Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćKarolek
Pewnie,ze dam;) problem z tymi przymiarkami jest taki,ze mentor podbno ma do przymiarki 260 i 330. Nie ma 295 wiec musze je sobie wyobrazic. Sam lekarz mowi,ze w profilu to tylko 2mm ale 330 w kazda strone jest 0,5cm wiekszy. Nie chcw tez zeby byl taki nalesnik rozlazly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
ja byłam na dwóch ale nie dlatego że chciałam tylko termin operacji przesunął mi się o cały rok wiec kazali mi jeszcze raz przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Dziewczyny czy Wasze piersi były od razu dość blisko siebie czy dopiero po jakimś czasie się ułożyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
Monika88 masz rację. Mi lekarz już na samym początku powiedział, że jak będę się wahać pomiędzy dwoma rozmiarami to żeby wziąć większy i nie dlatego, że on jest facetem (i jak 99% z nich ma manie wielkości ;p ) tylko dlatego, że po operacji biust jest większy, a oko szybko się przyzwyczaja. Później opuchlizna schodzi a dziewczyny mówią, że mógłby być taki jak zaraz po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Paulina ja miałam od razu bardzo blisko ale moje stare tez tak wyglądały :) Mam bikini lala tak się cieszę ze nie macie pojecia Chciałam wam jeszcze powiedzieć ze tchibo ma fajne sportowe staniki kupiłam dzisiaj szary bardzo fajny miękki na szerokiej gumie za jedyne 80 zł a do tego jest jakaś promocja ze można wziąć drugi produkt z działu sportu za 1 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Hm z tym rozstawem piersi to na początku miałam mega odstęp a teraz też jest duży Ale już mniejszy niż byl. Ale ja dopiero w piątek będę mieć 3 tyg po operacji. Od wczoraj zauważyłam że piersi mam miększe i lepiej zaczynają wygladac:) jeśli chodzi o obwód to nic się nie zmieniło cały czas mam 94cm choć były mega opuchnięte a teraz już tak bardzo nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Przepraszam druga rzecz za 1 grosz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
No ja właśnie mam je jakoś szeroko dosyć rozsuniete i myślę czy jest szansa że będą bliżej siebie czy takie zostaną. Wogole to nie za ciekawie narazie wyglądają, chciałabym żeby zeszła mi opuchlizna chociaz trochę i żebym mogła zobaczyć czy coś się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
tez mam dość daleko od siebie :-( nie wiem czy one się z czasem układają.. mój chłopak juz raz pytał czy tak mi zostanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Mi niby lekarz tłumaczył że każda chce mieć blisko siebie, ale nie każda będzie miał a ale ja jakoś sobie wyobrażałam że inaczej będą wyglądały:( No nic trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Gosc Paulina a jaki mmaszimplant i jaki wyjsciowy rozmiar? Ile juz po OP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Ja dopiero drugi dzień po operacji jestem dlatego tak się wypytuje cały czas:-) wyjściowe A i implant 375cc okrągły wysoki profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Dziewczyny jak możecie przejmujcie zdjęcia swoich a ja wamidesle swoje zaraz po i teraz. Moje też wyglądają dziwnie:)) Ale zyhe nadzieja że będą ładniejsze:) może jak zobaczę wasze że są podobne do moich to się uspokoje")) agatad.21@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Tornado mój to paulinapeach@onet.pl ja swoje mogę Wam wysłać wieczorem albo jutro bo tak mnie boli że boję się że jak zdejmie ten stanik to go nie założę a jestem jeszcze sama w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
I jak sie czujesz Paulina? Jak wybudzanie z narkozy? Sama chodzi czy caly czas lezysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Narkoza super, bałam się jak to będzie a naprawdę nie było czego jak się okazuje :) ogólnie to operację miałam wczoraj o 10 i wczoraj wieczorem już wróciłam do domu i wczoraj czułam się rewelacyjnie i naprawdę naiwnie myślałam że tak będzie za to w nocy spotkało mnie rozczarowanie bo zaczęło naprawdę mocno boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Dzisiaj też jest średnio ale jestem sama w domu więc jakoś muszę sobie poradzić do wieczora chociaz więcej siedzę i leżę dzisiaj niż chodzę:) wstaje jak naprawdę muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Ale jestes w stanie np sobie lezec i czytac gazete/ ksiazke czy cos ogladac czy tak boli, ze chodzisz po scianach?wiem, ze ma inny prog bolu ale chce sie na cos przygotowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Tornado a ile ty już jesteś po?? Pamiętam że mam twoje fotki, chyba duży implant miałaś jak dobrze pamiętam. Jeny sorki dziewczyny ale już mi się wszystko myli. Ja jestem już miesiący po więc nie wiem czy jest sens wysłania fotek, bo mam wrażenie że już sa takie jakie powinny być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Paulina to nawet dobe nie byłaś w szpitalu??? Szkoda. Wiadomo że tragedii nie ma, ale w szpitalu dobrze byłoby chociaż ta pierwsza noc pobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Nie no pewnie że tak, nawet herbatę i kanapkę spokojnie sobie zrobiłam także nie ma tragedii :) jak leżę i oglądam telewizję to jest ok prawie wcale nie boli tylko jak muszę zmienić pozycję- usiąść albo wstać to jest taki nagły ból ale jak się rozruszam to ok. Największą trudność sprawia mi właśnie to żeby usiąść z pozycji leżącej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Na konsultacji pytałam się lekarza czy mam zostać a on powiedział że nie ma takiej potrzeby i spokojnie mogę wracać do domu a że doba kosztuje 1300 zł to wcale się nie awanturowalam żeby zostać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Karolek ja jestem juz trzeci tydzień po ale dobrze pamiętam jak było u mnie :-) ja po przyjściu do domu nie wzięłam ani jednej tabletki przeciwbólowej. Po prostu nie musiałam. Jak odwiedziłam lekarza po dwóch tygodniach i jak mu to powiedziałam to pytał czy sobie żartuje :-D spokojnie siedziałam oglądałam telewizje i w nocy spałam rewelacyjnie. Tylko żebyś miała wysoko poduszki ułożone i pod ramionami tez żeby ręka nie uciekała bo będzie ciągnąć :-) nie taki diabeł straszny :-) najbardziej co mi przeszkadzało to brak prysznica i to że cały tydzień siedziałam w jednym staniku, którego nie można było ściągnąć, ale każda z nas musi to przejść ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Karolek ja jestem juz trzeci tydzień po ale dobrze pamiętam jak było u mnie :-) ja po przyjściu do domu nie wzięłam ani jednej tabletki przeciwbólowej. Po prostu nie musiałam. Jak odwiedziłam lekarza po dwóch tygodniach i jak mu to powiedziałam to pytał czy sobie żartuje :-D spokojnie siedziałam oglądałam telewizje i w nocy spałam rewelacyjnie. Tylko żebyś miała wysoko poduszki ułożone i pod ramionami tez żeby ręka nie uciekała bo będzie ciągnąć :-) nie taki diabeł straszny :-) najbardziej co mi przeszkadzało to brak prysznica i to że cały tydzień siedziałam w jednym staniku, którego nie można było ściągnąć, ale każda z nas musi to przejść ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Karolek nie wiem czy mój wczesniejeży post się pojawil bo coraz więcej mam problemów z tym :-/ ja po wyjściu do domu nie wzięłam ani jednej tabletki na ból, doktor jak to usłyszał zapytał czy żartuje sobie :-D ja oglądałam telewizje, w nocy spałam rewelacyjnie. Tylko podłoń sobie wysoko poduszki i pod ramionami tez bo lecą w dół i ciągnął :-) mnie najbardziej dokuczał brak prysznica, spanie i chodzenie w jednym staniku który mogłam uprać dopiero po tygodniu. Życzę Ci aby rekonwalescencja minęła ci tak jak u mnie bo nawet przyszła teściowa powiedziała ze ta operacja to pikuś skoro ja tak łatwo to przechodzę ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Karolek nie wiem czy mój wczesniejeży post się pojawil bo coraz więcej mam problemów z tym :-/ ja po wyjściu do domu nie wzięłam ani jednej tabletki na ból, doktor jak to usłyszał zapytał czy żartuje sobie :-D ja oglądałam telewizje, w nocy spałam rewelacyjnie. Tylko podłoń sobie wysoko poduszki i pod ramionami tez bo lecą w dół i ciągnął :-) mnie najbardziej dokuczał brak prysznica, spanie i chodzenie w jednym staniku który mogłam uprać dopiero po tygodniu. Życzę Ci aby rekonwalescencja minęła ci tak jak u mnie bo nawet przyszła teściowa powiedziała ze ta operacja to pikuś skoro ja tak łatwo to przechodzę ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
ups :-D ja jak zwykle zaśmiecam wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Ada i inne laski które jesteście ok 6 tygodni po operacji, czy was w nocy jeszcze bolą piersi? Bo mnie jakoś ta jedną prawa cały czas piecze w nocy, zaczyna mnie to martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Dziewczynki wysłałam zdjęcia , nie wiem czy dobrze zrobione inaczej narazie nie dam rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
goscKarla ja też poproszę !! POkaz te cudenska z pod noża nr Muraszko :) zlootkoo@wp.pl Mnie 1,5msc temu dopadło jakieś choróbsko, byl antybiotyk, ale kaszel został do dziś, pobolewa od tego gardło i jeszcze zatoki ;( ratuję się jak mogę ale jestem coraz bardziej przerażona bo za 1,5tyg powinnam już robić badania a 9 maja pod nóż !! Modlę się żeby mi minęło bo sie zachlastam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×