Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość popielata_Lola
a skąd u was pomysł na operacje? widzialyscie u kogoś efekty i się spodobały czy z innego źródła? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Bena ja nadal śpię w staniku wiec mnie nie boli w nocy , dziś pierwszy raz przekulnelam się na bok i twardo spałam ale jak się obudziłam to czułam te pierś na której leżałam a tak to luz w nocy śpię , rano jeszcze delikatnie je czuje ale zanim dojdę do łazienki jest Ok a daleko nie mam żeby nie było :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Popielata jeśli napiszesz post i go nie widać tzn ze strona przeskakuje , trzeba poczekać na bank się pojawi :) czasem trochę to trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
GośćKarla ja też czekam na fotki ! Paulinapeach@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
O dzięki Ada za wskazówkę :-) kurde ja marze o spaniu na boku a od operacji tak jak zasypiam na wznak tak się budzę, juz od trzech tygodni. A kiedy w ogóle można się powoli obracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Karla są super i duże! A Ty jaką miałaś wkładkę i z czego startowalaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ja śpię na boku już praktycznie trzy tygodnie po operacji. To jest silniejsze ode mnie. Budzę się juz na boku. Czasem też jeszcze cos lekko zaszczypie, ale muszę przyznać że nie oszczędzam się niestety. KARLA Jeszce raz dziękuję sa imponujące. Będą coraz ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Ja zauważyłam że każdy lekarz ma całkowicie inne zalecenia. Mi np mój powiedział że na plecach muszę spać tydzień a później jeśli mnie nie boli to mogę delikatnie na bok się przekręcac a widzę że wiele z Was śpi wiele tygodni na plecach to jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Paulina 425 hp okrągłe a startowałam z teraz lekarz mi powiedział w poniedziałek bo zapytałam ze miałam C ale wiadomo po dzieciach jak te c wyglądało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Ja śpię 8 dni i już jajo znoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Lola ja nie widziałam u nikogo. Od zawsze chciałam coś mieć. Czekałam tylko aż urodze drugie dziecko. Taki był plan i się zrealizował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Są naprawdę super, ja niestety o takiej wielkości mogłam tylko pomarzyć:) Lola ja widziałam u koleżanki i bardzo mi się też marzyły i też po drugim dziecku się zdecydowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Karla ja nie dostałam od Ciebie zdjęc wyślij proszę jeszcze raz agatad.21@poczta.onet.pl a bardzo chcę je zobaczyć:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
karla możesz podesłać? pagava@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
GośćPaulina wysłałam ci zjęcia moich z dziś. Dziewczyny jak chcecie to prześlijcie mi swoje to odeślę swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
to chyba jestem jedyną na forum co zdecydowała się na operację jeszcze przed ciążą :-) lekarz mi mówił ze będę mogła karmić bez obaw i ze są takie przypadki ze piersi będą nadal ładne a jeśli nie to już się przygotowywuje że za 15 lat zrobię zmowu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Karla Twoje są cudowne:))) załuje że nie wzięłam okrągłych :(( ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Generalnie ja dostałam takie wskazówki odnośnie spania - 4 tyg na plecach później delikatnie na bok ale bardziej półdupkiem jeśli wiecie o co chodzi :) ale mam taka schize ze cały czas śpię na plecach z wyjątkiem dzisiejszej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Torando jako pierwszej Tobie wysyłałam i uwaga wysłałam drugi raz tym razem jednak z bonusem haha swoje zdjęcie Ci wysłałam przez przypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Karla dziękuję pięknie - odesłałam swoje - ale z Ciebie piękna kobieta:))))) niestety moje nie są takie piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Dziekuje Torando za miłe słowa :) Twoje są bardzo zgrabne i kształtne nic z nimi nie jest zle napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Karla prześlij mi też proszę, ciekawa jestem co to za cuda :-) pożycze aparat od kogoś i cykne focie to tez się odwdziecze :-) do innych dziewczyn tez prosba abyście przesłały :-) czarnulka92@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Tornado co Ty opowiadasz Twoje też są super:) jak będę oglądała Wasze zdjęcia to wpadnę w depresję bo moje mi się jakieś małe wydają chociaz od wczoraj do nich nie zaglądałam więc już nie pamiętam :D jutro zrobię sobie fotki i wam odeślę chociaz narazie jestem taka spuchnieta ze wyglądam jak jeden wielki cycek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Zrobiłam zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Jeszcze jedno pytanie: czy Was też jedna pierś bardziej bolała? Mnie od wczoraj cały czas kluje lewa pierś od środka, że nawet lewa ręka staram się za bardzo nie ruszać a prawa jest ok. Czy któraś z Was też tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Tornado jak masz z dziś to chętnie zobaczę jak się zmieniły. Wyślę Ci teraz swoje anatomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
popielata_Lola ja też przed ciążą robie, nigdy nie wiadomo czy i kiedy się człowiek zdecyduje na dziecko, na cycki jakoś łatwiej przyszło :D gośćKarla są mega !!! i calkiem naturalnie wyglądają jak na świeżynki.. :) myslicie że z 2-3 miesięcznym kaszlem nie będzie problemu żeby operować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Lola czekam na Twoje. monika7777@onet.pl Znam dziewczyny co zrobily przed ciąża i zrobiły piersi. Po ciąży wróciły do normy :) PAULINA też Ci wyślę. Jeny zaraz sie pogubie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Zrobiłam zdjęcie :-) wzięłam specjalnie aparat od swojego, a ten zazdrosny komu ja robie zdjęcia cycuszków :-D bardzo proszę dziewczyny Karla, Tornado, Ada wyslijcie mi proszę swoje to ja też odeślę swoje nabytki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Ada ja też śpię w staniku tym pooperacyjnym ale i tak mnie piecze prawa pierś i to w sumie od paru dni nawet mocniej, zwłaszcza jeśli śpię na poduszce bez jaśka, gdy wezmę wyżej głowę jest troszkę lepiej. Mam nadzieję że to przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×