Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

tak, nie podobają mi się \"prace\" Kubasika i przede wszystkim jego podejście do pacjentek. blizny niby wokół otoczek a poza nimi i w ogóle. nie pobają mi sie i tyle. i kiedy generalnie coś się dzieje nie tak, to nie odbiera telefonów.. to jest moje wrażanie z tego, co piszą jego pacjentki, dlatego jeśli już poznań to tam jest przecież więcej plastyków a czy Wy dziewczyny masujecie blizny od razu po zabiegu? czy w ogóle coś z nimi robicie (jakieś zabiegi, lasery, ultradźwięki etc)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
ja tylko blizny smaruje rano i wieczorem żelem DERMATIX i nie robie masaży blizn,ale ciekawa jestem jak z tymi masażami całych piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi Bromek powiedział że piersi można sobie masować jak się chce, ale nie przyczynia się to do zmniejszenia ryzyka wystąpienia torebki niestety.. więc nie wiem.. natomiast na beauty dziewczyna z wątku Bromy pisała mi, że blizny należy zacząć masować i te szmery bajery z laserami już od zdjęcia szwów (ona się zajmuje masażem blizn i tymi zabiegami zawodowo) no i ciekawa jestem, czy wam też lekarze coś takiego mówili :) mi Bromek mówił że jak będę chciała (bo jemu też trułam "żeby tych blizn nie było widać buuuu" :P ) to można serię laseru zrobić i jakieś zabiegi, ale mam jeszcze czas i później to dogadamy. no i w sumie wolę się teraz dowiedzieć, najlepiej od osób które już są po i ewentualnie powinny to i owo o tych bliznach wiedzieć niż tak na sucho jego wypytywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfmh7
dziewiczyny, przepraszam ze wcinam sie w wasz topik, ale ile kosztuje taki zabieg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
ja smaruje tym DERMATIX -sem juz miesiac i troszke no i sama nie wiem jedna jest ładna blizna a druga taka sobie ponoc trzeba kilka miesiecy smarowac by był efekt, moze za krutko wcieram ten żel faktycznie moze zaczne tam mocniej masowac a nie nakładac. jesli nie znikna tak jak bede chciała to tez pomysle o dalszym działaniu by znikły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
koszt zabiegu jest rózny ja płaciłam 8400zł ale nawet do 14tys dochodza zabiegi i nie mam pojecia czemu czasem az takie duze róznice sa bo ja za wkładki płaciłam 3400zł do reki lekarzowi a za zabieg w kasie szpitala 5tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
Przydałoby się tak rozum powiększyć :) Faceci nie cierpią silikonów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Antonio nie bedziemy z toba dyskutowac ale Gówno wiesz ,slinicie sie na sama myśl i ten Twój mały kutas ci staje,wiec nie udzielaj sie ,sam twój nic Antonio brzmi smiesznie ze masz kompleks Banderasa wiec moze przyda ci sie operacja buzki by sie upodobnic:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfmh7
ojj, to strasznie duzo... ale efekt wart pewnie kazdej ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdddsd
Samanto i inne obeznane, kto wg was robi najlepsze cycuchy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ostaniej wypowiedzi przeczytalam \"samanto i inne obrzezane\" hehe.. Sam spoko czekam na elaborat z niecierpliwoscia, wczoraj zdjelam plastry, blizny hmm troche widac, smaruje jakims kolagenem, ponoc dobry (ale nie tym przybyszewskiego)..nic o masowaniu blizn mi nie mowil lekarz, laser chyba odpada kolo sutkow..a piersi tez nie masuje, bo mam w sumie juz dosc miekkie.. miamorek trzy razy Ci juz wysylalam, raz na stary adres, dwa razy na nowy i dostalam demon ze nie doszlo..napisz Ty do mnie cos pierwsza ja Ci odpisze, najlepiej podeslij fotki bez stanika jak masz, albo tylko przyslij swoj adres..kamakot@poczta.onet.pl agniecha jak sie czujesz?? acha chcilam slowko napisac do tej dziewczyny, co pisala, ze powiekszyla piersi po ciazy i jest smutna..kolezanko to nie przez piersi, masz zwyczjna depresje poporodowa lagodnej postaci, musisz wziasc lekki bo Ci sie poglebi..to na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
kotek czpiotek zerknij czy doszedł meil a zaczne dalej działac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dawno sie nie odzywalam chcialam pogadac wlasnie na temat blizn. bylam ostatnio na konsultacji po 6 tyg i moja lekarka polecila mi do usuniecia bliz zabiegi laserem fraxel, ponoc widziala u swojej pacjentki efekty po tym laserze i na jednej nie widac bylo w ogole a na drugiej,ktora miala troche przerosnieta zmamala o 50%. napalilam sie i zadzownilam tam gdzie mi polecala, ale jak sie okazalo to ci co mi polecala, maja ten laser z przed 2 lat. teraz wyszedl nowy fraxel repair i jest ponoc najlepszy. tym trzeba zrobic tylko raz i juz jest efekt, tamtym kilka razy. w wawie 3 salony robia tym laserem wiec zadzwonilam, robia na cycuchach tez , w kazdym miejscu, efekt zachwalali, alemowili ze trzeba poczekac. tzn. 3 miesiace po operacji, teraz rany jeszcze sie zablizniaja, za pozno tez nie mozna bomoga sie zrobic stwardnienia i przerosty ktore trudno usunac. aha koszt tego to od 1 tys za blizne w zaleznosci od wielkosci. co o tym myslicie,slyszalyscie cos na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, miamorek o masazach, moja mowila, ze mam masowac przez miesiac 2 razy dziennie przez 5 minut. polega to na tym, ze trzeba je wziac w rece i dociskac do siebie a nastepnie oddalac, potem to samo gora dol. kolejne to polozenie dloni na brodawkach i robienie takich kulistych ruchow z dociskaniem do srodka. co do masci na luszczenie to ja mam cicaplast, ktory jest do regeneracji nablonka i uzywa sie jego do ust, brodawek itd kupuje sie go w aptece, ja jestem zadowolona, mi sie nie luszcza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Sunnygril mi tez lekarz tak mówił ze sciskac do srodka a potem w dól ale mówił ze jesli nie chce nie musze,a twoja doktor mówiła ze to konieczne? i po co te masaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mowila, ze po to zeby sie dobrze ulozyly i szybciej zmiekly, w zwiazku z tym, ze to tylko miesiac i wszyscy trobia, ze sie masuje to lepiej masowac. lubie je wiec nie sprawia mi to problemu ;-) a jak mam potem zalowac, ze z lenistwa cos tam zaniedbalam to to robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:) ja nie masowalam i nie masuje;) generalnie te masaze sa po to zeby cycuchy byly miekkie :) i robi sie to na poczatku,po kilku miesiacach nie ma juz sesu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do was laseczki:) do kiedy moze wystapic ta torebka?? jest jakis okreslony czas czy moze to nastapic zawsze i co to dokladnie jest i jesli sie przytrafi to co trzeba zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Kobietki! Dlugo mnie tu nie bylo i jedyna znana mi osoba jest SAMANTA, do ktorej mam pytanie--S.dlaczego zdecydowalas sie na dr Brome? Pamietam jak kilka miesiecy temu mowilas o ewentualnej operacji u Szczyta.. Co spowodowalo, ze zmienilas zdanie? Pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy teraz to cos da wiec sie nie wypowiem najlepiej zapytac lakjarza:) z moich informacji wynika ze najwazniejsze jest robienie masazy na poczatku aby piersi nie byly twarde ja nie robilam bo pomimo tak duzej wkladki moje sa miciutkie,czulam to juz po 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Black ja kiedys tez zadałam pytanie co do tej torebki ,nie pamietam która z dziewczyn mi napisała ze to moze wystąpic w karzdym czasie czyli nawet za 5lat albo wcale,mi lekarz odpowiedział ze na to nie ma reguły i jest to zjawisko któremu nie mozna zapobiec jesli ma wystapic to wystapi, miejmy nadzieje ze nas to nie spotka bo słyszałam ze trzeba wyciagnąc wtedy wkładki ale co dalej to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Black to faktycznie nie jest konieczny masaż? uff,bo jak masowałam je na poczatku bolało i przestałam a 7grudnia bede 2mc po operacji wiec jesli juz nie ma sensu to nie bede masowała ,moje cycusie miekkna same ,sa jeszcze twardawe ale nie mam pojecia czy tak ma byc ,nie wiem jak maja byc miekkie,ale mi sie teraz ta ich twardosc podoba czuje ze sa takie jakby jędrne przez ich twardosc ,ale zapytam doktorka w styczniu na kontroli czy one takie zostana czy zmiekkna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Miamorek a Ty gdzie robiłaś zabieg? daj jakąs stronkę :) no i boskie to co napisałas do Antonia :D:D:D Chcę ważyć...a Ty gdzie się podziałaś??? jak tam nastawienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Desperadols ja robiłam w Gdyni w Clinice Medical u dok MARKA MURASZKO-KUŻMA jest miły dobrze robi z karzda pierołom mogłam podejsc i dzwonic i sam nawet zadzwonił ostatnio,moge go naprawde polecic jesli ktos z Trójmiasta.on nie ma żadnej swojej osobistej stronki ,pracuje w AKADEMI MEDYCZNEJ W GDAŃSKU i w Clinice medical Chce ważyc ,prawie każda sie chyba boi tych torebek ja tez o nich czasem mysle staram sie nie myslec ale raz na jakis czas nachodzi,nie mamy na to wpływu,ponoc to rzadkie przypadki ,ale sa, miejmy tylko nadzieje ze nas to ominie nie widomo z czego to sie robi i nie mozna temu zapobiec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×