Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość Angie
ANA ANA zgodzil sie wyboru nie mial haha zdesperowana bylam , poza tym bylam u niego 2 lata temu i wtedy wybralam mniejsze implanty ale 10 dni okolo dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i nie zrobilam operacji , urodzilam wykarmilam dzieciatko i poszlam znowu , moje piersi byly identycznie male jak przed ciazá takze wiedzial ze moja skora da rade sie rozciagnac. Robilam w Szwecji bo tu mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Angie te twoje 380 sa swietne- i juz nosisz normalny stanik? Czy tylko tak zalozylas na chwile? Super. Nom wczesniej male A chyba co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Angie a rece podnosidz do gory? Jak dlugo masz nosic stanik- pancerz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
ANA ANA male A to chyba za duzo powiedziane hahaha:-) juz nosze w dzien ten co widziałaś na fotce , na noc zakładam pancernik i tak przez 4 tygodnie jeszcze, zresztą jak minął to zobaczę sama czy juz moge spac bez, duzo dziewczyn sie wypowiada ze próbowały spac bez ale jeszcze bylo tak dziwnie i nosiły dalej w nocy przez jakies 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Tak, juz spokojnie podnoszę do gory bo ćwiczyłam od 1 dnia po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
A jak tam miałyście temperaturę podwyższona po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
gość P ja też nie miałam przedziałku między piersiami!!!!!!!!! tak wyglądały jakby wgl się nie zaczynały tylko dwa suty!!!! dzis jest 12 dzień i zaczynam kochać moje cycki!!! są piękne robią się kształtne opuchlizna ustępuje i przedzialek wychodzi!!! miałaś w środę operacje to nie oczekuj cudów po 2 dobach na efekty czeka się 3 miesiąc e!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Dziewczyny pisalam ze moje piersi sa maksymalnie spuchniete ze praktycznie nie widac ksztaltu piersi. Boje sie ze jak zejdzie opuchlizna to beda male. Moj wyjsciowy rozmiar to 75 b implanty 365 allergena anatomy stanik poooperacyjny 75e. Chcialabym zeby te 75 e sie utrzymalo. Jak to bylo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lys
Moli85 dzięki za miłe słowa , już bym chciała być po , stresuje mnie to czekanie . Niepotrzebnie się nakręcam ale dobrze mieć tu wsparcie i cenne rady . Trzymajcie się dziewczyny ! Życzę Wam szybkiego powrotu do formy i wymarzonych rezultatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Dziewczyny pisalam tu ze moje piersi sa mega spuchniete, praktycznie nie widac ksztaltu tych piersi. I teraz sie boje ze jak opuchlizna zejdzie to beda male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
2 razy wskoczylo. Cos te forum szwankuje. Napiszczie prosze jak bylo u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Maliboox3 dokladnie jest u mnie. A jaki mialam rozmiar implantu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lys
Dziewczyny z jakiej firmy macie te staniki pooperacyjne ? Ja muszę sobie zakupić sama i nie wiem gdzie szukać aby był dobry . Poradzicie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
gość P ja miałam A implant 320 cc i mam D. implant okrągły. ale lekarz mnie uprzedzal że mam klatkę piersiowa jakby wysunięta do przodu i piersi moga być lekko na boki sutki też mam lekko w bok. po operacji nie miałam przedziałka dobre 8 dni. teraz powoli schodzi mi opuchlizna i przedzialek powstaje ale to jeszcze nie to. wzzystko przyjdzie z czasem cierpliwości ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Maliboox3 a jaki mialas rozmiar stanika pooperacyjnego. I czy Twoje piersi byly duuuzo mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Gosc Lys ja kupilam biustonosz poooperacyjny aestetica zipper. Znalazlam w necie za 125 zl. Kupilam od razu 2 i przesylka gratis. Bardzo fajne staniczki i ladne, i maja zamek z przodu a nie te haftki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Lys mi taki dali w szpitalu : Anita 1198 - pooperacyjny gorset uciskowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Widzę ze z tymi stanikami każdy ma inaczej ja mam sam stanik bes pasa .. i te dreny na 4 dni najbardziej wkurzają normalnie jak na halloween image :p .. jak tam milka się czujesz ? Masz może inny komunikator ? Ja wzięłam ketanol chociaż nie bolało jakoś ale lekko szczupaly i wolałam na noc wziasc bo mam temperaturę 37,4 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
gość P rozmiar moj był 75A a pooperacyjny stanik mam 75D. też miałam przez tydzień gorączkę 37.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDodi
Cześć dziewczyny. Trochę mnie nie było. U nas cudowna pogoda więc korzystałam cały tydzień. Bo w poniedziałek już wracam do pracy . U mnie minęło już 18 dni i biust jest super . Strupki że szwów zeszly. Jest piękny biust piękny przedzialek I biust bardzo miękki. Cieszę się że wzięłam Natrelle bo to zaraz po Motiva jedne z najbardziej miękkich naturalnych implantów. Dziwnie się dziewczyna co mają dreny itp ja nic takiego nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDodi
Co do gorączki miałam prawie 2 tyg 37.4 Tak podobno reaguje organizm na implant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDodi
GoscLys polecam staniki Anita . Ja mam gorset pooperacyjny I Tej firmy jest rewelacyjny i znalazłam to na stronie. Zaraz Ci znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś Ana Ana
Do Dodi- ja 2 tyg po i tez niemam zadnych drenow. Mam pytanko jakie nosisz staniki? Bo mi lekarz kazal nosic pooperacyjny 2 miesiace nawet dluzej caly czas i w dzien i w nocy. A jak sypiasz? Na plecach tylko i polsiedzaco czy inaczej juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Dziewczyny, ja od wczoraj jestem w domku. Boli nadal bardzo, mam nadzieje, ze u mnie sa te najgorsze pierwsze doby. Tez mam wrazenie, ze piersi mi urosly, zaraz po operacji byly takie ksztaltne. Mega mi opuchly. Nawet pod pachami mam spuchniete. Dopiero dobe po operacji dostalam stanik, taki uciskowy z haftkami z przodu, nie wiem jaki rozmiar. Mam codziennie go zdejmowac, zeby zmienic opatrunki, nie moczyc piersi. Kontrole mam we wtorek. Zdjecie szwow za ok 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Melka, nie nam goraczki. Zaczelam beac duuuo witaminy c w domu. Zaraz zaczne tez beac magnez, mam antybiotyk na 5 dni i przeciwbolowy, chociaz mam wrazenie, ze ten przeciwbolowy malo dziala. Bola mnie piersi, taki rozpierajacy bol, bolą cięcia, bolą żebea, nawet brzuch i oczywi$cie plecy od spania. Jestem wyjątkowym przypadkiem. Ledwo co w toalecie dałam radę majtki podciągnąć. Mąż mnie ubierał. Wczoraj też się upłakałam bo córeczka jak mnie zobaczyła, to chciała na rączki, tacie się nie pozwoliła dotknąć. Zasnęła w końcu na moich kolanach. Jest ogromnym przytulaskiem, tak ją rozpieściłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Ale mimo tego okropnego bólu, jestem przeszczęśliwa jak patrze na moje piersi. Naprawdę, wkońcu czuję się kobietą. Właśnie tak powinnam wyglądać. Wiem, że to wszystko minie i piersi się ułożą i będą piękne. Mąż też się już nie może napatrzeć ;-) Bardzo o mnie dba i mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
trzeba być cierpliwym i czas czas, piersi z dnia na dzień będą was zaskakiwać jak się zmieniają i jaki kształt nabierają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Właśnie się obudziłam dzisiaj pobudka była tylko dwa razy w nocy już dużo lepiej wzięłam wieczorem ketanol ale obudziłam się be bólu .. tylko są bardzo duże opuchnięte ale to 3 doba .. Maz tez zdaje egzamin w nocy mały spał na nim a w dzień nawet Robił sernik ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowik2018
Hej dziewczyny, czytam Was od dwóch dni żeby pocieszyć się po operacji piersi. Miałam zabieg 7.11 Mentory 300 i 325 HP. Swoje miałam 75B (jedna pierś małe B druga duże B). Operacje robiłam w Gdańsku u dr Muraszko i czekam tu z mężem na kolejną środę na zdjęcie szwów. Potem wracamy do domu do dzieci. Najmłodsze ma 2 lata- bardzo boję się tego spotkania. Poruszam się już niezłe, ubieram, kąpie (bez mycia piersi). Codziennie chodzimy na spacery od drugiej doby po operacji. Muszę mieć dobrą formę na powrót do dzieci. Wczoraj nawet poszliśmy na zakupy do Zary ale po 15 min zrobiło mi się słabo i musieliśmy szybko wracać. Najgorzej jednak bolą mnie plecy. Dzisiaj wstawałam w nocy co 2 godziny a od 4 co godzinę bo z bólu nie dało rady wytrzymać i co dziwne dłonie i nadgarstki bolą jakby były odrętwiała. W nocy po operacji miałam tak straszny ból brzucha, mimo silnych środków w kroplowkach że wkręciłam sobie ze to wyrostek. Ból minął po 12 godzinach ale mój metabolizm od tego czasu się zatrzymał. Nie mam prawie apetytu, wczoraj zamówiłam w restauracji polędwiczki to wzięłam dwa gryzy i poprosiłam o zapakowanie na wynos. W domu tez już nie jadłam. Ktoś miał podobnie? Macie jakieś sposoby na ból pleców? Masaże na siedząco itp? Moje piersi po operacji widziałam od 2 doby i bardzo mi się podobają ale obawiam się, że znacznie się zmniejszą. Wy tu szalejecoe z wielkościami implantów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×