Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćKarolek
Ola Twoje sa super.jestes 3 mesiace po o ile dobrze pamietam? Takie ksztaltne. Moje chwilowo wygladaja jak po wojnie. Jestem tak spuchnieta szczegolnie w okolicach pod pacha ( chyba za duzo ruszalam reka). Kryska podroz samochdem znosna ( przynajmniej dla mnie). Najgorszy ten stanik i pas -uciska okrutnie. No i spanie w pozycji polsiedzacej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) w pracy mam teraz urwanie głowy. A w domu gimnazjaliste który od dziś będzie pisał testy więc trochę mam zaległości na forum:( wczoraj mąż zrobił mi fotki przesłałem wszystkim którym kiedyś plus izuu bo prosiła jeśli ktoras nie dostała to proszę dajcie znać:)) buziaki i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Tornado no piekna:) A ile jest juz po OP? Mam nadzieje,ze moje tez przestana wygladac jak cycki w nawale x10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Ja cały czas czytam dziewczyny i patrze na te nasze posty i każda przed to samo przechodzi ale dosłownie każda mi się tylko jedna myśl nasuwa do tych dziewczynek co sie wąchają co do rozmiaru :D brać większe :D ja mam 425 a mogłam 450 i już żałuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
A wczoraj kupiłam sobie ten stanik z triumpha i nawet dobrze trzyma te cycuchy ale trochę się zdziwiłam bo zawsze miałam 75 pod biustem a teraz 72 /73 nie wiem dokładnie bo w obcisła bluzkę się ubrałam i nie mogłam zdjąć hahaha wiec Pani nie miała jak dokładnie zmierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
No i trochę piecze mnie lewa pierś nawet ale do wytrzymania . Dziewczyny mi lekarz kazał normalnie się kąpać i wazelina później smarować żadnych plasterków silikonowych ani nic tez tak macie ? Trochę dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Aaaa Tornado trzymam kciuki za Twojego gimazialiste :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Karla, mi tez mówił aby zostawić i niczym nie smarować. Po cesarce również takie zalecenia miałam, ze najlepiej zostawić aby samo się zagoiło i trochę smarowałam w sumie jakimś cepanem itp ale wd mnie to ściema nie widziałam różnicy i odstawiłam a rana po cesarskim zagoiła się super. Jedynie co znaczne efekty daje to podobno laser, ale mi te blizny na razie nie przeszkadzają zupelnie Tornado dziękuje za fotki , No masz czym oddychać :) ile jesteś po op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Dzieki dziewczyny Odezwe sie Jade jednak na 13 Dzwonili zebym byla wczesniej Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Cytrunia trzymam kciuki. Jakie sobie robisz bo juz troche mi sie myli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Cytrunia trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Tornado dziękuję. Piersi pasują do ciebie, maja juz bardzo kształt. Sama radość :) :). Niby to tylko piersi, ale dla mnie to aż piersi :) . KARLA chciałabyś jeszcze większe??!! Dla mnie Twoje są już wyjątkowo ogromne. Wychodzi na to, że nie ważne jaki rozmiar implantu zastosujemy i tak będzie za maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ja tez mam w zaleceniach że stosować maści na blizny, ale nie stosuje. Mam tak małe kreseczki, że sensu nie ma. Czas zrobi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Karla prześlesz mi ? Ja będę Wam tu marudzić wciąż :P ale chociaż chciałabym porównać z moimi maluchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już tak się cieszę z tych cycuchow ze hej:) Krysia1983 podaj maila proszę bo nie umiem odszukac;( Ola ja jestem szeroką jak jesteś mniejsza to nie potrzebujesz większego implantu chociaż mi malo:))) Jestem prawie miesiąc po ( w piątek będzie równy miech)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
A ja wam zazdroszczę tych małych kreseczkech , ja mam jednak pocięte całe cycki :( ładnie się goi brodawka i cięcie pionowe ale te pod cyckiem nie wyglądają za fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Wygoi sie:) kup sobie plastry suyricon albo droższe ż vermaderm plastry silon są drogie Ale mega dobre :)) noc nie będzie widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Ada, na szczęście te pod piersią pewnie nie będą widoczne wcale za jakiś czas. a przypomnij proszę, Ty miałaś podnoszenie jeszcze tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Ja tez nie mam niczym smarować. Jak doktor nie zalecił to nawet nie dopytywałam. U młodej i zdrowej osoby blizna goi się bardzo dobrze bez żadnych maści i ulepszaczy. Mam wykształcenie medyczne więc coś tam wiedziałam :-) Jasne ze nieprzyjemnie jest na niezabezpieczone niczym blizny zakładać stanik ale uwierz ze im się nic nie stanie. Moje tak mają odkąd ściągnięte zostały opatrunki i z dnia na dzień widzę ze ładnie się goją i stanik im nie szkodzi :-) No Monika trzeba było mówić że mam zdjęcia zamazane i ciężko zauważyć to zrobiłabym w lepszym oświetleniu :-D od wczoraj piersiątka mają miesiąc wiec zrobię nowe w dobrym oświetleniu i wyślę tym dziewczynom co mam je na poczcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Tornado ja nie mam małej kreseczki , ja mam ciachnietą pod spodem cała pierś i tendencje do blizn Minęło mi 7 tyg i one nic się nie zmieniły :( Ola tak podnoszenie + implant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Lola obowiązkowo :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Ja jeśli zakładam inny biustonosz niż sportowy, to jeszcze na blizny przykładam mały gazik, jakoś wydaje mi się ze tak będzie lepiej :) niż gdyby biustonosz wciskał się w bliznę bo u mnie akurat tak wychodzi, chociaż jeszcze z fiszbina nie nosze. Spróbowałam ze dwa razy i jakoś piersi pobolewaly (3 m op op) A wy dziewczyny po dłuższym czasie od operacji kiedy zaczęliście nosić z fiszbina? Lub jak Wam lekarze zalecali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Tornado odpisałam Ci, bardzo dziękuję.Piersi są wystrzałowe, mam już galerie piersi od Was i widzę że chyba muszę nastawić się na większy implant.Jakos się nastawił że im mniejszy tym bezpieczniej i wezmę mniej niż 300, ale patrze że chyba mogę większe bo u Was db wyglądają.Takie cycki to jest jednak atut i podwyższenie kobiecości.Tornado mam nadzieję że egzaminy synowi poszły dobrze(wyczytałam już że masz dzieci i że miesiąc po operacji jesteś:)), dziewczyny świeżo po jak samopoczucie? Popielata Lola prześlesz mi z opisem wymiarów przed plus waga i pojemnością implantów oraz gdzie robiłaś, za ile i jaki dr? Z góry dziękuję natasza251@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Tornado odpisałam Ci, bardzo dziękuję.Piersi są wystrzałowe, mam już galerie piersi od Was i widzę że chyba muszę nastawić się na większy implant.Jakos się nastawił że im mniejszy tym bezpieczniej i wezmę mniej niż 300, ale patrze że chyba mogę większe bo u Was db wyglądają.Takie cycki to jest jednak atut i podwyższenie kobiecości.Tornado mam nadzieję że egzaminy synowi poszły dobrze(wyczytałam już że masz dzieci i że miesiąc po operacji jesteś:)), dziewczyny świeżo po jak samopoczucie? Popielata Lola prześlesz mi z opisem wymiarów przed plus waga i pojemnością implantów oraz gdzie robiłaś, za ile i jaki dr? Z góry dziękuję natasza251@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Tornado odpisałam Ci, bardzo dziękuję.Piersi są wystrzałowe, mam już galerie piersi od Was i widzę że chyba muszę nastawić się na większy implant.Jakos się nastawił że im mniejszy tym bezpieczniej i wezmę mniej niż 300, ale patrze że chyba mogę większe bo u Was db wyglądają.Takie cycki to jest jednak atut i podwyższenie kobiecości.Tornado mam nadzieję że egzaminy synowi poszły dobrze(wyczytałam już że masz dzieci i że miesiąc po operacji jesteś:)), dziewczyny świeżo po jak samopoczucie? Popielata Lola prześlesz mi z opisem wymiarów przed plus waga i pojemnością implantów oraz gdzie robiłaś, za ile i jaki dr? Z góry dziękuję natasza251@autograf.pl Izzuu (nie chce mi się post dodać z loginem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Przepraszam za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Monika88 - Twoje cycusie są obłędne!! dziękuję za zdjęcia.. jaką miałaś wyjściówkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Izuu ja 2 dzien po OP na lekach przeciwbolowych ( ketonal i zaldiar co 8h) calkiem ok. Tzn za duzo zrobic nie moge ale jak sobie siedze i cos ogladam lub czytam to jeat luz. Dzisiaj sie sama podmylam. Od lezenia bola strasznie plecy wiec siadam sobie na krzesle albo troche pochodze. Jak zaczynam ruszac rekoma to bola i to mocno. Natomiast jestem strasznie spuchnieta. Wygladam jak kulturystka bo pod pacha mam wielkie dwie bulki no i mimo ze wybralam anatomiczne klatka jest mocno.spuchnieta prawie pod szyje no i mostek caly siny. Strasznie denerwten mnie ten pas bo uciska niemilosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×