Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

właśnie tak zrobiłam, ale najpierw z miejscem na konsultację. Termin był na koniec kwietnia, pani przewertowała notatnik i znalazła termin w marcu. Prosiłam, aby do mnie dzwoniła, jakby się coś wcześniej zwolniło, więc wpisała mnie na listę oczekujących (10 osób) więc może będzie wcześniej :) zobaczymy :) ja bym chciała takie duuże B albo C :) haha żebym tylko nie napisałą za chwilę, ze chcę D albo E hehe :) nie no, chyba wyglądałabym dziwnie :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados napewno coś się zwolni! ;) a co do rozmiaru.. ja na poczatku chciałam mieć COKOLWIEK.. a teraz to normalnie marze o E :D a dzis takie piekne staniczki widziałam 70 E Mrrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę ważyć :D:D NIE NO BOSKA JESTEŚ HIHI :) ale E to już imponujący rozmiar :) nie obawiasz się zbyt dużego obciążenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jestem za przeniesieniem topiku:) tylko zostawie wiad na starym zeby dziewczyny wiedzialy gdzie szukac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperator zobaczysz że i Ciebie to "dopadnie" :D a o żadnego obciążenia kręgosłupa się nie boję:D ale niestety musze patrzec realnie, moja wyjsciowka to no.. NIc:D wiec cudow nie oczekuje. Dr powiedział, że wyjdzie mi duże C/ małe D. Jednak bede go BŁAGAĆ o duże D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ja wprawdzie malo sie udzielam ale czytam Was caly czas wiec tez sie przenosze:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki u mnie minęło 1 miesiąc i 17 dni po operacji:)byłam dzisiaj na konsultacji jest super jak dla lekarza ja mam 405cc okrągłe wkurza mnie troche blizna pod prawą piersią ponieważ jak stane bokiem to ją troszeczkę widać podobno jak zbladną to nie będzie widać(zobaczymy)mówie do niego tak \"panie doktorze prosze mi pozwolić na andrzejki sexowny staniczek założyć\"a on w śmiech i powiedział że już moge chodzić w sexownych :)ale że jest zimno to jak najczęściej zakładać ten sportowy(spoko lubie go)no i jestem szczęśliwa:)acha dziewczynki ja wiem że prawie każda z nas chce mieć duży rozmiar ale lepiej za bardzo doktorka nie naciskać bo on dobrze wie jakie wyjdą najładniejsze a jak sie włoży za duże implanty to wiecie co będzie dwie piłki albo bombki jak kto woli:);)trzymam mocno kciuki za te laseczki przed operacją mam nadzieje że będziecie przez to przechodziły tak jak ja tydzień i po sprawie:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki u mnie minęło 1 miesiąc i 17 dni po operacji:)byłam dzisiaj na konsultacji jest super jak dla lekarza ja mam 405cc okrągłe wkurza mnie troche blizna pod prawą piersią ponieważ jak stane bokiem to ją troszeczkę widać podobno jak zbladną to nie będzie widać(zobaczymy)mówie do niego tak "panie doktorze prosze mi pozwolić na andrzejki sexowny staniczek założyć"a on w śmiech i powiedział że już moge chodzić w sexownych :)ale że jest zimno to jak najczęściej zakładać ten sportowy(spoko lubie go)no i jestem szczęśliwa:)acha dziewczynki ja wiem że prawie każda z nas chce mieć duży rozmiar ale lepiej za bardzo doktorka nie naciskać bo on dobrze wie jakie wyjdą najładniejsze a jak sie włoży za duże implanty to wiecie co będzie dwie piłki albo bombki jak kto woli:);)trzymam mocno kciuki za te laseczki przed operacją mam nadzieje że będziecie przez to przechodziły tak jak ja tydzień i po sprawie:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mam pytanie bo ja mialam ciecie pod biustem i nie mam czucia :( :( :( to normalne?? jak jest u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę ważyć....już mnie \"dopadło\" :P:p najpierw myślałam takie duże B byłoby już ok, ale dzisiaj myslę...no nie C musi być hihi :D:D matko, jak tak dalej pójdzie, a czasu na rozmyślanie mam jeszcze sporo, to dojde do H hehe a gdzie bedziesz miała cięcia chcę ważyć? Justysia a Ty gdzie robiłaś? ale Ci fajnie, już możesz na Andrzejki cycuszki wystawiać :) a ja nie mam co...buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 325 anatomiczne, teraz kupuję stanik 70D a wcześniej A. W ile mi przybyło? Nie umiem odpowiedzieć bo nie pamiętam ile miałam przed ale chyba ok. 86cm a teraz mam 91cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Mario12 A wiesz moze jaka masz projekcje implantu? Ja mam miec 5,3 lub 5,5 (zalezy czy sie zdecyduje na 330 czy 370 cc)? Czy ktoras z Was bedzie operowana u dra Skupina w drugiej polowie stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, doczytalam na poprzednim topicu ze ok 5cm projekcji maja Twoje implanty. Normalnie nie pamietam, kiedy ostatnio mialam taki metlik w glowie. Za 8 tygodni o tej porze bede juz na stole operacyjnym, albo nawet po operacji. A co dopiero bylam na konsultacji. Dziewczyny, jak Wy okreslacie te tozmiary biustu, na podstawie normalnych tabelek, czyli roznica 12cm- rozmiar A, 15cm-rozm. B itd? Mam roznice pomiedzy biustem a pod zaledwie 6cm, a nosze stanik 75C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) a gdzie dziewczynki ktore mialy juz cycuchy robione?? powiedzcie czy macie czucie w sutkach,bo mnie mozna by tam kroic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czucie mam aż za bardzo są tak wrażliwe że jeszcze ich nie dotknę a już bolą i stoją ale lekarz powiedział że 50 procent ma wrażliwe a 50 nie ma czucia dojdą do siebie BlackSaphir83 spokojnie będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia ale kiedy to juz 2 miesiace i normalnie szlag mnie trafia :/ pierwsza op mialam ciete przez srodek sutka i czucie wrocilo mi po okolo 2 miesiacach a tutaj sie nie zanosi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) BlackSaphir83 rozumiem, ze to Twoja 2 operacja? teraz robiłas większe? a powiedzcie mi, jeśli wiecie, te implanty trzeba wymieniać co 10 lat czy nie? jak to jest na prawdę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Black nie martw sie tym brakiem czucia ja jestem 1mc i 18dni po operacji i tez nie mam czucia a czasem mam bardzo wrażliwe i na dodatek jeszcze twarde :( ale to ma wrócic na miejsce :)ja mam nadzieje ze bede miała czucie bo to sama rozkosz w trakcie sexu :) :) Justysia mysmy robiły prawie w tym samym terminie pamietasz dniem sie tylko róznimy :) ja jeszcze nie nosze tych ładnych staniczków doktor mówił ze po 3mc ale co lekarz to inna praktyka :) ja mam pod prawa piersia brzydsza blizne tez troche sa widoczne ta prawa blizna mnie lekko sciaga-po bolewa ale moze w koncu przestanie :) ogólnie jestem zadowolona mierzyłam tylko staniczki w Truph(trumfie :) ) i wkładałam 70,75 D ale jestem hepy pewnie bedzie róznie z tym rozmiarem bo co firma to inna rozmiarówka smiac mi sie chciało jak babka w sklepie patrzyła jak mówiłam ze chce mierzyc 75 D bo tak w kurtce i bluzce nie widac tego D a jak pokazałam ze ok pytajac czy dobrze lerzy to była zdziwiona ze to D hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie nie trzeba, praktycznie jeśli asz ok 30 lat to pewnie raz będziesz musiała zmienić - i pewnie sama będziesz chciała gdy za sprawą upływu czasu twój super biust przestanie być tak bardzo super :) generalnie impl nie wymagają wymiany ze względu na zużycie. Sysolinka - mi lek mówił (i na beauty też tak piszą) że jak przez chyba 6 m-cy nie wróci czucie to już raczej nie wróci, jeśli za pierwszym razem wróciło ci po 2 miesiącach to może i teraz wróci z opóźnieniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Justysia i black macie jakies nowe fotki? ja mam stare chyba czas na nowe:) ja juz mysle o operacji brzucha jak widze efekty cycuszków to sie chce wiecej,choc tyle wycierpiałam to zaczynam zapominac o bólu a efekt zostaje:):) jesli macie foteczki po prosze :) betii72.72@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja już dzisiaj odebrałam wyniki badan- wszystko w jak najlepszym porządku W czwartek, jeszcze tylko zrobie EKG (mimo ze dr. nie zalecil ale jednak wole.. dla swietego spokoju). Tak się zastanawiam, w piatek mialam iść na andrzejki.. a niecały tydzien pozniej zabieg. Iść? Nie iść? Leżeć w łożku? Pobawić się? Jak myślicie? Druga sprawa- kiedy po op, można się opalać? :) Trzecia sprawa- czy 26 dni po op, bede mogla iść na Sylwestra? Jak było z bólem u Was po 3 tygodniach? ;) Wyniki badań już wysłałam dr. , teraz tylko czekam na odpowiedź;) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce ważyć ja wróciłam do pracy ok. 2,5 tygodnia po operacji i byłam lekko zgarbiona i nie w formie ale ja tez jestem dosyć przewrażliwiona. Natomiast 3 tygodnie po operacji byłam jak kąpałam dziecko sama, czyli łącznie z wkładaniem i wyciąganiem z wanny i dałam radę (dziecko miało 1,5 roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. chce wazyc ja jestem w sumie juz 8 tyg. po operacji. u mnie juz wszystko ok, nie ma juz zadnych dolegliwosci. ogolnie jestem zadowolona z moich cycuszkow, bo sa ladne..., no szczerze moglyby byc wieksze, bo w sumie mam takie duze b, male c. dokotrek mi zrobil naturalne, ale wolalabym wieksze. teraz juz nic nie zrobie, za rok planuje dzidziusia, wiec moze troche urosna, a potem bede myslec dalej... moj pierwszy staniczek to 70C i narazie jedyny. w grudniu zaczynam dopiero szalec z kupnem, narazie nosze jeszcze pancernik wiekszosc czasu. pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha;) wiec z sylwestra będę musiała zrezygnować.. trudno:P A miałam zamiar wrócić na uczelnie, po tygodniu.. A tak na marginesie;) Wiecie może ile cc może mieć Doda? I wg Was ma okrągłe czy anatomy? Bardzo mi się jej piersi podobają.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Chce wazyc to jest róznie z tym dochodzeniem ja 7grudnia bede miała 2mc po operacji i dopiero zaczynam czuc ulge bo przypentało mi sie zapalenie kaletki barkowej i ból nie samowity reka nie mogłam ruszec bałam sie ze cos nie tak z piersiami a tu masz babo placek,a do pracy wogóle wróciłam po 3tyg i nie za bardzo funkcjonowałam ,ale to zależy od organizmu i indywidualnie każdy to przechodzi ja zazdrosciłam dziewczynom jak smigały po tygodniu a ja w bólach a co do DODY to tak na oko to wydaje mi sie ze ma okrągłe tak przynajmiej wygladaja :) rozmiar ciezko stwierdzic bo w telewizji wydaja sie duze ale nie wiem jakie ma wymiary bo w żeczywistosci moze jest drobna i dlatego widac ze sa duze,widziałam na żywo Justyne Steczkowska i w telewizji nie widac ze ma zrobione cycuszki a ma i to ładne wieksze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki te przed i te po dawno tu nie zaglądałam i widze że jest bardzo dużo nowych dziewczyn po zabiegach i tych które są w trakcie planowania operacji. Ja mam zabieg 29 stycznia w Poznaniu implanty będe miała 400ml ,już nie mogę się doczekać.Czy moge prosić fotki Waszych nowych skarbów odwdzięcze się napewo swoimi (kiedy w końcu będe je miała) Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzi ekuje wam bardzo wszyskim!!!!!!!!!!!!jak ja napisałam,ze załozyłam drugi Topik,to wielce pisałyscie ze nie,bo ten jest ok.,/ naparwde dziękuej bardzo za totalną olewkę!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×