Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćmelka
Lys 3 .. po to jest się na czczo by nie wymiotować ja dziś cały dzień nic nie zjadłam jsk wstałam do wc zrobiło się niedobrze ale po powrocie znowu ok .. przedchwila się obudziłam bez żadnego bólu i aż to było dla mnie dziwne jak to gdzie js jestem ... ale już pieką ból do wytrzymania tylko to leżenie na plecach budzę się co chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Maliboox3 o dziewczyny które są już po która doba była najgorsza ? Będzie gorzej niż dziś świeżo po ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Gosc Lys mi bylo niedobrze. Juz poprosilam na wybudzeniowce cos na zyganie i jeszcze dostalam w nocy. Ale miala takie 4 ataki. Nic nie jadla, moja kumpela pila w nocy odrobine wody. To potem ja lwymiotowala. Doddzwonilam sie do lekarza i powiedzial ze te stripu (siateczki plastry ba wszach) mam psikac octaniseptem codziennie a potem na to nowy opatrunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Dla mnie najgorsza byla 2 i 3 doba. Pierwsza w szpitalu to pikus. Mi po narkozie bylo ok. Bylam bardzo glodna i niemoglam sie doczekac kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Budzę się co 2-3 h z myślą ze już ranek ... Milka a jak u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Spokojnie dziewczyny ja wogole nie czułam bólu w żadną dobę. Ale te dziewczyny obok druga dobę miały już lepsza bo w pierwszej też je bolało. Podobno jak już 3 minie to jest ok. Ja w sumie w czwarta dobę zapomniałam że coś tam robili i sprzątam i wtedy dopiero mnie zabolało. Do domu dostaniecie ketonal kupcie pyralgine czy paracetamol i bierzcie na zmiane. Dacie radę. Przed wyjściem do domu jeszcze was nacpaja w klinice żebyście spokojnie dojechały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Ja tylko jak sie wybudzilam dostalam coca Cole do wypicia i kanapke do zjedzenia, wszystkim tak dajá u mnie po wybudzeniu wypilam zjadlam odbilo mi sie i zasnelam znowu 1 noc najgorsza pozniej to juz tylko kombinowanie jak ulozyc poduszki pod plecy bo bol ich jest straszny bardziej niz samych cyckow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Melka i Milka jak się czujecie? Jakie to wrażenie? Z jakiej miseczki startowalyscie i przypomnijcie jaka wielkość inplantu wybralyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
U mnie juz po pierwszej nocy. Tak boli, że sama się poprawić na łóżku nie migę, ledwo co oddycham, nie mam siły mówić. Ale bol do wytrzymania. Jestem opuchnięta nad piersiami i pod pachami. Jak szlam na sale operacyjna, to luzik, zartowalysmy z pielegniarka. Nie chcialam uciekac, nie panikowalam. Po prodtu wiedzialam, ze musze to zrobic. A teraz ciekawostka. Nie mam jeszcze stanika, nie mam pasa, nic. Czekam na dr i on ma mi dopiero przyniesc stanik. Takze caly czas moge sobie patrzec na moje nowe cycuszki :) I mimo tak okropnego bolu, jestem przeszczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Aha, i nie wyobrazam sobie kichania, kaszlu czy wymiotow w moim stanie. To musi byc koszmar, mi nawet glebszy wdech sprawia bol, chociaz godzine temu dostalam ketonal dozylnie. Mam 390 cc anatomiczne podmiesniowo. Mimo opuchlizny wiem, ze beda piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Melka, tez sie budzilam co troche, bol plecow byl koszmarny. Tzn jest koszmarny... Ale mam takie fajne lozko, ze nacisne guziczek i mnie samo podnosi do pozycji siedzacej. Wlaczylam teraz tv, musze zajac mysli czyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Po narkozie ok, tylko jak pierwszy raz siadlam na lozku, troszke mi sie zakrecilo w glowie. Potem wstalam, zobaczylam w lusterku moje piersi. Pomyslalam, ze wkoncu wygladam jak kobieta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli85
Milka i Melka - każdy dzień i każda noc będą lepsze jak tylko nie będziecie myć podłogi na kolanach jak Benia :p Nie śpijcie na płasko na plecach bo na pewno będzie ciągnęło, znajdźcie wygodną pozycję półsiedzącą. Gartulacje dziewczynki! gość Lys - nie ma wielkiego bólu, nie martw się. W klinice/szpitalu dostaniesz silne przeciwbólowe dożylnie, a potem w domu spokojnie Paracetamol, Tramal czy inne leki dają radę. Przeciwbólowe brałam może z 4 dni. A co do mdłości, to każda pewnie przechodzi to trochę inaczej. Mnie niedobrze zrobiło się kiedy wstawałam w nocy na siusiu i zakręciło się w głowie. Ale jak tylko wróciłam do łóżka, wszystko minęło. Jeszcze nie rodziłam więc nie wiem... ale wydaje mi się, że poród jest bardziej bolesny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Moli85 zołzo spadaj haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Moli85 zołzo spadaj haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Ucina wiadomości znowu całe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Milka jak jyz będziesz w domku i spokojnie dojdziesz do siebie to mam wielka prośbę o zdjęcie bo tez się zastanawiam między 345 a 390 anatomiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Jestem na srodkachnprzeciwbolowych i samo leżenie jest ok nie boli jak leżę właśnie jestem po sniadaniu przyniosły mi talerz i sama nasmarowalam sobie masłem chlebek i zrobiłam kanapki tez mam łóżko na guziki i ustawiam na taka pozycje jak chce .. mam nadzieje ze teraz jak wstanę po sniadaniu już nie będzie mi nie dobrze bo jednak nie jadłam cała dobe nic i leki zrobiły swoje .. tez nie wyobrażam sobie kaszleć czy wymiotować .. zreszta przed operacja lekarz pytał dwa razy czy mam jaka kolwiek infekcje bo to prowadzi do komplikacji i jeśli mam muszę powiedzieć .. wiec napewno z katarem nie zdecydowałbym się .. startowałam z małego b po ciąży trochę mało jędrne piersi i mam 325 cc mentor okrągłe .. narazie mam tr pojemniki z drenami trochę mnie przerażają jak się napełniają krwią .. ale w pon lub wtorek będę je miała wyciągane .. jak teraz leżę i pisze to nie odczuwam bólu najgorzej wstać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
eee111 nie ma sprawy. Ja startowalam z malego a, a te moje 390 cc wcale nie sa jakies wielkie. Mysle, ze takie akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
hej dziewczyny u mnie najgorszy był 3 dzień z tego względu, że miałam ogromny mokry kaszel i nie miałam siły kaszlec każdy ruch w kierunku kaszlu sprawiał mi wielki ból i co chwilę patrzyłam czy szwy mi nie pekly!! czułam jakby coś rozrywalo mi klatkę piersiowa! tabletki ketonal brałam do 3 dnia od 4 dnia jeżeli bardzo szwy ciągły po kaszlu to brałam coś słabszego ibuprofem. dziś jest 12 dzień a ja latam zdrów jak ryba o tabletkach przeciwbólowych już nie myślę od 5-6 dnia. czekam niecierpliwie na poniedziałek aż ściagna mi plastry bo mam coś twardego tam ze nie mogę w pełni się wyprostowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
zdajcie się kobitki na lekarza przy wyborze implantu. ja mam 320 cc i uważam że są idealne tak jak doradzil.upieralam się na 350 ale powiedział że to nic nie da tylko od góry się zwiększy i tyle. chłopak i mama są zachwyceni piersiami, są piękne opuchlizna jeszcze jest ale wyglądają bardzo naturalnie na pierwszy rzut oka nie widać że są robione, no i nie wyglądam jak lala z 2 melonami, dobrze wyglądają z moją budowa ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Maliboox3 masz anatomiczne czy okrągłe ? Tez mam 325 cc mentor ale wydają mi się spore w sumie pewnie są normalne ale ja prawie nic szybciej nie miałam pewnie tez trochę zmaleją ..bo trraz to skaly są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Benia a jak u ciebie już ten ból od tego incydentu minął ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
melka jak chcesz możemy się wymienić zdjęciem przed i po. ja mam implanty okrągłe ale nie mentor tylko polytech jakoś tak :) tu masz mój meil maliboox3@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Tak już jest ok ale staram się nie szaleć. Jedyne co czuje to rano odretwienie jakbym miała kamienie szczególnie w jednej piersi ale dr. Mówi że to normalne bo w nocy mięśnie maja zastuj i tak się właśnie dzieje ale jak wstanę i przejdę się kawałek już jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
melka moje też byly jak skały i popuchniete a dziś 12 dzień i już jak je dotykam to są mięciutkie ale opuchlizna dalej się utrzymuje w jakimś tam stopniu. oby mi rozmiar nie zmalał do C hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Moje piersi sa mega opuchniete, nawet przerwa miedzy nimi jest ogromna. Bol nie jest zly, tylko podczas wstawania czuc rwanie. Ogolnie czuje sie bardzo dobrze. Zwolnienie ma do 7.12 wiec wszystko zdazy sie pieknie wygoic i zejdzie opuchlizna. Mam 365 wysoki profil anatomy. Doktor mowil ze w tych bylo najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Ja jesCze nie widziałam och bez stanika ale porównując do dnia wcaorwjeszego są dużo większe wczoraj mi się podobały dzisiaj za za duże trochę .. wstałam umyć buzie się trochę odświeżyć i zauważyłam ze dzisiaj są dużo większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Ja mam teraz c a co dopiero jak opuchlizna zejdzie będzie b haha. Chociaż dużo dziewczyn mówi że jak mięsień puści to czasami zmieniają bielizna na większą. Jak patrzę w lustro to wydają się duże ale okaże się za pół roku tak naprawdę jak nie dalej jaki ostateczny rozmiar osiągnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×