Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Karolek dziewczyny piszą że to norma, choć mnie też przeraża co będzie po... Jakiś musisz wytrzymać,db że Ketonal pomaga. A ja najgorsze, że czytam teraz o moim lekarzy z Linea Corporis Dr Łoniu złe opinie i jest ich sporo..:(..A ja mam jeszcze brodawkę wciągnięta, dodatkowe 3tys a dziewczyna opisuje że on 2 razy robił to samo i brodawka dalej wklesła, nie poprawił,kasy nie oddał a po wpłacie że niemiły się robi i bagatelizuje problemy .Zgłupiałam.Odezwijcie się jak któraś robiła u Łonia lub brodawkę wklesłą. Karolek trzymaj się i pisz jak samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
To powyżej to Izzuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Ada, oj to jeszcze mało czasu minęło . Blizna nawet do roku powiedzmy " pracuje"/ przebudowywuje się A przynajmniej u mnie to się potwierdziło po cięciu cesarskim, ze dopiero ok rok od op miała już wygląd ostateczny, wiec musisz uzbroić się w cierpliwość bo będzie za jakiś czas dużo lepiej niż dzisiaj. Ja mam np mocno sine nadal, a jestem 3 miesiące po op powiększenia piersi ale wiem, ze tak to na razie moze wyglądać. A tfu tfu jeśli za jakiś czas nie będziesz zadowolona z wyglądu blizn to laser podobno jest świetny, moja koleżanka miała na czole bliznę po wypadku a teraz ani śladu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
No na to licze,ze opuchlizna w koncu zejdzie:) jezeli chodzi o blizny to moja po cesarce dopiero chyba po 1.5 roku miala przyzwoity wyglad. Zalezy to pewnie od predyspozycji ale jak cos to jest laser:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tornado wow, naprawdę śliczne. To jest to co ja bym chciała, wyglądają naturalnie nie przesadzone. Przypomnij mi proszę jaki rozmiar implantu miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam 440cc wysoki profil anatomiczne 12.5 cm podstawa szef i 11.9 h. Swojego biustu nie miałam prawie wcale. 77cm pod biustem:) Izuu nie martw sie opiniami w necie często są pisane przez konkurencje:)) Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscAda naprawdę te plastry są bardzo dobre. Można je przycinać i 5 plastrów jest w paczce. Starczaja na 2 miesiące. Kosztują od 48 do 80 zł zależy od apteki. Koleżanka je stosował miała naprawdę szpetna Blizne a teraz jej prawie nie widać. Kup i spróbuj:)) bo gdybym nie widziała efektów też bym nie uwierzyła:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosia
Tornado, jakie nosisz staniki w tej chwili? Np standardowa rozmiarówka, typu H&M? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
gośćKarolek- jak tam cycusie??? wyrównało się już?? czy tą nierówność mocno widać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie dalej chodzę w pancerniku ż pasem voe bo tak mam w zalecenuecj przez 6 tyg. Ale już kupiłam triaction sportowy 80D a normalne stanik przymiezalam to w esotiq wyszło mi 75 D. Zamówiłam sobie też bikini miekkie też z esotiq i mam L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mieć 415 ale okrągłe i ciekawe czy wyjdą duże. Już odliczam dni do operacji i nie mogę się doczekać a zarazem coraz bardziej mnie stres łapie jak to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię doskonale bo sama tak mialam:) Normalnie panikowalam że hej;) Bardzo się bałam że się nie obudzę:( wybrałam klinikę i lekarke a strach narastal. Czytałam fora i opinie cały czas. Po też panikowalam bo wyglądały okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Dobra lasencje jestem po :)) boli jak jasna cholera mimo ze miałam znieczulenie i do tego ten zapaszek palonej skory Ech... teraz boli jeszcze bardziej niż w trakcie strzelania Za 6 tyg kolejny zabieg Pytałam tez o opalanie z racji wyjazdu - cytuje doktorka : można ale w staniku i filtr 50 najlepiej medyczny ( cokolwiek to znaczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Tornado póki co po dzisiejszym laserze mam 4 dni nawilżać a potem mogę coś wrzucić na te blizny wiec pewnie kupię te plasterki o których piszesz , dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Dziewczyny po oprecji idę jutro na urodziny myślicie ze mogę wypić 3 lampki wina ?? Dzisiaj jest 15 dzień po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Izuu jeśli czytalabym złe opinie o moim lekarzu na pewno nie poszłabym do niego na operację. Być może konkurencja tylko pytam po co miałaby to robić, skoro tyle kobiet robi piersi i nie tylko, lekarze są tak zapracowani, a terminy operacji tak odległe, że dla nikogo pracy nie zabraknie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karla pewnie ze możesz, baw się dobrze:) MONIA22 wyślę Ci zdjęcie wyjściowki. Nawet nie wiem jaki to rozmiar, bo zawsze kupowałam push up nie w moim rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Karla ja wypiłam 2 lampki wina 2 dni po OP :)) czerwonego jeśli to ma jakieś znaczenie :) jak to stwierdził wtedy mój mąż wino tylko może pomoc po takich operacjach hahaha A tak serio nic mi się nie stało No chyba ze przez to moje blizny goja się dłużej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Izuuu ja tez po złych opiniach zmieniłabym lekarza , niby może się dużo wydarzyć podczas Op ale wolałabym nie testować tego na sobie , a jeśli ktoś pisze opinie to raczej po to żeby pomoc/ przestrzec tak przynajmniej mnie się wydaje ale oczywiście decyzja należy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już piłam winko:)) i mohito:)) tylko po odstawieniu leków. Każdy lekarz ma i takie i takie opinie naprawdę. Przeszukalam cały Internet i wszystkich znanych lekarzy i uwierzcie mi nie ma ani jednego który by miał w 100% pozytywy. Najlepiej jak poczytasz fora gdzie dziewczyny dają zdjęcia. Mi się kojarzy że na wizaż jest kilka dziewczyn od niego. Też tam jestem:) widziałam biusty od wszystkich które zaprosiłem do przyjaciół i każda ma inne Ale równie piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Dzięki dziewczynki jak zawsze można na was liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Dzięki dziewczyny za słowa rozsądku...Spróbuję teraz do tej lekarki co Monika się umówić,Nasinska-Jurek bodajże.Jutro dzwonie. Jednak chyba rezygnuje z Łonia i Linea Corporis i tak termin jest b.odległy więc AM nie będzie gorzej mysle... Za dużo kobiet pisze że przed wpłatą jest słodko a po już oschle i że właśnie nawet ten sutek wklęsły dwa razy spartaczył a to nie jest jakieś skomplikowane...Dziś już nie mam siły szukać opinii o lekarzach z Warszawy, bo jestem zmęczona całym dniem, ale może któraś z Was mi kogoś poleci? Trzymajcie się dziewczyny świeżo po, jak czytam to z Wami to przeżywam.Spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Cześć dziewczyny, Jestem po! O 15 miałam op Teraz leżę w swoim pokoju i oglądam tv Powiem tak: Bałam się a nie wiem kiedy zasnęłam. Byłam intubowana wiec trochę boli mnie gardło Leżałam 2,5 godz na pooperacyjnej i było mi mega zimno przez pierwsze 15 minut telepalam się jak oszalała. Czułam ucisk w mostku i te zimno Ale kocyk elektryczny dał radę Potem zaczęło mnie bolec ale ciagle na środku klatki piersiowej - dostałam lek przeciwbólowy i jest dobrze Jak się poruszę to odczuwam ból mięśni i ten ucisk i rozpieranie. Ogolnie nawet po nosie i głowie mogę się podrapać ( oczywiście nie podnoszę rak do góry ) Ręce mam wzdłuż ciała tylko operuje przedramieniem i jest dobrze. Zobaczymy jutro Dzięki ze trzylamyscie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola66
Izzuu ja wlasnie zapisalam sie na konsultacje do dr Łonia z Linea i tez juz mam cykora jak czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Cytrunia fajnie że dałaś znać. Ja akurat ani nie czułam ucisku na klatce piersiowej, ani nie było mi zimno, mnie po prostu bolało, ale dostałam leki, wstałam i wszystko dalej było już względnie. Życzę Ci szybkiego powrotu do normalności. Odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrunia fajnie ze napisałaś, mam nadzieje ze jutro będzie lepiej. Dawaj znać na bierząco jak się czujesz, jeśli będziesz mogła. Trzymaj się cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Izzuu obiecuje ze jutro zrobię zdjęcia i wyślę do Ciebie i do wszystkich dziewcząt. Dziś już nie dałam rady, pisze pracę dyplomową i to zabiera mi cały czas bo chce jak najszybciej skończyć :-) Prosiłaś o opis wiec napisze przy zdjęciach które wyślę. Operację robiłam u dr Ciesińskiego w Krakowie. Nie jest to tak popularny lekarz, ale wybrałam go ze względu na fenomenalne opinie na internecie. Mogę z czystym sumieniem polecić, jest świetnym specjalistą i dobrym czlowiekiem :-) Piersi zrobił mi całkiem bezboleśnie, nie wzięłam ani jednej tabletki po przyjeździe do domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×