Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Montitta
zamale123 dzięki za foto Czy ty masz anatomiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Tak, mam anatomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montitta
Zamale123 jak chcesz wyślę Ci swoje zdjęcia Ja idę do swojego lekarza żeby je poprawił bo przeżywam katusze Powiedziałam mu ze chce duży rozmiar a wstawił "normalne" czy mogłabyś ocenić jakie one są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
No widzicie, a mi lekarz mówił że śmiało mogę jechać :/ no nic to nie wiem jak to teraz rozwiązać.. wstępnie mamy jechać raz końcem lipca, dwa końcem sierpnia i to na 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Montitta podsylaj na maila, z ktorego wyslalam Ci fotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
zamale123 wysyłała byś mi te fotki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
zamale123 Ok, mam tylko przyszło w spamie :P no piękny masz ten biust :) a jakiej wielkości miałaś wkładki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Blanca89 mam 345 ml :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montitta
Zamale123 wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Montitta jakie masz implanty ile ml ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montitta
330cc anatomiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w czwartek ruszam na stół ,mam 350 mentor okrągłe high profile,swoje male B mysle ze do D dobija,oby...jestem po karmieniu wiec skóra elastyczna ,moze bol nie bedzie silny,boje sie najgorzej tego bólu. Powiedzcie czy bol jest silny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montitta
Moje wyściowe to A ogólnie dwa zwisy po dwójce dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
Montitta mogłabym Cię porosić też o zdjęcia :) paulittaja@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montitta
Ok proszę o surowa ocenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montitta
Ból jest ,jak to przy operacji ale da się znieść ,ja tylko myslalm o tym ze mam już piersi których nie miałam,wiec dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Mnie wszyscy straszyli duzym bolem, jakims kryzysem w nocy i tak lezalam w klinice i czekalam na to najgorsze, ktore nie nastało... :-) Ale ja mam wysoki próg bólu i najwazniejsze jest pozytywne nastawienie. Jak sie zaczniesz rozklejac, uzalac to bedzie bolec, trzeba po prostu zacisnac zęby ;-) Ja swoje miałam zero w sumie. Zwisy po karmieniu i ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamale123 - bo grunt to dobre nastawienie :) na pewno nie zaszkodzi a może pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzeń dobry wsyztskim. Tydzień temu powiekszyłam piersi. noszę stanik + taki specjalny pas nad piersiami. Niestety, piersi sa osadzone bardzo wysoko,jak an tym zdjęciu... czy to normalne? czy tak wygladają piersi 6 dni po operacji? rozmiar jest ok, tylko martwi mnie to, ż epowoli opuchlizna zeszła a one nie są niżej... prosze o pomoc,,, moje piersi wyglądaj teraz jak na srodkowym zdjeciu pod akapitem: Wtedy wybrany implant może okazać się za wysoki, co spowoduje, że nowy fałd podpiersiowy powinien być niżej niż stary. Jeśli jest ok. 0.5-1 cm, to nie ma dużego problemu. Natomiast jeżeli jest to więcej- powyżej 1 cm, to zostając przy tych implantach narażamy się na powikłanie zwane double bubble, czyli sytuację, kiedy po zabiegu mamy 2 fałdy podpiersiowe- jeden w dolnym biegunie implantu, a drugi na piersi (jest to stary fałd podpiersiowy) W takim przypadku powinniśmy rozważyć wybór niższego implantu, który umieszczony 50% powyżej i 50% poniżej brodawki będzie się kończył w obrębie starego fałdu podpiersiowego lub jeśli był to już najniższy implant przy tej szerokości- wybranie węższego implantu, który jest proporcjonalnie niższy. Jeśli mimo tego włożymy implant zbyt wysoki, to możemy uzyskać wynik ze zbyt wysoko umieszczonymi implantami-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanca89 - u mnie wiedział mąż i przyjaciolka, moja mama jak zwykle by krytykowała. Jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Ja mam jedna piers piekna pełną juz i normalnie osadzona a druga nadal bardziej płaską i duzo wyzej. W poniedzialek mam kontrole to zobaczymy co Dr powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://art-med.com.pl/pl/zabiegi/piersi/dobor-implantow/ tak wygladaja, jak na zdjęciu pod tym akapitem...ok lekko lepiej,ale mimo wszytsko mam jakby napuchnięty mięsień(tak to widzi mój mąż) przy 174 i 78cm pod biustem, , 68-69kg 320ccnie powinno byc za duzo,co? ogólnei rozmiar piersi bardzo mis ie podoba, ok,wiem ze zejda te 20-30%jak minie opuchlizna, szef jest piękny a lekarz ma super opinie, jest też b dokłądny i starany.,... :( ale sie boje,,,,ze mam za wysoko :( chodze regularnie an silwonie,wiec mam dosyc umeisnione cialo i ten miesien tez bylo zazwyczaj widac ale byl plaski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kontrole mialam i lekarz tylko sie zachwycił i powiedział"no! mówiłem, ze piersi to pani zrobię genialne!" wiec skoro on był zadowolony z efektu,,,są równiutkie, sutki idealnie....no nie ma się do zcego przyczepić prócz tego górnego fałdu skórnego napuchnietego nad piersiami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montitta
To normalne po zabiegu piersi są znieksztalcone i wysoko osadzone z czasem będą opadac Ja jestem miesiąc po zabiegu i jeszcze nie mają kształtu jedna piers jest wyżej druga nizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Czy ktoras z Was miala wyjsciowke prawie 0 i robila 390 ml ze wzrostem 170 cm i okolo 53/54 kg wagi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest ktoś kto robił 330cc i jest zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 22:07 ja zrobilam 260CC i jestem przeszczesliwa :P jesli chodzi o pojemnosc implantu ze niby 330 male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22.27 a jaki miałaś wyjściowy rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Hej Dziewczyny, Postanowiłam napisać, bo przed zabiegiem sama miałam wiele wątpliwości i obaw, i szukałam rad. U mnie zaraz minie 4mc od operacji. Nie było to wcale straszne. Najgorszy pierwszy tydzień, nawet nie ze względu na ból tylko ograniczenie ruchowe, podobnie i w drugim tygodniu. Po półtora miesiąca cwiczylam już siłowo na siłowni. Obecnie piersi są super, są już miękkie, kształtne :) Mam dwa różne implanty ze względu na nierówne piersi. Trochę się tego obawiałam, ale teraz są idealne. Mimo iż przed jedna była niżej niż druga :P Obecny mój rozmiar to 70E, przed 70B. Dziewczyny nie ma się czego bać i stresować. Bólu po nie ma wcale, przeciwbólowe dają radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×