Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Szpilka - Gratulacje, super, że cię nie boli i tak gładko to przeszłaś. A jak twój biuścik? Ładnie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestko a pytałaś może lekarza co jeśli np. badanie elektrolitów wyjdzie nie takie jak powinno być? czy w ogóle jakieś z badań jest nie w normie, to czy przekładają op.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIUSIA - nie mam pojęcia bo moje wyniki badań dr już widział, sa OK, więc nie pytałam. Myśle,ze jak będziesz miała jakieś niewielkie odstepstwo od normy to nic wielkiego się nie stanie. mój dr kazał mi zrobić badania na 2 tyg przed zabiegiem. A ty już zrobiłas wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilko, masz obłędną stopkę :D :D gratuluję oczywiście :) Inko, w Niemczech zdaje się jest wypasiona Felina - poszukaj może Ci przypadną do gustu ich staniki :) myślałam, że u nas w pl są problemy ze stanikami po op tylko (też noszę 65F/G i bez problemu większego znajdę na sobie coś ładnego :) z polskich firm co najlepsze :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpilkaa super ciesze sie ze jestes po i ze wszystko jest ok !!!!!!!!!!!!!! super kochana :-) i super mnie podbudowalas ze nie czujesz za bardo bolu , moze ja tez bede szczesciara !! szpilka koniecznie wyslij mi fortki , dzieki. i bardzo cieplo cie pozdrawiam ty HERO !!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wszystko opisuje byłam w klinice o 8:30 , za mną doszły 2 panie równiez na operacje ( jedna biust +nos) druga coś z twarzą , nie wiem bo wyszła tego samego dnia. Anestezjolog zaprosił mnie do gabinetu zeby obejrzec badania i okazało sie ze nie mam zbadanej tej krzepliwości , wiec podał mi adres przychodni gdzie zrobią je w ciągu godziny , i pojechałam . gdy wróciłam pani z operacji twarzy była juz"zrobiona" a operowali już tą drugą :) sprawdzili wyniki , zaprowadzili do pokoju i poprosii zebym załozyła ich koszule i majtki , i weszła do łózka. tak zrobiłam , potem przyszła pielęgniarka i dała mi proszki usypiające , za jakies 20 miniut juz spałam . Obudziłam sie o 15 i byłam zupełnie przytomna , własnie wjeżdżali z moją sąsiadką która majacząc ciągle pytała czy wszystko poszło ok i że biust jej wcale nie boli :))) poszli ze mną na sale , połozyłam sie na łózku , wkłuli mi wenflon a zaraz potem anestezjolog załozył mi maske mówiąc że poczuje zaraz zapach czosnku i usne. Czosnku nie poczułam ale chociaz usnęłam :D pamietam potem jak wjezdzali ze mną do pokoju po operacji i nie wiem co było potem , obudziła mnie chyba pielęgniarka zmieniająca kroplówke. wieczorem ok 19 oglądałam juz film na tvn i ...czekałam na ból bo wcale go nie było :) tzn był jedynie przy zmnianie pozycji , ale to normalne. miałam przekochaną pielęgniarke , o 23 dała nam jeszcze proszek nasenny na którym spałam do 5 rano. o 5 był juz tylko zastrzyk przeciwbólowy i witaminy a o 7 śniadanko :D około 8 sama sie juz ubrałam , oglądałam w łazience swój nowy zderzak i byłam zachwycona :) ok. 9 przyszedł doktor z receptą na ketanol i WSIO! kobity , która przeszła zapalenie płuc to przysiegam - wtedy klata boli bardziej niz tutaj . ból po biuście mozna przyrównać do tego gdybyscie np leżały na łózku i chciały sie podnieść , a ktoś by was spowrotem przyciskał do łózka , ale gdy bujniemy sie mocniej i juz siedzimy ( tak jak ja teraz) nie pamietam o bólu :)) biore ketanol co 7 godzin ( profilktycznie , zeby na wszelki wypadek nie zaczeło bolec) to tyle! przed chwilą sama sie umyłam (zeby , twarz , nogi i dupka w wannie , na pachy trzeba troche poczekać) tak więc reasumując : pod nóż hej kobiety :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doneczka123
hej :] wróciłam z wrocławia,lekarz jest przesymapatyczny:] zaproponował 290 lub 315 wole 315 ale obawiam się czy nie b ędą z amałe? może mi doradzićie? obecnie mam duże A...a pragne mieć pełne C takie porządne:] pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilko właśnie takiego opisu całego przebiegu op. potrzebowałam, wielkie dzięki. :) A mam jeszcze pytanko, czy może nosisz już to bando czy może sam stanik. I jeszcze prosiłabym byś opisała nam czy zaraz po op. już ubrali cię w ten stanik? a jeśli nie, to kiedy się go zakłada? Zazdroszczę Ci, że już jesteś po :P daj koniecznie znać jak goją się piersiuchy no i oczwiście ile masz teraz w biuście. Pozdrawiam i gratuluje, ja dopiero 24 lutego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inko nie strasz mnie, ja będę miała 325cc czy to oznacza, że też mnie czeka taki problem z doborem stanika? A ile miałaś w biuście przed op.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestko jeszcze nie robiłam ale ja mam dopiero 24 lutego to jeszcze sporo czasu tylko martwi mnie jedna rzecz, a mianowicie - od dłuższego czasu biorę lek Tialorid bo mój organizm to sobie czasami lubi wodę zatrzymywać i mi go lekarz przepisał. Tylko, że on wypłukuje elektrolity i tego się właśnie boję. A mi się dopiero to niedawno nasunęło jak do mnie dotarło jakie to mają być badania - nie wiem, jakaś taka wcześniej nieprzytomna byłam czy co? A teraz martwię się, że różnie z tym może być, tak długo czekałam na op. i teraz miał by mi termin przepaść - kurcze, nie wiem co mam zrobić. Boję się mojemu chirurgowi powiedzieć bo mi jeszcze odradzi op. ale przecież musi wiedzieć, nie wiem doradźcie mi, tak na wszelki wypadek to pije gastrolit (dostarcza elektrolitów) ochydne świństwo, no ale jak mus to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusia- po operacji budzisz się juz w staniku i pierwszy raz zdejmują go na chwile, na kontroli tydzien po zabiegu ;) nie wiem w tej chwili ile mi wyszlo bo stanik bardzo splaszcza biust tak , ze zaczynają sie juz pod pachami :D dzis wzielam ketanol tylko rano bo juz go nie potrzebuje , troche boli mnie kręgoslup na samej gorze ale tak samo boli gdy np . caly dzien siedze przy komputerze. aa i w ubraniu pomoze CI pielegniarka , ale ja dalam w zupelnosci rade sama :)) chcialam zrobic zdjecie ale zepsulo mi sie cos w aparacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilko - z góry przepraszam, że tak Ci ciągle marudzę - a powiedz mi nosisz ten bandaż (bando) by piersi układały się do dołu? i czy stanik ci dali czy sama kupiłaś, a i jaki ten stanik masz. Ja już zakupiłam sobie 75D triumph tropy, tylko na pewno będzie za luźny pod biustem, ale nie było 70D, najwyżej go zszyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia - ja nie mam żadnego bandażu , tylko sam stanik i to nie jest stanik któy kupisz w triumphie , tylko specjalny pooperacyjny z pasem nad piersiami , zeby implanty nie poszły do góry . http://www.sportsbras.ca/IMAGES/Bras/Post%20Op/Stabilizer_bra.jpg cos podobnego do tego . stanik był juz w cenie operacji ale nie wiem jak jest gdzie indziej bo ja robiłam biust w Warszawie u DOKTORA-cudotwórcy SZCZYTA :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pojutrze idę na rzeź! Trzymajcie kciuki, bo jutro już nie odpiszę. Załatwiłam sobie miejsce w klinice już na jutro wieczorem, bo nie mam zamiaru jechać we wtorek rano na 8 ponad 100km, zresztą nie mam jak się tam dostać tak wcześnie. Także zaraz po pracy pakuję się i jadę. Sama nie wiem, co czuję, na pewno strach, ale też taką ciekawość i niepewność jednocześnie. Jeśli to przeżyję, to do soboty się odezwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ze stanikami nie jest tak zle jak robilam wymiary to powinnam nosic 65f lub 70d.Powiem cie,ze problem mam tutaj w niemczech.W sumie znalazlam sklep internetowy ale jaka cena za jeden stanik 75 euro to przesada.Za to na polskich stronach internetowch mozna latwo znalesc piekne staniczki,wiec raczej kupie jak pojade odwiedzic rodzicow :) pytanko czy ktoras z Was mimo iz ma sylikony kupuje staniki z wkladkami?? co do mojego poprzedniego rozmiaru to niemierzylam ale powiem Ci ,ze bylam doslownie plaska jak deska,mialam moze mega male a, wiec teraz jest to dla mnie masakryczna zmiana :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doneczka123
no dziewczyny doradzicie coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilka! - Mnie też swoim opisem podniosłas na duchu - chociaz przyznam - nastawiam się duchowo na ból ;-0 Super, ze masz juz to za sobą.prześlij fotki jak coś będziesz miała, ok? Słuchaj, a lekarz na drugi dzień nie zmieniał ci opatrunku? Jak to jest =dopiero po tygodniu go zmieniaja? ja mam jeszcze jeden problem - coś mi się zdaje,ze zdążę jeszcze załapać się na miesiączkę przed zabiegiem - myślicie,ze to moze stanowiś problem. ma niregularne, ale czuję,ze niebawem mnie dopadnie, wrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panelaaa
Cześć dziewczyny, ostatnio zaczęłam interesować się tematem powiększenia piersi. Po ciąży mam rozciągniętą skórę i chociaż zawsze byłam zadowolona z rozmiaru, to teraz to nie wygląda ciekawie. Przyzwyczaiłam sie tez w czasie karmienia ze mam duże pełne piersi i mi sie spodobało. Myślę o pełnym C lub małym D. Tylko nie mam pojęcia jak się do tego zabrać, jakie wybrać implanty? Boję się też trochę operacji, ale mam przynajmniej rozciągniętą skórę to może będzie prościej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dani podaj mi swojego maila :)) U mnie juz 7mego mija 2 mc i zaczna sie staniczki hehehe :))))jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka cieszę się razem z Tobą .Posyłaj dannni1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! w czwartek na mnie kolej, mam ogromnego stracha, ale nie moge sie doczekac moich nowych cycuszkow, bede wdzieczna za pare wskazowek dotyczących przygotowania , co ze sobą zabrac itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i może jakies rady jak przetrwac pierwsze ponoc mega bolesne dni? jakis patent?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i może jakies rady jak przetrwac pierwsze ponoc mega bolesne dni? jakis patent?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilko jak się dziś czujesz?? byłaś już na zmianie opatrunku? Pestko trzymaj się, w piątek z dziewczynami trzymamy za Ciebie i Twoje piersiaczki kciuki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj strataciella przepraszam, Ty już w ten czwartek, oczywiście za Ciebie też ściskamy kciuki. A jakie masz implanty i gdzie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×