Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Urodzilam sie w Poznaniu, ale mieszkam w Londynie. chce robic cycuszki w Poznaniu bo mam tam rodzine pod reka, przynajmniej sie mna zaopiekuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK SOBIE POMYSLAM, ZE TO JEDNAK PELNE C troche przesadzilam z tym malym C..ale na zdjeciu i tak wygladaja na duze , a rzeczywistosci wcale nie sa, sa ok dla mnie, bo jestem bardzo szczuplej budowy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy Twoich rozmiarach jesli pod miesien to 325 uwazam, ze za male dla Ciebie, nie wiem jaki chesz rozmiar osiagnac, ale ja chcilam male i mam male tzn w sam raz, ale jesli chcesz w miare duze to min 350 albo i wiecej...teraz to juz widze na sobie, ze to co sie mierzy u lekarza to wychodzi o wiele mniejsze w rzeczywistosci..tak jak mi zreszta lekarz w kolko tlumaczyl a ja sie upieralam przy 250 potem 275 a teraz wiem, jak bardzo bym zalowala...chociaz miss mi napisala w mejlu, ze sa duuuze to NAPRAWDE nie sa!! zdjecia z bliska strasznie przeklamuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina02
hej dziewuszki ja jestem juz ponad miesiac po operacji , nic nie boli , jeszcze troszke za wysoko sa ale mama nadzieje ze zejda co myslicie to nie za pozno zeby zeszly w dol?? tak juz bym chciala sie wybrac na solarke ale nie wiem czy moge, jak myslicie???? wy macie wieksza wiedze odemnie ,podpowiedzcie prosze,a moze sobie recznik poloze na cycuszki jak sie bede opalac???? mialam male A teraz jest duze C :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co sie dzieje,od paru dni mam tak potworne bole stawów i wszystkich kości,ze bez tabletek przeciwbólowych sie nie obejdzie.Na dodatekni stąd ni z owąd mam dysc wysoką gorączke \\ czy to moze byc jakis znak ze cycki mi sie nie przyjęły.Naarwde nigdy nie miałąm takich problemów.Nawet lekarz u któego dzis byłam,nic nie stwierdził.myślałam ze to przziebienie lub grypa mnie łapie,dlatego boli,a tu sie okazuje ze ejstem zdrowa jak ryba;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o nie opalanie się po op to przecież nie chodzi o nieopalanie skóry na piersiach tylko samych piersi - bo w środku są niewygojone jeszcze. kładzenie ręcznika na biust nic tu nie da :) Sysolinka się opalała chyba szybciej, ale ona jest po drugiej op a wtedy się generalnie szybciej dochodzi do siebie i szybciej się goi Kotek, nawet nie mów, że nie dostałaś mojego elaboratu...! to komu w takim razie go posłałam... heh :P napiszę oczywiście jeszcze raz na maila, tu na razie na szybko napiszę tyle, że MIAŁAM RACJĘ i 250 to byłoby NIC :P :) O! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam oj mialas! zrobilabym kolosalny blad, widzialam 260 u mojej kolezanki i wyglada to bardzo sztucznie, male przyczepione wystajace pileczki..uf na szczescie ten topik nakrylam w ten czas... acha a elaboratu nie dostalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Hej dziewczyny widze ze z ta rozmiarówka jest róznie na jakiej podstawie sobie mierzycie ta rozmiarówke juz po operacji jak ta opuchlizna zejdzie ,bo ja mam 320cc bardzo wysoki profil i mierzyłam pare dni temu staniki trumph i mierzyłam rózne rozmiarówki i staneło na 70-75 D :) jeszcze po przymierzam innych firm staniki zobacze jak inne wychodza ale czy na podstawie własnie staników rozmiar sie ustala???? a co z tym solarium zaszkodzi naszym cycuszkom czy nie? mam nadzieje ze nic sie z syliconem nie robi jak sie opala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zalamujecie mnie,ja mam po konsultacji u dr.Kasprzyka 255 i ani grama wiecej,a ja nie chce\"sztucznych , malych wystajacych pileczek\"i co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Janes to zależy idywidualnie jak to wyjdzie bo widziałam dziewczyne która robiła 250 i sa śliczne i wcale nie małe:) ja zrobiłam 320 i sa w sam raz jak na moja budowe,mysle ze nasz krztałt i budowa tez ma wpływ jak nam wychodzi ,widziałam 400 gdzie myslałam ze to sa wielkie balony a okazało sie ze sa sliczne i wcale dziewczynie az tak duze nie wyszły a była podobnej budowa jak ja razem ze mna robiła i jak sie spotkałam z nia na wizycie kontrolnej to naturalne ładne cycusie wiec naprawde moze byc tak ze dla jednej 250 bedzie małe a dla drugiej duze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janees jakie masz wymiary i jaka wyjsciowke?? ja naprawde nie bardzo juz wierze w to, ze 250 moze dac ladne piersi chyba, ze innej firmy niz mentor i pod warunkiem, ze wlozone sa min w miseczke B.. miamorek co do rozmiarow to mysle, ze moje w 70 D tez ladnie beda wygladaly..:) oki buziaki koncze prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez nie:( 160cm,50 kg,obw.pod 72cm w 81cm.Mcghan,anatomiczne-5,3cm projekcja,255g, i jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mchany maja chyba wieksza rozmiarowke, ale nie wiem czy dobrze pamietam, jeli tak, to mozliwe, ze to nie jest 255 ml tylko wiecej, ale dobry lekarz ma oko trza go sluchac:) albo brac troszke wieksze niz nam sie wydaje bo w sumie wiekszosc potem zaluje, ze za male...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJKA DZIEWCZYNY Kotek ja jestem przed wszystkim, czyli przed konsultacją również. Termin kons 17.03. Dobrze, ze Was odnalazłam, bo te rozmiary to wolę z Wami najpier omówić, żeby lekarz mi takich małych piłeczek nie chciał wcisnąć :o:o. Mam 171 cm 54 kg i noszę małe A a chciałabym takie duże C... jak to \"chcę ważyć\" określiłas, apetyt rośnie w mairę jedzenia. Najpierw chciałąm duże B ale teraz chcę C. Nie wiem jaki rozmiar sylikonów trzeba będzie włożyć, ale myślę, takie 350 minimum :) chcę ważyć to może nie oglądaj tych rozmów w toku, po co masz się stresować...zwłaszcza, ze jesteś tuz przed operacją. Malina a jaki rozmiar masz sylikonów. W sumie podobny efekt chcę osiągnąć :) agniesia i jak dzisiaj samopoczucie? przeszło coś? kurcze, może faktycznie to jakiś stan zapalny? janess skąd jesteś? ja też mam kons u dr Kasprzyka :) jakas bratnia dusza :) czekam na foteczki kochane :) mail pod nickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakaczawie
dziewczyny podziwiam Was. Ja mam swoje naturalne piersi 80C. Przed ciążą miałam piękne 75B - i do takich rozmiarów chciałabym wrócić. Dla mnie 80C są troszeczkę za duże. A Wy nie miałyście wcale piersi i odrazu startujecie na duże C albo małe D??? Dla mnie to byłby szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam operacje już jutro wybrałam 375 okrągłe mam nadzieje że przy wzroście 175 cm nie będą za małe może ktoś miał podobnie i jaki efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakaczawie Ty się ciesz, że masz takie naturalnie i nie musisz ingerować chirurgicznie :) niestey niektórym z nas matka natura poskąpiła...nawet bardzo :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima kola z lodówki
Cześć dziewczyny sama jestem po operacji powiększenia piersi, zrobiłam to po ciąży jestem zadowolona z efektów, ale nie wiem czy mam jakąś depresję czy co ale często nachodzą mnie myśli po co mi to było? Świadomie podjęłam decyzję po zabiegu, chciałam to zrobić dla samej siebie, myślałam że się lepiej poczuję, że stanę się bardziej pewniejsza siebie, przebojowa, a tak naprawdę nic mi to chyba nie dało, poprostu nie umiem się tym cieszyć. Czy to tylko tak ja podeszłam do tego tematu, czy ktoś przeżywa podobne rozterki, a może ktoś z was zyskał na tym bo stał się innym człowiekiem bardziej śmiałym pewnym siebie, może znalazł dzięki temu lepszą pracę? Ja jestem trzeci miesiąc po może takie myślenie depresyjne jest typowe dla takiego okresu po, już sama nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
kotek czpiotek a jaki rozmiar masz wkładek? jak bedziesz nosiła 70D to masz podobne wymiary do moich:) ja dzis nie wytrzymałam kupiłam pierwszy stanik :) 75 D ALE CIESZE SIE JAK DZIECKO MÓJ PIERWSZY FAJNY STANIK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mam nowy termin- 12 lutego, czyli 3 tygodnie pozniej. Mam nadzieje, ze to juz ostateczny. Mam opuscic klinike w Walentynki wiec napewno pokocham moje nowe cycuszki:) do Zimna kola z lodowki A moze przyczyna tkwi w tym, ze w ogole nie czujesz sie atrakcyjna kobieta, choc dla innych pewnie jestes, wiec stad brak pewnosci siebie. Czesto zdarza sie tak, ze nawet po bardzo udane operacji i zmianie wygladu na lepsze ludzie psychicznie pozostaja tacy sami, choc fizycznie sie zmienili. To tak samo jak po odchudzaniu, kilkogramow ubylo a kompleksy pozostaly. Ja od poczatku wiedzialam, ze operacja to nie jest magiczna rozdzka i nie odmieni mojego zycia na lepsze, jesli ja nie wloze w to pracy. Mnie tylko ubedzie problem w postaci malego biustu, reszta to juz zadanie nie dla chirurga plastycznego. Mozliwe tez, ze Twoj brak pewnosci siebie nie byl w ogole zwiazany z wygladem biustu, a z czyms zupelnie innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperados1 ja mieszkam na stale w Niemczech, masz konsultacje dzien przed moja op.ja mam 18 marca op:)Ten dr.dobiera impl.proporcjonalnie do sylwetki,wiec juz zaczynam jesc;) agniesia8787 te Twoje cycuchy to jak z 250 to naprawde pokazne wyszly:) a ile masz wzrostu i jaka wage?kotek czpiotek ja zerknelam na katalog Mcghan i Mentor no i nie ma prawie roznicy patrzac na anat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeenes nie ma masz racje, to erosylikony sa wieksze, ..agniecha ma ok te piersi, nie sa pileczki, ale mam serie zdjec z 250 to wikszosc nie wyglada fajnie.. miamorek a Ty nie dostalas moich fotek?? wysylalam Ci moje piersi nie sa duze przy 300 nik sie nie poznal, w bluzce ledwo odstaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
kotek czpiotek wyslij mi zdjecia nie mam :( u mnie tez nikt by sie nie poznał bo jak mam bluzke to nic nie widac hihihiihi troche mnie to wkurza hihihihi ale jak sa w samym staniku to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
betii72.72@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
kobietki mam pytanko bo mi strasznie wysuszyły sie cycusie:( skóra na brodawkach ze az sie troszke łuszczy:( czy mozna juz uzywac balsamu czy macie cos fajnego do pielegnacji piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×