Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

i wczesbiej wyjasniłam,ze załozyłam drug bo ten poprzedni sie wieszał,ale oczywiscie były tuttak mądrola które zwalały na serwer..i co nie mija mieisac i ktos inny założył a z jakiego powdu,z taiego,ze jest andmierna ilosc stron przez co czas na odpwiedzi się wydłuża..i O miałam racje!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Agniesia 8787 nie denerwuj sie pewnie ktos myslał ze sie naprawi ten serwer ale faktycznie jest do dupy bo opóznienie i wysyłanie jest fatalne :( juz tu jestesmy wiec nie denerwuj sie :) miałas racje z załozeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia, bo to jest wina serwera że nie obsługuje tak rozbudowanych topików. jeśli nie podoba Ci się na tym założonym przez Chcę ważyć 52kg to nikt nie broni ci rozwijania założonego wątku przez ciebie. oszczędź natomiast nam wielokrotnych wykrzykników i tak emocjonalnie nacechowanych wypowiedzi, bo niefajnie się to czyta 🖐️ zasady dot. porządku i wzajemnego szacunku zostają takie same jak były na pierwszej części topiku! i dotyczą rzecz jasna wszystkich użytkowniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miamorek jak zrobie to wyśle acha a operacje miałyśmy chyba w ten sam dzień 07.10.08 Chcę ważyć 52 kg.szykuj kreacje na sylwka spokojnie będziesz już w formie a doda na pewno ma okrągłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
No tak Justysia to w ten sam dzien ja miałam tez 7mego myslałam ze dniem sie róznimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black ja jestem 7msc po op i z tym czuciem u mnie to jest roznie ale raczej mam piersi przy brodawkach lekko odretwiale mowilam lekarzowi a on powiedzial ze wlozyl duzy implant(jak na moja wyjsciowke)i tak naprawde to moze trwac do roku i ogolnie jest ok ale zaraz po op mialam bardzo wrazliwe ze dotknac sie nie moglam ja jednak mam nadzieje ze z tym moim czuciem bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju ale Wam zazdroszczę, ze jesteście już po.... A Doda faktycznie ma fajne, też mi się podobają :) wiecie, zapowiadali rozmowy w toku na piątek o operacjach plastycznych, ale niestety nieudanych....:( szok!! mam nadzieję, że żadnej z nas to nie spotka :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że jako nowa uczestniczka tego forum wogóle nie mam szansy na przebicie i dołączenie do Waszego grona.Trudno szkoda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIULA ja jestem dopiero przed operacją wiec fotek wysłac nie moge;) ale jak bede po - wyslę;) Co do 400cc, zazdroszcze.. Sama o takich marzę ale nie sadze aby dr się na takie zgodził;) Ile masz lat? (po ciazy? przed?) Ja dzisiaj wydrukowalam fotki Dody:D i innych \"cycuszkow\" :) i przed op, pokaze dr jaki efekt chciałabym osiągnąc. Choc mysle ze 325 okragle to tez super bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopchać się do Was to naprawde cud ,ja mam 28 lat jestem po 2ciążach moja młodsz córcia ma prawie 3latka. Lekarz powiedział że będe miała takie pożądne D. Jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plasticfantastic
Chcę ważyć 52 kg. ile cię wniesie cały zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chciałabym się Ciebie zapytać Chcem ważyć jak to zrobiłaś że tak schudłaś mi też by się przydało zrzucić pare kilo,ale nie moge się zmobilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula witaj :) ja jestem przed wszystkim ...ba, nawet przed konsultacją, tak więc na wiele pytań nie znam odpowiedzi, dlatego nie odpowiadam. Ja również mam już dzieci, w czasie ciąży i w okresie karmienia byłam zaokrąglona tu i ówdzie, ale teraz :o:o ważę 54 kg niespełna ...przy 171 cm wzrostu i cycuszków ZERO :o:o Chcę ważyć sorki, ze spytam, ale ile Ty masz lat, że rodziców sie boisz? pozwolili Ci na to? takie 400 cc to jaki rozmiar wychodzi? D? chcę ważyć a gdzie będziesz miała cięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z tego przejecia zapomniałam zapytać o cięcie,ale myśle że chyba pod piersią bedzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula czy ja wiem :o:o wg mnie to najlepiej chyba w otoczce sutka? najmniej widoczne chyba. Dziewczyny pochwalcie się swoimi nowościami :) czyli cycuszkami :) czekam na maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) jeju ale ja przeżywam tą zmianę piersi...codziennie mi sie to śni :o:o a gdzie tam do zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też sie śniło a najlepsze po operacji co dziennie wstaje i patrze w lusterku czy wszystko jest na swoim miejscu:)zastanawiam sie kiedy przestane sie o nie bać kiedy poczuje że są na prawde takie moje co prawda nie czuje że są sztuczne ale takie jeszcze obce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska36
cześć dziewczyny! czy jest ktoś z bydgoszczy, czy robił ktoś u dr Bienkowskaiego. Ja sie wybieram i chętnie bym pogadała przedtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycolinka pisalam wam kiedys, ze lekarze w stanach twierdza, ze czesciej sie traci czucie poprzez ciecie pod pacha niz wkolo brodawki (co wiem, ze brzmi dziwnie) ale ja naprawde wierze w tutejszych specjalistow.. a ja wyobrazcie sobie, po 4 dniach jezdzilam autem , na drugi dzien po operacji (pomijajac oczywiscie to, ze bardzo sie zle czulam bo wymiotowalam) ale spalam na boku..a teraz to juz w ogole nie pamietam jakto bylo z tymi maluszkami bo jest super miec PIERSI!! i nic mnie nie boli..wciaz mam jeszcze opatrunek na cieciach i bardzo jestem ciekawa jakie mam blizny, lekarz twierdzi, ze prawie niewidoczne, zobczaymy, w piatek sciagam te plastry..a co do czucia ani wrazliwych nie mialam, w ogole nic sie nie zmienilo, tak jak moje wlasne piersi, normalnie je czuje i juz sa miekie... a rozmowy w toku tez bede ogladac w piatek..widzilam duuble buble..szok.. acha a w pracy nikt nic nie poznal ps Samanto a Ty madralinska kolezanko nic sie nie wypowiedzilas na temat moich nowych nabytkow ani na mejla ani tutaj !! czuje sie lekko urazona :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam zmienic stopke, dzis rano dr anulowal moj termin wiec musimy ustalic nowy. Tak wiec moja operacja sie przesunie o jakies 3-4 tygodnie, ale w sumie sie ciesze, bo lepiej sie do niej przygotuje, tylko mi bilety lotnicze przepadna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek czpiotek ja na pewno się wypowiem hihi tylko prześlij mi maila :) chcę ważyc jak tam samopoczucie przed zbliżającą się operacją? będę trzymała za Ciebie kciuki, oby poszło szybko sprawnie i bez komplikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados.. ech boje się! w dodatku jak zobaczyłam zapowiedz piątkowych Rozmów w Toku.. i te piersi..Mam nadzieję, że dr. Kasprzyk to dobry wybór;) Kotek Czpiotek, jaki wyszedł Ci rozmiar z 300cc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESZCZE W SUMIE STANIKA ZADNEGO NIE KUPILAM, POCZEKAM PARE TYG..ALE Z TEGO CO WIDZE TO TAKIE MALE C, NA PEWNO NIE WIECEJ, BO WYJELAM ZE STANIKA 70C wkladki i przymierzylam go, i byl w sam raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×