Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Cytrunia333
Wszystko juz dobrze Powiem tak: Operacja luzik Serio nic się nie pamięta i nie wiadomo kiedy się człowiek budzi. Wiec nie ma strachu Potem powol zaczęło do mnie docierać ze jestem już po i mam cycki :) Telepanie z zimna i elektryczny kocyk. Noc super powiem wam ze normalnie funkcjonuje i rece unosze wiadomo do granicy Moj pan doktor jest w szoku że jestem taka energiczna. Moze to przez to ten krwiak mi sie zrobil ? Nie umiem wam wytlumaczyc - chodzi o to ze swobodnie ruszam rekami a nie powinnam takich szybkich ruchow wykonywac bo naciagam miesien piersiowy. No i pod pachą zaczelo mi twardniec i na gorze piersi wiec trzebabylo oczyscic. Znowu mnie usypiali i intubowali na 30 minut. Oczyscili mi loze pod implant i umiescili go z powrotem. Teraz obie mam miekkie i czuje sie super. Jutro wychodze Ja to mam farta kurcze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Rany Cytrunia kto by się spodziewał, ze coś takiego się przytrafi. Dobrze, ze teraz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Nie mam drenów Bo właśnie oni oczyszczają loże miedzy miesniem a gruczolem zeby bylo sucho i nic nie krwawilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
No coz pamietajcie zeby sie oszczedzac te kilka dni po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
GośćKarolek- czytam i już zaczynam się stresować... może za wcześnie czytam o Waszych przeżyciach i zaczynam się nakręcać... :/ a co powiedział doktorek o wyniku operacji?? wielkość jest jaką chciałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
wysłałam zdiecia :-) jeśli mało widoczne czy zamazane to piszcie, ale wydaje mi się ze są lepsze niż poprzednie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
popielata_Lola czy też mogę zobaczyć? monikawitek22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Cytrunia Ty dzielna bestio! Trzymamy kciuki i bedziemy czekac na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popielatalola piekne:)) Cytrunia ty leż i odpoczywaj Mój mąż mi dziś powiedział szkoda że mi tak zmalały:( mogłaś ze zrobić wieksze:( A wcześniej mu brak mojego biustu niby nie przeszkadzał :( Ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Tornado faceci zawsze mają najwięcej do powiedzenia tylko szkoda że nie wiedzą że takie słowa nam w głowie zostają. A mąż powinien docenić a nie żałować ze zmalały, grunt ze maja idealny kształt i co by nie było jednak są większe od tych co były :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Monia22 ciezko cokolwiek stwierdzic. Lekarz nie wypowiadal sie co do wielkosci tylko powiedzial,ze jak najbardziej to jest normalne, ze jestem opuchnieta. Tez uznal , ze rozpiera mnie energia i lepiej zebym sie oszczedzala zeby implant sie nie przekrecil bo jest anatomiczny wiec bedzue srednio. Chyba mnie wyczul i ostrzegl zebym za szybko do sportu nie wracala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaJa
Popielata_Lola Dostałam zdjęcia :) Wcale nie są takie malutkie jaki piszesz :) moim zdaniem są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Dziewczyny wysłałam wam zdjęcia w bluzce o dziwo mąż już zabronił w niej chodzić ! Wcześniej nie przeszkadzała :D Cytrynunia ! Zdrówka zdrówka zdrówka ! Czasem się dzieją takie rzeczy , tez się tego bałam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaJa
Dziewczyny, ciekawi mnie ile czasu Wasze piersi malały? Przeraża mnie, że wezmę implant, który będzie dobry na konsultacji, a potem on zmaleje... i o ile one maleją???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Pauline Ty masz sliczny bust od Lonia bo widzialam I wiem ze byc moze to superlekarz, ale jakos zniechecilam sie po przeczytaniu tej historii gdzie dwukrotnie zle wykonany Korekcje sutka I tym podobne... Tornado po Waszych radach szukam Dalej lekarza,te ceny tez sa w caly swiat... Trudny wybory. Sylwia daj znac, sprawdzalam juz tego lekarza, konsultacje sa szybko bo w maju,czytam I zobacze. Jakos nastawilam sie na harazinska jurek czy jakos tak. Jestem w trakcie przerabiania forum I opinii I jakos na raze najbardziej mi podchodzi. Cytrynia I tak jestes dzielna, trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha Karla ja mu się wcale nie dziwię że zabronił bo stado mężczyzn za Tobą by się ogladalo:)) pieknie wygladasz:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Tornado powiem Ci ze tak się cieszę z nich ze tylko tak bym chodziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u niej robilam. Moja koleżanka też:)) Ona pracuje też u Szczyta i w Warszawie w Medical Estetic ( ja tam robilam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karla to była bluzka?? Dla mnie to jakaś seksi bielizna. No nie dziwie się mężowi. Tornado plastyka pochwy? Nieźla jesteś. Co do wielkości to Mój facet cały czas twierdzi że sa wielkie, czego ja nie podzielam :). Tornado masz piękne piersi i to spore, więc niech ubierze okulary ten twój ukochany :) Ja robiłam w klinice Gizinscy dr świątkiewicz. LOLA fotki wyraźne :) :). Bardzo ładne. Powiem Ci ze nawet Twoje sutki mi się podobają, pasują do całokształtu, więc możesz być dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Dziękuje Torando :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Cytrunia to jest najczęstsze powikłanie ale jak sama widzisz do opanowania. Dobrze, że stało się to jeszcze w klinice. A co do wielkości implantow, to sama widziałam, po swoich piersiach po operacji, że choćbym się uparla to ani ml więcej by nie wszedł. Sam dr powiedział, że okropnie się natrudzil i o mały włos miałabym mniejsze implanty niż obiecywał. Także skoro macie warunki na więcej to gratuluję, natomiast ja choćbym wyjechała do Honolulu po nowe cycki to na nic by się to zdało. Karolek jestem z tobą i z twoimi piersiami. Daj im czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Tornado, prześlij mężowi moje wtedy Twoje będą wydawały mu się wielkie :D Marzena, do 2 miesięcy po op były ok, teraz jest mega słabo. Ostatnio nawet widziałam się ze znajoma, która wiedziała ze planuje operacje i zapytała kiedy mam termin :/ No cóż a ja jyz jestem po i różnica jest znikoma jak widać to nie tylko moje spostrzezenienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Marzena ja jestem chyba odosobnionym przypadkiem, być może ze względu na to, że lekarz wręcz wciskal we mnie ten implant, ale ja raz, że jedyną opuchlizne jaką miałam to była na mostku, a nie na piersiach , a dwa, że piersi jak mięsień mi puścił zrobiły się większe, bynajmniej optycznie, ale zawsze. Jak patrzę wstecz na fotki to widzę znaczna różnice w wielkości ale na plus. Okaże się teraz co będzie się działo, bo póki co jestem ponad miesiąc po operacji. Natomiast to że mi nie zmalały nie oznacza że nie chciałabym ciut większych. Wcale bym się nie obraziła, ale to jeśli już za 10lat, bo teraz i tak szansy na to nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Wyjątkowo długo nie przerzuca strony. Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda112233
Hej, jestem 8 dni po operacji. Widzę Popielata_Lola, że mamy ten sam rozmiar 325 z tym, że ja pod mięsień. Czy możesz mi wysłać fotki? magdamoja1987@wp.pl Ja jutro zrobię (jutro pierwsza całościowa kąpiel), więc też mogę zrobić i podesłać:) Moja wyjściówka tak między A/B 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaJa
Monika88 wow to może wszystko zależy od organizmu... mogłabyś mi wysłać swoje zdjęcia z opisem jaki to rozmiar i jaka wyjściówka? Ja się zastanawiam nad ok. 400...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Karla ja właśnie dla takiego efektu zrobiłam cycki :-D wyglądasz jest seksbomba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×