Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość popielata_Lola
i jeśli mogę Ci Izzuu coś doradzić to wybierz takiego lekarza, którego będziesz 100% pewna :-) nie może być pół na pół. Jemu oddajesz w ręce nie tylko swoje piersi ale także i zdrowie, nie mówiąc już o życiu bo wiadomo ze taka operacja to poważna ingerencja :-) nie chce Cię straszyć bo czytasz teraz same zachwyty innych dziewcząt, ale dlatego są to zachwyty bo zaufały dobrym lekarzom :-) Strasznie podobało mi się jak Monika napisała ze ważniejsze od tego co włoży było kto to włoży i taka prawda :-). Znajdź lekarza którego będziesz pewna na sto, usiądź jeszcze raz, a nawet pięć razy i poszukaj lekarzy którzy są członkami Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej i tylko wśród takich szukaj opinii innych dziewcząt na internecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izuu ja w sobote mam op u dr Michała Charytonowicza. Przekonał mnie wiedzą, cierpliwością, kulturą i zrozumieniem. Odrzuciłam np. Charazińskiego ze względu na zbyt dużą pewność siebie podchodzącą mi pod cwaniactwo. Na poczekalni do Charytonowicza rozmawiałam z dziewczyną której robił piersi. Nazwała go mistrzem. Dam znać w przyszłym tygodniu czy jestem zadowolona ale zerknij sobie na niego. Operuje w klinice Szczyta. Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola66
czy któraś robiła lub słyszała o klinice METAMORFIS WARSZAWA ŻOLIBORZ DR. BOMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha nie robiłam tam Ale u Artura Bomy robili kilka dziewczyn z wizaż. On wkłada anatomiczne polytech o okrągłej podstawie i mogę wam powiedzieć że genialnie. Jeśli miałabym robić jeszcze raz poszłabym do niego. Za późno poogladalam ich zdjecia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Cytrunia, o to zdziwiłas mnie ze byłaś intubowana. A jak zerkasz na piersi to jak pierwsze wrażenie :)? Są ok? Już lekarz oglądał ? Trzymaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Dziewczyny ja robiłam operację u Łonia i jestem zadowolona, mam się koleżanki które u niego robiły biust i mają piękny:) doktor jest specyficzny ale miły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez będę mieć u dr Michała Charytonowicza, czytałam o nim same dobre opinie ze jest artysta :) Daj znać jakie wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam intubowana. Moja lekarka powiedziała że zawsze trzeba przy piersiach ontubowac. Tylko nie wszystkie panie o tym wiedzą bo nie pytają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
A tak z ciekawości , ile kosztowała wizyta i operacja jaki był czas oczekiwania na jedno i drugie u Charatynowicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc Ola jesli mozna gdzie sie operwalas slyszalam ze taki zabieg wymaga intubacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na konsultację u Dr Charytonowicza czekałam około 2 tygodnie. Koszt 250 zł. Na operację wstępnie czekać miałam 2,5 miesiąca, ale dzwoniłam dowiadywać się o wcześniejsze terminy i ostatecznie czekam 1 miesiąc i 3 tygodnie. Koszt zabiegu w przypadku implantów anatomicznych (a więc drożej) to 19 000 zł. Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Gość- dziękuje za info Rany jeśli byłam intubowana to nawet nie wiedziałam, potem trz nic nie czułam, nie znam się ale wydaje mi się ze to nie jest zawsze konieczne i wydaje mi się ze u mnie nie było aaale może się mylę Byłam operowana w Promedion u Charazinskiego, fakt jest specyficzny i bardzo pewny siebie ale my się zrozumieliśmy i zoopetowal piersi bardzo ładnie tylko małe ( ale ja głupia tak na konsultacji chciałam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GoscOla, właśnie m.in. dlatego nie chciałam u niego robić bo zaproponował mi 295cc (Charytonowicz 345cc) a zaznaczalam ze chce duze C, male D czego raczej sie nie uzyska przy aktualnie zerowym biuście. Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miałam konsultacje w ciągu 2 tyg. Pierwszy termin miałam mieć za 3 m-ce ale napisałam do niego czy jest możliwe żeby mieć operacje w połowie maja ponieważ tak miałam już urlop i oddzwonili z kliniki ze mam termin na 12 maja, czyli miesiąc krócej. Ogólnie dr Chartynowicz jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Ja mam mieć okrągłe wiec koszt 16 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ceny z kosmosu. Za konsultacje i za opetacje. Ja mam polytech anatomiczne okrągła podstawa u doktora z ogromnym doświadczeniem, w klinice z bd opieką i płaciłam tylko 13500 zl. Wiadomo ceny różnią się w zależności od województwa ale 19000zl???? Za to samo co mam ja?? No ale co zrobić,skoro się chce u danego specjalisty. Jakby nie patrzeć to jednak jest oparacja można powiedzieć na całe życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika88 a w jakim mieście robiłaś? Bo ja niestety bede robic w Warszawie wiec wszystko jasne. Poza tym to Klinika Szczyta wiec troche tez za marke zaplace. Ale dla porownania w Promedionie gdzie nagrywaja Sekrety Lekarzy powiedzieli mi 17500 zl. A u malo znanej lekarki w Warszawie, u ktoreh tez sie dowiadywalam, w jakiejs malutkiej klinice na Żoliborzu-17000 zl. cóz, taka Warszawa. Wiem ze to duzo ale chcialam miec u dobrego lekarza, w dobrej klinice gdzie nie bedzie problemow w razie jakichs komplikacji. Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Dziewczyny które robią u dr Marka MUraszko czy dostajecie zwolnienie z pracy? Co jest na zwolnieniu? Nie chce żeby ktoś połączył fakty...skoro nazwisko chirurga na zwolnieniu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monika Sylwia ja w Poznaniu płaciłam równe 20 tys wiec nie taka straszna ta Warszawa :) fakt ze okrągłe z podniesieniem ale wszystkie wizyty+ laser mAm wcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Cytrunia,super ,ze juz masz to za soba:) juz w domku? Ogladalas juz cycuchy?Dawaj znac jak wrazenia. Ja juz dzisiaj nie wytrzymalam i pojechalam do mojego lekarza. I mnie uspokoil ze w 3 dobie opuchlizna jest najwieksza. Odchodzilam juz od zmyslow. To co mam nawet piersi nie przypomina i tylko jakies dziw e cos:/ mam nadzieje, ze bedzie ciraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Clarka- oficjalnie to operacje plastyczne to chyba nie można wziąć zwolnienia ale podobno wcześniej można iść do internisty i id niego wziąć zwolnienie Gość - właśnie widzę, ze Charazinski w małych biustach chyba się specjalizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Clarka mnie się pytali w perfect medica czy potrzebuje zwolnienie ale ja nie pracuje wiec podziękowałam . A co do intubacji to chyba każda z nas jest intubowana do takich zabiegów jak łyżeczkowanie to nie trzeba tego robić ale do piersi zawsze tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Dziewczyny wiec mam hita! Obudzilam sie rano z wielką twardą prawą piersią. Oczywiscie nie musze pisac ze tez bolaca. Przyszedl moj pan doktor i powiedzial że poczekamy 2 godz, moze opuchlizna zejdzie - ale nie! Sluchajcie dziś o 11 mialam otwieraną piers i wyjmowany implant. Wyczyscili mi wszystko bo cos podkrwawialo i dlatego ten obrzek i bol. Wsadzili z powrotem i leze ciagle do jutra. Coś złe spałam i nacisnęłam pewnie na mięsień i zrobił się krwiak Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja internistka nie chciała mi dam nawet skierowania na nfz na badania:( więc lepiej pojdzcie się wcześniej zapytać czy dadzą wam zwolnienie . Ja miałam normalnie z kliniki z pieczątką lekarki chirurg plastyk i nikt nie zapytał. A że cycki mam w ubraniu bardzo podobne to pewnie że myślą że byłam na plastyce pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Ale internisci3 co mam powiedzieć? Że cycki robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
ja zapłaciłam 15 tys i to jeszcze podobno dostałam znizke bo ktoś docenił mój zawód. Dla mnie to i tak było dużo ale chciałam tego doktora wiec nie zmieniłam kliniki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
W małych biustach to specjalizuje się 90% lekarzy w Polsce... bo po prostu brak im umiejętności na wykonanie większych piersi niż 300 czy 400cc. A uwierzcie mi, że za granicą niejednej z 75A można bez komplikacji zrobić implanty np. 500cc tylko po prostu trzeba wiedzieć jak, a tego wielu polskim lekarzom brakuje. Ja nie wyobrażam sobie płacić kilkunastu tysięcy za implanty rzędu 250 czy 290cc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Panna Migotka, dokladnie! Mi Dr Charytonowicz proponowal nawet 380cc i nie widzial absolutnie zadnego problemu w jego wlozeniu. A dwoch innych lekarzy max 290 i ani grama wiecej bo "sie nie zmiesci", "beda za duze", "po co pani takie". Cytrunia teraz to mnie przerazilas. Dziewczyny a Wy jakie mialyscie komplikacje ponadprogramowe? Boze jak ja sie boje. A to juz pojutrze. Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Cytrunia, bardzo Ci wspolczuje. Mam nadzieje,ze juz wszystko pojdzie z gorki. Co do zwolnienia mi chirurg powiedzial,ze w przypadku malych piersi mozna to podpiac pob polaktacyjny zanik piersi:) tylko,ze ja nie chcialam zwolnienia od chirurga plastyka wiec wzielam na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Tornado Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×