Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość sylwia811111
Bezbiustna ja mam male dziecko, jak robilam operacje w lipcu to Leo mial 8 miesiecy, wrocilam do domu po tyg i nosilam go , karmilam itp calymi dniami, nie powiem bo balam sie strasznie ale innego wyjscia nie mialam , ciagnely mnie piersi, puchly i nawet z raz goraczki dostalam a balam sie ze zdeforuja mi sie albo cos naderwie ale jest ok i mam ladne piersi. pozdrawiam i zycze powodzenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JLO1
Hej kobietki! Ja mialam operacje 29 pazsziernika, dzis minal 7 dzien od operacji, ktora robilam w Krakowie u doktora Kasprzyka. mam 164, 55 kg , przed operacja mialam male b, a teraz C 88 ,doktor dobral mi implanty silimed 305 xh anatomiczne o najwyzszym profilu. Pierwsze 3 dni bylam na ketonalu pozniej przestalam brac gdyz odczowalam mniejszy bol, najgorzej jest ze wstawaniem z lozka ale dzis moge juz powiedziec ze czuje sie o niebo lepiej, bylam nawet na zakupach po sportowe staniki ktore sa zalecane do noszenia przez jakis czas. Przy wyjsciu z kliniki po 24h po operacji dostalam stanik typu perfect bra bezszwowy, ale niestety zabarwil sie i nie moge go doprac, a byl super wygodny :/ Zauwazylam ze jedna piers jest troche wieksza od drugiej ale nie wiem czy nie jest to spowodowane tym ze przy jednej mialam ciecie sutka polksiezycowe aby podniesc lekko jedna piers gdyz byla bardziej opadnieta i jest zaklajona plastrami co byc moze ja splaszcza troche, taka mam nadzieje przynajmniej. Jutro rano jade do kontroli wiec zobacze co on mi powie. Pozdrawiam was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a napiszcie ile w ogole się płaci za taki zabieg teraz? jestem z okolic katowic, może możecie kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
To zalezy np.od miejsca , kliniki , rodzaju implantow itd np. w Warszawie w Linea Corporis za implanty antamiczne Mentor i operacje zaplacisz 12800 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
MAŁA 74 Tak więc lekarz zaproponowal mi implanty 295 cc anatomiczne Mentor o wysokim profilu. Mam waska klatke piersiowa i to max co moze sie udac by nie byly pod pachami :) W staniku i bluzce implanty wygladaly fajnie :) Operacja jest wstepnie na 12 grudnia :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia2201 to robisz sobie taki prezent świąteczny - po mikołajkach, a przed wigilią! żebyś tylko mogła szaleć na sylwestra ze świeżutkim biustem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezbiustna
Witam! No wiec jestem juz 2 dni po operacji. Wstawanie rano - horror! Jeszcze nie widzialam efektu, bo mam opatrunek i stanik. Troche niepokoi mnie klucie w prawej piersi. Mialyscie cos takiego??? Kiedy minie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Koralka 3 Mam nadzieje ze wszystko sie uda bo podobno najmniejszy katar i po operacji ... Ale ciagle jeszcze slysze komentarze w rodzince ze: po co ci to? Malemu bys cos kupila ... A ja raz chce zrobic cos dla siebie , tyle lat na to czekalam :( Mam 30 a mysle o tym odkad pamietam Ciesze sie i nie moge sie doczekac ale z drugiej strony wyrzuty sumienia, ze moze faktycznie wydac na dziecko ... Koralka a u Ciebie jak? Wszystko super wyglada i nic sie nie dzieje? Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka24
witam! Mam 169cm wzrostu, waga 55kg, pod biustem 69, biust bardzo male A. Jestem po pierwszej konsultacji. Pan dr. zaproponowal mi wkladki Mentor okragle 300cc high profil i anatomiczne 325cc high profil. Zdecydowana jestem na okragle, tylko nurtuje mnie to czy okragle 300cc z projekcja 4,7 to nie bedzie za malo. Chcialabym po zabiegu uzyskac miseczke duze C :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 2201 - tak tak u mnie to wszystko w porządku. ja miałam dawno już operację, także teraz to tylko rozkoszuję się ich pięknem. Kasia skoro jest to Twoje marzenie od wielu lat, to spełnij je i nie słuchaj pytań bliskich osób! oni nie wiedzą co czujesz i czego pragniesz:) pewnie jak nie zrobisz to będziesz żałować.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie kobietki przed i po :) Ja jestem miesiąc po powiększeniu i mam pytanie do Pań z dłuższym stażem. Operacja u mnie przebiegła Ok natomiast ból po przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, szczególnie lewa pierś bardzo bolała, i niestety jest tak do tej pory, wprawdzie mniejszy ale ta lewa bardziej boli, szczególnie okolice pachy i na jej wysokości, dodatkowo w tej lewej nie mam czucia pod spodem. Dziewczyny czy to normalne i jak długo może tak być. Będę wdzięczne za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ponad 7 tygodni po op i wciaz lewa piers ciagnie. To nawet nie bol, ale nieprzyjemne uczucie (zwlaszcza bez stanika). Moj dr na kontroli powiedzial ze tak moze byc przez jeszcze czas jakis. Kazal masowac. No i wlasnie, zapomnialam doytac... Czy ktos sie orientuje jak dlugo (10 min dziennie?) i przez jak dlugi okres (3 miesiace, 6?) nalezy masowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaż niewiele pomoże a właściwie nic. Prawdopodobnie miałaś mały krwiaczek - czy ta pierś od początku była większa ? Jeżeli tak to idzie w kierunku cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, mialam krwiaka, ale doktor mnie nakul i wycisnal plyn. Natomiast mimo uplywu tygodni pozostal w tej piersi dyskomfort. wczesniej bolalo mocno, teraz tylko takie nieprzyjemne uczucie ciagniecia w srodku. A co do masazu, to pytalam ogolnie, ponoc masaz obniza ryzyko wystapienia slynnej torebki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli miałam rację , krwiaka nie można poprzez nakłucie całkowicie usunąć. Aby ograniczyć koszty tylko byłaś nakłuta.Krwiak był częściowo ze skrzepami i poprzez igłE niewiele jego można usunąć.Nie chćę krakać ale idziej w kierunku cc A masaż jeżeli sprawia przyjemność to masuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy idzie w kierunku cc? Jestem tu nowa i nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TOREBKA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie miałam krwiaka, z drenów mi dużo schodziło i dłużej byłam w szpitalu, dreny mi wyjęli dopiero po 4 dniach i początkowo więcej schodziło z tej lewej i była wielka i bolała strasznie, a później już więcej schodziło z prawej. Po wyjęciu drenów mniej bolało ale ta lewa bardziej i tak jest do tej pory. Nie jest to jakiś wielki ból i pierś miękka ale czucia pod spodem nie ma i właśnie to ciągnięcie jest. :( Czy to musi być ta torebka, jestem miesiąc po i trochę się tego obawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadna torebka. Bylam na konsuiltacji, lekarz obejrzal, pomacal, nic sie nie dzieje. Po prostu ta lewa piers sie wolniej goi (czesto tak bywa), blizny wewnetrze sa jeszcze niewygojone. a ty 'gosc' niepotrzebnie ludzi torebkami straszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość do gość
dzięki bo już zaczęłam się obawiać bo mam podobnie jak ty z ta lewą, taki uczucie ciągnięcia. a powiedz mi miałaś uczucie pęcherzyka (jakbyś jakąś banieczkę z powietrzem miała), szczególnie na górze na wysokości pachy i czasem się przemieszcza. Mój lekarz twierdzi że to częste zjawisko i świadczy o układaniu się implantu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja torebką to bije zlodzieja po głowie jak chce moj portfel "pożyczyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że za dwa miesiące odpiszesz i powiesz co się dzieje. A dlaczego piersi nie goją się symetrycznie . Obym nie miała racji , a narazie zdrowia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno czesto piersi goja sie roznie, jedna szybciej druga wolniej. Nawet jak sie forum poczyta, to dziewczyny czesto o tym pisza. A torebka, no coz, moze sie pojawic nawet i po latach. Ale obecne implanty teksturowane obnizaja ryzyko jej wystapienia. Co do pytania, nie ja nie czuje zadnego pecherzyka pod skora. Ale skoro lekarz ci powiedzial, ze to OK, to mysle nalezy mu zaufac. Ja mam zaufanie do swojego, bo nie raz juz panikowalam, a cokolwiek on powiedzial, to okazywalo sie ze mial racje. A i uprzedzil mnie rowniez, ze jak bede robic USG (mam przyjsc do kontroli po pol roku z USG), to zebym sie nie wystraszyla, ze moze byc widoczny plyn, to normalne i nie nalezy sie przejmowac. Czyli jakies plyny w tej piersi moga sie gromadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam torebke w kolorze czarnym, ma dużo kieszonek ...na drobiazgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, piersi mogą goić się różnie. Także nie martw się, musisz po prostu przez to przejść i już. zobaczysz, że za miesiąc wszystko będzie już dobrze. Ale pamiętaj, że piersi mogą do roku robić się miękkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia16d
Koralka3 ty też nie miałaś uczucia pęcherzyka??? Ja z moim przez maila się konsultuję bo mam daleko do niego a też mam eurosilikony więc może to przez implant. Powiem szczerze że nigdy nie spotkałam się z takim uczuciem (a od dawna śledzę to forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje sa juz miekkie (7 tygodni po) i ladne. Prawa zupelnie jak moja wlasna, lewa jeszcze troche ciagnie. Ale wiem, musze sie uzbroic w cierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozecie dziewczyny podpowiedziec o tym masowaniu. Jak dlugo i przez jaki okres czasu je robic po po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinno się masować co najmniej raz dziennie przez 20 minut, dość intensywnie, wkładając trochę siły, to nie ma być głaskanie tylko uciskowy masaż. Nie wiem gdzie masz blizny, ale zakładam ze pod piersią. Naciskasz na bliznę po kolei zaczynając od zewnętrznego brzegu i kręcisz maluteńkie kółeczka i obok, bliżej środka, i dalej, i dalej, aż dojdziesz do końca blizny. Mięsień piersiowy - czyli ten kilka cm nad sutkiem masujesz palcami tak jakby to były nóżki i byś chodziła - od pach drepczesz po mięśniu dość intensywnie aż do okolicy mostka i tak kilkanaście razy. Trzecie miejsce to z boku ciała, niżej niż pod pacha (tam gdzie normalnie kończy się fiszbina od stanika) - starasz się wymasować miejsce gdzie nowy cycek łączy się z baczna częścią pleców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieki
A powiedz mi jeszcze przez jak długi okres nalezy piersi masować? Ile tygodni / miesięcy po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×