Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

S-A-M-A-N-T-A a czy TY slyszalas cos o implantach firmy Politech Silimed,bo widze,ze jestes obeznana w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, najwcześniej kwieceń/maj.. :( Raulka - jedyne co kojarzę to że są chyba niemieckiej produkcji.. nie wiem nic szczególnego nt tej firmy, w nie kojarzyłam jej przed swoją konsultacją dlatego też potem nie bardzo się wgłębiałam w to. masz mieć silimedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowalam sie na artplastice w szczecinie,a tam pracuja na silimedach ,wcale nie sa tansze od innych bardziej znanych,wiec mam nadzieje,ze tez sa dobre.z tego forum to tylko Timida ma je a na beauty nie znalazlam nikogo z tymi implantami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artplastica na pewno pracuje na mcghanach także, a o tych silimedu naprawdę niewiele wiem.. ta klinika jest nastawiona na niemieckie pacjentki i może stąd te niemieckie impl.. poszukaj jakie mają certyfikaty itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisali mi maila,ze stosuja impanty okragle tylko polytech silimed ,a anatomiczne mc ghan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raluka dlaczego artplastica? Ta klinika stara sie do operacji a po ma ludzi gdzies .W szczecinie jest lepszy lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec ja tez dawno tu nie zagladalam minelo juz 6 tyg od operacji,moje blizny sa minimalne ,jedyne co mi przeszkadza ze sa takie wrazliwe.Ale to chyba minie z czasem prawda?Zrobilam sobie pierwsze zakupy.A stare staniczki rozdalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniaa ja jestem z pomorskiego,wiec do Szczecina mam blisko.widzialam zdjecia po od Pastuchy i bardzo mi sie podobaja,poza tym nie slyszalam zadnych zlych opinii o tym lekarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raluka moze ty bedziesz miala wiecej szczescia niz moja znajoma. Ja bylam u niego tylko na botoksie i dzwonilam tam z 3 miesiace bo mieli mi poprawic ale sie wymiguja wiec pomyslalam sobie ze mnie pomalu moga gdzies pocalowac. Znajoma moja robila piersi wlasnie u twojego lekarza i blizne ma 1cm pod piersia a druga pod sama piersia .Ja ale to tylko moje zdanie uwazam Kasprzyka z Krakowa i Dmytrzaka ze Szczecina.Zreszta wyslalam ci zdjecia moich blizn,sa prawie nie widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę ważyć 52 kg
Zania.. wg Ciebie Kasprzyk jest dobry? Jakie masz wkładki? Ja mam op własnie u dr. kasprzyka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce wazyc ...............ja mam wkladki Sebbin 480 ,75b chcialam duze Piersi.Jestem bardzo zadowolona. Tak jak juz mowilam Kasprzyk jest jeden z najlepszych lekarzy.Sama reprezentuje plastykow w Niemczech i znam opinie wszystkich lekarzy.Widzialam tez wiele prac.Jedyne co mi by nie odpowiadalo to ciecie przez falde w czym Kasprzyk sie specjalizuje,chcialam przez otoczke dlatego wybralam Dmytrzaka. Chce wazyc napewno bedziesz bardzo zadowolona.Kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcw wazyc ....swietnie pewnie juz jestes podescytowana wielkim dniem,zobaczysz wszystko bedzie dobrze i bedziesz miala slicze Piersi!!!Jaki rozmiar chcesz osiagnac?I nic sie nie przejmuj mysl tylko jaki efekt fantastyczny bedziesz miala.:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniaa bardzo fajne Ci wyszly duzee.co mialas na mysli piszac,ze wiesz jak zalatwic taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach jeszcze jedno Raluka w Artplastyce masz termin odrazu ,po zatym ta klinika ma tyle wolnych miejsc ,mozesz juz jutro sie operowac.Robia wielkie reklamy zeby sie jeszcze w tym roku operowac bo brakuje im pacjentek.Np.u Kasprzyka musisz czekac na termin z 3 do 4 miesiecy a na operacje czekasz pol roku.Sama zapytaj dziewczyn ile czekaly u kasprzyka na termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie czytam na stronie artplastica ,ze zajeli 2 miejsce w Polsce ,z zakresu operacji piersi ,wg rankingu,"Wprost" i wg" Newsweeka" zostali uznani za najlepsza klinike chirurgii plastycznej w polnocnej Polsce w 2005 to chyba o czyms swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda tak opisuje ,dzis za kase nie ma problemu aby gazeta lub telewizja Ciebie odwiedzila:) u Dr.Dmytrzaka co tydz douczaja sie fachowcy Lekarze ktorzy sa wyszkoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta, ja juz sie zdecydowalam na salon elite na pereca, maja gdzies jeszcze swoj oddzial, ale nie pamietam dokladnie gdzie, chyba na wąwozowej. w wawie jest jeszcze 3 salon, ale ich strona jest tak okropna i pisza orginal zamiast oryginal i mnostwo innych bykow maja na stronie wiec nie wzbudzili mojego zaufania. wybieram sie na ten zabieg w lutym wiec dam znac po jakie sa efekty.moze jest tu ktos kto juz probowal usuwania blizn laserem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak to jest z ta dozywotnia gwarancja na implanty ? ja mam Polytech Silimed i oto co znalazlam na stronie firmy\"Uczestnictwo w programie Implants of Excellence zapewnia dozywotnia gwarancje na implanty piersi firmy Polytech Silimed\"...\"Po implantacji , prosimy wypelnic formularz rejestracyjny i odeslac go do PTSME Mediainprodukte GmbH(Dieburg,Niemcy)...Dzieki temu otrzyma pani karte rejestracyjna oraz dodatkowe informacje o programie Implants of Excellence\"...\"Raz w roku bedziemy prosic Pania o wypelnienie ankiety i odeslanie jej do PTSME...Wypelnienie ankiety pozwoli Pani o o przedluzenie o kolejny rok gwarancji z tytulu uczestnictwa w programie Implants of Excellence.Program przedluzonej gwarancji gedzie kontynuowany tylko,jesli co roku , otrzymamy od Pani wypelniona ankiete\". Czy to oznacza ,ze jak nie przystapie do tego programu to gwarancja nie obowiazuje?wiecie cos na ten temat?napisalam do Artplastica i czekam za odpowidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamida, w sumie to jest w ogóle dziwna kwestia. jedni mówią że coś takiego jak dożywotnia gwarancja nie istnieje, albo nie w takim odczuciu jakie mamy (że obowiązuje tylko i wyłącznie jak się zepsuje impl z winy materiału), albo że wszystkie opcje bez wyjątku są uznawane za gwarancje (po iluś tam latacg wymiana jest na zasadzie gwarancji).. napisz bezpośrednio do tej firmy lepiej :) no i znalazła się jedna posiadaczka silimedów :) Sunnygirl, a ile Cię będzie ta przyjemność jednorazwo kosztować (Ty jesteś już po zabiegu powiększania o ile pamiętam...?) i ile tych zabiegów docelowo ma być? Chcę ważyć - zasadniczo trzeba wyjąć (muszą cię zaintubować przecież) - wyjmij tuż przed najwyżej. ew można zakładać te silikonowe czy jakieś kolczyki, ale chyba w jamie ust generalnie nie powinno ich być wcale ze względu na intubację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunny smieszne ja usuwalam wlasnie blizne laserm poczas tej operacji, kolo oka ale ona bylam mala, nie powiem troche sie spycila, ale powalajacy efekt to to nie jest, wiec obawiam sie, ze przy mojej bliznie duzej grubej na prawej piersi musialabym kilka sesji zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black cycuchy maja sie swietnie bylam na zakupach ,piekna bielizna i tania podaje strone dla wszystkich www.lascana.de ,kupilam biustonosz z perelkami piekny:) A jesli chodzi o dozywotne implanty wiec to jest tak gwarancja jest dozywotna, nie trzeba ich wymieniac po 10 lub 15 latach jak to kiedys trzeba bylo,w aestheticmed doktor jezeli cos sie stanie z powodu materialu co zadko sie staje pobiera koszty tylko za implanty.Operacja jest darmowa. W regule miesien slabnie i jedyne co sie dzieje po latach,powstaje naturalny zwis ktory i tak ladniej wyglada niz jak by nasza naturalna nie powiekszona piers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×