Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćMilka
Dziewczyny,ja też się cieszę, że już mam cokolwiek :-) Nawet się śmiałam przed operacją, że jak wyjdą krzywo to nie będę rozpaczać, bo wreszcie coś będę miała. Ja to nawet stroju kąpielowego nie założyłam, od praktycznie dwóch lat.Stanik tylko mega push up, i pozakrywana z każdej strony, żeby nie było widać kawalka dekoltu...Pamiętam jak w maju miałam problem z kupnem sukienki na wesele. Ze sklepu wróciłam z płaczem. Ale rozumiem dziewczyny, które nie są zadowolone z efektu. Ja, kierując się opiniami wielu dziewcząt, dlatego wybrałam największy implant który zaproponował lekarz. Pamiętajcie, że jeszcze piersi się będą układać. Tu niektóre dziewczyny wymieniały staniki na większe :) więc cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Benia, podziwiam Cię, że jesteś jeszcze w stanie szykować imprezy :) ja to jeszcze jestem umierająca ;-) chociaż dzisiaj już nie wzięłam leków przeciwbólowych. Wczoraj mieliśmy gości, ale powiedzieliśmy z mężem, że przy upadku potłukłam żebra i jestem bardzo obolała. Nikt nie drążył, więc mam nadzieję, że to przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Milka ja też tak powiedziałam a jeśli chodzi o imprezy niestety taka tradycja co roku wyprawiam i nie mogłam odwołac i tak by przyszli i tak. Mam dziwne przeczucie że dzisiaj też będą ale oby nie. Plecy bolą mnie jak siedzę przy stole za długo więc staralam się stale coś nosić żeby nie siedzieć dzisiaj za to nagroda w tym miekkim staniku jak bym nic nie miała tak się nauczyłam do ucisku że jak go porę to w zwykłym dziwnie mi jakoś lekko. A piersi coraz ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Jedne piszą ze biust robi siwe większy .. inne ze maleje .. hah to wszystkonjestmpokrecone trzeba czekać na efekt końcowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Ja po nocy tez mam takie obolałe ciężkie ale mija jak tylko wstaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Dzisiaj byłam z psem i na spacerze JeszCse czuje się jak chodząca mumia heh ale jechałam chwile autem jako pasażer i już nie było zle .. 4 dni za mną mam nadzieje ze już w 8 bd dobrze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Melka a jak ze spaniem u Ciebie? Ja cały czas śpię na siedząco, dzisiaj miałam lepszą noc niż wcześniej, ale ból pleców jest ogromny. Mąż mi masuje...marzę o tym, żeby troszkę na boku się położyć...tylko że mam anatomiczne implanty i boję się, że mogą się przekręcić. Jutro muszę o wszystko lekarza dopytać, bo po operacji taka byłam obolała, że jakoś nie poruszyliśmy tematu spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Dziewczyny które miały wyciągane dreny .. boli wyciąganie ? Boli po wyciąganiu ? Jest ulga jak już ich nie ma ? Już jutro się przekonam ale wole wiedzieć na co sie nastawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkakkk
Benia "spadła że schodów" a Ty A Milka też? I nic więcej się nie pytali? U mnie to pewnie wywiad będzie.. Ale Wam dziewczyny zazdroszczę że już po jesteście. Ze jakiś dajecie radę... No i w końcu macie piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkakkk
Dziewczyny lekarz prowadzący kazał Wam odstawić tabletki antykoncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Gośćmilka .. miałam już raz załamanie ze się popłakałam ze mam dość bo się ułożyć nie mogłam a mnie piekła lewa pierś ale później przestało .. w dzień staram się chodzić coś robić żeby jak najmniej w dzień na plecach przebywać i śpię na półleżąco w nocy wyciągam czasami poduszkę żeby być bardziej płasko żeby była znowu inna pozycja .. ale nie ma tragedi zasypiam jakoś tez oszukuje trochę ciało bo przekrecam biodra a klatkę zostawiam na wprost już dużo mniej boli to kładę się nawet na ramie męża np narzucam na niego noge bo taki mam nawyk ze spania na brzuchu i od razu mi lepiej .. kabinuje jak się da .. teraz jak np siedzę oparta to nie czuje ze coś miałam robione .. ogarnialam dzisiaj naczynia zmywarka pranie .. wszystko robię do momentu kiedy nie czuje ciągnięcia jak coś mnie ciągnie rzucam to kończy mąż .. ale dzisiejszy spacer nie był taki piękny kiedy mam na sobie kurtkę czuje dyskomfort ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Dziewczyny podobno każdy się załamuje będzie dobrze ja dzisiaj cały dzień w sportowym czuje się super zaraz zakładam uciskowy bo już wyschnal hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Znowu się wiesza coś. Ja zaraz zakładam uciskowy po praniu a tak to chodziłam w sportowym. Dziewczyny z dnia na dzień będzie lepiej oszczędzajcie się niestety to wszystko tyle trwa każda jest inna każda inaczej czuje ból jednej rosną innej maleją no trzeba czekać. Moli85 co u Ciebie kochana? Minął miesiąc? NataliaNiki te kamienie rano są wkurzające ale może niedługo to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli85
Wywołana przez Benię :) informuję, że minęło dzisiaj 5 tygodni :) Jeszcze jeden tydzień i jadę na zakupy do sklepu z bielizną :) Czuję się świetnie. Co dzień masuję blizny i smaruję żelem. Są jeszcze twarde dookoła ale wyglądają nieźle, tylko różowa kreseczka. A piersi z każdym dniem coraz bardziej miękkie, choć lekkie uczucie tkliwości poniżej sutka do blizny wciąż występuje. Melka - ja miałam dreny przez 3 dni. Moment wyciągania nie należy do najprzyjemniejszych ale nie jest bolesny. Dasz radę ;) p.s. Benia wysłałam Ci maila parę dni temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Dziewczyny ja jestem 3tyg po piersi juz sa bardziej miękkie( zważając ze mialam wyjściówkę zerową bo co innego miec troche cyca i go sobie powiększyć ) byl sex:-) taki fajny haha:-) taki dziki:-) miętolił i nic nie bolalo :-) ale czad! Co za doznania! Miec nareszcie cycki:-) nalozyc cos sexy nie tylko do zdjecia:-) oczywiscie juz jestem w pancerzu zaraz klade sie spac :-) Wyciągnięcie drenu to jak wyciągnięcie tamponu w ostatnich dniach okresu :-) tak bym te uczucie porównała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli85
A odnośnie załamania... też to przeszłam. Raz rozpłakałam się w nocy przez ból pleców, kiedy próbowałam spać na płasko, nie wiedziałam kiedy będę mogła spać normalnie... a drugi raz też jakoś zaraz po operacji, byłam sfrustrowana, że sama nie mogę zrobić pewnych rzeczy w domu, że muszę prosić o pomoc w błahych sprawach. Mąż bardzo mnie wspierał i pomagał :) Cierpliwość ponad wszystko dziewczynki, długo to trwa ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
I tak bym to podsumowała . Piszą ze po roku lub wiecej cycek rosnie lub maleje ale żadna nie napisze ze przytyla lub schudla przez ten czas a przeciez tkanka tłuszczowa tez ma duze znaczenie, schudłaś to i w cycku mniej przytyłaś to i w cycku wiecej , proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Haha jeśli chodzi o seks to jeszcze czekam do tych 3 tyg chociaż, maz cierpi hih. MOLI85 sprawdzałam skrzynkę nic nie ma spróboj jeszcze raz mi go przesłać:( jeśli chodzi o biust to jak ściągam ten pancernik i chodzę w sportowym to wydają się większe jednak pancerz je ściska trochę. Moli a masz ten efekt kamieni po nocy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Ja już coraz bardziej się ciesze :) z przodu rozmiar ok mnie te spuchnięte boki wkurzają ze mam jak goryl jakiś pod pachami spuchnięte hahah .. się smieje ze za ochroniarza teraz mogę robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Martka powiedziałam tylko że się zachwiałam a byłam na obcasach i spadłam, sama nie wiem jak to się stało. Bardziej się skupiłam na tym jak teraz boli i w ogóle źle się czuję, dzieci nie mogę wziąć na ręce, itp. Nikt nie drążył, chyba nikt z rodziny nie pomyśli, że wydaliśmy 15 tys za moje nowe cycki, tym bardziej że niedawno kupiliśmy samochód ;-) U mnie minęła 4 doba, w porównaniu do tego co było to czuję się super :) Też staram się coraz więcej ruszać, ale pralka, zmywarka i obiad należą jeszcze do m€ża. Muszę go wykorzystać jak się da, lekarz mu powiedział że mam tylko leżeć i pachnieć. Ale już mnie wkurza to leżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Melka też mam spuchnięte boki, chociaż kuż mniej. Mąż mi odpinał pancerz, pod biustem mam teraz 76 cm (a było 73), pewnie przez opychliznę. W biuście 90 cm. Nie wiem ile miałam wcześniej, ale różnica jest spora. Mam nadzieję, że obwód taki zostanie. Rozmiar stanika pooperacyjnego mam 80d. I mam wrażenie, że te piersi są za wysoko. One jeszcze troche opadną? Dziewczyny, pocieszcie mnie. Blizna jest trochę niżej, nie w samym rowku pod piersią. Z boku nie wyglądają zbyt dobrze. Takie napuchnięte od góry... I brzuch mi rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Milka ja mam jakby mocniej spuchnięte właśnie przy pachach ale wydaje mi się ze pewnie inaczej to u mnie wyglada bo mam dreny i opuchlizna może być większa .. dzisiaj już mam dobry humor bo kładę się tak zapominając o tym ze coś mnie ciągnie jest o niebo lepiej chociaż jeszcze z rana mówiłam do męża „ miało być lepiej a jest gorzej „ ale musiałam się rozruszać. Jak opuchlizna z pach zejdzie i się zbliża do siebie będzie super chociaż nie ściągałam stanika i niewiem jak wygladaja bez .. tez nie widziałam blizn bo nic nie miałam ruszac .. rozmawiając z lekarzem przed sama operacja ze chciałabym jak najmniejsze blizny i żeby były w zgięciu a nie na piersi jakby bo zauważyłam ze u niektórych dziewczyn są te blizny na dole piersi jak się patrzy od dołu wyglada to dziwnie .. mówił ze tak się dzieje bo lekarze nacinają jakby w zgięciu a piersi lekko opadają i blizna z pod fałdu piersiowego nachodzi na pierś .. wiec narazie mam pewnie nieco niżej niż w zgięciu .. jutro się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Milka opuchlizna schodzi z piersi w dół więc to że masz większy brzuch jest normalne. Owszem piersi schodza w dół nie martw się pomaga w tym pas stabilizujacy implant który dawaja do stanika. Jak opuchlizna zejdzie oraz strup blizna powinna schować się wbruzde. Spokojnie głowa do góry i skreślaj dni do końca z każdym jednym będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
A na staniku mam wgl oznaczenie ab70 niewiem co to ma oznaczać bo napewno niw rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
hej ja już po, lekarz wczoraj mi zdjął plastry. czyszczenie blizn uff... ręce całe spocone, bolalo :(od dziś muszę sama robić opatrunki. pracuje na produkcji i już mogę wrócić za tydzień do pracy. czyli 4 tydzień po operacji już będę w pracy obym dala rade bo w pracy stoję 12 h i dużo dziwgam a lekarz mi tego zabronił. stanik pancerny kazał mi nosić 2 miesiace . czyli jeszcze półtora :d zapomniałam zapytać kiedy można iść na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Melka ja też mam na staniku b70 a według mnie są większe ale różne staniki różne rozmiary szczególnie te szpitalne więc ze spokojem jak będziesz bez stanika to się zmierz cm i wszystko się wyklaruje. Malibox 2 miesiące bardzo długo a mówił że to ze względu na pracę masz tak długo w nim być czy takie ma zasady i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
chyba takie ma zasady bo wpierw spytałam o stanik kiedy mogę zmienić na sportowy... a on 2 miesiace czyli do stycznia będę się męczyć w pancernym.... ale dam radę czuję się w nim pewnie opuchlizna mi zeszła więcej więc nie uciska tak bardzo jak zaraz po operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Wieczorem wstaje bez ciągnięcia się za noge tak w miarę normalnie .. a rano 10 min dzisiaj się zastanawiałam jak mam się ruszyć .. niby cała noc przespałam bez pobudek 8 h ale te poranki sztywne są okropne. Jak długo dziewczyny to się utrzymuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Malibox a po kąpieli możesz chociaż na 2 h założyć sportowy na czas prania i suszenie pooperacyjnego czy musisz mieć drugi taki pooperacyjny na zmianę? Kurcze co lekarz, to inne zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Melka ja jestem 2 tyg po i nadal mąż musi rano mnie lekko popchnac bo mam skamieniala klatkę po nocy. Moli85 właśnie myje podłogę mopem nie na kolanach już haha i pomyślałam o Tobie zlosniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×