Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość popielata_Lola
czarnulka92@op.pl Tylko bądźcie łaskawe dla mnie :-D mam bliznę nad brodawką bo lekarz ze względu na asymetrie podciagnął ja wyżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Lola wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Monia są śliczne i duże jak na 315 ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Popielatalola nie umiem znaleźć Twojego maila Reszcie poslalsm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Karla i Lola przeslijcie swoje cycuchy bowiem jestem ciekawa;) dzisiaj ostateczna konsultacje mialam. Jednak 295 ml a nie 330 ze wzgledu na to, ze w profilu tylko 2mm roznicy a na szerokosc 0,5 cm i podobno brakuje mi w klatce tych 0.5cm i lekarz doradzil, ze lepiej to bedzie wygaladac. Poniedzialek 17:30;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Powysylalam. Mam nadzieję że dotrą a jak podwójnie to przepraszam ale już nie pamiętałam komu wysłałam a komu nie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Paulina nie martw się że jedna pierś zachowuje się inaczej od drugiej. Lekarz mówił że każda pierś żyje własnym życiem :). Dziękuję za miłe słowa. Karolek czyli wizyta rozwiala twoje wątpliwości. Bardzo się cieszę. Tornado kurcze ale się zmieniły, wyglądały na dużo większe, albo kwestia zrobienia zdjęcia. Teraz masz coprawda mniejsze ale znacznie zgrabniejsze i mnie osobiście bardzo się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Paulina one właśnie nie są takie duże jak wyglądają na zdjęciach. To jest to, ze zdjęcia skierowane tylko na cycki nie oddają rzeczywistości. Najważniejsze że jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Wysłałam tym dziewczynom od których dostałam. Jeśli kogoś pominąłem to proszę pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Kurde dziewczyny ale mamy super cycki ! Naturalne się mogą schować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Witaj Bena dawno się nie odzywalas:). Z tym pieczeniem to ja jak śpię na boku, a jakimś cudem zawsze tak się budzę to również czuje pieczenie i zawsze w lewej piersi. Nie jest to jednak regularne pieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Swoją drogą to ogromna frajdę sprawia mi oglądanie waszych piersi. Każda z nas jest inna. Można operować ml implantow, a i tak piersi sa różne, bo my jesteśmy inne. Każda z nas jest wyjątkowa i to lekarz wie najlepiej co dla nas będzie dobre. Także cycki rządzą!!! Jeśli kogoś pominelam to równiez proszę pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Karolek wyślę tylko napisz adres bo nie mogę znaleźć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
karolek2013@onet.pl wysylajcie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Bena ja do tej pory na jaśku co i tak w porównaniu z pierwszymi tyg jest luksusem bo wcześniej prawie na siedząco :)) Paulina ja tez tak miałam nie denerwuj się u mnie lewa szybko zmiękła i bolała mniej , prawa do dziś się napina jak się przeforsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Ada czemu ja jeszcze Twoich nie widziałam? prześlij proszę :-) czarnulka92@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla śliczne masz i duże, wyglądają bardzo naturalnie. Właśnie takie mi się marzą ;) Ja jutro mam USG piersi i strasznie się stresuje żeby wyszło wszystko w porządku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Jeśli mogę prosić o fotkę jakichś okrągłych to poproszę cytrunia333@gmail.com Już zaczynam świrować jeszcze tydzień do operacji Tysiące badań Nawet rtg robiłam bo we wrześniu miałam zapalenie płuc Wyszło ok Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Hej gośćkarla wyślesz mi fotki? Jestem ciekawa a ten mam u m.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Dzięki dziewczyny za uspokojenie bo ja to jestem straszna panikara i już się martwiłam że coś mi się dzieje złego że jedna mnie tylko boli. Myślałam że przed operacją się panikuje, ale po to jest dopiero masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Mi lekarka powiedziała że jedna boki bardziej bo jesteśmy albo lewo albo praworęczne i przez wzmozont ruch z jednej strony szybciej sie goi a z drugiej wolniej. Mnie bardziej boli lewa- Ale w tej chwili to już nie jest uciążliwe bo prawie wcale:)) Wczoraj rozwalił mnie mój mąż bo leżymy już w łóżku on nerwowy bo na sex nie pozwalam bo lekarka kazała min miesiąc odczekać ( poza tym jestem jakby nie było obolala i mi się nie chce:) a on mi mówi kurczę jakoś zaczął Ci się podobać styl dla "starszych " ja się na niego patrzę z uśmiechem a on mówi no nie gniewaj się Ale zrobiłaś se cycki a chodzisz teraz w samych luźnych bluzkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Paulina już dawno doszłam do wniosku ze stres przed OP to jest nic do tego co się czuje po :) Tak się zastanawiam czy to minie czy do końca życia będę się czymś martwić , a może nadejdzie taki moment ze zapomnimy ze mamy implanty i będzie luz :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Karla Lola Monika piekne macie te cycuchy i super ,ze juz najgorsze za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Monika,tak lekarz w sekunde rozwial watpliwosci ale Ty swoimi boskimi cyckami znowu namieszalas;) bo teraz mysle czy moze wysoki profil. Twoje sa obledne;) masz 315 wysoki profil anatomiczne mentor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Tornado przeslij jeszcze mi;) karole2013@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Cytrunia ja tez teraz w poniedzialem na 17;30. Tez badania wszystkie. W weekend nigdzie nie wychodze zeby nic nie zalapac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karolek dziękuję, ja mam firmy polytech i profil wg nich wysoki 4,9 cm, ale na moje porównując z innymi firmami to jest profil średni :) :). A ty kojarzysz jaki będziesz miała profil???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Tornado miesiąc??!!!!! Serio??? Ja bym nie wytrzymała a co dopiero facet. Moim skromnym zdaniem jeśli mowa o miesiącu to pewnie juz bez stanika przy normalnym seksie. Natomiast uważam, że w staniku pooperacyjnym można dużo wcześniej. Ważne żeby piersi były unieruchomione w miarę możliwości. Zlituj się nad tym biedakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
GoscKarolek poszlo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Clarka daj maila to Ci wyślę :) . Ja zaraz jadę do mojego słonecznika i napewno seksu nie odpuści :D Torando mi lekarz powiedział w poniedziałek ze jeżeli mam ochotę i sile to odemnie zależy , wiec jeżeli Ty się nie czujesz na siłach to się nie zmuszaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×