Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość maliboox3
gość P przerwę też miałam ogromną między nimi nawet nie widać mi było przedziałka. dziś 12 dzień i powoli opuchlizna puszcza i przedzialek coś tam się formuje ale wiadomo że efekt 3 miesiące od zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Kurcze ja mam je ładnie osadzone i piękny przedzialek widać od razy są ładne zbliżone do siebie. Może to zależy od budowy kobiety. A nie mialyscie naturalnie dużej przerw między piersiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
lekarz mi tłumaczył że mam klatkę piersiowa do przodu bardziej osadzona no i lekki przedzialek mam ale mi to nie przeszkadza bo jak opuchlizna zejdzie to będzie go widać no i jak będę nosic zwykle staniki to zejda się do środka :)) ja się w ogóle cieszę że mam cycki i mam co w ręce trzymać!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paula
Dziewczyny z innej beczki pytanie Jak wasze włosy po narkozie ? Ja wczoraj umyłam głowę i szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
A ja zamiast się cieszyć jak widzę ta opuchliznę boje się ze będą dla mnie za duże ale czy to możliwe mając 320 .. ah chce już żeby minął miesiąc .. jeszcze ok 3 h w szpitalu i wychodzę przedchwila wstałam się lekko pomalowałam ubrałam bluzę i mam ochotę iść na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Goscpaula co wypadło ich trochę?? Czytałam o tym ze tak może się dziać jakieś witaminy trzeba brać zapytam się dzisiaj o to lekarza żeby zapobiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Haha pewnie już niedługo pójdziemy na zakupy zleci ten czas na święta będziemy już piękne. Co do włosów to nie wiem nie widze różnicy jakiejś dużej. Was też swedza trochę blizny jak się kąpię to trzymam piersi jakoś odruchowo tak dziwnie nagle jest co trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
co się stało Paula? jak ja umylam głowę 3 dni po zabiegu to kolejne 3 dni rozczesywalam koltunhy hahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paula
Dziewczyny z innej beczki pytanie Jak wasze włosy po narkozie ? Ja wczoraj umyłam głowę i szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Mi niestety połowa włosów wypadła az sie popłakałam bo nigdy z nimi problemów nie mialam , teraz biore krzem w kapsułkach mam nadzieje ze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
mi też wypadają włosy kupiłam w rosman tabletki do włosów biotyna max maja 500% więcej biotyny cena 26 zł i jest 60 kapsułek. jak myje włosy to ok garść mi wypadła masakra. dziś idę kupić pierwszy sportowy stanik choć wiem że dopiero za 2-3 tygodnie go założę bo nie wiem ile muszę nosić ten pancerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Siostra zmienila mi opatrunki. Moje piersi w ogole nie maja ksztaltu sa tak mocno opuchniete. Wygladaja jak jedna parowka bo praktycznie rowek miedzy nimi nie istnieje. Troche mnie to martwi, nie moge sobic wyobrazic ich ksztaltu. Wygladaja tak zwaliscie. Moja siostra miala spuchniete tez ale mialy ksztalt a moje sa wrecz brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Ja kupilam swoj dwa dni temu i zrobilam zdjecie , dzisiaj po 2 dniach roznica jest widoczna gołym okiem jak one sie zmieniają no cacuszka sie robią :-) a to dopiero 17 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Gość P moje tez były okropne po operacji a kilka dni pozniej juz zaczynały mi sie podobać , mialam kanciaste kwadratowe z wystającymi sutkami , ile jestes po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paula
Ucina wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paula
Ja wczoraj umyłam głowę i szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Mnie właśnie mąż odebrał wracamy do domu kazda dziurkę w tych pl drogach czuje okropieństwo .. jk dobrze ze to tylko 30 km .. widziałam je maja kształt ładny okrągły sutki lekko wystają ale to drugi dzień .. oby się zmniejszyły o 40%!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paula
Melka a ty 325 cc masz ? Podziel sie fotkami cycuchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paula
Włosy garściami wyciągałam wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Mi wypadają włosy ale tak jak zawsze na jesień u mnie to standard więc jakoś nie widzę różnicy może a mam gęste włosy aż za więc mi nie żal. A co do piersi to minęło 10 dni i mają coraz ładniejszy kształt i schodzą w dół więc głową do góry dziewczyny one na prawdę się ciągle zmieniaja dałbyście radę przejść operacje za miesiąc już będą wam się podobać ja też się niecierpliwie ale odliczam dni musimy czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Gosc Angie operacje mialam w srode, teraz mija 2 doba. Czekam tylko jak opuchlizna zejdzie, bo teraz moje piersi sa bezksztaltne. I ten spychniety rowek. Jest prawie na rowni z piersiami tak z 2 cm nizej. Wiec wyobrazcie sobie jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Angie juz jestes 17 dni po ? Jaki masz rozmiar? Przypomnij? Wyslesz mi fotke? Ja troszke sie wkurzam ze moglybyc wieksze. Mam 300 cc a takie 339 bylyby pewnie fajniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Co do wlosow to mi tez bardziej troche wypadaja. Mysle ze to chwilowe- jakiez witaminy i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Mi dokuczaja okropnie plecy i spanie na plecach wykancza. Angie jak szypiasz? Moze juz troszke na boku sie kladziesz czy ciagle na plecach tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Do melka czy mi tez zdjecie wyslesz? Masz 325 wieksze niz ja- zazdrosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
ANA ANA podaj mi adres meilowy wysle ci fotki, spié juz na boku ale tak zeby nie na cycku pol na pol :-) Mam rozmiar 70D a byly 0:-) bo to nawet Nie A rozmiar byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Mam wlozone 380 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Szczesciara. Nic prawie niemialas i lekarz zgodzil sie zrobic takie duze? Lal. A jakie lekarz Ci robil? aniagonera@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Ja dzis rowne 2 tyg po operacji ale boje sie na boku spac jeszcze. Przemecze sie jeszcze z tydzien i potem na boku sprobuje spac. A nadal tak polsiedzaco spisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscMelka
Anna i Paula wysle wam dziewczyny po konsultacji z lekarzem, we wtorek mam wyciągnięcie drenów i wtedy Wam wysle bo teraz nawet nie mam ściągać stanika .. było to nieprzyjemne uczucie jak lekarz mi dzisiaj ściągnął stanik sama nic nie mam ruszac tylko opróżniać pojemniczki ... nie mam zdjęcia jeszcze żadnego .. jestem już w domu jak jest mąż jest ok bez niego sobie nie wyobrażam być z synkiem sama .. maz wyszedł na sekundę do sklepu obok domu i mały już mnie ciagnal za rękę żebym z nim szła się bawić a ja i tak czuje się dość sprawna ale wole dać sobie czasu i powoli sie ruszam .. się na mnie spojrzał tak śmiesznie jak ja wstawałam ciągnąc noge.. zwykle biegam z nim wygłupiam się jak dzikuski dwa a teraz mnie chyba nie poznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×