Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość zamale123
70E ? O wooow ! Jaki implant ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Wcale nie są duże, teraz zrobiłabym większe :) 240ml i 295ml polytech anatomiczne wysoki profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
Kurde, tak Was czytam i zaczęłam się zastanawiać czy oby Pani doktor mnie nie zrozumiała w odwrotną stronę z wielkością :/ aktualnie mam takie niepełne B (przynajmniej wg biustonosza)... a nie chciałabym jakichś wielkich cycków :P chyba dzisiaj do niej zadzwonię... bo we wtorek mam operację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
xxolixx z tego co kojarzę to robiłaś u Kubasika tak? czy możesz mi podesłać fotki przed i po ja mam całkowite zero i jestem umówiona na konsultację. Zadowolona jesteś z doktorka? Mój mail j.ant@wp.pl będę wdzięczna za wszelkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Blanca89 a jaki implant bierzesz pod uwagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 22:09 ja mialam kompletne 0 wlozone mam 260 anat. projekcja 5,3, pod biustem mam 72 w biuscie 88 ... biustonosze wychodza mi 70D, a jak chce ciasniejszy pod biustem to musze miec 65E/65DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg_z
ale wam dziewczyny zazdroszczę, ja miałam mieć zabieg tydzień temu, ale ze względu na wyniki krwi mam na razie odłożony. A tak byłabym już po :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Gosc hm jakim cudem ? Dziwne to wszystko. Tez mialam 0 i tez wychodzi mi 70D a mam 345 teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka... ja miałam 80 B(ale małe) teraz mam 80 D implant 320 pod biustem okolo 78cm nie wiem czy mnie dobrze rozumiecie...moje piersi to teraz literka "h"a raczej sam jej brzuszek.... + lekko zaokraglone na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
xxolixx 70 E? Wow, super rozmiar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no każdemu to zajmuje inaczej czas, dojście do siebie. Dlatego warto uzbroić się w cierpliwość i poczekać aż cała opuchlizna zejdzie ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny to zalezy od budowy ... nie da sie porownywac wzrostem waga i obwodem pod .... bo oni mierza szerokosc klatki od jednej strony do drugiej a nie obwod ... majac obwod 72 mozesz szerokosc miec 22 a mozesz miec 28 i wyjda calkiem inne piersi zalezy jak implant jest ulozony w piersi ... jaka ma szerokosc wysokosci i zwiazana z tym projekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem dzis 7 dni po zabiegu... piersi sa baaaardzo wysoko, od 1 dnia po zabiegu nosze pas, opuchlizna zeszla,ale meisnie nadal twarde i no...nie podobaja mi sie :( rozmiar ok ale wolalabym by byly z 5cm nizej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc po 7 dniach to nawet opuchlizna nie zeszla do konca ... ja jestem 2 miechy po i jeszcze sie ukladaja ... zmieniaja z tyg. na tydzien ... zejda nizej ani sie nie obejrzysz ... cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
Masz racje. Każdy ma inną budowę i dlatego te rozbieżności w rozmiarach. Jak mojej koleżance powiedziałam jaki rozmiar planuje to się zapytała czemu takie wielkie, bo ona miała mniejsze o wiele robione. ALe nie wzięla pod uwagę tego że ja mam szroka klatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
104daisy, nie robiłam u Kubasika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg_z
Eolka - chodzi o stopień krzepliwości krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Jak znosiłyscie okres po operacji i czy 300ml Nagor będzie dobry dla mojego wyjściowego rozmiaru A ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tu jakies dziewczyny przed operacją powiększenia piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Są tu jakies dziewczyny przed operacją powiększenia piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
tak ja jestem 11 lipca mam termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanca89
Hej :) wlasnie leżę w klinice. Wczoraj miałam operacje. Mam 335 nagor. Ból jest dosyc mocny... ale ulga niesamowita po ściągnięciu dzis pierwszego bandaża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sapphireee
Sherrihill czy czytasz jeszcze forum?? Mam do wyboru implanty takie jak Ty i 235 i nie wiem co robic lekarz radzi mi 235 ale to brzmi jak nic! Prosze mozesz sie do mnie odezwac? Robie prawdopodobnie u tego samego chirurga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki chcesz mieć rozmiar? a moze Twoja budowa ciała jednak jest taka ze 235 będzie w sam raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Ja mam operacje na 26 lipiec i mam proponowane 300ml 161cm waga 50kg wąska klatka myślicie że będzie ok dla rozm C a jak wasże samopoczucie po operacji ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sapphireee
Mam 170 i waze 57kg, obwod w klatce mam 74 i nie wydaje mi sie zebym byla az tak drobna bo niektore dziewczyny po 160 wzrostu maja po 300ml i wiecej a te 235 brzmi jak nic :( nie wiem co robic.. Wyjsciowe A prawie nic i marzy mi sie C.. Zostal mi miesiac do zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sapphireee
Boje sie ze moj lekarz jest konserwatywny, pierwsze wymiary wzial 1,5 roku temu i czekalam dlugo na termin operacji, wtedy proponowal mi 275 i 315 i bylam za tym 315 - ostatnio juz na 2 mies przed zabiegiem poszlam jeszcze raz pomierzyl i zaproponowal mi 235!!! To bylo dla mnie szokiem, pytal czy schudlam no i w sumie tak ale nieduzo bo 4kg, wyblagalam zeby dal mi czas na wybor i to 275 ewentualnie bym chciala, to z przymrozeniem oka powiedzial ze ok i ze mam sie zastanowic ale ze te 275 beda naprawde duze i nie poleca.. Strasznie sie stresuje bo to decyzja na cale zycie jak nie patrzec a czasu coraz mniej :( nie chce tez byc niezadowolona skoro tyle cierpienia i pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×