała ciśnienie , kazała buzie otworzyć i ogólnie opowiadała o znieczuleniu co i jak chyba normalna procedura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Mi akurat do buzi nikt nie zaglądał, ale reszta co u Karli taka sama. Ciśnienie, pytania, analiza wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×