Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćPaulina
Monika ja się czuje już lepiej, chociaz cały czas niepokoi mnie to jedno miejsce które mnie kluje :/ Ale jutro idę już na zdjęcie szwów i zobaczymy co mi powie bo tak przez telefon to sobie można gadać:) Izuu oczywiście wyśle Ci fotki tylko albo wieczorem albo jutro rano bo jestem u teściowej to nie bardzo mam jak sobie zrobić nowe a już wyglądają trochę lepiej niż wcześniej to nie chce Cię straszyć tamtym :D i Tobie Monika też wyśle aktualizację jak wyglądają po tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
O super to fajnie. I daj znać jak tam po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Dziewczyny jeśli chodzi o piersi po dzieciach to piersi z implantem trzeba traktować jak ye bez implantu,a czy opadna zależy od wielu czynników m.in od długości karmienia, genów itd . Tak samo jak w przypadku naturalnych piersi jeśli karmisz ponad rok wiadomo że w jakims stopniu ucierpia, więc nie ma się co oszukiwać ze piersi z implantem zostaną w idealnym stanie. U mnie np skóra po karmieniu nie wyciągnęła się w ogóle, ale jeszcze nie miałam implantu, więc piersi nie były dodatkowo obciążone. Koleżanka miała implanty i złe doświadczenia zw z karmieniem z pierwszym dzieckiem, jak jeszcze nie miała implantow, wiec teraz z drugim dzieckiem po porodzie od razu zasuszyla pokarm i mimo że w ciąży piersi dodatkowo jej urosły to po porodzie piersi pięknie wróciły do poprzedniego stanu. Natomiast jeśli karmilaby to na pewno tak idealnie by nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
wszystkie macie cudne te cycuchy. To prawda:) to co mi sie bardzo na kims podoba niekoniecznie widzialabym u siebie. Chwilowo jestem przerazona ze sa wielkie. Bardzo bym chciala zeby zmalaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Kurcze.. wczoraj forum się zacięło.. nie można było wejść... @ Karolek - gratulacje! :) cieszę się, że wszystko jest ok. Widocznie tak miało być- 330 :) Ja mam termin dopiero na 27.07- zaczynam urlop, więc może nikt się nie zorientuje.. :) planuję jeszcze pushup-y wypychać w lipcu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Monika88- możesz podesłać fotki??? jestem ciekawa... mam nieć 345, ale zastanawiam się nad 390...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc Monia 22, bierz wieksze. Dziewczyny, czemu nie moge dodac komentarza jako gośćSylwia? W ogole nie przechodzi. Tylko i wylacznie jako gosc mi dodaje, a wiem ze kilka osob tez pisze jako gosc i zaraz zacznie sie mylić. Moze bede sie po prostu podpisywac. Sylwia Juz niedlugo: 21.04.18 cpg323 345 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
gość Sylwia- ja właśnie mam mieć takie implanty.. :) mogę liczyć na fotki??? ciekawa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
GośćKarolek tak ja jutro o 14 Stres mnie zżera Napisz jak się czujesz w drugiej dobie??? Ja niczego się tak nie boje jak funkcjonowania po operacji Goscjmjulka ja będę miała 295 okrągłe ( tez wybierałam między 260 a 295) Jestem szczupła 53 kg 169 wzrostu pod biustem 75 cm małe A Lekarz mówił ze powinnam osiągnąć C Ja takie chce wiec mam wręcz nadzieje ze nie wyjdą wielkie Bo nie przeżyje chyba ze wydam tyle kasy na to żeby wyglądać nie tak jak chce Miałam robiona symulacje w vectra i wyglądało ok Ale jak będzie na żywo zobaczymy Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Cytrunia333- trzymamy kciuki :) oby wszystko był ok.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Cytrunia33 tez sie bardzo wczoraj stresowalam. Jak juz sie obudzilam jest luz. Bol - bardzo indywidualna sprawa. Dostalam mnostwo przeciwbolowych lekow w klinice. Pani pielegniarka mowila, ze wyjatkowo mocno mnie boli. Z lewej strony normalnie moge ruszac reka a prawa strona masakra. Jak wrocilam do domu wzielam juz ketonal i tez lepiej . caly czas spie z pol godzinnymi przerwami na siku i cos do jedzenia. Maz chce zabrac dzieci na noc do dziadkow ale troche boje sie sama zostac bo jednak mocno " niepelnosprawna" jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Raczej juz odwrotu nie ma Jakoś to przetrwam Mam właśnie ten stres jak to będzie z dziećmi ? Niby mąż będzie ale w piątek idzie do pracy a ja raczej nie dam rady iść po nie do przedszkola wiec zostaną ze mną i to tez słabe rozwiązanie Bo jeszcze 6 latek zrozumie a moja 3 latka gorzej No nic zobaczy się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Cytrunia dam Ci znac jutro bo dla ciebie piatek bedzie jak dla mnie sroda:) mi sie wydaje,ze nie ogarnelabym jutro dzieci ale ja mam naprawde dwa szoguny 2 i 4 latke. Nic sie nie sluchaja. A poza tym gdybym nie miala wyjscia tez inaczej bym sie nastawiala. Dziewczyny czy wasze piersi tez byly nierowne po operacji? Mam wrazenie ,ze jedna jest widocznie wieksza niz druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Monika22 podaj maila, bo nie widzę. Cytrunia 3-latka to już duża dziewczynka. Spokojnie sobie poradzisz. Karolek trzymam kciuki. To tylko trochę cierpienia i będzie lepiej zobaczysz, a potem już zapomnisz o bólu i będziesz cieszyć się cudownym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Izuu jak znajde odpowiednia pozycje i wezme przecibolowe to nawet za bardzo nie czuje. Jak wstane to z prawej strony boli dosc mocno ok 6( w skali do 10 gdzie porod to 1000:)jak wstaje to czuje takie mocne rozpieranie w klatce no i ta prawa strona boli tak jakbym sie baaaaardzo.przecwiczyla na silowni tylko duzo bardziej to boli niz po silowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Cytrunia333- mój email- monikawitek22@wp.pl. Oglądałam galerię ... już nie mogę doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
gośćKarolek- jak nasz doktorek??? wszystko był ok? miałaś pod mięsień???? jak pielęgniarki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Monia22 doktorek cudowny. Bardzo komfortowo sie czulam poddajac sie jemu:) bylam w nocy sama w klinice wiec pielegniarke mialam tylko dla siebie:) co chwile przychodzila,pomagala,karmila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
GośćKarolek- a jak z myciem, czesaniem itp. o toalecie nie wspomnę.. :) zastanawiam się czy można się uczesać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
GośćKarolek to napisz a ja wam zdam relacje jak już będę po Mąż się śmieje ze się denerwuje Mówi „ dziewczyno jutro spełni się twoje narzenie a ty się stresujesz „ Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewos
Dziewczyny, czy któraś miala 75 cm pod biustem i swoje takie a/małe b? Jaki macie implant i co wam finalnie wyszło? :) Pytam bo mam mętlik.... E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewos
Dziewczyny, czy któraś miala 75 cm pod biustem i wyjściówkę a/ małe b? Jakie macie implanty i co Wam wyszło? Pytam bo mam mętlik... Pozdrawiam, E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewos
Dziewczyny, czy któraś miala 75 cm pod biustem i wyjściówkę a/ małe b? Jakie macie implanty i co Wam wyszło? Pytam bo mam mętlik... Pozdrawiam, E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola66
pierwszy krok zrobiony-zapisana na konsultacje tylko strasznie długo muszę czekać 27.08 :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Monia22 z toaletoa nie ma problemu. Podmylam sie lekko rano w klinice. Wlosy zgodnie z zaleceniem Moniki88 zrobilam w warkocza i jakos sie trzyma. W piatek moge sie juz umyc cala a do tej pory podmywanie. Wlosy w czwartek jakos moze umyje a jak nie to suchy szampon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Tak, ja mam najmniejsze :( ehhhh Karolek dzięki Bogu ze 295 nie było :) !!!!!!!! Ja mam 295 i zobaczysz ze będziesz mega zadowolona ze masz te odrobine większe . U mnie lekarz dobrze chyba je ukrył :P Jesli teraz uważasz, ze są ciut za duże to możesz być prawie pewna, ze wyjdą idealne bo trochę zejdzie opuchlizna. Cytrunia cieszę, ze wyniki ostatecznie wyszły ok i będę myślami z Tobą :) Nie chce Cie namawiać ale tylko sugeruje akurat z mojego doświadczenia - bałam się i mówiłam tak samo jak Ty, nie chce dużych , nie chce żeby ktoś się zorientował,wystarczy mi C a teraz bardzo żałuje ze chociaż te 315 czy 330 ml nie wzięłam , może przed rysowaniem zagadaj jeszcze lekarza? Ja wydałam dużo kasy i nie mogę powiedzieć ze jestem tak zadowolona jak inne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Cytrunia trzymam kciuki. Jestem w szoku ze to juz!!! Karolek szybko zapomnisz o bólu i będziesz cieszyć się nowymi piersiami. Asymetria się nie przejmuj, powinno się wyrównać. Daj im czas, bo czas zdecydowanie działa na korzyść. Monika22 fotki poszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika nie masz jeszcze moich zdjęć bo ja jestem na razie przed, jak już dołączę do grono po to poprzestałam wszystkim dziewczyna. Już niedługo bo niecały miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolek super ze już po, teraz to już tylko będzie coraz lepiej. Napisz proszę jak czułaś się na drugi dzień wracając do domu bo ja będę mieć daleka podróż powrotna i chyba tym się najbardziej stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×