Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Kakukabana
a haaaa..hmmm ciekawe ile mi wyjdzie ....ze bedzie mnie tym mierzyl mam nadzieje no ale ty masz pod piersia 71 a ja mam 75 wiec moze dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
wczoraj minęło 3 tyg :) poszła fota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
z czego jak z czego ale blizn to mi prawie w ogóle nie widać! chociaz tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
Heh :) nooo to fajnie jakis cudowyn kremik mialas?:)podziel sie z kolezankami czym sie tam smarowalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
ej Anowi fajneee masz te cycki :))).....masz anatomy ?ile masz teraz w obwodzie? Mnie sie podobaja takie male C? czy jak ci wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Dostałam od chirurga żel Veraderm - jest super!! ale troszkę drogi ok 100 zł za 14 g, smaruję dwa razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
tak anatomy, wysoki profil, teraz ma 91 cm w obwodzie, ale mowię Ci nie zgadzaj sie na mniej niż 300 cc, wychodzi takie małe C :( niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
No wlasnie e 100 zloty da sie przezyc:) lepiej wydac 100 zloty na krem niz na jakis tam fraksel jeszcze slyszalam o jedym kremie silikonowym na Dermatix podobno niby lepszy ale drozszy:) musze sie zaopatrzyc w ten krem :) od kiedy sie nim smarowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
anowi 91 :O o kurde to duzo masz 20 roznicy :)))) jaka mialas wyjsciowke? Jesli chodzi o wielkosc to mi doktorek 300 zaproponowal ale ja wezme 320 i basta:) no chyba ze mi zaproponuje 320 po kolejnej pomiarce to wezme 350 :P:P:P;))))))...trza poprawke na doktorkow brac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
po dwoch tyg jak mi szwy zdjęli to odrazu, jasne lepiej się smarować żeby jak najmniejsze były, tylko generalnie jeden to krem a drugi żel, nie wiem jaka różnica? ile Cie kosztuje op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
aha i tez anatomiczne :)) podobaja mi sie :) a ty zalujesz ze masz anatomiczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
10,500 :)anatomiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
czekaj, bo coś mi za duża ta różnica wyszła i zmierzyłam teraz obwód pod piersią jeszcze raz - 74, sorki, tak się tylko wydaje, bo one takie sterczące są i dlatego tyle cm wychodzi, 300 cc to już bedzie ok, ale pewnie bierz jak największe :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
to jakoś taniutko!!! ja płaciłam 14 tys!!! wydaje mi się, że chyba najlepiej pasowały do mojej sylwetki anatomy ale trochę mnie ciekawi jakby wyglądały okrągłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
A ty anowi ile dalas za op? u kogo robilas? bo ja robie u bieleckiego w poznaniu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
a gdzie robisz cycuszki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Ja robiłam u Janusza Obrockiego w Warszawie, lekarz jak i personel super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
Wiem anowi :) Klinika bielecki ;))) kubasik z bieleckim nie biora duzo za zabiegi a okragle z tego co wiem to chyba 9500. dlatego tez zdecydowalam sie na nich cena kuszaca ale i tez dobre opinie :))..moj doktorek ma specyficzny humor :P hehe trzeba na niego poprawke wziazc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
dobrze wiedzieć :) bo pewnie zrobię jeszcze jedną he, podejście lekarza tez jest b, ważne, dobra uciekam spać, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakukabana
papa dobranoc:) z ciekawosci zrobilam sobie mojej desce zdjecie :D zeby bylo co porownywac po Op ;)))jutro ci przesle moja deske do prasowania trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
ja tez mam zrobione przed :( tez Ci wyślę :) pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilita
Czesc Dziewczynki!! Ja marze o operacji powiekszenia piersi i zdecydowalam sie na dr Sankowskiego. Czy posiadacie jakies informacje na jego temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
podobno drogo i jest przereklamowany ;)ile chce za operacje piersi? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukakabana, utrzymuje się u mnie 65/88cm Anowi, pamiętam jak mi obrocki po usuwaniu piperzyków też kazał smarować blizny od razu po wyjęciu szów.. to nie był dobry pomysł.. blizny są łądnie zrobione, ale mogłyby być węższa - te maści na nie służą zmiękczaniu ich etc, co moze wpłynać na rozejście się blizny (nie rany, tylko blizny) i moze być szersza potem.. dlatego teraz już nie jestem taka nadgorliwa heh :) mam w domu kupiony jeszcze przed op dermatix, ale myślę, że zacznę tak 6-8tyg po zabiegu nim smarować, w pon minie 6 tyg, ale jeszcze nie jestem pewna, czy to już odpowiedni moment, jeszcze te blizny poobserwuję. a dr obrocki fakt - jest przemiły i ma super poczucie humoru :) ah, na tę drugą kons specjalnie poszłam do lekarza, który nie ma za dużych kolejek - w stolicy jest ich wielu, o bardzo dobrych opiniach i naprawdę można pochodzić po róznych i przed op mieć jakieś większe rozeznanie :) ja też obrockiego bym polecała, bo jest dobry, ale nie do piersi :) a tak jeszcze wracając do tej skóry etc.. jak myślicie, czemu możliwe jest wlożenie impl 300/400/500cc itd przez otwór wielkosci4-5cm..? skóra się rozciągnie, tak samo na implancie potem.. nie można przedobrzyć, żeby nie porobiły się rozstępy (chociaż już słyszałam z kilku źródeł że przy powiększaniu piersi rozstępy się nie pojawiają nowe) i no z uwagi na kieszeń jaką uda się wytworzyć z mięsni, ale nie wierzę, ze jak ktoś ma 70parę cm pod biustem to ma tak wąską klatkę że mu większe impl niż okolice 250ml nie wejdą.. to ciekawe, jaką ja mam klatkę, że spokojnie impl o średnicy 11,5cm weszły, skóra nie popękała ani nic itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
tez jestem za dermatixem :) ...w internetowej za 139zl ..samanta a ty za ile kupilas ten zel? Pewno ze szerokosc klatki tez ma wplyw na wlozenie silicona nie wieze ze jak jest szeroka klatka to miesien jest znowu maly ..hmm... zastanawialam sie jeszcze nad tym jak to jest w osobach ktore cwicza np miesnie klatki czy te miesnie sa wieksze jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
dziewczyny a przepisal wam doktorek po op jakies tabletki zeby krwiaki nie powychodzily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Samanta, właśnie to mnie zastanawiało, jak szczuplutkie laski, które mają w obwodzie tak jak Ty, da się im włożyć jakoś większy impalnt?, a mnie tu będzie kit wciskał że za mało skóry, za wąski gruczoł i te wszystkie pierdoły!!!! ech szkoda gadać, moja wina, mogłam skonsultować się z innymi lekarzami. Kakukabana ja ćwiczyłam regularnie na siłowni, na atlasie też i widzisz jaki efekt, że włożył mi 260 cc!! także nie ma wpływu chyba na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
A co Sankowskiego, to podobno z nim tylko konsultacja a operuje inny chirurg, dzwoniłam do jego kliniki za sama op chce chyba ok. 13 tys. bez implantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-cr
hej dziewczyny za trzy dni mam zabieg a tu jak na złość boli mnie gardło i zaczynam czuć się kiepsko, jestem przerażona bo nie chciałabym mieć przełożonej operacji zwłaszcza że moja lekarka idzie na urlop i operować mogłaby mnie dopiero w sierpniu a ja już tak długo czekam. któraś z was była w podobnej sytuacji ? może nic nie mówić o przeziębieniu? doradźcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×