Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

nie miesiąc, tylko dwa tygodnie. ewidentna głupta, ale nie moja sprawa :) mój lekarz pozwolił chodzić w fiszbinach (czasami także bez stanika, tak małe impl o jakich Wy mówicie nie spowodują opadnięcia jak kilka razy w miesiącu założycie bluzkę bez stanika), na solarium, uprawiać sport na 50proc itd po miesiącu i nie zamierzam udawać niesprawnej, skoro nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki samanta, tak tez myslalam ze tak male implanty raczej nie opadna, ja tez nie udawalam i nie udaje niesprawnej, wrecz przeciwnie teraz jestem bardziej sprawna, bardziej ciesze sie zyciem, jestem bardziej pewna siebie noi wogole wszystko zmienilo sie na plus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLONKA
SAMANTA, Niemkiewicz zaproponował mi 350 bądź 400 eurosilicos, wysoki profil. Doktor w porządku, ale większe zaufanie wzbudził we mnie Kasprzyk no i słyszałam, że implanty które on mi zaproponował (mcghana) są jedne z najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rozmiarowo moim zdaniem niemkiewicz lepiej ocenia ;) z tych 275 wjdzie Ci max małe C, a silikonowe C jest mniejsze od naturalnego.. pomęcz kasprzyka o większe impl i zobacz, czy się zgodzi - pewnie tak :) ja niby nie mieszczę się w 70D, ale wizualnie to takie C/D moim zdaniem.. Pomponiara - myślę, że jak we wszystkim, trzeba zachować umiar :) na pewno jakbyśmy miały po 600cc to stanik byłby koniecznością(ale też laski chodzą i przy takich w kusych bluzeczkach bez stanika), ale przy okolicach 300cc.. ;) szczególnie, że jeszcze mięsień dochodzi.. raz na jakiś czas na pewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonka przy Twoim wzroście implanty które zaproponował Ci Kasprzyk będą podejrzewam prawie nie widoczne.,a te 400ml napewno byłyby 100% lepsze. Ja mam 400ml wysoki profil i jak ubiore normalną bluzke to wogóle nie rzucają się w oczy,a Ty jesteś odemnie wyższa ,bo ja mam 167cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro jade na konsultacje ,,będe doktorka męczyć że chcem teraz 500ml,zabieg planuje na marzec 2010:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula, a nie jest jakoś tak, że 150ml zwiększa o rozmiar..? może na 550-tki się zgodzi :) a teraz masz wysoki profil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLONKA
Ach, to żeście mi dziewczynki teraz zrobiły mętlik w głowie ;) chyba po prostu odpale wrotki i pojede jeszcze raz do Krakowa przeprowadzić bardziej wnikliwą ocene rozmiaru moich wymarzonych cycuszków ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Slonka, Samanta ma w 100% rację 275 nie będzie tak widoczne, ja mam 260 wysoki profil i to nie są takie pełne C, a chciałm pełne,a Obrocki powiedział mi, że jest 120 chirurgów w Polsce i on mi włoży takie jakie będzie mógł (miał max zrobic 300 cc). Ale i po tych miałam strasznie napiętą skórę! baaardzo! i generalnie tu był tez problem. Także walcz o większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLONKA tu dziewczyny maja racje ,to jest super doktorek znajacy sie na rzeczy,ale te rozmiary,no troche skapi.Mecz go o wieksze,mi po pierwszej konsultacji zaproponowal 255g,po interwencji zgodzil sie na 290,teraz nie zeszlabym pon.325.Moge Ci fotke poslac,ale ja jestem nizsza i to ma tez znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Janess, wysłałabys mi fotkę, z chęcia bym zobaczyła 290 cc? Ja teraz żałuje, że zgodziłam się na 260 ale cóż...następnym razem na pewno się nie zgodzę na sugestię lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanata wyczułam w tej piersi (juz wczesniej to czulam od początku) ale teraz mam wrazenie, ze to jakby bardziej jest wyczuwalne, z boku tak jakbym miala taki pęcheżyk z powietrzem..jak naciskam to odskakuje?? co to do cholery jest?? może ja mam uszkodzony implant?? dzisiaj dzwonie do lekarza umówie sie na ta cholerną konsultację.. co do rozmiaru 300 jest miodzio:) ale dość małe więc jak ktoś chce duże to na pewno powyżej 300cc, ja jestem drobnej budowy i 300cc wyglądaja na naturalne średnie rozmiarowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula ja nie mam Twoich zdjęć a bardzo chciałabym zobaczyć jak wyglądają 400. tapeczka@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek, mail. a co do tych rozmiarów.. jakie to szczęscie, że poszłam do bromy na początku.. chociaż wybrałam go z zupełnie innych powodów :) i myslałam też o jakichś impl max 280 :) zauwazyłam, że wreszcie po ponad 5 tyg piersi zaczęły mi się poruszać - górne częsci, bo na dole chyba jeszcze mięsnie mocno trzymają. ale to fajne - już nie wyglądają, jakby były na ścisło przyklejone do ciała, tylko tak sie płynnie razem z ciałem poruszają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Dziewczynki od czego zalezy ta wielkosc miesnia ..od szerokosci klatki piersiowej?? co to do cholery znaczy ???:)))))ciekawa jestem jaki mam ten miesien, duzy, maly, pieron wie ...waham sie z rozmiarem boje sie ze moge przedobrzyc jak wezme wieksze :/// i co gorsza ze jak beda za male :D:D chociaz juz sobie mniejszych od moich nie wyobrazam ;) 320? hmmm ,350 moze byc za duze nie?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Kakakubana, jak dobrze rozumiem to szerkość gruczołu piersiowego, ja mam 11 cm i tak jak mi chirurg tłumaczył to szerokość implantu nie może byc większa od szerokośći twojego gruczołu (może byc widać kant implantu i takie tam pierdoly) 260 cc mentora wysoki profil ma 10,5 a 300 cc 11 cm. mnie włozył 260 cc i już wiem, ze to definitywnie za mało. Oczywiście nie ma porównania co do wyjściowego rozmiaru (jakieś A chyba!!!!) teraz wiem, że mam piersi, ale jeśli maja być większe to na pewno od 300 cc!!!!!!! i ani ciut mniej! Ściągnłęłam katalog mentora i faktycznie pomiędzy tymi dwiema wielkościami nie było już dostępnych innych z wosokim profilem.Tak mnie właśnie ciekawi czy każdy chirurg bierze tą wielkość gruczołu pod uwagę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM....MOIM ZDANIEM TO NAPEWNO NIE KAZDY LEK BIERZE POD UWAGE GRUCZOL I WIELKOSC MIESNIA ... BO NIBY DLACZEGO NP.PAMELA ANDERSON MA TAKIE CYCKI?? CHYBA NIE MA TAKIEGO MIESNIA???!!! ALBO NIE PATRZAC NA INNE GWIAZDY KTORE SA DROBNIUTKIE I MAJA WIELKIE CYCKI!!! A JA WAM POWIEM TAK, MAM ZNAJAMA KTORA BYLA POMOCA W ZNANEJ U NAS KLINICE I JAK LEKARZ MOWIL PACJENTCE ZE PODCZAS OPERACJI WLOZY POMIEDZY 200 A 300 NP. TO ZAWSZE ALE TO ZAWSZE WKLADA TE MNIEJSZE I BZDURA JEST TO CO ONI MOWIA ZE PODCZAS OPERACJI ZOBACZA CZY WIEKSZY IMPLAT BEDZIE PASOWAL I DOBRZE WYGLADALN I CZY SIE ZMIESCI...!!! MYSLICIE ZE ROZPAKOWUJA JALOWE IMP Z PUDELEK-NOWE ZEBY PRZYMIERZYC???!!! ZAWSZE WKLADAJA TE MNIEJSZE...A JAK WIDZE TO WIELE DZIEWCZYN NIE WIE DO KONCA JAKIE BEDZIE MIALO A PO OP OKAZUJE SIE ZE OCZYWISCIE TE MNIEJSZE.....CHYBA ZE Z GORY JEST USTALONA WIELKOSC .... U MNIE BYLO TAK ZE MOJ LEKARZ POWIEDZIAL ZE ZROBI MI MINIMUM 325 I NAWET NIE CHCIAL SLYSZEC O MNIEJSZYCH CHOCIAZ GO PROSILAM PRZED SAMA OP ZEBY DAL 300 I CALE SZCZESCIE ZE SIE POSLUCHALAM SWOJA DROGĄ... ALE WIEM ZE JAK BYM POWIEDZIALA 350 TO SPOKOJNIE BY MI ZROBIL 325 TO JAK POWIEDZIAL JEST MINIMUM JAKIE MOZE MI ZAPROPONOWAC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
ANOWI24 CZY MOGLABYS MI WYSLAC SWOJE ZDJECIA ORAZ JAKIE MASZ WYMIARY POD BIUSTEM??? OCZYWISCIE JESLI CHCESZ WYSLE TOBIE SWOJE 325 POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukakabana - ja byłam zaskoczona wielkością moich mieśni klatki - i moja ginka podczas usg też :) nie wyglądam na taką osobę, która mogłaby mieć takie mięsnie (spore dosć), ale też nie wiem czy to przełożyło się na rozmiar impl samo w sobie. do tego dochodzi \"rozmiar\" klatki - impl nie powinny wystawać po bokach (czyli być za szerokie) itd.. Maja - pamela i reszta gwiazdek amerykańskich ma piersi robione inną metodą - przede wszystkim sól fizjologiczna - te wkłądki z solą można dopompowywać w przeciągu bodajże pół roku, dzięki czemu one się powiększają, mięsień się cały czas rozciąga itd. poza tym może mieć tylko pod gruczoł - a skórę ludzką naprawdę mozna niesamowicie naciągnąć.. a gruczoł.. hmm. ja mam z całą pewnoscią nie za duża szerokość, jako że pod biustem w sumie mam tylko 65cm.. a 325cc weszło.. i nic nie jest wyczuwalne w dotyku etc, żadne krawędzie.. małe impl po prostu łątwiej włożyć - ot, i cała filozofia.. mi dr powiedział, że podczas op nie musi wyjmować impl z pudełek, żeby ocenić po otworze jaki będzie (kieszeń z miesni itd) czy większy wejdzie czy nie - muszą to umieć oceniać. ja mu wierzę, nie mam się co rzucać o 25ml :) ale jak mi tamta lekarka powiedziała, że max 240 a tu broma dał bez problemu 325.. cóz. dlatego trzeba chodzić na konsultacje do kilku lekarzy i samemu też się trochę zainteresować jak to będzie wyglądać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
Maja szczecin zgadzam sie :).. Moja znajoma miala miec 280 ale sie uparla i powiedziala ze ma byc 320 a lekarz poinformowal ja o ryzyku i powiedziala tak ze jak zmiesci sie 320 to 320 a jak bedzie sie to wiazalo z ryzykiem to 300 i jak myslicie ile jej wlozyl ;)))))))???? Wiadomo 300 :P:P:P to ja jak wjade do mojego lekarza to od razu wylece ze chce 350 hahaha :D zeby mi wlozyl to 320 :D:D:D jaja na maksa ;))).... Ale powazniej to ja mam watpliwosci bo jeszcze musi byc wystarczajaco skory, pamietam ze doktorek mi mowil ze nie mam tyle skory ....co kolwiek to znaczy;)))...za duzo gnotow skora obciagniete :D....no i jeszcze kiedys tam ciaza, nie chce nadwyrezac cycka ...:)) ale czlowiek sie bije z myslami na maksa wkoncu za 10 dni mam op :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Maja Szczecin, muszę w końcu zrobić jakieś fotki (mam ze dwie ale jakies takie bez rewelacji) podaj maila. Masz rację wkurzona jestem na maxa na ta wielkość! Pob biustem ma 71-72, ja to mam jeszcze generalnie proble z szerokiem rozstawem piersi! Także o rowku moge pomarzyć :( Samanta mogłam pójśc do kilku lekarz na konsultacje - masz rację, ale znajoma mi poleciła tego chirurga i tak juz zostało, byłam umówiona w art media w krakowie na wizytę ale operacja mogłaby byc dopiero we wrezśniu, tyle to już bym nie wytrzymała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
Samanta powiedz mi lile masz teraz w piersiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Kakakuban, muszę Ci powiedzieć, że ja miałm problem cholerny ze skórą!! normalnie to nie mogłam sobie złapać kawałałak skóry pod piersiami a to dwa imple trzabyło włożyć hi hi hi, masakra. ja ciężko przechodziłam op :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
anowi wyslesz mi tez zdjecie ?:) A wlasnie mierzylam te 11 cm na moim cycku ...i te 11 cm to dupa blada nawet nie jest tak szeroki jak moj cycek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
hmmm ale teraz jak tak mowicie ze miesien sie rozciaga tak? to rozumiem ze miesien sie rozsciagnie? nawet jesli wkladka jest lekko wieskza? i pryzkryje ten implant?czy niet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Kakukabana, podaj maila ale takie trochę "wyciete" mam te zdjęcia :) i z boku, muszę w końcu jakieś fotki zrobić! ale jak kupię ładne staniczk, bo na razie to kagańce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
hanna_boc@wp.pl :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
mnie to chirurg mierzył ta szerokość gruczołu tak jakby suwmiarką hi hi i wyszło tylko 11!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
anowi a ty ile jestes po op??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×