Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Miamorek Polecam E45- bardzo delikatny, to w sumie krem dla alergikow, swietnie nawilza i jest bez zapachu. Ja go bede uzywac przed sama operacja zeby przygotowac skore do rozciagania, bo dotychczasowe kosmetyki, ktorych uzywam, zawieraja wit. E i inne zabronione skladniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Bluebelle dziekuje spróbuje ale gdzie sie ten krem kupuje czy w aptekach czy kosmetycznym? kurde jak sciagam stanik to mam na staniku pyłek jak łupież hihihhii :) nie jest to fajne bałam sie jeszcze cos nakładac na piersi ale chyba mozna co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile kosztuje taki zabieg?? jak sprawdzałam w necie no to ok 12-15tys Robia takie operacje taniej?? Marzy mi sie rozmiar duze D, ale tyle kasy...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperados 1 dzięki każde słowa otuchy się przydadzą już chcę mieć to za sobą a jak wrócę do domu to chętnie zdam relację może się komuś przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam krem OILATUM to najlepszy krem na wysłuszoną skóre używałam go dla mojej córci ona ma skóre która często sie wysłusza ,a ten krem jest naprawde super. Spróbuj naprawde będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Anglii jest on w kazdym markecie, w Polsce napewno w aptekach (bez recepty), moze w rossmanie. Zajrzyj moze na KWC (www.wizaz.pl) tam jest oceniany i moze dziewczyny napomknely, gdzie mozna go kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula a gdzie robisz ten zabieg, że tak tanio? Dopytywałam się i szperałam w necie to poniżej 10 tyś nie schodzi:o:o Canzone to czekam na relacje :) a mnie nikt nie wysłał fotek buuuu może znajdzie się jakaś dobra duszyczka i wyśle fotki...może macie takie przed i po :) Kotek czpiotek widzę, ze jesteś \"dobrze\" w temacie, powiedz mi o co chodzi i jaka jest różnica między erosylikonami a innymi? chciałąbym czegoś więcej się o nich dowiedzieć i czym się różnia no i które lepiej wybrać, tak, żeby mi ktoś nie wcisnął jakiegoś badziewia hihi :) zima ....zgadzam się z wypowiedzią Bluebelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dziś nie zasnę ...ale ten czas leci nawet nie zdążyłam odliczać chyba że teraz zacznę ...godziny Ja robię za 7tyś i jakoś nie widzę różnicy między tymi za 7tyś a tymi za 14 tyś mam nadzieje że i ja będę zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będe miała op u dr Kubasika w Poznaniu w klinice Bieleckiego, czytałam o nim dużo dobrych opini ,widziałam również 3 jego pacjentki w rzeczywistości cycuch miały super,także nie martwi mnie to że cena jest niższa niż u innych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula28 a ile Cię to uczyni? eurosilikon zaproponował lekarz a to on najlepiej wie co będzie najlepsze...tak myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super też bym chciała podobnie ale jaki miałaś stan wyjściowy bo ja to takie mizerne A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc desperados jest gorzej niz wczoraj,napisałam do mojego doktorka to powiedział mi ze to grypa,a przeciez byłam wczoraj u lekarza to powiedział ze jestem zdrowa!!!!!Martwie sie bo dzis moja mamuska,która od samego pocztaku była przeciwna tego zabiegowi,powiedziała mi ze od jej znajomej c órka miała tez operacj taka i o mało co by sie nie przekręciła,po jakism czasie po operacji,dostała dziwnych drgawek,wszystko ja boało jakby była jakąs babcią na dodtek wymiotowała i non stop słabła. okazało sie ze silikonów nie zaakcepował jej orgaznim i w szpitalu jej usnęli jej je.Podobno gdybytego nie zrobili,to dziewczyna by się przekręciła.I tearz mamuska moje kochana gada mi tylko: "a nie mówiłam??" kurcze boje sie cholernie,to ejst taki ból jak przy porodzie,tyo nie boli w krzyzu tylko wszystkie stawy i najbardziej plecy,na wyskokosci moich dojków. janes ja mam 168 i waga....heh 62 kg,czyli mały słonik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Agniesia to nie ciekawie :o:o jeju tylko żeby to był grypa a nie reakcja organizmu na sylikon :o:o ja też mam obawy, czy mi się przyjmie, bo robiłam kiedyś pearsing i nie chciał mi się goić, nawet stal chururgiczna nie była wskazana...ciągle ropiało :o:o mam nadzieję, że sylikon się przyjmie, bo przecież ze złota sobie nie wstawię...jedyny metal tolerowany :) canzone a gdzie robisz op, bo sie pogubiłam...za 7 tyś to taniocha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie skusiła cena,bo kasa nie jest dla mnie żadnym problemem wybrałam tego lekarza ,bo czytałam o nim dużo dobrych opini i znam babki które u niego robiły i są super zadowolone.Uważam że jak ktoś robi taniej to nie znaczy że musi robić to gorzej.W szczecinie gdzie mieszkam operuje Dymytrzak który kasuje 14tyś za cycki i 50% pacjentek wraca na poprawki,bo są niezadowolone.W życiu bym się nie położyła do niego pod nóż, uważam że każdemu nawet najlepszemu specjaliście zdarzają sie niezadowolone pacjentki. Także mam nadzieje że dokonałam dobrego wyboru ,co okaże się w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Hej dziewczynki ja myślę bardzo intensywnie o operacji.Mam 168cm jestem szczupła i całkiem płaska operacja to dla mnie jedyna szansa na normalne życie.Jestem z Łodzi może mogły byście polecić mi jakiegoś dobrego lekarza równiez z Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Bardzo mi zależy na waszych opiniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha niedobrze..cos od poczatku u Ciebie zle idzie, te siniaki i w ogole dzwigals tak szybko..jednak po operacji trzeba sie pilnowac..musisz koniecznie to zbadac.. desperados nie jestem w samym temcie, ktore lepsze ktore gorsze, wiem tylko, ze najpopularniejsze na swiecie sa wkladki firmy Mentor i Mcghan, eurosylikony np tu w ameryce nie istnija wiec nawet sie nimi nie interesowalam, wiem tylko, ze maja wieksza rozmiarowke, ale miss czy samanta na pewno wyjasnia Ci roznice,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka - piszesz że kasa nie gra dla ciebie roli i zdecydowałaś się na Kubasika....? czytałaś i oglądałaś fotki jego \"prac\" choćby na Beauty w polsce..? na temat twardości euro i mentorów słyszałam przez te lata które siedzę na forach nt powiększania, że są twardsze wlaśnie euro. na beauty jak dziewczyna pisze że chce mieć twarde i mocno zarysowane impl to jej radzą własnie euro. mi doktorek powiedział że euro ogólnie jest najtwardsze, a że jak się upierałam przy jak najbardziej miękkich to w ogóle nie było o nich rozmowy. one się róznią od mentorów też wielkością - dajmy na to 300 okr mentora będzie miało trochę większe wymiary niż 300 okr euro, to wynika własnie z tej całej spójności żelu... Kotek, obiecuję że napiszę jeszcze raz do Ciebie (może zró jakieś aktualne zdjęcie i podeślij :) :) ). dziś andrzejki węc nie wiem czy dam radę ale jutro się postaram coś naklikać :) a te implanty.. mentory są produkowane w usa, mcghany teoretycznie też (choć praktycznie podobno wcale nie..), euro we francji a nafory w anglii. jakościowo generalnie się od siebie nie róznią, spełniają (nie wiem jak sprawa wygląda z euro bo mnie one od początku nie interesowały) takie same certyfikaty i zasadniczą róznicą jest po prostu kraj pochodzenia i cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*nagory nie nafory oczywiście :) mi Bromek powiedział coś w stylu że nagory mają najlepszy stosunek jakości do ceny dlatego on najczęsciej je stosuje. w dotyku w porównaniu do innych firm to już pisałam milion raz :) mięciutkie nagorki i twarde jak kamienie mentory i mcghany.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJKA KOBIETKI Samanta to co masz na mysli w tej wypowiedzi ...\"Aniulka - piszesz że kasa nie gra dla ciebie roli i zdecydowałaś się na Kubasika....? czytałaś i oglądałaś fotki jego \"prac\" choćby na Beauty w polsce..? czyli jednak nie ma dobrych opinii? Nie wiem dlaczego, ale mam zaufanie do mojego chirurga, którego jeszzce na oczy nie widzaiałm, ale jego \"prace\" tak :) no zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Hej dziewczyny do tych co sa po zabiegu :) czy robicie masaże piersi i jak u was to wyglada? mi lekarz mówił ze mam robic powinnam od 3tyg masowac ale jakos bolało po i dałam sobie spokuj,pytałam lekarza czy to konieczne te masaże powiedział mi ze takie sa zalecenia ALE JESLI NIE BEDE MASOWAŁA TO NIE MUSZE no i ja nie masuje,ale moze powinnam co wy na to? wczorja sie zdziwiłam bo pan Doktor zadzwonił do mnie i zapytał jak sie czuje ,pamietał o moich dolegliwosciach pod łopatka i dzwonił ,choc wiedział ze robiłam usg i przeswietlenie i mam zwyrodnienie barku,łopatki jakos tak:) i nie ma nic wspólnego z cycusiami to miło mi byo ze sie zainteresował teraz jestem pewna ze zrobie u niego brzuch robi naprawde ładnie i nie az tak drogo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×