Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćmelka
Pamietam ze któraś z Was pisała o jakiś ćwiczeniach jak leżę mam ochotę coś porobić jakie to ćwiczenia ? Jak wykonywać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Ja mam 365 anatomy i tez boje sie ze jak opuchlizna zejdzie beda duza mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Ja robie cwiczenia od 1 doby ale to na stojąco . Ręce przed siebie na wysokośc****ersi złożone jak do modlitwy , z tej pozycji rece dalej złożone i do gory za glowe ( nie uda sie od razu trzeba robic na ile sie moze) znowu przed siebie i do dołu . Teraz rece za tyłek tez złączone i wypychamy pierś ( w tym ćwiczeniu mozna poprosić kogoś zeby w tej pozycji jak stoisz ktos masował kręgosłup szczególnie pomiędzy łopatkami ) na siedząco starać sie nie garbić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowik2018
Dzięki dziewczyny ale lekarz kategorycznie zabronił podnosić wyprostowane ręce powyżej linii barków. Wiem ze ma takie zalecenie conajmniej do 1 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Aha napisałam do mojego lekarza czy mogę to robić bo mam dreny i wgl każdy lekarz inna polityka wiec żeby mnie nie opieprzyl na pierwszej wizycie po wysłałam meila z zapytaniem .. jak będę mogła zacznę to robić chociaż jestem sprawna jak ogladalam filmiki szybciej ze dsiewczynu nie mogą łyżki zupy włożyć do buzi to nastawiałam się na najgorsze ja butelkę wody przechyle do ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDodi
Dziewczyny mogę Was pocieszyć że po 2 tyg już jest luz. Jeśli chodzi o stanik to ja mam tylko ten pooperacyjny I zdejmuje to tylko na pranie wtedy zakładam zwykły sportowy. Ja w tym moim pancerniku czuje się najlepiej. Ćwiczenia robiłam zaraz po ręce do boków liczymy do 5 i opuszczamy. I krążenie ramionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDodi
Ana śpię na plecach ciągle mam kupiona poduszkę velpura bardzo mi pomaga. Czasem na pół boku . Plecy już mniej bolą chyba się przyzwyczaiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Słowik2018 nie martw wszystko mija zacznij ćwiczyć i sparadz czy dobrze śpisz staraj się żeby ramiona były lekko do tyłu żeby plecy odciążyć musisz się prostowac. Ja mam 270 ml okrągłe hp więc są jeszcze mniejsze ale bardzo naturalne nie widać że były powiekszane operacyjny stanik mam niby b. Ale wymiary na c niby trzeba zakładać ciasniejsze. Zobaczymy za jakiś czas. Wypoczywaj też mam 2 letnia córkę więc jest co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Lekarz mi pozwolił ćwiczyć po dwóch tygodniach jak zniknie stan zapalny bonwszyatko jest podrażnione .. tak wiec zacznę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lys
Słowik2018 Ja tez mam wyjściowe 75b i wstępnie zaplanowane 300 anatomiczne Mentor. Ja nie chce jakoś bardzo powiększyć tylko poprawić ich wygląd po ciąży . Chciałabym takie pełne C lub małe D wiec się zastanawiam nad nieco większymi implantami . Pod koniec m-ca mam ostatnia konsultacje wiec jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Kurde jal to jest- kazdy lekarz zaleca co innego. Mozna zwariowac. Jedne maja smarowac inne nie, drugie masowac. Inne cwiczyc i rece wysoko podnosic inni zakazuja kategorycznie podnosic rece do gory przez min 2 mce. Co jest tak naprawde najlepsze i co powinno sie robic a czego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
ANA ANA najlepszą rzeczą jest słuchać swojego lekarza , kazdy lekarz ma swoja metodę wprowadzania implantów i ich ułożenie , inną metodę zakładania szwów itd itp. Mi kazali po tygodniu w ciagu dnia chodzic bez stanika, oczywiscie czytając w internecie nie zrobilam tego bo wszystkie noszą go dlugo. To ja tez. Po 2 tyg wyciagnięcia szwów gdzie wiekszosc po 3 dniach poszlam do sklepu odebrac normalny stanik kobietka zapytała ktory lekarz z mojej kliniki operował , powiedzialam ktory i ona od razu sięgnęła po kilka sztuk , zapytałam co za roznica ktory lekarz ona odpowiedziała ze ten moj zawsze wkłada implanty troszke wyżej zeby pacjentka mogla szybciej pozbyć sie pancerniaka a piersi oddychały i zeby nie były zwisy. Także szybciutko sie posluchalam. I teraz wiem ze bede słuchać tego co mi nakazał . Dziewczyny każda z nas jest inna ma inną skore , gojenie sie ran itd itp , słuchajmy sie naszych lekarzy bo my mądrzejsze od nich w tych sprawach nie bedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Dobrze to ujelas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Melka, jaki inny komunikator masz na mysli? U mnie leci 3 doba po operacji, mialam kryzys, po co mi to bylo, itp. Jakos duszno mi sie zrobilo, zmierzylam temperaturę, miałam 37,3. Ale już minęło, to była taka chwila , gdzie do oczu napłynęły łzy i miałam ochotę cofnąć czas... Dzięki forum i Wam, Dziewczyny, wiem że tak się zdarza i że to minie :-) Tylko niestety, nadal boli. Na przeciwbólowych jeszcze jakiś funkcjonuje, ale jak przestaje działać to jest jakaś tragedia. Dzisiaj cały dzień spędziłam w piżamie i szlafroku, nadal mąż mi pomaga wstać z łóżka, nawet z poztcji prawie siedzącej. Ten ból pleców jest okropny, mimo tego ze mam podłożone 3 poduchy, na szyję taki rogal podróżny. Trochę mi mąż masuje i pomaga, ale nie na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Większość dnia spędzam w łóżku, czytam książkę, żeby nie myśleć o bólu. Troszkę wstaje i chodzę, ruszam głową, kręcę ramionami i staram się prostować, ale nie długo. Max pol godzinki i zaczyna mi się kręcić w głowie, czasem mnie mdli, jest mi słabo i muszę się położyć. Mam nadzieję, że z każdym dniem będzie coraz lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Inny komunikator miałam na myśli jakiś portal może bo tutaj często się wssystko zacina a miałyśmy tak samo operacje .. ja tez większość dnia staram się przebywać w pozycji pół siedzącej ale co jakiś czas wstaje bo mnie kusi coś zobaczyć a to coś pomoc czasami zabawki zebrać :p nie biorę środków przeciwbólowych ale jak trochę pochodzę tez robi się tak duszno jakbym szybko się męczyła wiec wracam do pozycji pół leżącej .. mnie przeraża wielkość ze są opuchnięte i tez mam przez to myśli po co mi to było .. ale wierze ze za miesiąc powiem ze zrobiłabym to JeszCse raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Milka to 3 doba poczekajmy jeszcze 4 dni zleca szybko .. wtedy pewnie już będzie o niebo lepiej .. ja to się nie mogę doczekać wtorku ponieważ mam wizytę u lekarza wyciągnięcie drenów wtedy będę się czuła napewno luźniej niż z dwoma pojemnikami za leginsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Melka mam jeszcze tylko fb, ale wolałabym się nie ujawniać ;-) I z tego co widzę (tzn. czytam), Ty lepiej funkcjonujesz ode mnie... Też mam mega opuchnięte te piersi, tak od góry bardzo. Są wysoko, zobaczyłam je dzisiaj w lusterku jak mąż mi zmieniał opatrunki i wyglądają gorzej niż zaraz po operacji. Eee111 pamiętam o Tobie, wiem że czekasz na zdjęcie, ale teraz jeszcze niewiele widać. Piersi wydają się duuuże, ale nie wiem ile z tego to opuchlizna. Mam nadzieję, że nie zmaleją za wiele, tylko pójdą w dół i się ładnie ułożą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Estheticon - zainstalujcie tą aplikacje i zaznaczcie ze interesuje was operacja piersi , wiekszosc dziewczyn są inkognito i same cycki na zdjęciach przed i po itd mozna komentować i wysylac sobie wiadomości prywatne , tylko kiepsko z powiadomieniami bo czesto trzeba wchodzić w aplikacje zeby zobaczyc ze ktos cos napisał na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
4 doba po operacji. Czuje sie swietnie, juz od wczoraj od rana nie biore przeciwbolowych. Jedynie martwie sie bo opuchlizna ciagle duza. Z przodu pod pachami. Narazie w biuscie mam 96 cm i boje sie ze duzo spadnie jak zejdzie opuchlizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
opuchlizna duża utrzymuje się ok tygodnia czasu. ja mam jutro ściągnięcie plastrów, jutro mijają 2 tygodnie od operacji. nic mnie już nie boli nic a nic. normalnie myje sama włosy ręce do góry też mogę podnosić ale wiem że nie można, niestety czasem sytuacja do tego zmusza czy sięgnąć coś wyżej najczęściej w kuchni. normalnie już mogę wychodzić z domu nie muszę chodzić przygarbiona, cała w pełni się wyprostuje. dajcie cyckom trochę czasu dziewczyny nagle a małego rozmaru mamy balony więc to zrozumiałe że one puchna i bolą,ja np od tygodnia mam tak odretwiale obie piersi że nie czuję ich na dole jak się dotykam tzn, nie mam czucia w nich. nie od razu wszystko przyjdzie, trzeba się trochę nacierpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Maliboox3 wiem ze one sie kstaltuja i beda sie caly czas zmieniac tylko boje sie ze beda zwyczajnie za male. Chcialabym utrzymac rozmiar stanika pooperacjnnego czyli te 75e. Bo 75d by mnie nie zadowlalo, dobrze ze przynajmniej w tych implantach mam duza projekcje 6.1. Ale bardzo zaluje ze doktor wsadzil 365 zamiast 405, pomimo tego ze ten drugi implant wszedl tylko on stwierdzil ze w 365 lepiej to wyglada. A ze jestem wysoka 175 i waze te 65 tochcialam miec piersi w rozmiarze 75e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
ja po 2 tygodniach gdy opuchlizna jeszcze jest ale nie to co po operacji, już mam przedzialek widoczny między piersiami. po operacji mam stanik 75D no i nie wytrzymałam i musiałam kupić stanik w tym rozmiarze :D odziwo stanik jest dobry i bardzo dobrze leży na tych cycuszkach ubrałam go tylko na chwilę bo nie wierze dalej że mam piękne cycuszki :D więc mam nadzieję że piersi moje sie jeszcze zmienia a rozmiar zostanie taki sam jak mam :)) życzę Ci P aby u ciebie też rozmiar został i oby twoje nowe cycuszki nabieraly pięknych kształtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Mi od wczoraj wieczorem doskwiera mocne pieczenie w lewej piersi niewiem czym spowodowane ale to duzy dyskomfort ..dziś 4 doba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Dziewczyny PO!- Gratulacje! :) doczekałyście się.. :) Teraz tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość i dać im czas.. Ja też myślałam że jest coś nie tak.. miałam dwie wielkie buły pod obojczykami.. :) to opuchlizna.. wszystko ładnie zeszło i się ułożyło.. :) a co do piersi, to średnio 4-5 cm schodzi z obwodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
GoscMonia nawet niewiesz jak mnie pocieszyłas nie mogę się doczekać aż one będą mniejsze .. miałam małe a tu nagle dwa melony .. i już myśle jakie bluzki tu nosić żeby tego nie podkreślić a przecież nie po to robiłam ta operacje chciałbym duże c małe d .. mam 320 ml cc mentor wejściowe jakieś b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Melka ja wrecz odwrotnie. Ja mam 365 anatomy i bardzo bym chciala by mi mocno nie opadla. Chcialam miec e, chociaz patrzac jak sa spuchniete to raczej nie zostanie przy tym rozmiarze. Co jest najgorsze bo przez to nie moge sie cieszyc z tej operacji, jestem wsciekla na lekarza ze nie zrobil tak jak chcialam. Mam wizyte u niego w czwartek, moj doktor to moj kolega wiec nawet nie mam do niego takiego dystansu. Tylko jestem na niego wkurzona tak jak na kolege a nie jak na obcego czlowieka. Wiecie o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Milka dzięki za pamięć :) spokojnie mam czas do końca listopada na podjęcie decyzji, a zdaje sobie sprawę ze z dnia na dzień są fajniejsze, tez mam obawy aby nie były duże:) chciałabym aby odrazu były ładne a nie czekać na efekt końcowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Dziewczyny prawda jest taka i tak trz uwazam ze nie nie moga byc ani za male ani za duze. Zwyczajnie z rozsadkiem i tak zeby pasowaly do calych nas. Nie moga najpierw wchodzic cycki a potem my. Nie mozemy byc tez pamela anderson ani natalia siwiec. Mamy owszem miec piersi ale ze smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilka729
Zgadzam sie, trzeba sie sluchac chirurga, a od czytania w internecie moze sie tylko w glowie pomieszac :P ile ludzi tyle opinii, a jednak to lekarz ponosi odpowiedzialnosc za operacje i jej rezultaty, wiec wole postepowac zgodnie z jego wskazowkami. Operacje mialam tydzien temu, implanty anatomiczne mentor, profil wysoki. Na razie ciezko ocenic jak to wyglada, ale ciesze sie, ze w koncu 'cos' tam jest :D bo wczesniej bylam mega plaska. Moj lekarz powiedzial, ze operacja przebiegla wzorcowo i jak na razie musze uzbroic sie w cierpliwosc. Nosze ten specjalny stanik, zgodnie z jego zaleceniem. Pod wzgledem bolu, nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×