Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Anowi24
Witam wszystkie kobietki, jestem po operacji powiększenia piersi (13 maja 2009 r) u dr Obrockiego w wawie, chciałam pełne C lecz chirurg ze względów szer. mojego gruczołu 11 cm, włozył wkładki 260 cc Mentora anatomiczne High Profil, wyszło pełne B. Podobno miał na to wpływ szer. gruczołu. Zastanawia mnie czy mógł włożyc więcej? Na konsultacji jak i przed operacją nie powiedział, jakie dokładnie mi włoży, miał zapisane i poinformował mnie, o wielkości od 250cc do 300 cc max. Powiedział, że dopiero podczas operacji będzie wiedział. Mogę zapytac jaką szerokośc miałyście wy? i jaki implant włozył chirurg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Też kupiła sportowy Triumph'a jest bardzo wygodny i tez polecił mi go chirurg, masz z regulowanymi ramiaczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Przed zabiegiem nie maiałm prawie w ogóle piersi! jakieś 75 bardzo małe B, hi hi albo A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ten mój stanik nie ma regulowanych ramiączek - chyba ten drugi model, trophy, ma je regulowane. ma też niestety obwód pod biustem dopiero od 75, więc dla mnie sporo za dużo.. ja kiedyś miałam u Obrockiego znamiona usuwane - bardzo fajny lekarz, ale nie poszłam do niego na op, bo wiem, ze małe impl daje :) mi jedna lekarka powiedziała że maxymalnie wejdzie mi okrąłe 240, a inny lekarz zrobił mi bez problemu 325..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Dzięki Samanta za odpwiedź, kurczę jakbym wcześniej wiedziała, to bym poszła do innego chirurga! Myślisz, ze daje małe po to żeby drugi raz robic zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Wsciekła teraz jestem!! a jaką miałaś szerokość gruczołu? jak mogę wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
I teraz już wiem, że zrobie druga operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jaką miałam średnicę gruczołu szczerze mówiąc, mój dr mi tego nie mówił.. wiesz... mniejszy impl łatwiej włożyć, daje \"bezpieczniejszy\" efekt itd.. no i może też daje szansę na kolejną operację.. kto wie.. ja poczytałam na beauty że on daje małe impl i od razu sobie odpuściłam.. dr Broma zaproponował mi 325, może 350, ale nie weszło niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Jak leżałam na stole operacyjnym tu przed operacją to widziałam jak chirurg wnosił kilka pudełeczek implantów ze sobą, nie wiem może faktycznie więcej się nie dało. Ale lekarz fantastyczny i cały personel również. Chodź jak pomyśle, że za 14 tys nie estem do końca zadowolona to trochę mnie to wkurza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
325 to musisz mieć super piersi :) też wybieram się do Obrockiego na usunięcie znamienia, sam mi to zaproponował jak się rozebrałam na konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam przygotowane 4 zestawy różnych ;) generalnie jestem zadowolona z rozmiaru piersi (choć jakby były większe to wiadomo, nie obraziłabym się ;) tylko ciekawe, gdzie bym staniki kupowała.. już teraz jest kłopot heh ;) ) ja miałam u obrockiego znamiona usuwane chirurgicznie chyba 3 lata temu i naprawdę, teraz ledwo maleńkie blizenki zostały.. ładnie tnie itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Laseczki widze,ze jestescie dobrze poinformowane o op piersi zapraszam na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Z przyjemnością szuka się stanika na fajne cycuszki niż na maleństwa :) Generalnie to fajnie, że wogóle teraz wiem, że mam piersi ale chciałam większe! i to mnie denerwuje, ale cóż teraz już nic nie zrobię. Ale na pewno zrobię operację jescze raz żebym miała w końcu zadawalający mnie efekt, ale to już po urodzeniu dziecka, zresztą obrocki stwierdził, że mam "za mało skóry" do rozciągnięcia. Ale muszę ci powiedzieć, że długo dochodzę do siebie, miałam krwiaka i ogólnie byłam obolała strasznie! po operacji nawet mówić nie mogłam, a o ruszaniu rękoma mogłam zapomnieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, pierwsze dni to faktycznie, ciężkie były.. ale potem, jak przestanie boleć.. to miodzio :D Joanna - dziękuje za info :) tylko że mi potrzebne takie z obwodami poniżej 70 heh :) na razie znalazałam jakiegoś Konrada i całkiem fajnie leży :) poza tym znalazłam też outlet z Freyami - one mają strasznie wąskie fiszbiny, ale poprzymierzam o się da jak tylko tam pojadę drugi raz, za całkiem przystęne ceny trzeba kombinować hihi :) a co do feelbeauty - za cyrk, jaki zorbiliście na kafeterii w skasowanym już wątku.. sorry.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
Janess kochanie powiedz mi jaki mialas stanik po op?? na twoje anatomy ???? Pozdrawiam was dziewczynki..:****...... Wlasnie nawiazalam z jedna dziewczyna kontakt i ona ma anatomiczne dostala taki stanik po op ...nie myslicie ze on jest za slaby? podaje linka http://stanik.pl/lada/Trophy_N.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Teraz jak przymierzam kostium kąpielowy albo zakładam bluzeczke bez staniczka cycuszki wyglądają suuuper :) Kakukabana, podaję niżej link do stronki gdzie są staniczki po operacji, taki dostałm ale to jest typowy stanik zakładany odrazu po operacji http://www.padtech.pl/index.php?menu=powiekszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Ja mam z firmy VOE jest bardzo dobry, dobrze trzyma biust i jest wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA-telepatia:) Kakukabana Triumph Triaction bardzo wygodny,nie uciska , mocno trzyma piersi, ma swietne, mieciutkie ramiaczka i jest w barwach narodowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
bo ta dziewczyna sie troche boi ze nie jest wystarczajaco dobry, wydaje jej sie ze nie jest zabudowany i ze jej sie cos przesunie co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
dodam ze ona jest dopiero 6 dni po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
Anovi a ktory model masz??...anovi masz zdjecia moze ciekawa jestem jak wygldaja twoje piersi :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
stanik napewno musi być pełny czyli zakrywający całe piersi i wyprofilowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
mam chyba ten pierwszy model, jest zapinany z przodu to naprawdę o wiele wygodniej po operacji niz zapiany z tyłu, fotek jescze nie mam ale jak zrobię mogę przesłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
fajowo anowi :) dziekuje ....ciekawa jestem twojego rozmiaru :)).. ja nie wiem czy ona ma cale piersi zakryte ten stanik wyglada tak jak tam w tym linku mowi biedula ze nawet nie wie jak cycuchy wygladaja bo zabandazowana :))mam nadzieje ze ten cyckonosz bedzie ok dla niej pozdrawiam :)) i spanko ide robic papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Ja też uciekam spać, bo koniec już mojego L4 i muszę do firmy wracać :( jak coś to masz mojego maila :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w sobotę miałam dosyć dużą kolizję,boli mnie cała strona i jedna pierś:(Powiedzcie czy usg wykaże,jeśli implant się uszkodził,strasznie się biję iść na badanie,może boli mnie od mocnego szarpnięcia?Nie wiem co robić,cieszę się tylko,że auto było duże,z dużym silnikiem,bo żeby było małe to wątpię,żebym dziś pisała do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia współczuje dobrze, że zyjesz, ponoć trzeba robić jakieś specjalne usg, zeby to wykryc, zadzwon do lekarza spytaj jak ono sie nazywa, u mnie bz, tzn cycek na górze, znowu czuję twardą krawędź implanta, nie mam na razie żadnych możliwości finansowych żeby to poprawić, nie mam jeszcze możliwośći wzięcia kredytu bo nie mam umowy na stałe dopiero za pare miesięcy, ale na pewno się do Bromy na konsultacje wybiorę, pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna, mam pod biustem 65cm, więc odwód stanika powinnam mieć 60.. ale jeszcze takiego, żeby i miseczka była dobra, nie znalazłam póki co.. Kukakabana - jeśli dziewczyna ma bandaż na staniku, to przecież piersi są ok uciśnięte - kubasik chyba tak praktykuje, że przez tydz bandaz a potem już stanik :) mnie ten triaction trzyma tak średnio.. ta gumka z lamówką mi wcohdzi od spodu na dół piersi i cały czas tak jest, nie wiem, czy ogólnie jest za mały, czy obwód po prostu stanowczo za duży.. Becia, uszkodzenia impl widać tylko na rezonansie.. wszelkie pęknięcia etc, usg tego nie wykaże. uszkodzenia tkanek wokól impl może wykazać, ale samego w sobie uszkodzenia impl podobno nie wykrywa nic poza rezonansem. zrób usg, zobaczą czy z torebką i miesniami wszystko ok. współczuje przeżyć, bez kitu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×