Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćAda
Cytrunia ja już po Op ( oczywiście kilka godz po ) sama wstałam i przeszłam do drugiej sali Następnego dnia leżałam ale bardziej ze zmęczenia niż bólu Sama wstawałam sama się myłam ubierałam najważniejsze o czym musisz pamiętać żeby mieć wszystko w zasięgu rąk żeby ich nie podnosić w górę i nie dźwigać , obiadu raczej nie ogarniesz wiec sobie przygotuj coś wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Cytrunia i uszykuj sobie wygodne ciuchy najlepiej oczywiście rozpinane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Ja kryzys miałam ze wstawaniem na trzeci dzień wszystke mięśnie miałam zmęczone chyba po narkozie i prosiłam męża żeby mi pomagał się podnosić bo sama z płaskiego nie dawałam rady - potem nie leżałam na płasko tylko prawie na półsiedząco - reszta naprawdę jest do ogarnięcia. Dziś jestem 6 dni po i powoli zaczyna mi się biuścik układać :)Trochę się obniżył i już nie wygląda jak piłki:) Jutro jadę na pierwszą kontrolę. Ogólnie czuję się już dobrze, gotuje obiady, dziś z dziećmi stroiłam dom na święta - oczywiście w wyższych partiach pomagali moi mężczyźni bo nie mogę dźwigać rąk - nie bolą mnie piersi ale nie chcę ryzykować. Wszystko wraca do normy... marzy mi się już jakis ładny biustonosz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Dziękuje za rady Muszę faktycznie wszystko naszykować bo będzie trudno na początku Podobno najgorsze to sen Bo plecy bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z implantami, czy wy czujecie że macie implanty? Ale nie przy dotyku, tylko tak w ogóle? Bo ktoś gdzieś pisał, że czuje że coś tam ma, że czuje jakiś ucisk itp. I trochę mnie to wystraszyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Nie ja nie czuje że je mam chyba że wykonam zbyt gwałtowny ruch bo jestem krótko po operacji. Jak siedzę i się nie ruszam to wogole zapominam że one są:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Dziewczyny czy was też np. po 3tygodniach od operacji bolały jeszcze piersi przy dotykaniu? Bo zaczynam schizowac, nawet nie mogę ich masować jeszcze bo mnie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze... Czyli to, że ktoś je czuł cały czas to nie było normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz,widze ze obcych nie przyjmujecie,wrecz olewacie To nie ten sam Topik ,co pare lat temu jednak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Janess może jakbyś spersonalizowala kogo chcesz się coś zapytać to napewno ta osoba by odpowiedziała :) przeczytałam Twoje wpisy i czemu chcesz większe implanty te po tym czasie Ci nie wystarczają ??? :) i jaki chcesz rozmiar teraz ??,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Janess i widzę za u Dr kasprzyka robiłaś w Krakowie pewnie :) tez chciałam u niego ale za daleko mi samej a mój facet nie mieszka w Polsce wiec ciężko byłoby jechać . Moja przyjaciółka u niego robiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Janess wszyscy jesteśmy tu obcy mam wrażenie, odkąd usunęli te duże forum. Jesteś doświadczona cyclinka, więc mogłaś którejś najpierw odpowiedzieć na jakieś nurtujące ja pytanie, w ten sposób bardziej byłabyś zapamiętania. Takich weteranek tu brakuje na forum, więc nie poddawaj się. 9 lat to dla medycyny estetycznej przepaść jednak, wszystko się zmienia, implanty, metody operacji i rekonwalescencji. Opowiadaj co się dzieje?? Czas na zmianę po prostu czy jest jakiś powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Bena mnie też bolą. Jestem ponad dwa tygodnie po operacji i jak siedzę to ich nie czuje, jak chodzę czasami coś zaboli, natomiast jak dotykam to w miejscu cięcia i brodawek boli. Dziewczyny po operacji czy każda z was ma nosić pas??? Nurtuje mnie to bo ja niby mam ale nie widzę potrzeby i go odstawilam. Noszę samą kamizelkę kompresujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Gość Bena ja jestem 2,5 tyg po op. I przy dotykaniu mnie bolą. Mało tego czasami jak idę albo siedzę mam wrażenie jakby mnie od środka rozpieralo / uciskało - nie wiem jak to opisać. Nie jest to mocny ból ale odczuwalny. Byłam 2 dni temu na kontroli i podobno to normalne. Ale tez jestem ciekawa jak długo po op mogą jeszcze bolec piersi i czy już powinnam zacząć się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Monika ja pseudo pas - taki bandaż na gorze miałam tylko przez tydzień. Później tylko ten specjalny stanik - mam go nosić przez 10 tyg od op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
Ja tak samo: sama wstawiłam, ubierałam się, nawet tuż po operacji zrobiłam sobie manicure :D Ważne by mieć wszytko pod ręką (leki, picie, piloty do TV, coś do czytania, nawilżane chusteczki, telefon, ładowarkę...) i by przygotować sobie "legowisko" w pozycji półsiedzącej :) Ja 3 dni po operacji prawie cały czas leżałam i wstawałam tylko do łazienki. Nie byłam w stanie prawie nic zjeść, ale to że względu na dużą ilość leków. Ale już 4. dnia sama umyłam sobie włosy i pomalowałam paznokcie u stóp ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
Co do pasa to kwestia indywidualna... Ja, ze względu na bardzo duże implanty (700cc), mam go nosić łącznie 3 tygodnie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Ja pasa nie nosiłam w ogóle tylko stanik 4 tyg po czasami mocno napina się prawa pierś w dotyku tez nadal są obolałe wiec z masowaniem jestem na bakier natomiast mam je nawilżać i blizny smarować żelem Lewa goi się szybciej i łatwiej natomiast prawa gorzej łącznie z bliznami Co tam jeszcze chcecie wiedzieć cycolinki obecne i przyszłe ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarka0
hej, dziewczyny po op czy macie takie wrazenie jakbyście miały w sobie ciało obce??? Czy raczej odczuwacie to jako Wasze ciało? Bo nie chciałabym cał czas czuć ze jest we mnie jakis przedmiot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscOla
Hej, ja jestem 3 miesiące po operacji i zapominam już ze mam implanty, ale na początku po ok 2 tyg miałam faktycznie kulka dni ze czułam wkładkę , na szczęście zupełnie minęło . Oczywiście mam niedosyt co do rozmiaru :/ ale to chyba jak większość . Najpierw były super ale kiedy wszystko się zagoiło to są sporo mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Dziękuję wam za opisanie w sprawie pasa. Jestem spokojniejsza. Ja smaruje piersi oliwka i jakimiś balsamami bo skóra mi schodzi z nich delikatnie, także czas je nieco nawilżyc. Jeżeli chodzi o Ciało obce, to ja w zasadzie od początku nie czułam żebym je miała. Na początku po prostu czułam jakbym miała nawał pokarmu i zapalenie piersi, a teraz mam wrażliwe sutki i w żadnym razie nie odczuwam implantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Gość Ola, czyli apetyt rośnie w miarę jedzenia. Coś w tym jest, że oko się przyzwyczai do rozmiaru, a potem zmiekna, opuchlizna zejdzie i piersi a wydają się mniejsze. Jaki masz teraz rozmiar??jakie implanty?? Mierzyłas się? Dużo ci się zmniejszyły?? Nie mogę się doczekać kiedy będę mogła je już zupełnie zbliżyć do siebie, żeby jakis stanik kupić. Puki co są gdzieniegdzie miękkie ale stanik leży na nich, a nie one w staniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie moge sie narzucac,nietaktowne troche i prowadzic monologu .przywitalam sie i nic, zero reakcji. Poza tym co mam opowiadac niepytana? Chetnie Wam opowiem jak sie zachowuja implanty po takim czasie. Ja chce je poprostu wymienic na wieksze,nic sie nie dzieje z nimi ,sa jak byly 9 lat temu. Ja nie nosze biustonosza od 9 lat,tylko na Sport i tylko ciut grawitacja zadzialala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Janess a jak nie nosisz stanika to nie widać ze sztuczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Janess bynajmniej spowodowalas jakis ******* forum :). Także witaj ponownie. Ja również bez oporu poddam się kolejnej operacji jeśli te mi się znudza. Na razie mam je dopiero dwa tygodnie i dobrze nam razem, ale zobaczymy za parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny te które są już po operacji, czy miała któraś z Was 400ml lub więcej? Jeśli tak to jaki wyszedł rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Janess i na jaki rozmiar chcesz wymienić ??? Na anatomy czy okrągłe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Janess a na kiedy planujesz zabieg ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które jesteście już po operacji, czy miała któraś z Was implanty 400ml lub więcej, jeśli tak to proszę napiszcie jaki Wam wyszedł rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Nie rozumiem dlaczego słowo "r****** " ocenzurowano hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×