Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Carry22
Ja dopiero ide na konsultacje za tydzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa99999
Kasiu2201 martwisz się ze po karmieniu przyslowiowo nic ci nie zostalo to jestes w błędzie kochana :) to pocieszajace bo kobiety ktore karmily maja wiecej skory i wolnej przestrzeni na implant tak jak w moim przypadku (dwojka dzieci karmionych po rok) dlatego tez szybciej zmiesci sie implant wlasnie tobie niz kobiecie ktora nigdy nie karmila malo tego mozesz nawet wybrac rozmiar wiecej o ile chcesz .glowa do gory bo napewno osiagniesz wymarzony efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Ewa 99999 bardzo Ci dziekuje za dobre slowa!!! Nawet nie wiesz jak milo jak ktos jest z Toba. W rodzinie nikt mnie nie rozumie, nikt nie wie ile znaczy dla mnie ta operacja :( i generalnie to szkoda kasy itd. co do implantu to Ewa nie mialam wiele i przed ciaza, wiec boje sie ze nie spelnie marzen o biuscie bo zaden implant sie nie zmiesci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva herzigova
może ktoś podpowiedzieć jakie wkładki są lepsze ?? eurosilicone mam zaproponowane przez lekarza ale nie wiem czy są ok?? może ktoś doda opinie o dr Kubasiku pliss czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda nie miałam u Kubasika robione, ale mam eurosilicony i jestem zadowolona. Kasia nie martw się! na pewno już taki widoczny rozmiar implantu się zmieści :) A byłaś już na konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Koralka3 dopiero ide w piatek do dr łonia. Ale boję sie ze nic z tego nie wyjdzie bo za malo mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała74
Kasia nie bój się ja też nie miałam nic i jakie mam piękne cycki -a miałam tylko odstające sutki -zobacz galerie powiększania piersi jakie są efekty ,ja mam 225 anatomiczne -a lekarz mówił że mogą spokojnie wejść większe -ale nie chciałam ,bo nie chciała żeby ktoś zauważył-teraz mam naturalne 85 pod biustem zaś 70 cycki jak z playboya naturalne i sterczące jak u nastolatki, także bądż dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Mala74 naprawde masz takie fajne naturalne? To bardzo dobra wiadomosc :)) bo ja przy moim nic tez chcialabym miec fajne i naturalne :))) Bardzo Ci dziekuje!!!!!!! :* wizyte mam w piatek :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mam eurosilicone 375 ml, wyglądają naturalnie i nie miałam żadnych komplikacji. robiłam u dra Zielińskiego - polecam lekarza, bo naprawdę się przejmuje a nie tylko zainkasować kasę i do widzenia. poprawek żadnych nie trzeba było i mam nadzieję, że tak zostanie :D Kasia nie stresuj się, zobaczysz co ci powie doktor i tyle! Stres sobie zostaw na przed operacją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Tippy nawet nie wiesz ile takie wsparcie znaczy :))) A jaki masz teraz rozmiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała74
Kasia naprawdę piszę tak jak czuję , napisz po konsultacji jakie ci zaproponował implanty na pewno będziesz robić przymiarki w staniku od doktora i w specjalnej koszulce,po operacji będzie tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Tippy juz doczytalam w twoim opisie :) A jak piersi po zabiegu? wygladaja naturalnie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Mała74 boje sie tylko ze zly rozmiar dobiore albo za maly albo za duzy :( Juz nie moge sie doczekac tej konsultacji :) dziekuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezbiustna
Hej dziewczyny! Moja rekonstrukcja piersi już najbliższego 5-go (mam deformację i ogólny niedorozwój piersi). Jak radziłyście sobie z małymi dziećmi, które chcą być noszone?? Chyba powoli zaczynam się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezbiustna gdzie bedziesz miala operacje? U którego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezbiustna
Operuję się u specjalisty w Niemczech, mam 2 tygodnie urlopu - mam nadzieję, że to wystarczy na podstawową rekonwalescencję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tydzień po powiększeniu piersi i mimo, że piersi są jeszcze opuchnięte to ja już jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kogo robiłaś operacje? Czy są tu dziewczyny od dr Furmanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien1214
Do Bezbiustna, w jakim miescie w niemczech bedziesz operowana? i ile bedziesz musiala zaplacic?Bo ja mieszkam w Berlinie, mialam robiona plastyke z powiekszaniem w Szczecinie u dr Pastuchy, i operacja nie wyszla teraz szukam pozadnego lekarza ktory mogl by mi pomoc! Pozdrawiam Vivien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny. Proszę o poradę gdzie w trojmieście można zrobić operację piersi i parę porad odnośnie wielkości i firmy implantów. Mam 175cm wzrosyu i 60kg wagi, po dwójce dzieci moje cycuszki są bardzo malutkie i muszę coś z nimi zrobić więc wstepnie proszę o porady ewentualnie wasze fotki przed i po. pozdarwaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka dobrze abyś poszła na konsultację do lekarza w sprawie rozmiaru - najlepiej do dwóch/ trzech żebyś miała porównanie! on Ci dobierze najodpowiedniejszy rozmiar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Koralka3. Może mogłabyś mi kogoś polecić, bo tak z internetu to się obawiam, tyle się naczytałam o psełdo lekarzach którzy nie jedną dziewczyne skrzywdzili. Chcialabym też zobaczyć efekt takiego zabiegu przed i po a w internecie to nie wierze zabardzo w te fotki dlatego chcialabym zobaczyc jakiejś osoby z forum oczywiście jeżeli jest taka możliwość. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikolaY6762
Uzywaliscie preparatu co sie nazywa Accolate? Bo wyszukiwalam danych na temat tego produktu i postanowilam Was zapytac. Mozecie cos napisac mi o tym produkcie? Oplaca sie go uzywac, testowaliscie zamienniki? Na tej stronie przeczytalam troche recencji o Accolate: http://www.listalekow.pl/accolate/ - uwazacie, ze to rzetelne informacje? Nie chcialabym sie naciac i zmarnowac bezsensownie pieniadze, dlatego postanowilam Was zapytac. Dzieki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezbiustna
Hej Vivien! Operację robię we Frankfurcie nad Menem - z Berlina dosyć kawał... Chirurg jest specjalistą od deformacji piersi i piersi tubularnych. Koszty w większej części pokrywa kasa chorych, dopłacam 3.000€. Jeszcze kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mala74 czy ty możesz mi wysłać na priv. foto ?tez bende miała ten rozmiar i się zastanawiam czy nie za mały, ale z kolei nie chce żeby były widoczny ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny jestem 1 raz tutaj operacje mialam 28 pazdz pierwszy dzien to byl koszmar bol niesamowity zabieh byl o 12 do godz 20 sama z lozka nie moglam wsatc 2 dzien juz sama wstawalam ale bolalo strasznie 3 i 4 jestem juz w domu i bola mnie nadal i sa siniaki i spochniete czy to norlane ze nie mam czucia w 1 sutku i takie uczucie jakby sie cos przelewalo? Najbardziej boli jak wsaje z lozka tak jakby mnoe cos ciagneloboje sie ze powypadaja mi bo mialam male cycki a teraz mam male C jak zejdzie opuchlizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×