Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Monika88 już nie goscik
Paulina a kiedy mialas operacje??? Ja na początku przez pierwsze trzy dni miałam malutkie twarde pagórki, a potem jak mięsień puścił i opuchlizna z mostka zeszła to zrobiły się dopiero piękne, pełne i wcale nie jakieś małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Ada, 20 cm różnicy to miseczka DD ! Szczesciaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Tez tyle miałam kilka dni po operacji, ale szybko minęło i zostało 94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
A długo jesteś po zabiegu Ada ? ☺ ja miałam mieć implant 295, jak dobrze ze zmieniłam na 325, bo teraz bym się chyba popłakała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
No właśnie dzisiaj rano miałam i myślałam że jak zobaczę to będzie efekt Wow a tu tak szału nie ma hehe :) ale może faktycznie jak się ułożą to będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
gośćjmjulka a jaki koszt u dr? i czy widziałaś gdzieś jego dzieła? mi polecało Muraszko dwóch kolegów, których żony robiły u niego ale niestety nie widziałam efektów końcowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Popielata Lola przeslij zdjecie. Tez sie zastanawialam pomiedzy 295 i 330. I w sumie wybralam 295. Ale jeszcze mam kilka dni na zmiane;) karolek2013@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Karolek mam uszkodzony aparat, musze pożyczyć od narzeczonego żeby kliknąć focie. Co mogę doradzić to bierz większe i nawet się nie zastanawiaj. Ja myślę że mogłabym wziąć 350, choć wtedy wydawało mi się ze 325 to taki ogromny implant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
i dużo zależy jaki masz rozmiar teraz :-) bo jeśli robisz z rozmiaru zero to implant nawet ten większy 330 da Ci rozmiar C. Jeśli to wystarczy to ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Aga widziałam na żywo koleżanki super 18 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Popielata-Lola dzisiaj 6 tyg DD ? O matko!! To gdzie ja kupię strój kąpielowy?? Dziewczyny te po OP wiem ze kształt jeszcze się zmieni a wielkość? Jak było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Mój doktor mówił ze piersi zmieniają kształt nawet do roku ale to rzadkie przypadki :-) minimum 3 miesiące wystarczy by je ocenić. Wielkość raczej Ci się już nie zmieni, najgorszy czas kiedy obrzęk schodzi masz już za sobą ☺ a mogę zapytać jakiej wielkości masz implant i jakie miałaś wcześniej piersi ? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Popielata Lola wyjsciowe mam male A i zalezy mi na C. Nie chce nic duzego. Wiec pomimo, ze juz zdecydowalam sie na 295 to jak piszecie zeby brac wieksze to sie zastanawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Dziewczyny jutro wieczorem zrobię zdjęcia i wam wyślę nie miałam jak wcześniej zrobić :( ale jutro napewno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takiego stracha jak ściągam stanik ze boje się ze mi wypadną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Popielata -Lola ja miałam przed Op duży biust ale po dwójce dzieci taki se w sensie zwisu:) Miałam podniesienie i dr powiedział ze nawet nie musimy wkładać implantu ale ponieważ miałam asymetrię zdecydowaliśmy na podniesienie + okrągły implant 210 i 275 ml średnia projekcja , miała wyjść z tego miseczka D Generalnie w ciuchach nie ma różnicy bo zawsze nosiłam sztywne staniki żeby podnieść co tam było ale jak się rozbiorę to widać różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ada mi mija miesiąc od operacji i nie chciałabym żeby się zmienił kształt ani wielkość. Po drugim tygodniu od operacji piersi zrobiły się piękne i poprzez zejście opuchlizny z mostka optycznie większe. Myślę, że tak jak rekonwalescencja jest inna dla każdej z nas, tak i piersi zmieniają sie w różnym czasie. Dziewczyny przrd, jeżeli budowa waszego ciała na to pozwala, a wahacie sie, czy wziąć 290 czy 320weźcie te większe i nie chodzi o to żeby mieć balony, bo przy tych wielkościach i tak ich nie będziecie miały. Nie mówimy tutaj o implantach powyżej 500ml. Wiadomo liczy się profil i wyjściowka, ale jeśli wyjściowe jest zero, a skóra rozciągliwa to warto większe. Przed operacja chcialam tylko miseczkę B, bo takie mi się podobają, ale po operacji tak szybko się przyzwyczajam do rozmiaru, że w końcu zaczynają wydawać się małe. Ja mam 315ml I wiem, że lekarz bardzo, ale to bardzo się natrudzil, żeby je tam wcisnąć, więc nie było mowy o większych i jestem bardzo zadowolona z efektu, natomiast jeśli miałabym mieć 260ml to miałabym niedosyt. Jeśli miałabym jeszcze raz wybierać i lekarz zaproponowalby mi wielkość 350ml brałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Karolek mimo wszystko weź te 330 ml ☺ to nie jest wielki implant, tak jak Monika wyżej napisała to nie są granice 500 ml żeby miały wyjść balony a jak chcesz rozmiar C przy zerowej wyjściówce to lepiej wybierz większy. :-) ja i tak nie powinnam marudzić, bo jaki rozmiar chciałam taki mam ale tak naprawdę nie obraziłabym się mieć jeszcze większe ☺ apetyt rośnie w miarę jedzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Dziewczyny naprawdę ml nic nie mówią:) ja mam 440 cc 12.5 szerokości i naprawdę nie są duże. Pod biustem mam 77 a w biuście teraz 94 czyli wychodzi 75D to naprawę nie jest wielki cyc:) gdybym mogła wybierać jeszcze raz to wziekabyn większe. Mój mąż całe życie mi powtarzał że mu się moje podobaly ( miałam pełne A małe B więc prawie zero:) a dziś od niego usłyszałam że w ciuchach wogole nie widać że coś się zmieniło a szkoda;)) i ze hak już robilam to mogłam zaszalec:)) wiem że się poznaliśmy z tego bo pierwszy raz pozwoliłam mu je masować dziś Ale w sumie ma rację- nie jestem drobna i te 440 pasują do mnie Ale jakby było 500 byłoby super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Tornado masz rację ml niewiele mówią, ale mamy na tapecie konkretną osobę, czyli szczupła, drobna kobitke, która jak twierdzi zbyt wiele tam nie ma, czyli już jakiś obraz mamy. Nie znamy innych parametrów implantow, ani dokładnie budowy zainteresowanej. Natomiast co możemy??? Jedyne to doradzić, nie narzucić, z własnego doświadczenia, że jeśli lekarz dał możliwość wyboru pomiędzy 260ml-320ml,bo takie parametry będą bezpieczne i odpowiednie do danej osoby, to niech wybierze te większe. A i tak zrobi co zechce :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Toknado takie same masz wymiary jak ja. Chociaż jak dziś się mierzyłam to pod biustem było 75, a nie 77 jak wcześniej, ale może to pomyłza. U mnie zmieniło się tylko to, że kiedyś nosiłam push upy a teraz to jest jednak prawdziwy cyc :-) ale rzeczywiście nie jest jakiś wielki. Tyle się słyszy o tej miseczce D, że jest najbardziej pożądaną wielkością a tak naprawdę to tylko tyle że będzie widoczne w bikini :-) Ja za jakieś 10-15 lat, po ciążach, jak będę musiała wymienić implanty to wybiorę troszkę większe ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Toknado takie same masz wymiary jak ja. Chociaż jak dziś się mierzyłam to pod biustem było 75, a nie 77 jak wcześniej, ale może to pomyłza. U mnie zmieniło się tylko to, że kiedyś nosiłam push upy a teraz to jest jednak prawdziwy cyc :-) ale rzeczywiście nie jest jakiś wielki. Tyle się słyszy o tej miseczce D, że jest najbardziej pożądaną wielkością a tak naprawdę to tylko tyle że będzie widoczne w bikini :-) Ja za jakieś 10-15 lat, po ciążach, jak będę musiała wymienić implanty to wybiorę troszkę większe ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Toknado takie same masz wymiary jak ja. Chociaż jak dziś się mierzyłam to pod biustem było 75, a nie 77 jak wcześniej, ale może to pomyłza. U mnie zmieniło się tylko to, że kiedyś nosiłam push upy a teraz to jest jednak prawdziwy cyc :-) ale rzeczywiście nie jest jakiś wielki. Tyle się słyszy o tej miseczce D, że jest najbardziej pożądaną wielkością a tak naprawdę to tylko tyle że będzie widoczne w bikini :-) Ja za jakieś 10-15 lat, po ciążach, jak będę musiała wymienić implanty to wybiorę troszkę większe ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Tornado masz takie wymiary jak ja. Choc dziś jak się mierzyłam to pod biustem miałam 75 a nie 77 jak wcześniej. Być może to pomyłka :-) Rzeczywiście nie jest to jakiś wielki cyc tylko tyle że będzie widoczny w bikini ☺ ale miło mieć swiadomość ze nie jest to push up jak kiedyś tylko własny biust ☺ za 10-15 lat, już po ciążach, gdy będzie konieczność wymiany implantow, to wezmę większe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martasyt
Karolek weź większe, ja tez na poczatku miałam mieć CPG 295 a w ostatniej chwili, po wszystkich wypowiedziach na forum, wzięłam 330 i nie żałuje. Jestem 9 miesięcy po operacji, piersi sa boskie :-) i jestem bardzo zadowolona.WYchodzialm praktycznie z zera a teraz biustonosze kupuje 70 D, E badz 75C zależy od firmy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Tornado rzeczywiście to nie jest jakiś wielki cyc ale fajnie mieć świadomość że nie jest to push up jak kiedyś tylko kawałek biustu :-) no i w bikini będzie widoczne :-D po 10-15 latach, już po ciążach, gdy będzie konieczność wymiany implantu, wybiorę większe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Przepraszam że zaśmiecam postami ale czasem nie chce się opublikować żaden a za chwilę się okazuje że jest ich trzy... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Martasyt przeslij zdjecie karolek2013@onet.pl jaki masz wzrost i wage i wyjsciowe rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Moje kochane Cycolinki;) co ja bym bez Was zrobila? Dzisiaj jeszcze raz ide wieczorem na konsultacje ( trzecia.rekord podobno 8;) wiadomo kobieta zmienna jest. Lepiej przed 10 razy zmienic zdanie niz byc rozczarowana po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karolek daj znać co z lekarzem ustaliłas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×